Opinie o Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. w Czołowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. w Czołowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jaka jest kultura pracy w Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Super jeśli masz układy z kierownikiem i grasz w jego drużynie to możesz liczyć na spore profity w postaci nadgodzin. Nikt tego nie sprawdza.Niestety administracja totalna porażka.

Raff Nowy wpis

Mogli by głośniki radia dać wszędzie a nie tylko u kierowców i wgl nie którzy śą nie mili skoro to ich praca to niech chodziarz szacunek mają do ludzi

Czy Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Firma Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Robin

Czy ktoś wie jak wygląda prezes tej firmy. Ja pracuje tu już 5 lat i jeszcze go nie widziałem.Podobno przyjeżdza do pracy z kejtrem i sekretarka się z nim bawi.Jak w komedi Barei. Dodatkowo nie zgadza mi się wpłata i nikt nie potrafi mi wytłumaczyć kto zawinił. Totalny brak szacunku dla pracowników. Nie polecam.

Zenek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

@Zenek

Teraz się ogłaszają że potrzebują kierowców i mechanikow

Robin
@Ewa

Tak potrzeba dużo mechaników bo tam same szroty jeżdżą.

Najwyższy czas wymienić autobusy na nowsze które jeżdżą Środa - Zaniemyśl a szczególnie nr 18 bo on się najczęściej psuje.

Jakas totalna porazka. Dosyć że wczoraj autobus Środa - Zaniemyśl w godzinach porannych zderzy się z osobówka to dziś linia nr 18 rozkraczyl się na wysokości Sniecisk i nie dojechał do Zaniemyśla ale za to kolejny autobus był tak przeladowany że osoby stojące musiały wysias i czekać na kolejny autobus który dojechał tylko do Sniecisk i wrócił do Środy zostawiając pasażerów w Zaniemyślu. . Masakra a to nie jest pierwszą taka sytuacja że autobus Lini 18 się popsuł jadąc z pasezarami.

Niektórzy kierowcy z lini 590 zachowując się jakby jeździli za karę

Paweł Kwiatkowski

Podróżowałem kilkukrotnie, nie mam większych zastrzeżeń. przydał by się tylko e-bilet i było by super.

Romek

Jakiś powód, że nie piszecie istnieje? Jest tak dobrze, ja tylko tak to rozumiem.

Czy firma jakieś nowe oferty pracy, może ktoś słyszał?

Miałem zdarzenie drogowe z tym autobusem wymusił pierszeństwo i o mały włos wjechał bym w bok autobusu mam film nagrany szczescie ze jechałem na pusto a jechałem ciężarowka ludzie w tym autobusie nie mieli by szans gdy bym był załadowany uderzenie w bok to najgorsze uderzenie

Zbulwersowany szczytnikanin

W autobusach w zimę jest tragicznie ciepło, nie można oddychać i można sie spocić. Za to w lecie jest jeszcze cieplej. A teraz na wiosnę? Przy 22 stopniach jest włączona klimatyzacja ma full, przeziębiłem się i mam dość kombusowych autobusów. Dodatkowo bardzo sie spóźniają.

admin

Uważasz, że firma Kombus Sp. z o.o. Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. - Czołowo

• Jak się pracuje w Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.?

Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.
  • Kórnicka 1
    Czołowo

Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.