Opinie o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

HR

firma tak prosperuje jakie bony i paczki daje na święta. Więc wszystko jasne.... Najważniejsze żeby tylko wypłaty były na czas w grudniu.

PRACOWNIK

ZAMIAST ROBIC SMIESZNA WIGILE TAK JAK ROK TEMU LEPIEJ TA KASE NIECH PRZEZNACZA NA SYMBOLICZNE BONY ORAZ LEPSZE PACZKI DLA DZIECI BO TO CO BYLO PRZEKAZANE DLA DZIECI TO JAKIS ABSURD JAK MOZNA ZROBIC PACZKI DLA DZIECI O WARTOSCI OKOLO 20 ZL NA TAK SUPER PROSPERUJACA FIRME

zero

w grudniu są święta, więc jeśli nie będzie pełnej wypłaty na czas to ja szukam innej pracy

zorro

bedzie dobrze jak bedzie wyplata na czas, a co ty o bony pytasz!

~C

to będą te bony i po ile?

Asia

Imprezy dla wybranych a operatorzy maja coraz gorzej = Polmer Dyrektorzy zarabiają coraz to więcej (usunięte przez administratora) = Polmer (usunięte przez administratora) W biurze pracujesz od 8 do 15:45 a opartorzy 4 brygadowka = Polmer (usunięte przez administratora)

Ha ha ha ha R

Impreza jest otwarta bez ograniczeń. A bony moze bedą ?

kosza

Bony??? w tej Firmie??? na świetą??? haaaaaaaaaa zamiast tego będzie imprezka dla wybranych! (usunięte przez administratora)

Jaaa

Dla wybranych bezie 500 a nawet 1000 w bonach na Mikolajki ?

HaaaaaaaaaaR

Po ile dostaniemy bony w tym roku 400? Będą rozdawane już na początku grudnia ?

Mikołaj

Donas na nagrywanie na kamerach bez zezwolenia już gotowy. W piątek zbieramy podpisy.

HR

Dno!

Pol

Za taka jakość pracownikow nie ma co płaci. N

Susi

Jak nie płaca to nikt z agencji nie przyjdzie.moze tylko kilka naiwniaków

Haha

Ale macie teraz w tej firmie. Polmer ma już sprawę w sądzie o to że nie płacił pieniędzy agencja. Okropna tancerka jest przeważnie na maszynach. Ciekawe czy macie 1LISTOPADA wolne.

Pani od BHP
@Haha

Szanowni Państwo Pani od BHP w szpilkach po hali nie chodzi, bo jest to niezgodne z przepisami BHP. Jeśli jesteście już tak bardzo ciekawi i martwicie się o moje zdrowie, to mogę Was zapewnić, że jest już coraz lepiej i nie mogę się doczekać powrotu do pracy. A i nie złamałam nogi, tylko skręciłam i nie miało to miejsca w pracy. Mam nadzieję, że zaspokoiłam Waszą ciekawość. Pozdrawiam i do zobaczenia w pracy w Polmerze. Pani od BHP.

Odloty

Nie mogą mieć włączonych kamer bez pisemnej zgody wszystkich pracownikow, których kręcą. Więc akrobacji pani z BHP na hali raczej nie nakręcili. No chyba ze sulima nakręcił coś na swojej kamerce szpiegowskiej, ale tego już sie nie dowiemy, chyba ze od kolanko z pornhub.

Qrupa

to prawda, relegują bo im firma nie płaci za tych pracowników tymczasowych , ale to może i lepiej jak nie płacą agencją niż miałoby na wypłaty dla operatorów zabraknąć, wiec to raczej dobrze bo chociaż na wypłaty w tym miesiącu będą mieli.

bosko

czy to prawda, że agencje pracy tymczasowej nie chcą już z tą firmą pracować i od listopada nie chcą przysłać pracowników do takiej firmy....i co operatorzy będą teraz musieli obsługiwać cztery albo i pięć maszyn w jednym czasie??????????????????????????????????????????!

Haaaer

czy wiadomo coś na temat zwolniej, które szykuje nasz kochany Pan dyrektor?

Zajebiscie

Nie wiem dlaczego w tej fimie tak nazekaja. Ja jestem nowa i jest super. Jak jest cieżko to przecież w nocy te maszyny co w TV są szare to można wyłączyć lub poprosić żeby ci spowolnili. To samo na weekend nikt wtedy sie nie czepia. Wczoraj walczyliśmy cztery i jest git. Dlaczego inne zmiany tak nie robią? Po co sie katować ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmer Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmer Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 365 ocen.

Polmer Sp. z o.o.