Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Menager

Nie do końca. Często w wymaganiach jest napisane: studenci . Mówisz o wiedzy? Dam Ci przykład - niedawno Menager ds. ochrony mi o tym opowiadał. Jak przedstawiciel może "bajerować" kontrahenta? Musi mieć choć podstawową wiedzę, nie tylko o produkcie...aby był partnerem do rozmowy, stąd w tej branży dobrze ludziom płacą. Wróć do góry

Kaja
@Menager

Prawda? Takie działanie nie obciążyłoby nikogo ponad "normę", a świadczyłoby tylko o kulturze, nic więcej

Hegemon
@Kaja

Kaja, nie pracujesz dłużej niż 8 godzin bo chcesz zarobić tyle ile zarabiasz ;) a Ci, którym nie zależy na tak dużych zarobkach,mogą się dogadać z szefem o innym wymiarze godzinowym i podejrzewam, że i tak mogą być zadowoleni z wyników, jeśli nie oszukują samych siebie ;) POLECAM I ZAPRASZAM DO NAS :) 

Sunia

Pewnie macie rację, że znajdą kogoś ktoś za tą najniższą stawkę. Ale przyszłościowa ta firma nie jest. Z takim podejściem domyślam się jak wyglądają awanse (tylko więcej obowiązków) o prośbach o podwyżki już nie wspomnę. W sumie takie miejsce żeby tylko zdobyć doświadczenie w nie za dużym mieście

handel

Nie prawda :) jeśli mowa o przedstawicielach handlowych ds. ochrony od nich wymaga się gadanego i umiejętności pozyskiwania klienta oraz wiedzy o firmie którą reprezentują /produkcie

informatyk

Wiem, że tak jest, no ale na stanowisko programisty w formacji na pewno nie zatrudnią budowlańca mimo, że ten nawet zgodziłby się pracować za 15pln/h. A

Janek
@informatyk

To był tylko przykład z branży ochrony. Branża też wymaga konkretów, prawda? Jednak okazuje się, że z tym jest różnie...

logo firmy Konstruktor
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kowal

No ale mogli chociaż zachować pozory. Praca też wymaga jakiejś wiedzy więc mogli chociaż pokazać zespół w którym pracują albo coś powiedzieć więcej. Powiedziałem w czasie rozmowy, czy mógłbym odpowiedzieć po pierwszej rozmowie bo chciałbym się dowiedzieć szczegółów. To panie z HR powiedziała, że przecież wszystko mam w ofercie. Nie znam się ale chyba coś nie tak jak mam tak się rozwijać, uczyć i pracować w zespole. Wróć do góry

spojrzenie

W Polsce tak to wygląda. Zwykle mają ze 100 cv w zależności od regionu i wybierają tych na rozmowę co mają najlepszy stosunek ceny do doświadczenia. A, że w Polsce jest wielu desperatów to godzą się pracować za nawet 3 krotnie zaniżone stawki

odp
@spojrzenie

Z tym doświadczeniem można polemizować. Wspominałem wyżej o znajomym, który był przedstawicielem handlowym ds. ochrony, prawda? Jedną rekrutację, na której był, wygrał koleś, który nie miał o tym pojęcia - był z branży budowlanej, ale on zgodził się pracować za stawkę znacznie niższą, niż tą, którą chcieli kandydaci znający temat.

Wojciech

Znajomy, przedstawiciel Menager ds. ochrony zmieniał kilkukrotnie pracę po 5-6 latach w jednej dużej firmie związanej z ochroną oraz po jakoś 2 latach pracy wspominał mi o rekrutacji, którą miał w innym województwie, a na której ktoś wyskoczył z kwotą 1700 brt na start...Do pełni szczęścia brakowało mi własnego auta ale nie jest tak jeszcze źle w formacji

Seba

Szczerze mówiąc, nie mam ochoty na to, by tracić czas, jeździć, spotykać się, umawiać, wydawać pieniądze by usłyszeć np. "najniższa krajowa - praca w młodym, dynamicznym zespole

Gorol

Wysłałem papiery i w czasie pierwszej rozmowy zapytali mnie tylko ile chce zarabiać. Ciekawe czy to wytyczne z góry czy takie coś promuje ich HR ? Ciekawe dlaczego sami nie piszą "widełek" w ofercie, czyżby nikt by się nie odezwał ? Jeżeli firmie nawet nie chce się zaprosić mnie na rozmowę i jedynym wyznacznikiem są widełki to od razu wiem, że szkoda mojego czasu. Stanowisko związane z programowaniem więc chyba jeszcze są jakieś inne kompetencje o które można zapytać. Dużego doświadczenia nie mam ale nie poważne jest takie coś. Normalne jest coś takiego ?

Gabi
@Gorol

Większość firm nie podaje kwot w ogłoszeniach...W mojej firmie do tej pory widziałem chyba jedną firmę, która to podała od razu. Z mojego doświadczenia, takie pytanie jest pytaniem fundamentalnym w większości firm ochrony...po którym następuje "dziękujemy, skontaktujemy się z wybranym kandydatem" - tym, który będzie dymać prawie za darmo. Nie wiem, jak to u nich wygląda, ale skoro piszesz...

Felicjan
@Gabi

"Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności"

cześć

dokładnie. w ciągu 2-3 godzin same pozytywne komentarze.

Krasnal

Ja pracuje juz jakieś pół roku. Prace oceniam pozytywnie. Zarobki ok, miła atmosfera, pomocni współpracownicy a i z przełożonymi można się zawsze dogadać ;) 

Z każdym kandydatem przeprowadzają spotkania rekrutacyjne. Bardzo ważna dla nas jest m.in. umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz sumienność. W przypadku pracy na magazynie doświadczenie nie jest kluczowe, często dajemy szanse na jego zdobycie. Zatrudniają tylko wybranych kandydatów 

handlowiec

Żeby w ciągu 12 lat z niewielkiej firmy stała się jednym z krajowych znanych firm. Na taką pozycje trzeba było sumiennie zapracować. Firma na dorobku oszczędza na wszystkim ale teraz z pewnością coś poprawią 

info

Jesteście pewni, że tylko źle można pisać o firmie? Tylko dlaczego niektórzy tak bardzo lubią obrażać innych. Może to niezadowolenie z pracy to efekt waszej postawy a nie firmy? Zawsze najłatwiej zrzucić na kogoś. 

Kocór

W związku z tym, że cały czas się rozwijamy, regularnie poszukujemy nowych osób do współpracy. Na początku listopada 2017 roku w naszym dziale ochrony pracowało blisko 140 osób. Aktualnie jest to już ponad 170 pracowników. Pamiętaj, że część osób awansuje i przechodzi do innych oddziałów, a co za tym idzie zwalniają się nam etaty. Jak już wcześniej wspominaliśmy w tym roku przyjęliśmy już ponad 380 nowych osób i nadal czekają wolne miejsca. 

Księgowy

Witam no właśnie może ktoś napisze .Jak wygłąda praca w księgowości , czy tak się szybko firma rozwija że księgowość się rozrasta ? ,Mnie osobiście zastanawia czy w tej dziedzinie też taka rotacja . Czy księgowe nie spełniają oczekiwań pracodawcy że ciągle są nowe ogłoszenia. 

Daniel

Z przyjemoscia mogę polecić firme jako przyjaznego pracodawce pracuje w firmie od 2 lat teraz maja byc duze przyjecia w zwiazku z uruchomieniem nowych obiektów w Wielkopolsce w grudniu ruszają z ochroną. 

Daniel

Bogo

Witam wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z Formacją. Praca w ochronie jak wszędzie- trzeba się napracować, nastarać i mieć dużo szczęścia. Wynagrodzenie przeciętne- mogłoby być lepsze. Atmosfera rewelacyjna -to zależy przede wszystkim od ludzi- a parę fajnych osób tam pracuje. Formacja to ogromna korporacja która rządzi się swoimi regułami...odczuwalne. Ale to już nie jest ta sama firma co kiedyś.... Im dłużej się pracuje tym trudniej. 

Witam. zarobki jak wszędzie z czterema sobotami (zwanyni setkami) to ok.1950zł czy tak dużo to niewiem bo praca lekka nie jest to tyle o ochronie. Jeżeli chodzi o biuro to na start więcej niż 1800 nie dają a czas pracy to nienormowany . Jezeli chcesz pracować w firmie formacja to musisz mieć tam znajomości albo być z Płońska w innym przypadku jest to nie możliwe. 

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja