ANDREWEX Sp. z o.o.
counter
2 177 252 5 1

Popularne opinie

Dos

W końcu w naszej firmie jest tak jak powinno byc Kierownik traktuje ludzi sprawiedliwie bez wzgledu na wykształcenie poprostu ma szacunek dla drugiego człowieka jest dobrze oby tak dalej

Jeszcze pracownik

Sytuacja w firmie jest tragiczna. Pracownicy z długim stażem zwalniają się, jeszcze im robią problemy (zwolnienie z paragrafu). Zakład ratuje się pracownikami z agencji, którzy robią nawet nie połowę normy, a pensje mają takie jak inni. Wyplata jak co roku na święta najmniejsza. Brak talonow. Zero szacunku dla pracowników. Praca ciężka. Nie polecam tego zakładu nikomu, tu można się dorobić ale garba.

Tak45Nie

Xoxoxo9

Tylko narzekać potraficie, rozumiem na opticatach jest ciężko ale już bez przesady bo panie dostają za to pieniądze nie robią nic za darmo, i jeszcze premie wołają bo ciągle im mało, porównać sobie zarobki z opti a ze stołów na przykład. A co do biura to było się uczyć, bo połowa tu nawet napisać bez błędu nie potrafi, a czepiać się to pierwsi. Nikt wam nie bronił iść na studia, a mądrzy wielcy operatorzy bo robią po 20 lat, nie dziwię się bo nic innego nie umieją, jak tylko znać na pamięć swoją jedną maszynę, a jak ma iść jeden z drugim na inną maszynę to nagle nic nie wiedzą. Pieniądze by chcieli bóg wie jakie a na przerwy jak chodzą po 20 min to już nikt nie napisze. Podsumowując jak się nie podoba zmienić zakład bo nikt za darmo tam nie pracuje, a skoro ludzie jednak są tam znaczy, że dają radę. Albo napisać ogólna skargę a nie wszyscy mądrzy w necie.

Tak12Nie

Były

Kobiety z Oplicatøw to maja taki zapierdal szacunek dla nich takie to poprostu to szanowac za tak ciezka prace chodzace maszyny pozdro dla dziewczyn z zmiany Przemka Jaskølskiego super Mistrz i super KOBIETY NAJLEPSZA ZMIANA.

Tak28Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa ANDREWEX Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Niema żadnego moim zdaniem za czasów Kierownika Sylwestra byłł bardzo wymagający ale też było wiadomo jak ma się problem do kogo się zwrócić bardzo kontaktowy CZŁOWIEK bardzo Komunikatywny w kontaktach z pracownikiem a teraz jak cos sie zapytasz to tylko Gumiś tylko wiem ze tak nazywa się kierownik bynajmniej bo tak mówią Liderzy a w sumie pracuje tu 8 lat na tą chwile i pierwszy raz niewiem jak kierownik Ma na imię

Obecny pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Ty to chyba nigdy nie pracowałeś w Andrewexsie ze takie opinie piszesz. A na pewno w tym czasie co Pana Sylwester bo za bardzo go wychwalasz. Jak odchodzil wszyscy byli wniebowzieci. Chyba ze Sam ta opinie pisze jakim był (usunięte przez administratora) "kierownikiem "

Pracownik Nowy wpis
@Obecny pracownik

Może i był sku........em ale zato wszyscy chodzili jak w zegarku nie trzeba było się o nic prosić a teraz każdy ma w (usunięte przez administratora) tą prace szczeże mówiąc to takie zarobki to są teraz wszędzie zresztą co to za zarobki na tak cięzka pracę ty chyba nigdy nie pracowałeś na oplicatach polecam niezła jazda nogi w (usunięte przez administratora) kręgosłup na fali.

gfr

Jakie zarobki?

Była pracownica
@gfr

Zarobki jak na dział wpm odpowiednie ale jeśli chodzi o dział Dos to lipa tam trzeba sie nieżle nacharować oj nieżle

Tak1Nie1
@Była pracownica

Powiem tak na oplikatach jest najcięższej w całej firmie dlaczego nikt tego nie docenia jesli faceci przychodza to po 2 dniach maja dosc a co mają powiedziec kobiety które tam pracuja mimo ze dobrze wykonują swoja pracę uwierzcie mi są bardzo mało doceniane no i co sie dziwic ze nikt na Dos niechce pracować

Tak1Nie2

Czy ANDREWEX Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nicck
@Pytanie

Zależy o co dokładnie pytasz kolego

Marco

Czy ktoś z kadry rządzącej ta firmą mógł by w końcu wyjść z norki i powiedzieć pracownikom jak jest chodzi o dalsza pracę czy dalej będą wypowiedzenia bo na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo czego się trzymać A wiadomo że każdy się boi o pracę

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Irek

@Xxx a czemu idzie ku upadkowi firma? Po prostu tak myślisz czy masz jakieś faktyczne info?

DL

Coś ciekawego się ostatnio wydarzyło w naszej firmie (zwłaszcza o Cieproce mi chodzi) bo tak jakość cicho od paru tygodni tylko same plotki i człowiek nie wie co ma robić.

Abwood

Pan Kubiak przyszedł do nas w maju 2019 i twierdzi że u was jest tac cudownie ludzie zarabiają godne pieniądze i są nareszcie szczęśliwi a u nas teraz sam (usunięte przez administratora) jest przez niego niepewna przyszłość zakładu

Tak1Nie3
AN
@Abwood

Godnie zarabiają i są szczęśliwi że odszedł

Xxx
@Abwood

Tu sami specjaliści Andrewex idzie ku upadkowi. Kto znajduje lepszą pracę ten ucieka

Tak4Nie

Jak jest z pakietem medycznym w ANDREWEX Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

poinformowany
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego, nawet za dopłatą

Aneta

Czy ktoś aplikował ostatnio do pracy w Andrewex? Dajcie znać, jak wyglądała rekrutacja. Będę wdzięczna, dzięki.

TakNie5

Czy ANDREWEX Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Zibi Rogal
@Pytanie

Pewnie i jeszcze do tego darmowe obiady ????????????????

Jeremi

Mam zamiar złożyć cv i zastanawiam się jaką macie atmosferę w pracy i jakie zarobki.

Tak5Nie6
Zdegustowany.

Odechciało mi się domku z tej firmy. Ryba psuje się od głowy. Kierownictwo na zbity pysk, a ludziom zapewnić godziwe warunki, rzetelnie rozliczać z wykonanych zadań i do galopu.

Tak5Nie4
Dos

Kross

To co się tam wyrabia to jakiś żart Pan kierownik zamyka się w toalecie i czeka może któryś z pracowników zaliczy wpadkę 2zakaz używania czajnika tylko jakiś zasyfione badziewie stojące na stołówce w którym co niektórzy kiełbasę parzyli A teraz mamy z tego kawę pić Ciekawe Pan kierownik to ma czajnik na baterie czy pracownicy w biurze to inni ludzie 3 ludzie pracują w zimnie bo od 2 miesięcy rządzący ta firma nie mogą lub nie chca kupić wrót.Nikogo to nie obchodzi że zimno wieje na ludzi ale przerwa 20 minut bo nikt się nie domyśli że ludzie zmarznieci Może tak Pan kierownik z dyrektorem przyjda na nockę na optikaty i zobaczą jak jest fajnie 4 Z tego zakładu robi się jakiś (usunięte przez administratora) nie dziwi mnie że ludzie z tego zakładu uciekają nie ma szacunku dla pracownika 5 A jeszcze ta mini palarnia na 10 osób bo 11 moknie jest nagonka na palaczy 6 Dawanie nagrań i upomnien za każdy drobiazg że za późno listę podpisał że szelki nie zapiete A później mają Oszczednosci bo taki pracownik premi kwartalnej nie dostanie To są tylko niektóre sprawy dużo by pisać więc Ci którzy wybierają się do pracy są na tyle silni żeby to wytrzymać

Tak16Nie1
Twarz
@Kross

Taka sytuacja w Cierpicach? A kto jest teraz kierownikiem?

stary

Po7- widzę że odezwała się kadra kierownicza. Pójście do lidera czy kierownika nic nie daje, nie czaruj "młody" ludzi głupotami, liczą się tylko metry i sztuki, z uwagami do was- to tak jak lać wody do wanny z wyjętym kurkiem, niby słuchacie ale nie ma się to gdzie zatrzymać . A propos tego chodzenia - już dawno przestałem, buty za drogie.

stary

Dot. Oddz. Piętno: ( przypomnę zakład stolarski ) po 1- kierownik rolnik zawodowe, planista produkcji- kelner, liderzy - żaden nie ma wykształcenia "stolarskiego", na maczalni płotów rządzi żona kierownika- nawet liderowi grozi mężem jak ma iść na inne stanowisko, po 2 liczą się tylko metry i sztuki , po 3 zero organizacji pracy ( niby jest planista ale nikt nie wie co robić, ba jak zrnobimy to nikt nie wie czy już dosyć czy mało- zbędny etat) po4 ludzie robią bo muszą lub z przyzwyczajenia ale jak ktoś coś znajdzie to od razu odchodzi, po5 o przydupasach to prawda jeden drugiego handluje aż miło, ciekawe kiedy pan Andrzej O. przejży na oczy ( może jak trzeba będzie sprzedać stajnię)

młody
@stary

Po 6 - jak coś nie gra to miej minimum odwagi, idź do lidera i kierownika i powiedz co nie gra i co by trzeba było zrobić, żeby było lepiej, zamiast marudzić na forum internetowym

stary

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć od nowa z nowymi pracownikami ( zwłaszcza z całym zarządem i kierownictwem)

Tak10Nie
Zorro

Tak jest dobrze w tym zakładzie ze dla pracowników którzy ciężko pracują nie będzie nawet talonów ale dla szlachty z biur koperty będę na pewno. O to co robią z naszymi pieniędzmi z socialu . Powinniśmy zrobić zebranie z Dyrektorem i upomnieć sie o to co nam sie należy.

Tak15Nie

Na szczęście BYŁY PRACOWNIK !
@Zorro

A , kiedy były !? Ten zakład nigdy nie szanował zwykłego pracownika ! Liczysz te 100 zł co dali w zeszłym roku ? WSTYD ! Na szczęście już tam nie robię ! Pracuje w innej firmie i święta mam na bogato ! Social i wypłata odpowiednia itd ! Pozdrawiam NORMALNYCH pracowników bo trochę ich tam jeszcze zostało ! Życzę wam Wesołych Świąt i znalezienia dobrej pracy w nadchodzącym 2019 roku !!!

Tak15Nie

Aaaaa

Teraz dają wszystkim umowy na stałe ...

Aaaa

Ciekawe jakie talony będą na święta??po 100 zł a biurowiec w koperty dostanie lepsze socjale

Tak11Nie

Zostaw merytoryczną opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ANDREWEX Sp. z o.o.