ANDREWEX Sp. z o.o.
2 2 6 1

Opinie o ANDREWEX Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Chwila Prawdy
 Opinia

Nie jest to praca o ktorej się marzy, lecz z czegoś trzeba się utrzymać! szczególnie w okolicach Turku gdzie bezrobocie bije rekordy. Ale od kąd wprowadzono pseudo liderów odnoszę wrażenie że pozostali pracownicy produkcji to w ich oczach są tylko robactwem które można zadeptać(szczególnie w oczach Pana BARAN....). Jak każdy z nas wie lider pracy musi umieć bardzo dobrze rozmawiać z ludźmi i przede wszystkim słuchać ich. Dzięki temu może o wiele lepiej na nich oddziaływać i motywować ich do pracy. Lecz teoria ta, jest bardzo daleka temu Panu który bardziej poszedł w stronę dyktatury i towarzyszącemu mu chamstwu połączoną z często WYCZUWALNĄ WONIĄ %.

Pomocna?
Tak10Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
admin
 Opinia

Czy uważasz, że warto zatrudnić się w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i zmieniaj rynek pracy.

Pomocna?
Tak8Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.