Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. w Łask

Sprzedawca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Jak atmosfera w handlu? Zastanawiam się nad złożeniem CV na przedstawiciela. Chodzą plotki ze dyrektor handlowy to niezły buc. Jakieś opinie, kogoś pracującego ?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Łask na stanowisku Pracownik Produkcji. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Mechanik w firmie InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

mechanik Nowy wpis
@Administrator

Ok 3500zł na rękę zależnie od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania. Oczywiście może być ciut więcej ale zależy to od indywidualnych negocjacji oraz systemu pracy w jakim się znajdziesz.

Jak w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

armagedon
Klient
@Pytanie

Nie ma takiej opcji. Zaszufladkowanie jest nadrzędną zasadą tej skostniałej, wywodzącej się ze stodoły i dalej zarządzanej w stodolniany sposób pożal się Boże firmy. Trafiasz na stanowisko i tak zostajesz. Możesz wypruć żyły i wznieść się na wyżyny geniuszu aby się przekonać, że jesteś nikim. Główny cel firmy: Na stanowisku musi utrzymać się Prezes ( chłopak ze skończonym jedynie liceum ogólnokształcącym) oraz jego (usunięte przez administratora) tworząc klikę karmiącą bzdetami właścicieli firmy (którzy nie mają pojęcia co się w firmie dzieje). Musisz więc być desperatem aby tam pracować. Życie jednak jest zbyt krótkie aby je marnować. Pozdrawiam

Ania
Kandydat

Na jakie zmiany pracujecie w tej firmie, czy jest opcja zatrudnienia na dwie?

Wojtek
@Ania

Produkcja pracuje na 3 zmiany, magazyn na dwie, administracja na jedną. Na produkcji jest kilka osób na dwie zmiany, nie na liniach.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.? Chętnie zatrudniają?

Wojtek
@Pytanie

Czasami widać jakichś praktykantów, jeśli o to chodzi, więc chyba można się dogadać. Pewnie zależy to od kierunku i uczelni.

michallll

Powiem tak jesli chodzi o zarobki w Łasku to 1400-1600 nie jest tragedia .Kolega tam poszedl miesiac temu i fakt faktem narzeka jedynie na szatnie bo jest syf taki ze ho ho i przedewszystkim kierownicy gdy cie potrzebuja pada gwizdanie i biegasz od maszyny do maszyny .Traktowanie ludzi srednie narobic sie trzeba za 3 osoby.A premie dostaniesz 20% ale zle cos zrobisz czy zle spojrzysz i po premi.Chcecie przekonajcie sie sami ja za ta prace dziekuje.Kto ma swoj rozum szybko sie zorientuje ze wolna amerykanka tam jest i odejdzie.

@michallll

Gwizdanie? Kierownik Janecki ale on już tam nie pracuje na szczęście. To raczej sympatyczne gwizdanie było ;) No i wołanie - po imieniu ;)

Jaka atmosfera jest między działami w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

@Pytanie

Atmosfera między pracownikami ogólnie jest tu raczej dobra mało szczebli żeby się wspinać, system premiowania tak defacto służy do karania przewinień więc nikt raczej nikomu nie zazdrości straci ten kto się opierdziela. Można się wykazać i pracować weekendami nie ma z tego wiele bo są odbiory godzin poza sezonem - toteż nikt nikomu nie zazdrości. Atmosfera w zarządzie podejrzewam że jest kiepska, bo od kiedy firmę przejęła szefowa szef przestał się pokazywać firma przestała się rozwijać.

Utalentowany

Podmiot bez klasy. Kończąc cykl naboru na Regionalnego Koordynatora Sprzedaży, jest w dobrym tonie powiadomić kandydatów na w/w stanowisko o ocenie ich kwalifikacji. Nic nie usprawiedliwia was. Wysyłając swoje CV.poświęcamy swój czas jednocześnie napełniając waszą bazę danymi osobowymi. Dział personalny oraz Dyrektor Handlowy na natychmiastowe szkolenie. Pozdrawiam Zarząd i powodzenia i sukcesów z takimi specjalistami.

Bogdan
@Utalentowany

Cześć! Wiesz może, czy firma oferuje staż bądź praktyki osobom, które szukają miejsca, gdzie będą mogły czegoś się nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe?

@Bogdan

Praktyki jak najbardziej w dziale technicznym. Możesz się wiele nauczyć w pozostałych działach to raczej odpada, nikt tu nie ma czasu żeby kogokolwiek "niańczyć" ewentualnie znając ludzi na magazynie mysle że można by było startować na praktyki, magazyn jak to magazyn. Bez uprawnień wózkiem nie pojedziesz, możesz co najwyżej poznać klimat pracy na magazynach a ten wszędzie w polsce i europie jest całkiem wdzięcznym kawałkiem chleba. Mając uprawnienia wysokiego składowania prace znajdziesz wszęzdie podobnie w dziale technicznym. Jak najbardziej firma godna polecenia warto. Tym bardziej że w obecnej sytuacji każdy mógłby być pomocny.

Jak jest z awansem w InstalPlast Łask?

@Pytanie

Awans w tej firmie raczej nie wchodzi w grę ponieważ tu jest praktycznie w każdym dziale tylko jeden szczebel na którym siedzi jedna osoba, w przypadku jej zwolnienia zarząd szuka kogoś odpowiedniego a ty pracujesz dalej. Tak jest w dziale sprzedaży, tak jest wśród kierowników tak jest na produkcji. Możesz awansować z pakowacza na operatora jeśli po laaatach zwolni się miejsce, mozesz awansować na prawą rękę dyrektora będąc kierownikiem jeśli ten który jest złamie obie nogi. Sprzątaczka też jest jedna dwie nad nią praktycznie tylko szefowa.

Ww

Witam , jak wyglada aktualnie stan zarobków na produkcji/magazynie?Czy weekendy pracujace?

Fredi

Ale firmy uprzedzają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Iwo

Można mieć swoją firmę i też trzeba będzie ostro pracować, ale to nie jest niewolnictwo.

Gh

Pracowałem tam przez jakiś czas a robota wydaje się spoko na samym początku potem okazuje się że jesteś niewolnikiem

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto starać się o pracę?

Roberto1977

Witam, Elektryk - Automatyk Napisze opnie o InstalPlast w Łasku: 1.Firma z zewnątrz prezentuje sie okazale jako nowoczesna i prężna firma. 2.Pracownicy mili i sympatyczni - miałem przyjemność pracować tylko 3 dni w utrzymaniu ruchu jako automatyk elektryk. 3.Park maszynowy jest już troszkę przestarzały, ale z odrobina chęci można każdą maszynę doprowadzić do stanu może nie nowego, ale cieszącego oko i pozwalającego bezpiecznie pracować. 4.Kadra zarządzająca hmmm poznałem w sumie tylko Dyrektora Produkcji - facet wie o co chodzi i ma doświadczenie. 5.Zarobki na stanowisku Elektryk Automatyk - jak na Łask nie ma dramatu. Teraz pewnie posypią sie posty typu to czemu dąłem sobie spokój z paru powodów , o których nie będę pisał. Moje spostrzeżenie wysłałem do Dyrektora Produkcji jak można polepszyć pracę w firmie i o możliwości udziału mojej osoby w tych zmianach itd. Pracowałem w 3 potężnych korporacjach przemysłowych więc doświadczenie o parku maszynowym się ma i funkcjonowaniu działu utrzymania ruchu. Wszyscy dają posty anonimowo ja nie dam ponieważ w odróżnieniu do przedmówców mam jaja. Robert J.

Balcerek
@Roberto1977

Gdybyś miał jaja to byś podał nazwisko a nie pierwszą literę.Jesteś tak samo anonimowy jak reszta!!

ukaduka

Starzy odchodzą, nowi przychodzą...Z tego co wiem cały czas są nowe nabory na różne stanowiska, także chyba nie likwidują, tylko chcą dalej rozwijać.

Ex pracownik
@ukaduka

Raczej taka rotacja składu

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o InstalPlast Łask? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

był_i_znikł

Bardzo ciekawy portal :) najmniej przychylne opinie po pewnym czasie są usuwane. Czyżby celowy zabieg władz firmy na poprawę wizerunku :) Pozdrawiam

Zuzanna

A jak obecnie wygląda praca w InstalPlast Łask? Chętnie dowiemy się więcej od aktualnych pracowników firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. - Łask

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.
2.3/5 Na podstawie 82 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.