Opinie o C/S Polska Sp. z o.o w Kobylanka koło szczecina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy C/S Polska Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie C/S Polska Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C/S Polska Sp. z o.o w Kobylanka koło szczecina

MM

To firma podjela decyzje w sprawie trojmiasta a nie kandydat.Obecnie C/S Polska jest bardzo aktywna na tym rynku.Informacje podane tutaj sa nieprawdziwe.Pozdrawiam.MM

Niezwykle trafiony i prawdziwy opis C/S Polska. Ciekawe kiedy zostanie usunięty przez administratora, bo nie spodoba się "jeszcze zarządzającemu C/S". Jak widać niepochlebne acz prawdziwe opinie o tejże firmie są nieakceptowane i szybko znikają.

zyczliwy

firma liderem na rynku od 20 lat , miła atmosfera ..... oj zenuła . Branża niszowa w całej europie jest raptem kilka firm w tej branży wiec i konkurencja nie wielka i dla ciekawości jeżeli jesteście liderem to czemu pozostała tylko połowa handlowców. Naprawa atmosfery pracy w firmie - zwolnienia grupowe i wymiana kadry ( 80 % aktualnych pracowników ze stażem kilku miesięcznym ) Powodzenia na rynku z takim zarządzaniem . Ciekawe co wymyśli MM jaka tym razem firmę wprowadzi na rynek.

Rzetelny

Administratorze, proszę o przywrócenie usuniętych opinii o firmie.

Przedstawiciel Handlowy

znajomi dostają pracę

ile możesz sprzedać dla firmy?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Super firma.Na rynku od 20 lat.Pracuje juz tutaj ponad 10lat.Mila atmosfera.Czasami jak to w zyciu kazdej firmy raz jest lepiej raz gorzej jak to na rynku.Wiekszosc hejterskich opinii jest wroga i wrecz nieprawdziwa poniewaz wychodzi od ludzi zwolnionych.Pomimo trudnych warunkow rynkowych firma pozostaje liderem w swojej branzy dzieki pracy calego zespolu.

widzę że centrala CS wypisuje sobie opinie .. podpis MM żeby to jeszcze pisał prezes w swoim imieniu a wyręcza go w tym sekretarka i podpisuje się prezesa inicjałami prezesa nie ładnie. Poza tym jest to strona o pracodawcy , opinie pisane przez pracowników. Niech wszyscy sami wyciągną opinie , dla mnie to jest totalna desperacja. Dla ciekawości nowa osoba zatrudniona na region trójmiasta po szkoleniu w centrali popracowała całe 2 dni , nie chce wiedzieć co się dzieje w centrali ze tak przeraziła kandydata do pracy w tej szanownej instytucji. Powodzenia z takim prezesem

Teo
@pracownik

z tego co wiem to temat zatrudniania i zwalniania po 2 dniach, nawet smsem jest znany w tej firmie.

zyczliwy

Do administratora proszę o przywrócenie skasowanych opinii niech ludzie wiedzą co się u danego pracodawcy wyprawia

on321

Widać kto kogo pobolewa po zwolnieniu....

renia16

Firma niespotykana w Polskich realiach, niesamowita atmosfera, zarobki i socjal na wymarzonym poziomie, imprezy firmowe, indywidualne podejście Prezesa do każdego pracownika. Polecam !!!!

poleniemozebycpuste
@renia16

Skoro tak fajnie i prezes taki super, to dlaczego piszesz w czasie przeszłym?

on321
@renia16

renia, pojechałaś po bandzie. Chyba dlatego żeby nie być zwolnionym, wazelinka płynie. Co do indywidualnego podejścia prezesa- czasem aż za bardzo indywidualne.

malazUSA

Pracowałam w CS Polska kilka lat i naprawdę nie rozumiem tych negatywów. Prezes to świetny facet, który docenia porządnie pracujących i fachowych pracowników. Docenia i dobrze wynagradza. Poza tym socjal i etyka zawodowa na najwyższym poziomie. Polecam.

były przedstawiciel

na terenie trójmiasta przedstawiciele zmieniają się średnio 1 w roku więc jest nad czym się zastanawiać ? aczkolwiek zarobki niezłe

hilar

wlasnie mnie zainteresowala firma ale widze, ze ostatnie wypowiedzi to nie za bardzo sa zbytnio rozbudowane i nie dostarczaja wielu informacji na temat dzialania firmy. ludzie to teraz glownie wszedzie pytaja a nie ma meijsca gdzie mozna sie dowiedziec wszystkiego w pigulce na prawde nie ma osoby ktora podzielilaby sie swoja wiedza?

Halowy;)

Zarobki sa ok z mozliwoscia zwiekszenia.Socjal super wiec nie jest zle.Pracuje juz prawie 5 lat wiec mam prawo tak chyba pisac;)

romek69

gościu, ale to nie jest miejsce na reklamę firmy tylko opinie pracowników na temat tego pracodawcy, rozumiesz leming?

monter

właśnie mamy nowe pomysły prezesa na uleczanie firmy czyli wymiana kadry, (usunięte przez administratora)

MM

Anonimie:) Zawsze sa bledy w zarzadzaniu.Do idealu brakuje wiele ale w tym kierunku zmierzamy.Napewno prawdą jest ze kwalifikacje jak i zaangazowanie ludzi wplywa na prace calego zespolu.Jednak uwazam ze zespol radzi sobie dobrze szczegolnie w czasach nielatwycpo drodze rozwiazujac problemy.Ludzie tworza firme juz 20 lat wiec cos chyba dobrze o tym swiadczy.Dzieki za ciekawe pytanie i pozdrawiam serdecznie.MM

no może dwa ostatnie zdania bym wyrzucił bo być może coś źle zrozumiałem gościa, ale i tak uważam że była to strata czasu. a ciastka mi nie smakowały:-)

pytanie na rekrutacji \"czy ma Pan rodzinę\" no z tego co się orientuję to duzy nietakt

Co do dokumentacji to fakt był bałagan ale teraz jest nowa ekipa która wszystko poprawia itp firmę mogę polecić. Zarobi są dobre i bardzo wysoki pakiet socjalny. Jedyny minus to ciągłe wyjazdy prezesa do stanów i na spotkania z kontrahentami. Wtedy w firmie praktycznie nic nie można załatwić.

nick

uwaga - postępowanie kwalifikacyjne jest na żenująco niskim poziomie! Spotkanie w gronie kilku kandydatów ale nie myślcie że to assesment centre - komisja przepytuje wszystkich po kolei, czyli "powiedzcie coś o sobie" - i wszyscy jadą po kolei. Generalnie - oni oszczędzają swój czas ale nie szanują czasu kanydatów. A o wynurzeniach na przeróżne tematy p.Prezesa nie wspomnę. Gość nieuporządkowany - rozmawia z tobą, przerzuci kartkę i pyta o rzeczy z cv innej osoby. A już powaliła mnie jego refleksja jak to on zobaczył trochę świata i nie lubi już Polski bo ulice tu brzydsze, gorzej się z ludźmi pracuje. Może nie dno, ale ocena 2+

pracownik firmy
@nick

Teraz znam sluszny powod nie przyjecia Ciebie do pracy;)

nik
@pracownik firmy

A czy ja napisałem że byłem idealny na to stanowisko? Nie - też pewnie nie wybrałbym siebie. Opisałem swoje wrażenia - prezes o mentalności piotrusia pana, gawędziarz, oryginał typu "Ę Ą" (takie wrażenie na mnie zrobił). Rozmowa ze wszystkimi kandydatami równocześnie to wielka pomyłka i strata czasu. Powiesz swoje i słuchasz wynurzeń pozostałych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o C/S Polska Sp. z o.o - Kobylanka koło szczecina

• Jak się pracuje w C/S Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy C/S Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C/S Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w C/S Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C/S Polska Sp. z o.o