Opinie o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

ANDREWEX to prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o wyłącznie polskim kapitale.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

Stary

Słyszałem że bryhadzisty tej formy tylko spacerują i rządzą.dziwne to wszystko. Mój zdaniem to bryhadzista powinien dowiezisc towar odebrać a zaś wymagać od pracownika

Czy w tym zakładzie jak się przyjmujesz to można liczyć na pomoc osób które kilka lat pracują? Czy każdy by utopił w szklance wody ? Czy jest jakieś poniżanie obgadywanie i tym podobne? Proszę o konkretną odpowiedź bo coś słuchy mnie doszły że są jakieś starsi panowie którzy zajmują stanowisko brygadzisty czy coś w tym stylu. I nie mają podejścia do pracowników. Czy to jest prawda?

Chłopek

Słyszałem że praca w Andrewexie jest super ale lider podobno ze zmiany B to tylko chodzi i czas mierzy jak ktoś idzie do ubikacji albo jak kto robi. Ma być wyrobiona norma to niech chłop weźmie się za robotę i każdemu pracownikowi dostarczy pracę i ją wywiezie nie podziwia obłoki. Pozostaje zmienić liderów na młodszych i obrotniejszych którzy będą miali szacunek dla ludzi taka jest moja Rada.

Franke
@Chłopek

Serio na zmianie B lider już nadaje się na emeryturę ale na zmianie A to zajebisty gościu doradzi, podpowie wytłumaczy podwiezie pracę to jest spoko koleś. Szacun dla niego

@Franke

A o jaki dział konkretnie chodzi z tymi liderami

Na zmianie B jest jedna pani (usunięte przez administratora).która stale na telefonie siedzi i dzwoni . Nikt jej uwagi nie zwróci a pyskata jakby była kierowniczka. Niech się swoją praca zajmnie nie patrzy na innych

Haha

To na A też siedzą w telefonie to jest problem i G chyba na G to same nygusy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK-AUTOMATYK powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Fajny pracownik

Od czego są brygadzisci na zmianie" B"? Dlaczego ci panowie nie mogą dostarczyć produkcji widlakiem do pracownika tylko pracownik musi paleciakiem szarpać się z paletą. Moim zdaniem to przed brygadziste należy

Wpn i dros

Nie rozumiem tego że skoro nikomu umowy nie przedużają to nikomu a nie jedną zwolnią a drugą zostawią. Z tego jedną zostawili bo tatuś z liderem czyma i na rybki jezdzi. Szczyt beśczelności. To samo też jeden idzie na chorobowe i drugi to jedną zwolnią a żona lidera stale choruje i jej nie zwolnią. Wstyd.

Aneta
@Wpn i dros

Ale to chyba normalne że nie każdemu przedłuża umowę jak się nie sprawdza? Może ci nie przedłużyli i zły jesteś No ale bez przesady

Jak długo trwa proces awansu w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Jak nie jesteś szwagrem kierownika albo nie zawieziesz świniaka za zielony strój to nie ma na co liczyć :)

DOS

Zależy bo jeśli jesteś kobietą to raczej na awans proszę nie liczyć

Renata
@DOS

Hej, a co ma płeć wspólnego z możliwością awansu w Andrewexie? Mógłbyś/mogłabyś mi to wytłumaczyć? Dlaczego kobiety w firmie nie mogą liczyć na przejście na wyższe stanowisko?

@Renata

Mogą jak są po rodzinie. Niestety od czasów pani Lidki jakoś żadna kobitka nie dostała propozycji stanowiska lidera. Chyba że o czymś nie wiem

Renata
@DOS

To w takim razie jak generalnie odbywa się uzyskanie awansu w Andrewexie? Firma sama proponuje wyższe stanowisko danemu pracownikowi? Czy można samemu zasygnalizować pracodawcy chęć ubiegania się o nie i trzeba wtedy spełnić jakieś warunki i się wykazać?

Dos

To co się dzieje w tym zakładzie to porażka jakas. Lider wziął brata do brygady a ten łazi albo palety podpiera. Wydaje mi się że ten kierownik wyprowadzi zakład na prostą dobrze się tam dzieje. Może nie jest sympatyczny ale widać efekty odkąd przyszedł. Podziwiam kobitki które zapierdzielają na oplikatach szacun! Nie jeden facet tam się tyle nie narobi co one a niektóre gwiazdy z Wpm jak je tam przenieśli to już ich nie ma albo zaraz wykituja!. Dobrą robote robią też wózkowi zawsze materiał na miejscu! Brawo Wy. M... weź się za porządną robotę naprawdę... Apropo księżniczek z Wpm nie lazta tyle na przerwy tylko za robotę się weźcie!!

Pracownik Dos

Święta Prawda

@Dos

Kierownik fajny interesuje sie pracownikami ich potrzebami dostępny bardzo docenia kobiety pracujące na Dosie za ich ciężką pracę a przedewszystkim pracownik czuje się doceniony bo kieras to twardy przeciwnik w końcu można poczuc się spokojnie bo nikt cię nie straszy bo jak by co to zaraz do kierownika można pujśc i powiedziec mu o wszystkim na Dos jest cięzko no ale są panie które mimo wszystko się ślizgają jedna zapiepsza a druga gada przez telefon a potem wielce narobiona ale to moim zdaniem wina Przełożonego trzeba i z tym zrobic porządek bo dlaczego jedna wraca na 4 do domu a druga wypoczęta a mimo to stęka ze boli i boli praca jest cięzka i trzeba razem współpracować a jesli chodzi o wpm to niewiem nie moja bajka chodzic chodzą .

DOS

A stęka ta co najmniej robi. Niektórzy narzekają ze źle bo ciężko, bo nie doceniają i wogole wiecznie niezadowolone a robią jak komuś źle to niech się zwolni. Prawdą jest ze kierownik nie jest zły a było ich naprawdę wielu ale ten moim zdaniem jest jest jak najbardziej na odpowiednim stanowisku! Ale zawsze znajdzie się jakaś maruda.

Wolny Człowiek
@Dos

Moim zdanie zakład z przełomu rozpadu zsrr. Kto nie może znaleźć pracy to jest skazany na Andrewex Cierpice. Ludzie pracujący na produkcji wykonują ciężką pracę i za marne grosze( pozdrawiam załogi z optkatów) ludzie obudcie się i wyślijcie CV byle gdzie. Każda praca jest lepsza. Zero socjalu, zero dodatków, tylko sama podstawa. Planista pożal się Boże. Liderzy muszą sami improwizować plan produkcji bo planista nie potrafi przewidzieć jednego dnia do przodu planu produkcji i tylko siedzi w toalecie i pali fajki ( zaklad przerobu drewna) to trzeba mieć pusto w głowie. Ale wystarczy trzymać palec w tylku u kierownika produkcji (funfle). Kołtuny i same bukiety. Przerabiałem przynajmniej trzech kierowników takich jak gumiś z produkcji i powiem że żaden nie zrobił oszałamiajacej kariery WSZYSCY SKOŃCZYLI TAK SAMO (PUP)"jak ktoś się (usunięte przez administratora) urodził to kanarkiem nie umrze" pozdrawiam DOS. SWIETNI LUDZIE CIEŻKO PRACUJĄCY.

@Dos

Nie rozumiem czegoś w tej wiadomości. W końcu jest porażka w tym zakładzie czy dzięki kierownikowi dobrze się dzieje? Pierwsze zdanie wyklucza trzecie. Cała wiadomość niezbyt spójna a osoba która ją napisała chyba ledwo podstawówkę ukończyła

Kierownik

Tan tacy ludzie po podstawówce pracują nawet na stanowiskach ????????

Andrzej Skiba

Około sześć lat temu kupiliśmy cztery obudowy koszy 1560 x 970 kod produktu ,,WOWOMBSO1315KS2-529". Po złożeniu zakonserwowaliśmy preparatem do konserwacji drewna ,,SADOLIN". Od ok. dwóch - trzech lat rozlatujące pokrywy próbowaliśmy reanimować. (uchwyt na sęku przełamany, z sześciu pokryw wypadające klepki poszycia wypadają z ram bocznych, dwie ramy boczne rozpadają się przy listwie zawiasu). Zwróciłem się do ANDREW o możliwość zakupu 8 nowych pokryw. W lakonicznej odpowiedzi Pani Małgorzata M odpisała że zakup samych pokryw jest niemożliwy. W rozmowie telefonicznej z w/w stanowisko się nie zmieniło. Uprzedziłem że poinformuję potencjalnych klientów o jakości i sposobie traktowania klienta. Odniosłem wrażenie że pani w rozmowie tel. groziła mi przed konsekwencjami negatywnego wpisu. Zakupując obudowy liczyliśmy że obudowy posłużą z dziesięć lat. Niestety

gfr

Jakie zarobki?

Była pracownica
@gfr

Zarobki jak na dział wpm odpowiednie ale jeśli chodzi o dział Dos to lipa tam trzeba sie nieżle nacharować oj nieżle

@Była pracownica

Powiem tak na oplikatach jest najcięższej w całej firmie dlaczego nikt tego nie docenia jesli faceci przychodza to po 2 dniach maja dosc a co mają powiedziec kobiety które tam pracuja mimo ze dobrze wykonują swoja pracę uwierzcie mi są bardzo mało doceniane no i co sie dziwic ze nikt na Dos niechce pracować

Czy ANDREWEX Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nicck

Zależy o co dokładnie pytasz kolego

Marco

Czy ktoś z kadry rządzącej ta firmą mógł by w końcu wyjść z norki i powiedzieć pracownikom jak jest chodzi o dalsza pracę czy dalej będą wypowiedzenia bo na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo czego się trzymać A wiadomo że każdy się boi o pracę

Irek

@Xxx a czemu idzie ku upadkowi firma? Po prostu tak myślisz czy masz jakieś faktyczne info?

DL

Coś ciekawego się ostatnio wydarzyło w naszej firmie (zwłaszcza o Cieproce mi chodzi) bo tak jakość cicho od paru tygodni tylko same plotki i człowiek nie wie co ma robić.

Abwood

Pan Kubiak przyszedł do nas w maju 2019 i twierdzi że u was jest tac cudownie ludzie zarabiają godne pieniądze i są nareszcie szczęśliwi a u nas teraz sam (usunięte przez administratora) jest przez niego niepewna przyszłość zakładu

AN
@Abwood

Godnie zarabiają i są szczęśliwi że odszedł

Xxx
@Abwood

Tu sami specjaliści Andrewex idzie ku upadkowi. Kto znajduje lepszą pracę ten ucieka

Jak jest z pakietem medycznym w ANDREWEX Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

poinformowany

Nie ma czegoś takiego, nawet za dopłatą

Aneta

Czy ktoś aplikował ostatnio do pracy w Andrewex? Dajcie znać, jak wyglądała rekrutacja. Będę wdzięczna, dzięki.

Czy ANDREWEX Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Zibi Rogal

Pewnie i jeszcze do tego darmowe obiady ????????????????

Jeremi

Mam zamiar złożyć cv i zastanawiam się jaką macie atmosferę w pracy i jakie zarobki.

Zdegustowany.

Odechciało mi się domku z tej firmy. Ryba psuje się od głowy. Kierownictwo na zbity pysk, a ludziom zapewnić godziwe warunki, rzetelnie rozliczać z wykonanych zadań i do galopu.

Zostaw merytoryczną opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

• Jak się pracuje w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANDREWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANDREWEX Sp. z o.o.