rymar

Ruda śląska

Opinie o rymar

ebol77

Dla mnie Rymar był dobrym pracodawcą. pracowałem u Łukasza 3 albo 4 sezony. zawsze wracałem, fakt, praca nie jest lekka, ludzie mają charaktery i czasem ciężko przywyknąć. co do czasu pracy 12h dziennie ew soboty 8h. nie zawsze był ruch to sie siedziało i nikt nie gonił. Nikt mi nic nigdy nie zabrał a miałem 10zł/h netto. 2000zł na rękę zarobić u wulkanizatora to myślę dobrze, ale widze niektórzy by chcieli nic nie robić i zarobić co kierownik :D

sługa

praca w charakterze charytatywnym bo nie dość że zarobisz grosze to jeszcze Ci zabiorą połowę, że nie wspomnę poniżaniu pracownika i pracy nawet po naści godzin dziennie bez nadgodzin. szczerze polecam ;)

Zostaw opinię o rymar - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rymar