Opinie o Strach i Synowie Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Strach i Synowie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Strach i Synowie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strach i Synowie Sp. z o.o. w Częstochowa

Diana Nowy wpis

hej. Zastanawiam się jak długo może trwać obecnie okres próbny dla księgowej. Już kiedyś patrzyłam tu za oferta, ponieważ widziałam, że były prowadzone nabory przez taki portal. ktoś stwierdził, że może szybko dojść do podziękowania za współpracę, czy chodzi o okres próbny? jak praca podczas niego wygląda?

Dzień dobry, widziałam, że kiedyś była publikowana na Bór oferta dla księgowej, udało mi się także odszukać ogłoszenia dla kadrowych ale żadne z nich nie miało najnowszej daty. Zastanawiam się czy do biura do działu księgowości będą jeszcze możliwe przyjęcia. otóż spełniam wskazane 3-letnie doświadczenie a szukam stabilnej pracy, jest w tym przypadku możliwa?

... Nowy wpis

Nie polecam tej firmy najpierw zatrudniają a potem odrazu zwalniają , pracodawca bardzo niekulturalny.

Kandydat Nowy wpis

Opinie o pracy w biurze? Skąd tak często pojawiające się ogłoszenie na kadrową?

Do dziś takie odczucia macie, że strach się zatrudnić? chyba, że po tej połowie roku cos się zmieniło? Ja i tak roboty będę szukać jakoś pewnie od stycznia, wiec czy do tego czasu maja wejść jeszcze jakieś zmiany? mam na myśli prace jako kierowca, dalej te auta są takie różne jak opisywali? Jaki model teraz by mi się trafił?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Strach i Synowie Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Sysek

Witam. Na jaki zarobek jako ładowacz można liczyć w firmie??

Śmiech
@Sysek

Tragedia byłem na rozmowie o pracę na stanowisku spawacz jak zobaczyłem sprzęt którym jeżdżą kierowcy złapałem się za głowę warunki mało powiedziane jak kiepskie zaproponowano mi nie całe 3 tys złotych tylko była moja strata czasu

Helena
@Śmiech

Opowiesz o tym sprzęcie, którym jeżdżą? Sugerujesz, że poruszanie się nim może powodować jakiekolwiek niebezpieczeństwo? jak praca kierowcy obecnie tu wygląda i ile im płacą?

@Helena

Dość często są to stare śmieciarki odkupowane od innych firm, które zmieniają auta na nowsze. Często dochodzi w nich do usterek. Każda z innej bajki, inny model, inny kolor. Jeździ zazwyczaj kierowca i jeden ładowacz. Odpady selektywne wożone są jednokomorowymi autami. Na pierwszy rzut oka jest to firma w której STRACH pracować.

A.Sz

jestem zaineresowany praca na ochronie jesteem emerytem zdruga grupa nieepelnospranosci sposob zatrudnienia do domowienia pozdrawiam moj tel 795481874

Smrodliwy

W Myszkowie smród i (usunięte przez administratora) Zbierają śmieci kiedy chcą, ile chcą. Zniszczone kosze. Nie rozdają worków. Nie wiem w jakich warunkach pracują tam ludzie ale jeśli w takich jak jest teraz w Myszkowie to współczuję.

ziuta
@Smrodliwy

U nas to samo. Kompletnie losowy odbiór (usunięte przez administratora) Nowy kubeł połamany. Worków nie dają i potem nie odbierają (usunięte przez administratora) w workach, które nie mają odpowiedniego koloru. Jazda bez trzymanki.

Halina
@ziuta

I wy za to płacicie? A nie lepiej to zgłosić do ich przełożonego?? Co to ma być za usługa?

Agata

Ktoś tutaj napisał, że był na rozmowie o pracę i zaproponowano mu 2200 zł na rękę na stanowisku ładowacza (usunięte przez administratora) Było to co prawda rok temu. Jestem ciekawa czy w tym roku się coś zmieniło? jakoś ta pensja poszła w górę czy nadal stoi w miejscu ?

Agata

Jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Ponoć samochody, którymi wywozi się śmieci były niesprawne. Czy gdzieś to zgloszono? Usprawniono te samochody? Czy nadal jeździ się tymi samymi? Przecież jakieś BHP musi być przestrzegane w firmie...

Gosc

dzis 29 01 2021 bylem na rozmowie na ladowacza zaproponowano mi 2200zl na reke masakra kumpela w zabce wiecej zarobi

Masakra

Myszków utonął w śmiechach od kiedy strachy wygrały przetarg na odbiór odpadów. Smród i (usunięte przez administratora) w całym mieście. W życiu takie (usunięte przez administratora) w mieście nie było. Żenada!!!

JOANNA

Pracownicy przeklinają,robią bo muszą, w poniedziałek uszkodzili nam gałęzie z drzewa bezczelnie pozostawili te gałęzie na drodze jak i owoce z drzewa...Chamstwo i tyle.

Klient
@JOANNA

Jeżeli gałęzie są w skrajni jezdni to co dziwnego jest w tym, że je połamali? Ciesz się, że nie zadzwonili po służbę drogowa i na Twój koszt ich nie usuwali.

Czy zdarzają się nadgodziny w Strach i Synowie Sp. z o.o.?

Tak. W zależności z kim dobierzesz się w parę. Jeżeli dostaniesz naciągacza to będziesz miał dużo nadgodzin (wszystko płatne). Jeżeli trafisz na normalną załogę to wyrobisz się w ośmiu godzinach.

Klient

Najgorsza firma wywozowa odpadów, pracownicy nierzetelni, nieuprzejmi, śmieciarki wyglądają jakby miały się rozpaść za chwilę, czasami w ogóle nie przyjeżdżają mimo wyznaczonego terminu.

Strach????????????z Lublinca ????
@Klient

Ta firma to banda (usunięte przez administratora). Pracownicy to robią co chca raz przyjada wywiozą a na drugi raz kompletnie nic nie wywiezione. Za co tym pracownikom płacą (usunięte przez administratora)medaliony. Firma powinna się nazywać,, Strach i Nieroby z Czestochowy"

Kornel

Taki spokój zapanował na forum bo generalnie dobrze się pracuje i brak chętnych żeby coś napisać na forum ale polecam pracę.

kosz

Witam Przedstawię wam krótką historyjkę 25 września zgubił mi się kubeł z przed posesji OK. dzień deszczowy=może któryś z sąsiadów zabrał . Pytam Ich nie zabrali. W poniedziałek zadzwoniłem do firmy Strach . W porządku Pani słysząc tylko nazwę miejscowości

Ramirez

@Piękny Firma jako pracodawca ma dobre opinie a do pracy idziemy po to żeby pracować, a nie tylko miło spędzać czas z innymi osobami.

Piękny

Ludzie, po pierwsze rozróżnijcie, poziom wykonywanych usług dla mnie jako klienta, a drugie to kwestia jak ta firma się sprawdza jako pracodawca. Oczywiście, że jedno z drugim jest połączone, ale nie na ten temat jest to forum. Jako pracodawcę odradzam: 1) z ludźmi się fajnie współpracuje, ale szef to masakra, byleby tylko wyszło na moje - czyli polski biznes 2) organizacja pracy leży i kwiczy, a wpływ ma na to także fakt, że często obsada pracownicza się zmienia i to i administracyjna jak i niższego szczebla pracownicy. Więc co tu mówić o jakości usług. Szef cieszy się, że kierowca przyszedł do pracy trzeźwy. 3) bezpieczeństwo i higiena pracy - dno, to prawda co napisał ktoś wyżej o tych samochodach, ci co podbijają badania techniczne niech się sześć razy zastanowią. z panem W. wyjdą na tym jak Zabłocki na mydle.

DAISY 10

Tragedia ludzie zdrowi a wychodzą chorzy czas żeby zawitała Inspekcja Pracy oraz Transportu Drogowego.

Danuta
@DAISY 10

A właściwie czemu? To dość niepokojąca informacja dla osób, które myślą nad pracą w Strach i Synowie. Dlatego warto byłoby odpowiednio ją uzasadnić. Po drugie możesz napisać, czy oferują tutaj jakieś benefity?

Tymon

@szrek Na forum pracowniczy z pewnością nie uda się nic zrobić o ile temat faktycznie istnieje!

Zostaw merytoryczną opinię o Strach i Synowie Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Strach i Synowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strach i Synowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strach i Synowie Sp. z o.o.?

Strach i Synowie Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Bór 169
    42-202 Częstochowa

Strach i Synowie Sp. z o.o.