Opinie o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. w Kraków

ewelinkaw24

Witam, Potrzebuję Panów na regipsy do Niemiec. Macie jakieś namiary?? Umowa na rok czasu, wynagrodzenie w terminie. (usunięte przez administratora)

Edi

To wszystko prawda ta firma to czysty wyzysk pracownika.

Seba

Ta firma to totalne szambo.

Dawid

Najgorsza ,,firma" w Jakiej pracowałem nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy w firmie CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
roger

Totalne złodziejskie dno!!!!!!!!

nowy

pieknie 240 godzin 1050 na konto 300 do reki a gdzie podatek mieszkania hehe stajnia ja tak trafilem niepolecam

Sam

To zapraszam do niewolniczej pracy i mobbingu w Niemczech....Jak można pisać takie bzdury i okłamywać ludzi !!!!!!!!!

Chemobudowa Krakówm moim zdaniem najlepsza w Małopolsce.Sama tam pracuje oraz większość moich znajomych rodzina.Pracują w Polsce jak i na budowach w Niemczech.Nie ma problemu z kasą i warunkami mieszkaniowymi.Wszyscy są zadowoleni.

Leon

Pociotki może są i zadowoleni.Ja pracowałem w tej firmie w niemczech w latach 94,95,96 i widzę po wypowiedziach że nic się nie zmieniło przez te 20 lat.Prawda jest smutna,Polaków traktują jak niewolników,mieszkania nieraz wynajmują gorsze niż mają uchodźcy!Ale pod względem czysto finansowym Chemobudowa wypada najgorzej,czyste niewolnictwo.Pracowałem jako operator żurawia. Smutne jest też bardzo niski poziom intelektualny,moralny tych pracowników-jedyne chobby to piwo,albo wóda lub odwrotnie i mentalność niewolnika.Ale w Polsce traktują ludzi podobnie.Pozdrawiam wszystkich normalnych

chemosyf

Z zatrudnieniem nie masz żadnego problemu ponieważ potrzebują niewolników do pracy ponad siły i warunkach mieszkalnych podobnych za czasu secesji.

ja po studiach poszedłem do tej firmy, co innego mi obiecywali na rozmowie a co innego wyszło na budowie.

chemosyf

Firma krzak!!!!!!

ciszaa

ja to bym chcial sie wypoweidziec ale nic nie wiem ;] taki peszek - studiuje i szukam pracy albo chociaz stazu wiecie cos o takim temacie w chemobudowie. cos dla studenta przyszlego inzyniera ktory szuka kasy i zaczepienia przedewszystkim istnieje jakas sznasa na to w chemobudowie ? prosilbym o informacje o pracy i jakies opinie

frood

Masakra export w tej firmie wyglada tak ze za nadgodziny nic nie daja z wypłat jeszcze zabieraja niby za przejazd firmowym busem mieszkanie katastroficzne ,, baraki stare po kuchni robale chodza śmierdzi i łatwo można syfa dostać a pieniadze to 5 euro na godzine

do DK

Oj nawet nie wiesz jak bardzo im odp......a. W niedziele jadą do kościoła a w poniedziałek się wzajemnie szmacą i wyrywają robotę z rąk, z tej firmy jadą albo emeryci lub sami pijacy.

DK

Hahaha - i się będzie lał nieustannie !! hehehe Soboty za darmo ? Co ?! I to ma być solidna firma ?? Znam takich wazeliniarzy z autopsji...w Polsce...to już nie chcę nawet myśleć co tam się dzieje, bo jak wiadomo - naszym rodakom za granicą odpala strasznie. Pozdrawiam

Do dwd

Tak darmowe wszystkie soboty , a beton to się codziennie leje..

Tom

Szkoda czasu na taką firmę.

Allex

Straszne szambo,ale to ludzie sami robią sobie kuku dając się tak wykorzystywać.

Do dwd

No i zapomniałem o ludziach tam pracujących którzy sprzedadzą cię za piwo

Do dwd

Jak dobrze poszukasz to Kraju więcej zarobisz jak w chemo w Niemczech,wiesz tylko o której wychodzisz do pracy a z powrotem jest różnie ,do tego fatalne warunki mieszkaniowe i codzienna praca na wariata i wszystkie soboty za frajer.

Zostaw merytoryczną opinię o CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.?

CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.