ANDREWEX Sp. z o.o.
2 177 235 5 1
Aneta Nowy wpis

Czy ktoś aplikował ostatnio do pracy w Andrewex? Dajcie znać, jak wyglądała rekrutacja. Będę wdzięczna, dzięki.

TakNie3
Pytanie Nowy wpis

Czy ANDREWEX Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

TakNie2
Zibi Rogal Nowy wpis
@Pytanie

Pewnie i jeszcze do tego darmowe obiady ????????????????

Jeremi Nowy wpis

Mam zamiar złożyć cv i zastanawiam się jaką macie atmosferę w pracy i jakie zarobki.

Tak5Nie5
Zdegustowany.
Nazwa działu: Produkcja

Odechciało mi się domku z tej firmy. Ryba psuje się od głowy. Kierownictwo na zbity pysk, a ludziom zapewnić godziwe warunki, rzetelnie rozliczać z wykonanych zadań i do galopu.

Tak5Nie4
Ranking
Dos
Nazwa działu: Produkcja

W końcu w naszej firmie jest tak jak powinno byc Kierownik traktuje ludzi sprawiedliwie bez wzgledu na wykształcenie poprostu ma szacunek dla drugiego człowieka jest dobrze oby tak dalej

Tak12Nie1
Kross

To co się tam wyrabia to jakiś żart Pan kierownik zamyka się w toalecie i czeka może któryś z pracowników zaliczy wpadkę 2zakaz używania czajnika tylko jakiś zasyfione badziewie stojące na stołówce w którym co niektórzy kiełbasę parzyli A teraz mamy z tego kawę pić Ciekawe Pan kierownik to ma czajnik na baterie czy pracownicy w biurze to inni ludzie 3 ludzie pracują w zimnie bo od 2 miesięcy rządzący ta firma nie mogą lub nie chca kupić wrót.Nikogo to nie obchodzi że zimno wieje na ludzi ale przerwa 20 minut bo nikt się nie domyśli że ludzie zmarznieci Może tak Pan kierownik z dyrektorem przyjda na nockę na optikaty i zobaczą jak jest fajnie 4 Z tego zakładu robi się jakiś (usunięte przez administratora) nie dziwi mnie że ludzie z tego zakładu uciekają nie ma szacunku dla pracownika 5 A jeszcze ta mini palarnia na 10 osób bo 11 moknie jest nagonka na palaczy 6 Dawanie nagrań i upomnien za każdy drobiazg że za późno listę podpisał że szelki nie zapiete A później mają Oszczednosci bo taki pracownik premi kwartalnej nie dostanie To są tylko niektóre sprawy dużo by pisać więc Ci którzy wybierają się do pracy są na tyle silni żeby to wytrzymać

Tak16Nie1
Twarz
@Kross

Taka sytuacja w Cierpicach? A kto jest teraz kierownikiem?

TakNie1
stary

Po7- widzę że odezwała się kadra kierownicza. Pójście do lidera czy kierownika nic nie daje, nie czaruj "młody" ludzi głupotami, liczą się tylko metry i sztuki, z uwagami do was- to tak jak lać wody do wanny z wyjętym kurkiem, niby słuchacie ale nie ma się to gdzie zatrzymać . A propos tego chodzenia - już dawno przestałem, buty za drogie.

stary

Dot. Oddz. Piętno: ( przypomnę zakład stolarski ) po 1- kierownik rolnik zawodowe, planista produkcji- kelner, liderzy - żaden nie ma wykształcenia "stolarskiego", na maczalni płotów rządzi żona kierownika- nawet liderowi grozi mężem jak ma iść na inne stanowisko, po 2 liczą się tylko metry i sztuki , po 3 zero organizacji pracy ( niby jest planista ale nikt nie wie co robić, ba jak zrnobimy to nikt nie wie czy już dosyć czy mało- zbędny etat) po4 ludzie robią bo muszą lub z przyzwyczajenia ale jak ktoś coś znajdzie to od razu odchodzi, po5 o przydupasach to prawda jeden drugiego handluje aż miło, ciekawe kiedy pan Andrzej O. przejży na oczy ( może jak trzeba będzie sprzedać stajnię)

Tak13Nie1
młody
@stary

Po 6 - jak coś nie gra to miej minimum odwagi, idź do lidera i kierownika i powiedz co nie gra i co by trzeba było zrobić, żeby było lepiej, zamiast marudzić na forum internetowym

stary

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć od nowa z nowymi pracownikami ( zwłaszcza z całym zarządem i kierownictwem)

Zorro

Tak jest dobrze w tym zakładzie ze dla pracowników którzy ciężko pracują nie będzie nawet talonów ale dla szlachty z biur koperty będę na pewno. O to co robią z naszymi pieniędzmi z socialu . Powinniśmy zrobić zebranie z Dyrektorem i upomnieć sie o to co nam sie należy.

Tak15Nie

Na szczęście BYŁY PRACOWNIK !
@Zorro

A , kiedy były !? Ten zakład nigdy nie szanował zwykłego pracownika ! Liczysz te 100 zł co dali w zeszłym roku ? WSTYD ! Na szczęście już tam nie robię ! Pracuje w innej firmie i święta mam na bogato ! Social i wypłata odpowiednia itd ! Pozdrawiam NORMALNYCH pracowników bo trochę ich tam jeszcze zostało ! Życzę wam Wesołych Świąt i znalezienia dobrej pracy w nadchodzącym 2019 roku !!!

Tak15Nie

Aaaaa

Teraz dają wszystkim umowy na stałe ...

Aaaa

Ciekawe jakie talony będą na święta??po 100 zł a biurowiec w koperty dostanie lepsze socjale

Tak11Nie

Wie ktoś może dlaczego (usunięte przez administratora) Aneta jako jedyna dostała przedłużenie umowy a dobrych fachowców się zwalnia. Czyli opłaca się wchodzić w (usunięte przez administratora)wszystkim.

Tak11Nie
Pracownica DOSU

Ludzie czy was popie....ło gdzie w okolicy tyle zarobicie czemu narzekacie przecieź zarobki sa dobre praca nie jest lekka ale gdzie jest lekko pracuje tu kilka lat i jeszcze tak dobrze nie było nie rozumie tych osøb ktøre narzekaja to po co tu pracuja dla mnie jest dobrze i mysle ze dla wiekszosci koleźanek røwnierz kierownictwo spoko liderzy spoko cieszmy sie ze mamy prace a nie jakies strojenie focha polecam Nasza firme jest ok pozdrawiam

Tak26Nie

pracownik dosu
@Pracownica DOSU

chyba kierownik dosu chciał sie ta wypowiedzia dowartosciowac

Tak18Nie

XXX

Prawda w 100%...pozdrawiam

ktoś
@Pracownica DOSU

śmieszni jesteście my w abwood sławno mam tu na kadrę wyrąbane od brygadzisty po tego na samej górze jaka płaca taka praca jak nam podskoczą to będą sami zasuwać , a niedługo audyt ikea i tak się dowie o paru rzeczach .

@Pracownica DOSU

Zarobki są oczywiście ważnym aspektem, ale dla wielu osób liczy się przede wszystkim atmosfera w pracy. Benefity pozapłacowe są także ważnym aspektem. Rozumiem, że jesteś zadowolona, możesz napisać, z czego najbardziej? Jak oceniasz warunki? Czy pracodawca zapewnia możliwość awansu i rozwoju?

Ddd
@Pracownica DOSU

Prawda jest taka że narzekaja ci którym pracować się nie chce dlaczego nikt nie chce przyjść na DOS bo praca jest ciężka ale o podwyżki to sznurem do biura najpierw na oplicat A potem po podwyzke wtedy mozna sobie zasłużyć Oplicaty to dobra szkoła aby wybrać dobrego pracownika tu się raczej lenie nie zdarzają bo niema czasu na dobijanie

Tak7Nie

Ktoś
@ktoś

To sobie miejcie wyrabane my w CIerpicach chcemy pracować A narazie to ludzie dostają wypowiedzenia

@Ddd

Rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie? Możesz uzasadnić, co podoba Ci się najbardziej? Wspomniałeś, że praca jest ciężka, a czy wynagrodzenie jest adekwatne do włożonego wysiłku? Rozumiem, że w dziale, w którym pracujesz pozostałe osoby także są zaangażowane?

Gocha

Najbardziej to narzekają w tych tartakach.... (usunięte przez administratora)

Gość

Czy w grudniu będzie premia na Święta..!!

Tak13Nie

Kolo
@Gość

No na święta dostaniesz wypowiedzenie

Tak3Nie

No skoro ich tak zachwalasz to pewnie sama jestes liderka wszystkim mowisz jak zmije a pamietaj ze jak zmiji nie zlapiesz to zawsze upierd tacy wlasnie sa liderzy mistrzowie i brygadzisci za dyche najlepiej co potrafia to knuc intrygi aby znizyc sie do ich poziomu musialbys polozyc sie na podlodze brawo liderze stolow

Tak10Nie

Błyskawica

Pracownica Dosu masz racje tylko nygusy narzekaja tez pracuje na oplicatach i nie jest zle oczywiscie praca nie jest lekka trzeba miec ruchy duzo tez zaleźy od atmosfery jaka panuje na zmianie od liderki i mistrza to oni sa szyją zmiany ja mam super przełozonych i cukiereczkow nie musze nosic jak to ktos napisał wystarczy chciec i byc zwinnym szybkim i dokładnym

Koło.

Chcę iść do pracy na wykańczanie powiedzcie czy tam też jest (usunięte przez administratora) jak na innych działach.A brygadzista też taki babiaż jak wszyscy inni ?Kolo

Admin

Aneta czytaj ze zrozumieniem . produkty andrewex sa dobre jakosciowo itd ale kierownictwo i atmosfera w pracy to jakas zenada. Nigdy nie widzialem takiej szajki niz u was . mistrzowie pfff haha smiechu warte . Bronisz dlatego ze siedzisz przy tym korycie . I sie pod nikogo nie podszywam boli dlatego ze te brudy wychodza na swiatlo dzienne a niech widza ludzie co tam sie dzieje co druga osoba bierze tabletki na uspokojenie nawet mlode osoby przez ta sytuacje w pracy to chyba jest cos na rzeczy .

Tak17Nie

@Admin

Co tam się dzieje w tej chwili?

@Były pracownik

W tej chwili jest tam szajka gnoja wszystkich tych co sie nie wkupia w ich laski .

Tak5Nie

Aneta

Firma Andrewex działa w Polsce już 30 lat. Współpracuje z takimi firmami jak Ikea. Zdobyła wiele nagród, między innymi Gazele Biznesu. Wydaje się, że to dobry pracodawca, oferujący możliwości rozwoju i stabilność zatrudnienia. Czy się z tym zgadzacie? Co Wam, pracownikom, najbardziej podoba się w tym miejscu pracy? @Admin proszę nie podszywać się pod admina forum i zachować kulturę wypowiedzi. W innym wypadku wpis może zostać usunięty przez administratora z powodu złamania regulaminu.

były pracownik
@Aneta

Ogłoszenie ewidentnie jest sponsorowane przez firmę :-D. Pracowałem tam 4 lata i nie doświadczyłem jakiejś możliwości rozwoju. Nie raz byłem świadkiem "gnania" i wyżywania się na pracownikach fizycznych przez śmiesznych mistrzów i ich przydupasów brygadzistów. Może zatrudnienie stabilne, ale pracują tutaj ludzie, którzy muszą i są to przeważnie ludzie z okolicy oraz typowe wazeliny, które siedzą przy korytku i tylko martwią się o to żeby nie zostało zabrane. Dyrektorzy czy kierownicy nigdy nie chcieli słyszeć o żadnych podwyżkach tłumacząc zawsze, że nie ma na to pieniędzy. Po tylu latach w końcu przejrzeli na oczy, ale już po tym jak odeszło tak wielu pracowników, którzy jak to się mówi "robili robotę". Zakład co najwyżej mógłby dostać nagrodę "Największy (usunięte przez administratora) w okolicy", bo moim zdaniem na inna nie zasługuje. Atmosfery absolutny brak, jeden na drugiego zawsze wyrzucał tony mięcha.

Admin

Potrzebujesz sexu jedz do andrewexu jeden (usunięte przez administratora) Szajka ktora siedzi przy jednym kotle nie szanuja nikogo kto odstaje od ich bandy . kierownictwo i sprzymierzency to jedna szajka jak sie nie wkrecisz odrazu do ich bandy to po tobie wazeliniarze . wezcie do mistrzow cukiereczki do kaweczki to pierwsze lody za wami ???? a o atmosferze w pracy lepiej juz nic nie mowic . zenada odradzam

Aneta

Przejrzałam stronę internetową firmy, lecz nie widzę tam ofert pracy, wiecie, czy prowadzone są jakieś rekrutacje? Czy przez ostatni miesiąc zaszły jakieś znaczące zmiany? @Operator, tego typu komentarze nie powinny znajdować się na forum, ponieważ są obraźliwe. Zapoznaj się proszę z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin). Możesz opowiedzieć o firmie w merytoryczny i kulturalny sposób? Na pewno zauważasz jakieś pozytywy.

Andrewe to burdello panie Kubiak

Tak27Nie

pracowniś

Gdzie są obiecane od dłuższego czasu podwyżki? Rzygam już tym gadaniem, że będzie lepiej. Na słowach zawsze się to kończy. Niech któryś mongoł z biura wypowie się na ten temat, bo ludzie myślą o rzuceniu tej roboty. Tak dalej być nie może!!

Tak36Nie

@pracowniś

Idź do dyrektora i spytaj "mongole". Jak się nie podoba to rzuć pracę, nikt płakać nie będzie, na to miejsce jest 10 innych.

:-)
@Xoxoxo9

10 chętnych to mogło być 10 lat temu. Teraz nawet ukraina nie chce do tego syfu przyjść. Opinie zakład ma wyrobioną, słodkim gadaniem jej nie poprawi.

Tak21Nie

#1
@Xoxoxo9

Wczoraj zwolnił się kolejne 3 osoby jakoś 30 nowych pracowników nie widać, byli już pracownicy z agencji, Ukrainy może czas na osoby z grupą inwalidzka lub więźniów buhaha

Tak17Nie

4wkp
@#1

Po co osoby z grupą inwalidzka lub więźniowie, wam dużo do tych pierwszych nie brakuje.

Brudna
@4wkp

Zame (usunięte przez administratora) i pijaki o narkotykach nie wspomnę

Operator

Ten zakład to patologia bez rozumu i brak słów

Tak18Nie

Były

Kobiety z Oplicatøw to maja taki zapierdal szacunek dla nich takie to poprostu to szanowac za tak ciezka prace chodzace maszyny pozdro dla dziewczyn z zmiany Przemka Jaskølskiego super Mistrz i super KOBIETY NAJLEPSZA ZMIANA.

Tak28Nie
Walutek
@Były

Potwierdzam to prawda bardzo zgrana załoga oby takich zmian było wiecej jak P Jaskulskiego

Tak19Nie

@Były

Ten zakład to jeden złodziejami budek od 20 lat

Tak14Nie

On były

Ha ha, ciekawy jestem coś ty za kolo? zwykły pro....? 10 innych !!! HiHi , nie te czasy co ty tu klikasz za bzdury? Twoje opinie to same brednie ! Tam właśnie przez takich jak ty jest tam tak jak jest pr..... .Pracy jest tyle że kto będzie chciał to zmieni, a zrobiło to wielu dobrych pracowników których tacy jak ty nie szanowali ,a ty to sobie możesz klikać co chcesz pupilku! Jeszcze problemy im robili ! Bo nie ma kto tam pracować !Co podpisywali za porozumieniem stron ??!! ! Bo coś mi się kojarzy że nie ! Tyle ludzi mieli i co Ha ha..

Xoxoxo9

Tylko narzekać potraficie, rozumiem na opticatach jest ciężko ale już bez przesady bo panie dostają za to pieniądze nie robią nic za darmo, i jeszcze premie wołają bo ciągle im mało, porównać sobie zarobki z opti a ze stołów na przykład. A co do biura to było się uczyć, bo połowa tu nawet napisać bez błędu nie potrafi, a czepiać się to pierwsi. Nikt wam nie bronił iść na studia, a mądrzy wielcy operatorzy bo robią po 20 lat, nie dziwię się bo nic innego nie umieją, jak tylko znać na pamięć swoją jedną maszynę, a jak ma iść jeden z drugim na inną maszynę to nagle nic nie wiedzą. Pieniądze by chcieli bóg wie jakie a na przerwy jak chodzą po 20 min to już nikt nie napisze. Podsumowując jak się nie podoba zmienić zakład bo nikt za darmo tam nie pracuje, a skoro ludzie jednak są tam znaczy, że dają radę. Albo napisać ogólna skargę a nie wszyscy mądrzy w necie.

@Xoxoxo9

JAK BEZ PRZESADY TO ZAPRASZAM NA OPTICATY TO PRAWDA ZE DOSTAJEMY ZA PRACĘ PIENIĄDZE I CHCEMY MIEĆ UCZCIWIE ZAPŁACONE ZA TAKĄ PRACĘ A NIE NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ JAKOŚ CHĘTNYCH NIE WIDAĆ ZĘBY CHCIELI PRACOWAĆ NA OPTI

@07

Same sobie metry ustalcie żeby jak najwięcej (usunięte przez administratora) to pretensje do siebie możecie tylko mieć. A jak przyjdzie ktoś nowy to najlepiej zatyrać i zwyzywać, to się nie dziwcie że nikt nie chce tam pracować bo do pracy idzie się przyzwyczaić gorzej z takimi ludźmi jak wy.

@Xoxoxo9

PRZEPRASZAM BARDZO NIE NA WSZYSTKICH ZMIANACH TAK JEST JAK PISZESZ BO NA ZMIANIE B1 SĄ NORMALNE OSOBY KTÓRE NOWYCH TRAKTUJĄ NORMALNIE I NIKOGO NIE ZAJEŻDŻAJĄ DO TWOJEJ PUSTWJ GŁOWY NA OPTICATACH SA USTALONE NORMY

Tak5Nie

@07

Ustalone normy? Haha kobieto nie wysilaj się za dużo, bo jutro mało metrów zrobisz, nie przypominam sobie żebyśmy byli na "Ty". Widać jaki szacunek tak samo jak do nowych, co do najniższej krajowej to nie wymyślaj bo nawet nie wiesz ile się zarabia na najniższej 1450zl z tego co wiem to macie ponad 2000 zł i jeszcze mało, pod biuro chodzić i się poniżać o 100zl na święta. Żal mi was kobietki. Ale każdy orze jak może.

ASD
@Xoxoxo9

dlaczego ładowarki i wózki są takie bo niema olejów płynów i nikt o to nie dba jak tam jedziesz to mówią że mają (usunięte przez administratora) kawka SZOK

@ASD

To zgłoś to do inspekcji pracy skoro to olewają, nie mówimy w tym wątku o wózkach.

@ASD

Zamiast wylewać żale na forum to zróbcie coś z tym. Tu wam raczej nikt nie pomoże z wózkami, ale skoro tak samo macie to gdzieś jak Ci co piją kawę to po co drążyć temat, to tylko i wyłącznie wasze bezpieczeństwo, i w waszym interesie jest, aby jeśli coś nie działa to zgłaszać gdzie trzeba, nie koniecznie wewnętrznie.

dm
@Xoxoxo9

Bednarski wie gdzie płyny od Ładowarek za p

XXXXXX

Dokladnie chetnych brak ;((

@dm

To idź do Bednarskiego i mu to powiedz, chyba że zapomnisz języka w buzi.

szwagje

Jarek Chojnacki to (usunięte przez administratora) i podpjerdalacz

Jjjjjjjjjdufu
@Xoxoxo9

Co niektóre osoby z wpm miały okazję się wykazać a nawet dwóch dni nie wytrzymały haha. A wyplate to mają akurat adekwatną do swojej pracy

Tak4Nie1

Jjjjjjjjjdufu
@Xoxoxo9

Za te wasze spacerki na przerwy to nawet najniższej krajowej nie powinnyscie mieć. A co niektórzy to tu chyba na wybieg przychodzą a nie do pracy bo włoski i tipsy tylko i jedna za drugą na przerwy po 30 min

Hahahaha ????

XXXXXX
@Jjjjjjjjjdufu

dobre dobre ...zgadza sie!!!

anonymous
@Jjjjjjjjjdufu

Wyplate to maja jeszcze stanowczo za duzą co do pracy

byly pracownik
@Jjjjjjjjjdufu

Wyplatyu maja stanowczo za duze co do wykonywanej pracy..

@Jjjjjjjjjdufu

"Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie. "

ABC
@Jjjjjjjjjdufu

To prawda na oplikatach fizycznie jest ciężko ale jeszcze ciężej jest psychicznie pracować w takich warunkach jakie panują gdy pojawia się nowa osoba dla pracownic nikt się nie nadaje no i nic w tym dziwnego jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie i nie jest tak ograniczony jak wy to po prostu zmienia pracę na lżejsza gdzie panuje normalna atmosfera.

pff
@Jjjjjjjjjdufu

Jesteście tak zawistne i zakompleksione niech każdy patrzy na siebie to źle, że kobiety o siebie dbają nie chodzą z wyliniałymi włosami ani rajstopach wielosrzonowych a co do waszej gwary to błednik aż w uszach szaleje.

Prac

Darmozjadem to jesteś Ty tepaku. Bo tylko tacy ludzie zostali w tym zakładzie. Marudy. Nieroby. Ściemniacze. I za co Ty chcesz pieniądze. Co boli że ktoś pokazuję palcem a Ty musisz zapier.... Jak już mówiłem nie pasuje to spier..... Do innego zakładu tylko że tam trzeba by pracować i coś umieć.

kolega
@Prac

To ten co nie daje i każe mokre jechać na M I podkłada nogi każdemu nawet Kierownikowi komór a to jeden z normalnych jak wykonujesz wytyczne

anonymous
@kolega

Prawda jest taka, że jakby przyłaził jeden czy drugi P i nie piłował pyska na ludzi tylko podszedł do tego z klasą to od razu lepsze chęci do roboty są. Od zawsze polegają tylko na tym jak najbardziej zjechać swoich ludzi. Trochę więcej luzu Panowie..

Leader
@Prac

Jedynym nierobem jestes Ty sam. Jestes swietnym przykladem tego jaki stosunek do praciwnika maja osoby z biura... Brawo panowie oby tak dalej I miejmy nadzieje ze szef dowie sie co wy robicie z tym zaklade.

POMOCNIK TRAKOWEGO
@Prac

Szef to kto bo udziały ma wielu Bednarski to jest podpjerdalacz był złapany na chlaniu itp naganka i podpje i ucho BRUDAS ROBI a przez płot do tesciowej swoje HA HA HA

Zostaw opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie