KCM Clinic S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KCM Clinic S.A.

Od pracowników KCM Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Wiekszośc pracowników KCM chodzi w ciągłym stresie co się przekłada na jakość obsługi pacjentów. (usunięte przez administratora) Pracowałam w KCM przez jakiś czas, zebrałam opinie pracowników i ich doświadczenia. Ludzie pracują w strachu i pod toksyczną presją. Rotacja jest ogromna a nowym pracownikom obiecuje się coś czego nigdy nie dostaną. Z(usunięte przez administratora)Omijajcie to miejsce z daleka!!

Tomi Nowy wpis
Klient

Nie miła obsługa rejestracji u dentystów ale sami dentyści to bardzo dobrzy fachowcy

Tomi Nowy wpis
Klient

Dzwonię do KC KLINIK I PROSZĘ PANIĄ Z REJESTRACJA CZY BY MOGŁA SPRAWDZIĆ CZY MAM W PAKIECIE NARKOZE ZEBY DZIECKU ZROBIC ZEBY ZA JEDNYM RAZEM TO PANI MÓWI ZE NIE MA CZSU BO BĘDZIE MUSIAŁA ZADZWONIĆ I SPRAWDZIĆ A JAK POWIEDZIAŁEM ZE POROZMAWIAM Z KIEROWNICZKĄ TO NAGLE PANI MÓWI ZE MOŻE ZADZWONIĆ I SPRAWDZIĆ TO JEST ICH OBOWIĄZEK CO MAM W PAKIECIE A CO NIE BO PANI MÓWI ZE POWINIENEM WIEDZIEC CO M W PAKIECIE A CO NIE TO OD CZEGO TAM TA PANI SIEDZI .WSTYD

Lola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Klient

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy pielęgniarki w kcm ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie KCM Clinic S.A. na stanowisko Lekarz Stomatolog? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Bzep
Kandydat

Hej, jakie są godziny pracy na rejestracji?

Czy urlop w KCM Clinic S.A. jest płatny 100%?

Joanna
Kandydat

Właśnie jestem po rozmowie z Panią Sarą oraz z Panem Filipem... Czy ktoś z was pracował na stanowisku obsługi klienta anglojęzycznego? Miałam rozmowę również w języku angielskim. Co sądzicie? Ponoć młody zespół.

sloneczko

Rekrutacja na dane stanowisko to fikcja bo w efekcie i tak lądujesz na stanowisku na ktore wogole nie skladales CV. Zła organizacja pracy. Pani menager zamiast szkolić co kilka dni przerzuca nowych pracowników na różne działy bez merytorycznego przeszkolenia i uzasadnienia. Haos i balagan organizacyjny. Zero wdrożenia tylko oczekiwania za najniższa krajowa. Dramat by w tych czasach tak nie szanować pracownika.

Teresa
@sloneczko

Serdecznie dziękuję Ci za tę opinię. Bardzo potrzebowałam informacji na temat pracodawcy, jakim jest firma KCM Clinic. Szkoda, iż nowi pracownicy nie mogą tam liczyć na odpowiednie wdrożenie. A co z atmosferą między współpracownikami? Jest w miarę dobra?

Milena
@sloneczko

Na jakim stanowisku pracowałaś?

Paulina B

Klinika daje pracownikom bardzo dużo możliwości rozwoju tylko nalezy wykazać się też chęcią nauki. Pracowałam na stanowisku asystentki stomatologicznej, zostałam bardzo dokładnie przeszkolona i dokładnie przygotowana do pracy z lekarzem i pacjentem. Panie w kadrach pomocne w każdej sytuacji i otwarte na nowe rozwiązania. Właścicielka kliniki także bardzo miła i profesjonalna. Każdy detal dopracowany na wysokim poziomie. Nie wspomnę o wysokim poziomie leczenia, bo lekarze wykwalifikowani i z bardzo dużym doświadczeniem. Bardzo polecam jako pracownik i jako pacjent.

@Paulina B

Stomatologia to świat odrębny i rządzi się odrębnymi prawami to nie teren P. PREZES

KS
@Paulina B

to dlaczego były pracownik ????

pacjent
Klient

Zarejestrowałem się internetowo pięć dni przed planowaną wizytą, po przyjściu do KCM pani na recepcji wypełniła dokumenty, pobrała opłatę za konsultacje (całkiem niemałą), po czym wysłała mnie w kosmos tzn. na pierwsze piętro, gdzie nie było nikogo, po drugiej wizycie na recepcji zostałem skierowany przez piwnicę do drugiego budynku, gdzie pielęgniarka z oddziału szpitalnego stwierdziła, że żadnego lekarza nie ma i nie będzie. Sprawa zakończyła się małą awanturą, zwrotem pieniędzy. Panie z recepcji przepraszały mnie, one były bogu ducha winne, ale (usunięte przez administratora) jaki zobaczyłem w prywatnej klinice nie napawa optymizmem, strach pomyśleć co się dzieje w jednostkach państwowych. Nie polecam KCM.

Kuba
Kandydat

Cześć. Chciałbym Was zapytać o AKTUALNE opinie na temat pracy w KCM Clinic To chyba jedyne miejsce w JG, które oferuje ciekawe stanowiska w pracy biurowej (kadry, HR, rachunkowość, administracja). Ogłoszenia są fanie napisane i nie ukrywam, że zachęcają. Chciałbym porzucić obecną pracę ze względu na system zmianowy ale boje się, że wpadnę z deszczu pod rynnę i będzie jeszcze gorzej. Bardzo zależy mi na informacji jakiej podstawy (wynagrodzenia) można się spodziewać. Wiem, że są nadgodziny do zrobienia i masa obowiązków ale może wypłata rekompensuje stres. Bardzo ważne jest dla mnie czy wypłata jest głownie w formie premii czy sama podstawa z umowy jest na spoko poziomie. Czy na wymienionych stanowiskach poza klasykiem (obsługa korespondencji, obieg dokumentów, terminowość, Excel itp), są potrzebne szczególne umiejętności oraz czy wymagany jest ang? Czy można liczyć na wsparcie przełożonego i na rozwój? Pozdrawiam Kuba

@Kuba

Omijaj to miejsce szerokim łukiem.

Karolina
@Kuba

Nie warto się tam przenosić, bo KCM jest miejscem toksycznych jeśli chodzi o atmosferę pracy. Nie da się tam pracować, wynagrodzenie jest niskie, a nadzór (bo to nawet nie jest kontrola tylko nadzór) obrzydza chęć przychodzenia do tego miejsca. Szczerze odradzam, lepiej poczekać i poszukać czegoś w lepszej firmie.

ObywatelX
@Kuba

Nie idz do tego kouchozu. Wysyk, mobbing i chora spychicznie szefowa. Najgorsze miejsce do pracy w jg. Prowadzonych jest kilka spraw sadowych przeciwko kcm, ze względu na nie wypłacanie np wynagrodzenia. Notoryczne kontrole z Pipu.

Ciekawy
@Karolina

A na jakim stanowisku pracowałaś?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w KCM Clinic S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dawny pracownik
@Pytanie

Zależy co Pan/Pani rozumie przez możliwość rozwoju. Podpisuje Pan/Pani umowę na określone stanowisko, a wykonuje Pan wszystkie możliwe prace jakie są do wykonania w klinice, do których nikt Pana/Pani nie przeszkoli. Rzecz jasna za to samo wynagrodzenie, niskie wynagrodzenie. Odpowiedzialność rośnie z każdym dniem pracy, natomiast nie jest ona w żaden sposób premiowana, czy nawet doceniana.(usunięte przez administratora) Rozwój możliwy jest tylko w odporności na stres i pracy w trudnych warunkach, w stałym mobbingu. Zdecydowanie odradzam. Mam nadzieję, że Pan/Pani zdąży przeczytać tą opinię zanim administrator ją usunie.

EDYTA

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować personelowi KCM a w szczególności przesympatycznej Pani Ani z rejestracji, jej troska i zainteresowanie moją osobą było bezcenne co umożliwił mi wykonanie badania. Pozdrawiam. Wdzięczna klientka

Jaka umowa obowiązuje w KCM Clinic S.A. podczas okresu próbnego?

mysia09

zlecenie,

Agata

@ex pracownik co masz na myśli ?

Czy KCM Clinic S.A. organizuje staże dla studentów?

Ex pracownik
@Pytanie

KCM ma problem ze zorganizowaniem stanowiska pracy, a co dopiero organizacja stażu dla studentów.

Szok, że w tych czasach dalej można się spotkać z tak podłym traktowaniem swoich pracowników - chodzą cały czas zestresowani, (usunięte przez administratora). Wieczne groźby karami finansowymi i obrażanie. Nie możesz mieć swojego życia prywatnego, rodziny i obowiązków, bo pani prezes to nie interesuje i masz robić to co ona każe, nawet po godzinach. Pracownicy są już zmęczeni, ciągle się zwalniają a oni cały czas przyjmują nowe osoby. Czy naprawdę zarząd tej placówki nie widzi problemu? Dlaczego muszą cierpieć na tym ludzie.. nie polecam pracy w tym miejscu. Uciekajcie jak najdalej.

(usunięte przez administratora)Nie ma w umowie ustalonego zakresu obowiązków, ciągle dorzucane są Ci nowe, możesz siedzieć na danym stanowisku, a zajmować się rzeczami, które kompletnie nie są z nim związane, a jeżeli tego nie zrobisz to dostaniesz groźbę, że za niewykonywanie obowiązków nie dostaniesz wypłaty, a dowiadujesz się o nich tego samego dnia i nie wiesz nawet że musisz je robić, a ona twierdzi, że tak jest (usunięte przez administratora) Nawet lekarze się często zmieniają, bo mają dość i nie mogą się dogadać, nie tylko personel "niższego rzędu".(usunięte przez administratora)Zawsze są ogłoszenia tu na wszystkie stanowiska, rekrutacja jest tak przerażająca, że pracując tu nie do końca wszystkich znasz, bo co chwile ktoś się zwalnia, przychodzi ktoś inny, zwalnia się i tak w kółko, pracowników już było za mało, a ta kobieta dalej nie ma żadnego szacunku do pracownika, nawet do tych lojalnych i współpracujących z (usunięte przez administratora) Szkoda, bo pielęgniarki i lekarze są na prawdę wspaniali i z Nimi super się pracuje, niestety jeżeli na samej górze siedzi osoba, która nie radzi sobie ze sobą, ludźmi i prowadzeniem kliniki, to nic nigdy nie będzie tu dobrze funkcjonowało...

Rekomendacja

Praca w KCM była z pewnością jedną z najbardziej wymagających w mojej karierze. Była to prawdziwa szkoła pod wieloma względami, wielokrotnie miałam dość zadań z których każde było nie lada wyzwaniem. Teraz pracuje na wysokim stanowisku w podobnej branży. Jest to jednak stanowisko którego bym a) nie uniosła, b) nigdy nie zdobyła gdyby nie doświadczenie w tej klinice. Jak ktoś chce marudzić, będzie marudził wszędzie. Ja wolałam zdobywać znajomości, obserwować i się uczyć. A tam jest od kogo. Pozdrawiam.

To prawda, że ciągła rotacja powoduje, że KCM ciągle potrzebuje nowych ludzi. Kiedy tam pracowałam był wspaniały IT(usunięte przez administratora), bo takie były oczekiwania (usunięte przez administratora)było dużo wspaniałych ludzi w Call Centrum i na portierni na oddziałach, ludzie dawali z siebie wszystko, po czym nie wytrzymywali presji i odchodzili sami, albo byli usuwani przes security....pielęgniarki pracujące 24 godziny na dobę, lekarze(usunięte przez administratora), księgowa,(usunięte przez administratora) kadrowa(usunięte przez administratora), sekretarki, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KCM Clinic S.A. - Jelenia Góra

KCM Clinic S.A.