Opinie o Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Pabianice

Była Pracownica

Pracowałam tutaj na stanowisku medycznym pomocniczym. Atmosfera totalnie do niczego, nawet przełożony gdy otrzymał telefon od koleżanki która była przyjmowana do pracy od razu po nią wyszedł, natomiast mnie powitał oschle, nie przedstawiając pozostałemu personelowi, nie wyjaśniając dokładnie zakresu moich obowiązków które otrzymałam na piśmie po tygodniu od rozpoczęcia pracy. Jeżeli przychodzi ktoś znajomy do pracy a jest to zdecydowana większość, przychodzą w parach, są faworyzowani a jeżeli popełnia niewielki błąd wówczas sprawa ucicha, także tutaj nie można powiedzieć o równym traktowaniu w miejscu pracy. Grafik jest dość nieprzewidywalny aczkolwiek zapewne zależy to od osoby kierującej daną komórka organizacyjna/oddziałem. Odzieży roboczej raczej też się nie otrzymuje, być może ja byłam takim wyjątkiem - nie wiem. Pensja - najniższa krajowa + dodatek nocny jeśli dane Stanowisko przewiduję pracę w porze nocnej. W wypłacie wynagrodzeń zdarzają się dość często opóźnienia. Uważam że lepiej pójść do innej placówki medycznej pracować, bądź zatrudnić się jako Salowa w tymże.... zakładzie pracy przez firmę zewnętrzną z tego co wiem dziewczyny są z Naprzod. Wynagrodzenie równe z personelem pomocniczym medycznym, a wyłącznie obsługują powierzchnię płaskie, nie dotykają się do pacjentów. Okres próbny standardowo - 3 miesiące. Można wybrać formę zatrudnienia : umowa zlecenie, kontrakt czy umowa o pracę - tyle z plusów.

Pacjent Nowy wpis
Klient

Ze względu na brak pomocy ze strony pielęgniarek radzę omijać szerokim łukiem. Centrum na dzień dzisiejszy zamknięte dla odwiedzających, więc nie można opiekować się bliskimi i w takiej sytuacji jesteśmy zdani tylko na pielęgniarki, licząc że należycie się opiekują chorymi.....niestety tu pojawia się problem. Nie twierdzę że wszystkie panie pielęgniarki są obojętne wobec pacjentów, ale na oddziale chirurgii są w większości Okropne. Pacjentom którzy są po zabiegach mniejszych bądź większych, mają problemy ze "samoobsługą" nie udzielają pomocy, zostawiają ich jednym słowem na pastwe losu. Nie pomogą przy dojściu do łazienki ( która jest na korytarzu), nie podadza wody ani posiłku leżącemu. W obecnej sytuacji gdy centrum jest zamknięte i nie można wejść do środka 'bo ZAKAZ', jest im to na rękę. Nikt nie widzi czy opiekują się chorymi tak jak należy czy tylko zaglądaj z porcja leków do sal... Krótko mówiąc " święty spokój", spokojnie mogą plotkować, bo przecież po to chodzi się do pracy... Potrafią tylko do chorych mieć pretensje że tylko leża i "ŁÓŻKA NIE SA POSPRZĄTANE/ ZAŚCIELONE". Dramat i tragedia w ludzkiej osobie.... Brak określenia na takich ludzi. Ale jak to obecnie się mówi jeśli praca nie odpowiada to trzeba się PRZEKWALIFIKOWAĆ! Do lekarzy nie można się przyczepić. Wytłumaczą co jak, nie utrudniają kontaktu ze sobą, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć bez problemu otrzymasz wszelkie wyjaśnienia. Interesują się i podchodzą do sprawy rzeczowo i konkretnie.

Adrian Nowy wpis
@Pacjent

Zastanawiam się, że może braki kadrowe były przyczyną takiego zachowania pielęgniarek, chyba że Twoim zdaniem chodziło zupełnie o co innego, że były w Twojej ocenie tak obojętne wobec pacjentów?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy pracownicy Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Danuta Nowy wpis

Niedawno byłam na kolonoskopi u dr Maciejewskiego bardzo mili i przyjaźnie nastawieni do pacjenta

Były pracownik na kontrakcie

Przestrzegam przed podpisywaniem kontraktów z PCM. W umowie nie ma zapisu o gwarancji pracy. Umowa jest bardzo niekorzystna bo zakłada rozliczenie z punktów bez zagwarantowania płatności za godziny pracy. Ze mną PCM podpisało kontrakt i byłem zobowiązany być w gotowości pracy a okazało sie że pracy nie ma. Ostatecznie okazało sie że za godzinę pracy na własnej działalności zarobiłem 11 zł. Pacjenci nie przychodzą na wizyty, trzeba czekać na następnych a za to nie jest płacone. Płaciłem też oczywiście ZUS za cały miesiąc a pracy nie było albo było niewiele. Jeśli podpisujesz kontrakt zagwarantuj sobie w nim minimalny zarobek miesięczny który PCM musi wypłacić jeśli pozostajesz w gotowości pracy. W przeciwnym wypadku nie zarobisz nic lub bardzo niewiele a koszty ZUS itp. będą do zapłacenia. Do tego dochodzi jeszcze fatalna organizacja i brak szacunku. Nie polecam tego pracodawcy!!! to zwyczajne wykorzystywanie ludzi, uciekać jak najdalej albo nie podpisywać umowy o tak niekorzystnej treści dla usługobiorcy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KSIĘGOWY /KSIĘGOWA?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mariusz

Czy centrum działa mimo pandemii? W jakich godzinach?

Czy w Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tom
@Pytanie

Nie.

Była Pracownica

Szukająca zatrudnienia
Kandydat
@Była Pracownica

Mam pytanie byłaś na rozmowie w sprawie prac jak się przyjmowałaś u pani oddziałowej czy pani naczelnej? Długo czekałaś na telefon w sprawie zatrudnienia? Duża jest rotacja wśród pracowników?

Daria

Ile trwa okres próbny?

Bar
@Daria

3 miesiące, różnie bywa z pensjami...

Agnieszka
Klient

Byłam pacjentką oddziału ginekologiczno- położniczego w październiku . Mimo sytuacji pandemii w naszym kraju jestem pod ogromnym wrażeniem kadry tego oddziału ordynatora, jego zastępcy, lekarzy, położnych oraz salowych. Mimo tego co mnie spotkało położne a szczególnie Pani Monika Zielińska oraz Monika Chrzanowska dały mi ogromne wsparcie. Dziękuje Wam za opiekę , słowa otuchy , za wszystko. Jeżeli będę w ciąży to chcę rodzić u Was . Macie wspaniałe podejście do nas kobiet . Dziękuje .Pozdrawiam Was serdecznie

Zawiedziona

Właśnie 12 maja zmarła moja mama na I oddziale wewnętrznym. 11. 05.2020 w okresie pandemii wezwałam pogotowie do mamy. Lekarz z pogotowia bardzo dobrze zajął się mama starał pomóc sie w domu robiąc kilka razy EKG serca ale w ostateczności zdecydował, że musimy zabrać chora do szpitala i przypadło Szpital Pabianice. wiadomo, że dla rodziny to tragedia nie można odwiedzać i kontrolować jak opiekują sie starszą osobą. /Pielęgniarki Zero empatii /. telefonicznie zapewniały, że opiekują się mamę i prosiłam żeby podawały jej telefon. bo nie ma możliwości odwiedzac to chociaż kontakt telefoniczny. Ale mamy telefon non stop dzwonił ale niestety żadna z pielęgniarek nie znalazła chwili aby odebrać mamy telefon i podać jej, była słaba i na pewno nie mogła sama odebrać. mam ogromny żal do pielęgniarki, która była 12 maja o godzinie 11:53 odebrała ode mnie telefon i tylko poinformowała mnie bez sprawdzenia, że mama śpi. Nie podeszła do mamy i nie podała telefonu, prosiłam ... usilnie dzwoniłam do mamy chcąc usłyszeć jej głos bo wiedziałam, że była słaba i mogła odejść a ja nie pożegnałam jej. nadal dzwoniłam do mamy z nadzieją, że może odbierze lub w końcu któraś z pielęgniarek zlituję się odbierze telefon i poda mamie. Wiem, że pielęgniarki słyszały bo na przeciw dyżurki był pokój mamy. ponownie zadzwoniłam o 15:20 i mama już nie żyła. Tak, tak to trzeba nie mieć serca....dlaczego takie kobiety, pracują przy chorych. Zrozpaczona córka

Małgorzata
 Rekomendacja

trzy tygodnie temu miałam operację endoprotezę kolana w szpitalu w Pabianicach. Jestem bardzo zadowolona . Super opieka ,sympatyczne pielęgniarki, fajni kulturalni i sympatyczni lekarze zarówno na oddziale jak i na bloku operacyjnym miałam super opiekę. Bardzo dziękuję całemu personelowi medycznemu. Już przy przyjęciu na oddział byłam zaskoczona ,jaka sympatyczna pielęgniarka mnie przyjmowała , a potem pielęgniarka oddziałowa bardzo ciepła kobieta. Byłam mile zaskoczona,ponieważ miałam ostatnio nie miłe przeżycia z innych szpitali a już najbardziej w Oleśnicy. żadnego szacunku do pacjentów . Naprawdę nie przesadzam Pielęgniarki z Pabianickiego Centrum medycznego oddziału ortopedycznego i Panie Rehabilitantki powinny być przykładem dla innych szpitali.Gorąco Pozdrawiam i Dziękuję

JACK63

TO CO SIE DZIEJE NA SORZE W PABIANICACH TO PANSTWO W PANSTWIE ZGLOSILEM SIE Z ROZCIETA REKA KTORA KRWAWILA BOLALA CZEKALEM DLUGO PO CZYM POSZEDLEM ZWROCIC UWAGE PANU LAKARZOWI ZE JEST W PRACY I MA OBOWIAZEK UDZIELIC POMOCY PACJENTOM TO SZANOWNY PAN DOKTOR GRZEBIAC W KOMPUTERZE CHWYCIL MNIE ZA KURTKE WYPCHNAL Z POKOJU I POWIEDZIAL ZE OSKARZY MNIE O NAPAD PYTAM CZY PACJENT JEST DLA LEKARZA CZY LEKARZ DLA PACJENTA

Dawid

Może ktoś słyszał czy centrum potrzebuje aktualnie pracowników i jakich?

Deathstroke

Ten szpital to prawie że już ruina nie wiem jakim cudem on się trzyma jeszcze, radze zmienić nazwę na Pabianicko Biednicka Umieralnia dla lumpów, zresztą pacjentów się tam traktuje odpowiednio do tej nazwy. Co do pracy to niestety SAMI SWOI nawet jak załapiesz się na coś, to trzeba liczyć się że bez podania konkretnego powodu się wyleci, wystarczy że ktoś z rodzinki czy znajomych będzie chciał tam pracować lub wrócić. Jeśli ktoś chce pracować w szpitalu już bo np chce zrobić kurs na sanitariusza itp...to lepiej zacisnąć zęby i jechać do Łodzi bo Pabianicko Biednicki szpital w Biednicach jest za bardzo skorumpowany, sitwa jest większa niż w Łodzi samej. Swoją droga cud że nie mają jeszcze żadnej sprawy sądowej za to że mają kamery w kiblach ! Skoro parę szkół i firm umoczyło tyłek w sądzie za to to czemu nie biednicki szpital ? Ogólnie NIE POLECAM PCM to naprawdę totalne DNO i (usunięte przez administratora) najgorsze jakie może być wobec pacjenta i ogólnie ludzi co tam przychodzą nawet coś się spytać a z tego miasta to trzeba zresztą uciekać póki można bo Pabianice to miasto lumpów się robi.

kcpc
@Deathstroke

Skoro miasto lumpów jak piszesz to po co tu jeszcze siedzisz. Wyjedz jak ci tak źle, a najlepiej na zachód bo tam lepiej jest dla wszystkich. Tylko nie wracaj za miesiac z podkulonym ogonem bo jesteś zwykłym nierobem.

Grzegorz

Pabianickie Centrum Medyczne zamieściło na swojej stronie internetowej nową ofertę pracy. Poszukiwani są kandydaci w naborze uzupełniającym projekt „Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej dla mieszkańców powiatu pabianickiego oraz wsparcie psychologiczne dla uczestników i ich opiekunów”. Pełną ofertę wraz z załącznikami, znajdziecie pod adresem: http://www.pcmnzoz.pl/index.php/praca Czy ktoś z Was planuje udział w rekrutacji? Skoro to jest nabór uzupełniający, to może zagląda tu ktoś, kto już bierze udział w projekcie i podpowiedziałby jak wyglądają realia tej pracy?

Anonim

MASAKRA. JEDNYM SŁOWEM ZERO ZAINTERESOWANIA PACJENTEM. WYPUSZCZAJĄ PACJENTA W GORSZYM STANIE NIŻ GO TAM PRZYJĘTO. PACJENT CAŁĄ NOC SPĘDZIŁ NA SOR. JAK MOŻNA TAK ROBIĆ Z LUDŹMI

Grzegorz

Czy ktoś orientuję się jak wygląda proces rekrutacji? Ktoś był może na rozmowie ostatnio i chciałby się podzielić opinią, spostrzeżeniem na temat pracy oraz samego pracodawcy? Wasze komentarze na pewno będą bardzo przydatne osobom aplikującym do pracy w Pabianickim Centrum Medycznym. @Pogodny, można liczyć na premie, bądź inne benefity od firmy?

Pogodny

Nie rozumiem tej goryczy wylewanej na PCM?!? Jesli ktoś nie ma wykształcenia i szuka w szpitalu jakiejkolwiek pracy, to ma z tym taką samą trudność jak w każdej innej instytucji. Dziś wszyscy szukają osób z pewnym wykształceniem i jeśli taki jest klucz w zatrudnianiu w tej firmie to nie ma co się dziwić. Coraz częściej pojawiają się zagraniczne osoby, co wymusza chociażby znajomość języków obcych. Na zachodzie czy w Skandynawii język angielski jest standardem nawet na poziomie mopa, o wyższych stanowiskach nie wspomnę. Zastanówmy się na jakim poziomie jesteśmy a później dogadujmy. Ale nieudacznicy życiowi zawsze będą niezadowoleni. ;( Może jednak czas to zmienić...? Szkoda się złościć, szukajmy piękna w sobie i w innych.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Piechur

Popieram opinie mojego przedmócy złożyłem tam multum CV aby dostać się do pracy na byle co, szatnia, sprzątanie, kuchnia no cokolwiek...to NIE bo sami ZNAJOMI tam tylko robią, sami swoi, w lipcu tego roku łaskawie pani do mnie z Apteki szpitalnej zadzwoniła że jest praca ale tylko na jakiś czas bo jej znajomy wywalił na zawał serca ( zapewne od kielszka ) i na jakiś czas...no nic zgodziłem się chociaż po tonie jej rozmowy nie widziało mi się to od początku wszystko było umówione dogadaliśmy się miałem przyjść na jeden dzień zobaczyć jak praca wygląda aby wiedzieć po prostu CO I JAK zanim wejde w normalny ciąg to dostaje na drugi dzień telefon od francy z apteki że NIE BO JAKIŚ PAN SIĘ ZGODZIŁ OD RĘKI powiedz wprost że znajomy po zawale wraca nawet jeśli będzie miał paść na morde lub inny twój znajomy czy członek od rodziny stara mordo ! 99% Personelu tego szpiatala należy wypierd...na zbity pysk SZOPKA DNO PATOLOGIA !

Zostaw merytoryczną opinię o Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Pawła Ii 68
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7312002395 KRS: 0000330633
Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.