Opinie o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Znajomy

Nie kasować komentarzy. To prawda że jest podkładanie świnii I robienie z człowieka głupa

@Znajomy

Żebyś się nie połapał

Znajomy Nowy wpis

Adam Nowy wpis
@Znajomy

Żebyś się nie połapał

Don Nowy wpis

Jakie relacje w gronie pielęgniarek, jak i innych pracujących tu osób? Mam aktualne prawo wykonywania zawodu, ukończony kurs endoskopii dla pielęgniarek oraz doświadczenie w zawodzie. Wszystko, czego oczekują tu od kandydatki na stanowisko pielęgniarki. Mogłabym więc dołączyć, jeśli to dobry pomysł.

Pacjentka

Chciała bym serdecznie podziękować pani opiekunce z chirurgi,podczas mojego pobytu bardzo się troszczyła o mnie,pomagała przy myciu,przebraniu się w czystą koszulę,jak i o bieliznę pościelową.Zawsze uśmiechnięta i radosna,mając tak wiele pacjentów do każdego podchodziła z sercem i zaangażowaniem,w przeciwieństwie do kilku pań które były chałaśliwe,krzyczały jak by były na stadionie i ciągle było czuć od nich papierosy,dla kogoś kto nie pali to było okropne,pani salowa za to chyba miała wolne ponieważ nie było jej widać na sali kilka dni,zlew brudny,stoliki również a po wyjściu pacjenta nawet nie umyła łóżka tylko ubrała w nową posciel .

Salowa Nowy wpis
@Pacjentka

Dobry wieczór chciałabym sprostować kilka rzeczy o których pani pisze proszę o termin pani pobytu dokładny ponieważ pracuje tam właśnie Jako ta Salowa która miała wolne i nigdy ale to nigdy nie zdążyło się tak żeby codziennie nie były myty umywalki sale a przedewszystkim nie mieści mi się to w głowie zeby którakolwiek z nas tam pracujących nie zdezynfekowala łóżka i umyła po wyjściu pacjenta do domu dlatego uważam że powinna pani mieć odwagę podac daty pobytu i wyjaśnić to !!!!

Mnie interesuje praca jako główna księgowa. Jak kiedyś szukali nowego pracownika to oferowali widełki płacowe 7000 - 8000 zł brutto. No ale chcą 3 lat doświadczenia i ugruntowanej wiedzy z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych. Ciekawi mnie, czy obecnie firma płaci więcej, czy były podwyżki ostatnio z powodu np. inflacji? Przy takich wymaganiach można dostać więcej?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magister Farmacji- Drezdenko?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Pacjenci chwalą tu personel, ciekawe czy warunki (usunięte przez administratora) mają wpływ na to pozytywne nastawienie. Jest na ich stronie oferta dla opiekuna medycznego i myślę nad aplikowaniem, ale właśnie zależy mi bardzo na przyjaznych relacjach wśród osób tam pracujących. Pracuje ktoś tam i może się wypowiedzieć? I tak nawiasem, na tym stanowisku w sekcji oferujemy wpisali jedynie, że jest umowa o pracę, a coś poza tym?

Małgorzata i Ola

Ja byłem tylko tam pacjentem ale mogę panu powiedzieć że relacje między dziewczynami są bardzo fajne między opiekunkami a lekarzami i pielęgniarkami są naprawdę wspaniałe to nie jest szpital z 19 wieku jest dobre jedzenie mszałem dużo szpitalach ale naprawdę jedzenie jest super Jeżeli chodzi o Ostrzeszów i jeżeli chodzi o chirurgię typowo chirurgię Jest naprawdę fajnie leżałem Na Wewnętrznym i Pochwalam tego co tam robią dorobiłem się odleżyn w ciągu kilku dni bo na chirurgii leżałem 3 i pół tygodnia i nie narzekam i polecam Jeżeli chodzi o pracę Polecam ale nie jest lekko jest można powiedzieć zapieprz straszny tylko jako opiekun pracujesz od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 z tym jest dobrze Pozdrawiam Życzę miłej pracy

Małgorzata i Ola

chciałyśmy wspólnie podziękować za opiekę na oddziale chirurgii i za przeprowadzone perfekcyjnie operacje chirurgom z oddziału chirurgii a przede wszystkim opiekunce Agnieszce Maciaszek za opiekę nad nami jesteśmy osobami z domu państwowej pomocy jest osobą serdeczną pomocną bardzo kochaną Pani Agnieszko dziękuję za wszystko pozdrawiamy Małgorzata i Ola

Arkadiusz

Dzień dobry nazywam się Arkadiusz przewoźniak Chciałem podziękować lekarzom z oddziału chirurgii a przede wszystkim pani Agnieszce Maciaczyk za opiekę nade mną jak przebywają w szpitalu za opiekę jest osobą wspaniałą wesołą otwartą bardzo pomocną o co nie Poprosiłem to dostałem Poprosiłem o zakupy nie było problemów przyniosła mi jest naprawdę kochana opiekunkom więcej takich osób powinno być na takich stanowiskach Agnieszka pozdrawiam cię serdecznie

Marcin Bocianiak

serdeczne podziękowania Chciałem złożyć za operację w grudniu którą miałem operowany przetokę lekarzom i całej załodze a przede wszystkim opiekuńcze którą się mną opiekowała na co dzień od poniedziałku do piątku pani Agnieszce Maciaczyk osoba Serdeczna bardzo miła pomocna Zawsze mogłem na nią liczyć nie robiła mi nigdy z niczym problemów a przede wszystkim dba o pacjentów wiecej takich osób powinno być w placówkach Serdecznie pozdrawiam oddział chirurgii Marcin bocianiak

Mnie interesuje praca jako pielęgniarka instrumentariuszka, zna ktoś podstawę pensji na tym etacie? Ile lat doświadczenia na bloku najlepiej mieć żeby na pewniaka dostać pracę? Na początek zawierana jest umowa na okres próbny czy jest się na kontrakcie? Po ile godzin są tu zmiany, po 12h?

kuba

ooo.. ten (usunięte przez administratora) szpitalik pozatrudniał ortopedów - notabene spady kaliskie , którym najlepiej wychodziło pyskowanie szefowi a urazówkę nadal odsyłają do innych szpitali, kasa brana ale leczyć to już nie, co najwyżej pacjentów nagonionych z prywatnych gabinetów... brawo ostrzeszów

Ktoś coś o stanowisku specjalista ds. administracyjnych?? Szukam pracy rozwojowej a tu właśnie oferują czegoś takiego, jak możliwość podnoszenia kwalifikacji. Czyli jakie szkolenia czy kursy dają na tej posadzie? Czego można sie nauczyć? Są to także jakieś kursy językowe albo nawet studia podyplomowe związane z branżą medyczną?

Obecnie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Księgowa. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 29 maja.

Pacjent chirurgii

Lekatrze bardzo sympatyczni i pomocni ale trafiłem chyba na najgorszą pielęgniarkę jaka może być być Edyta kobieta nerwowa chaotyczna bardzo prymitywna i niemiła, albo zmęczona życiem albo mocno minęła się z powołaniem dziwię się, że jeszcze ktoś ją zatrudnia...

Grazia

Opowiecie, jak wygląda tu praca? Szczególnie o pracy głównej księgowej. Mnie interesuje głównie kasa, bo napisali, że oferują 7000 - 8000 zł brutto miesięcznie. A jednocześnie chcą 3 lata doświadczenia. Ja mam nawet 4 lata i czy mam szansę na lepszą pensję niż 8000 zł? Można te widełki jakoś negocjować?

Pacjentka

Ostatnio odbyłam zabieg w oddziale chirurgicznym , doktorzy bardzo pozytywnie mogę wyrazić opinie , co do reszty zespołu to różnie wysoka pani wulgarna nerwowa nie przyjemna Zmęczona bardzo widać ale wiek emerytalny to nie ten temat . Są także panie przemiłe , pomocne których tak nie słychać i są pozytywne bardzo . Jest tam pani codziennie uśmiechnięta witająca każdego pomocna bardzo przy cięższych pacjentach są tez zmianowe panie oddane pracy co widać . Jeżeli idzie się do pracy to należy w niej dać z siebie 100 procent bez łaski nerwów . Oprócz małych wyjątków polecam ten oddział więcej młodych oddanych pracy i byłoby rewelacyjnie . Panie zajmijcie się praca nie obgadywanie wieczorem to mocno się nosi a na prośbę troszkę ciszej jest agresja smutne to bardzo . Pozdrawiam

Ulka

Mam nadzieję, że zagląda tu jakaś pani, która miała tam okazje popracować jako pielęgniarka, planuję wysłać papiery, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś o tym miejscu od doświadczonej osoby. Widzę, że można sobie wybrać, czy się pracuje na uop czy w elastycznych formach, a czym to się w praktyce różni? Mam jakiś wpływ na liczbę godzin?

Szpital w Ostrzeszowie to porażka pielęgniarki z oddziału chirurgii powinny zająć się pracą a nie wtrącać się w życie prywatne jakby nie miały swojego zero szacunku do odwiedzających jak i pacjenta a lekarze nie lepsi zero konkretnych informacji na temat pacjenta jakby sami nie wiedzieli co pacjentowi może dolegać okropna atmosfera

Kornelia

Poszukiwana jest do pracy pielęgniarka oddziałowa izby przyjęć. Na jaką można umowę na początek, da radę podpisać na dłużej niż kilka miesięcy? Ile wynosi dodatek funkcyjny? Czy stawka wynagrodzenia podlega negocjacji ?

Robert

Witam szpital w Ostrzeszowie a dokładnie izba przyjęć dużo by pisać ale napiszę to tak pielęgniarki pierwsza klasa szybko i Żeczowo natomiast lekarz obcokrajowiec tu jest do pisania dużo przyszedł zbadać obejrzeć pacjentkę po 2.5 godziny nie kompetentny arogancki i nie znający języka po prostu nie przygotowany do pracy w szpitalu prędzej na izbie się umrze niż szanowny lekarz zejdzie z dyżurki na oddziale gdzie popija kawkę i ogląda tv

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Księgowa w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleja Wolności 4
    63-500 Ostrzeszów

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.