Opinie o Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w Łomża

Nozomi Nowy wpis

Patron tego szpitala zobowiązuje do empatii, dobrego traktowania pacjentów. Zamiast tego pacjenci otrzymują oprócz leków zniecierpliwienie, opieszałość i lekceważenie. Oddział neurologiczny do zaorania.

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Stolarz w Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Cola

Wg mnie szpital jest zly. Kilka lat temu moja mama byla na onkologii. Pod wplywem bardzo silnych lekow, nie myslala "racjonalnie". Pielegniarki zostawily jej leki zeby sama je sobie brala ! Jak latwo sie domyslec przedawkowala. Musiala sie dodatkowo nacierpiec i przejsc plikanie zoladka. Pilegniarki nawet dobrze nie wiedziely jak poprawnie to wykonac i dzwonily po porade. Pacjenci leza z suchymi ustami, nikt nie zwilzy. Brak jakiegos odgornego nadzoru. Sposob odnoszenia sie do pacjentow z lekcewazeniem. W tym roku inny czlonek rodziny trafil do tego szpitala. Po 2 tygodniach zostal wypisany w bardzo zlym stanie. Wg mnie brak jest konsultacji, wspolpracy pomiedzy oddzialami, lekarzami w szpitalu. Nie liczy sie pacjent tylko specjalizacja. Bedac juz w szpitalu, zeby zostac przeniesionny na inny oddzial zostal "poproszony" o opuszczenie placowki i udanie sie do lekarza rodzinnego i ten zeby wypisal skierowanie. Obecnie toczy sie walka o jego zycie ale juz w innym szpitalu...

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży - Łomża

Firma Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPECJALISTA W SEKCJI INSTALACJI SANITARNYCH I TECHNICZNYCH/KIEROWNIK SEKCJI INSTALACJI SANITARNYCH I TECHNICZNYCH, Łomża - Kwiecień 2024
  • HYDRAULIK, Łomża - Kwiecień 2024
  • INSPEKTOR/SPECJALISTA, Łomża - Maj 2023
  • DYSPOZYTOR CENTRALNEGO SYSTEMU NADZORU, Łomża - Październik 2022
  • POMOC KUCHENNA, Łomża - Lipiec 2022
  • STOLARZ- ROBOTNIK BUDOWLANY , Łomża - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Szpital Wojewódzki Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
  • Al. Piłsudskiego 11