Opinie o HFG Heerema w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HFG Heerema. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HFG Heerema o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HFG Heerema w Opole

Niki

Dostałem ofertę pracy, czy ktoś może powiedzieć coś o dzisiejszej firmie

weld

meexx - 2012-02-21 12:37:06 A ja chcę się tam dostać,,, nie ze względu na pieniądze i prace w Holandii bo pracowałem w Holandii w HEREEMIE ale dlatego bo lubię wyzwania jako spawacz Mag 135-138,136 HL045 6g i 6gr. Jak odbiorę Certyfikat HL045 136 to jeśli tylko dadzą mi szansę to z niej skorzystam lubię spawać duże konstrukcje mosty,dźwigi,platformy itp. Pozdrawiam.tobie proponuję nie pracę w heeremi tylko specjalistę , bo to co ty piszesz to obsesja . Jak niechcesz kasy to możesz za darmo robić przecież lubisz wyzwania

welderek

Pani (usunięte przez administratora)ma przerwę i nie wiadomo czy wróci bo teraz w kadrach są 2 inne kobitki a jak ma się odpowiednie podejście to wszystko ze wszystkimi mozna załatwić. a to że szukają nie tylko w opolu to nie kwestia opinii ! zrezsta jak ktoś jest z daleka dostaje mieszkanie.

meexx

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HFG Heerema. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
weld

tylko co z podatkami ?? narazie Ci pasuje ale jak upomnie się holandia o kasę to dopiero będziesz wypisywał że to lipa

monter

A dla monterów rurociągów są przyjęcia. Pani (usunięte przez administratora) pracuje tam jeszcze.

fitter

weld - 2012-01-19 10:54:22 Trzeba zadać tylko jedno pytanie, dlaczego szukają pracowników z terenu całej Polski. Opinia o firmie w obrembie okolic Opola jest oczywista .moze dlatego ze aby pracowac wiekszosc czasu w Holandi a nie na przemian w rotacji z pracą w Opolu nie trzeba tutaj mieszkac? Mi sie jak na razie wszystko pasuje.

spawacz

dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcą ! HFG to juz nie ta sama firma co kiedyś. Po pierwsze zmienił się (usunięte przez administratora) i cytowanej (usunięte przez administratora)już nie ma. Z tego co słyszałem są plany aby już niedługo budować nową halę w Opolu. W obecnej rzeczywiście nie jest za ciepło ale na obydwu zmianach dostaje się darmowy obiad. Do tego masz do wykorzystania tygoniowy karnet na gorące napoje/batony/ciastka itd.Ostatnio wprowadzili jeszcze lekcje angielskiego za free! Ciekawe gdzie znajdziecie takie warunki... Oczywiście nie jest idealnie bo co 4-6 tyg wyjezdzasz ale zawsze to lepiej niż siedzieć w tej Holandii cały czas. Tymbardziej że nie ukrywam mi się finansowo taki układ opłaca. Ja jestem zadowolony i nie mam zamiaru zmieniać tej pracy.

ansa
@spawacz

haha dobry zart...to było...przez chwile,obecnie nawet kawy nie dostaniesz z automatu w czasie przerwy bo musisz zadbac o to żeby zdazyc swoja kanapke zjeść,gong na przerwę i po przerwie jest swietoscia.Faktycznie za panowanie w firmie Pani Agaty i holendra Hansa było dobrze.Jak się dorwal do władzy nowy Dyrektor i ta jego pieknosc w NL to nie ma czego szukac w tej firmie,no chyba ze garba i choroby psychicznej

j

Niedługo mam rozmowę o pracę w Opolu na kontrolera jakości. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak to wygląda? Czy praca jest na miejscu czy częste wyjazdy? Ile płacą?

ślepy - 2011-02-12 16:45:57 www - 2011-02-11 16:50:30 i co nic tam niema:) To chyba pracujesz w hfg że nic nie widzisz. Popatrz dobrze. nic nie widzÄ�

ślepy

ja pracuje w Opolu jako spawacz 8 godzin dziennie i zdarzy się parę nadgodzin (25) zarobek to 4500 netto:) Pozdrawiam (usunięte przez administratora) jak to czyta

www

i co nic tam niema:)

AAA

ludzie co wy piszecie ja tam pracuje już długo byłem w Holandii, i wszystko jest ok, tylko ci co mają lewe ręce do roboty piszą takie rzeczy , a pani (usunięte przez administratora)to fajna babka . Pozdrawiam:)

jakie próbki się robi zwykłe blachy takie proste, czy moze rura HL045, lub Pf

JAA

Kontrolera to już szukają i szukają i nie mogą znaleść albo nie chcą. Próbki normalnie jak próbki bo ten co je prowadzi to sam nie wie co prowadzi

jak pomoże mi ktoś, jak wyglądają tam próbki spawalnicze

witam mam pytanie wiem że szukają kontrolera z uprawnieniami VT czy mozme mi ktos powiedziec jak wyglada tam praca na tym stanowisku czy jest to praca na miejscu czy na wyjazdach

jasiu

ale faktycznie niezła kasa jak 3.900 brutto, to na rękę około 2800 i zwracają za dojazd do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o HFG Heerema - Opole

• Jak się pracuje w HFG Heerema?

Zobacz opinie na temat firmy HFG Heerema tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HFG Heerema