InstalPlast Łask

Łask

Opinie o InstalPlast Łask

był_i_znikł

Bardzo ciekawy portal :) najmniej przychylne opinie po pewnym czasie są usuwane. Czyżby celowy zabieg władz firmy na poprawę wizerunku :) Pozdrawiam

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

A jak obecnie wygląda praca w InstalPlast Łask? Chętnie dowiemy się więcej od aktualnych pracowników firmy.

XXX

Jak wygląda teraz tam praca dla elektryków i mechaników?

ukaduka

Starzy odchodzą, nowi przychodzą...Z tego co wiem cały czas są nowe nabory na różne stanowiska, także chyba nie likwidują, tylko chcą dalej rozwijać.

Rok
użytkownik zarejestrowany

No księgowy to zawsze ma tutaj dobre zarobki, bo to najbardziej potrzebna osoba w firmie, tyle kasy przeciez przechodzi

Roberto1977
użytkownik zarejestrowany

Witam, Elektryk - Automatyk Napisze opnie o InstalPlast w Łasku: 1.Firma z zewnątrz prezentuje sie okazale jako nowoczesna i prężna firma. 2.Pracownicy mili i sympatyczni - miałem przyjemność pracować tylko 3 dni w utrzymaniu ruchu jako automatyk elektryk. 3.Park maszynowy jest już troszkę przestarzały, ale z odrobina chęci można każdą maszynę doprowadzić do stanu może nie nowego, ale cieszącego oko i pozwalającego bezpiecznie pracować. 4.Kadra zarządzająca hmmm poznałem w sumie tylko Dyrektora Produkcji - facet wie o co chodzi i ma doświadczenie. 5.Zarobki na stanowisku Elektryk Automatyk - jak na Łask nie ma dramatu. Teraz pewnie posypią sie posty typu to czemu dąłem sobie spokój z paru powodów , o których nie będę pisał. Moje spostrzeżenie wysłałem do Dyrektora Produkcji jak można polepszyć pracę w firmie i o możliwości udziału mojej osoby w tych zmianach itd. Pracowałem w 3 potężnych korporacjach przemysłowych więc doświadczenie o parku maszynowym się ma i funkcjonowaniu działu utrzymania ruchu. Wszyscy dają posty anonimowo ja nie dam ponieważ w odróżnieniu do przedmówców mam jaja. Robert J.

Roberto

M

Nic dodać nic ująć, 100% prawdy o warunkach i atmosferze

były

o tych podwyżkach to ściema . firma cienko przędzie ,kto ma szansę to ucieka.

mijk

I na dwie zmiany też :):)

michallll

Powiem tak jesli chodzi o zarobki w Łasku to 1400-1600 nie jest tragedia .Kolega tam poszedl miesiac temu i fakt faktem narzeka jedynie na szatnie bo jest syf taki ze ho ho i przedewszystkim kierownicy gdy cie potrzebuja pada gwizdanie i biegasz od maszyny do maszyny .Traktowanie ludzi srednie narobic sie trzeba za 3 osoby.A premie dostaniesz 20% ale zle cos zrobisz czy zle spojrzysz i po premi.Chcecie przekonajcie sie sami ja za ta prace dziekuje.Kto ma swoj rozum szybko sie zorientuje ze wolna amerykanka tam jest i odejdzie.

kobieta

Kobiety pracują na trzy zmiany,od poniedziałku do piątku.

misia

Witam, szukam pracy i myślałam właśnie o InstalPlaście... Napisze ktoś jak pracujecie na ile zmian i ile dni w tygodniu?

Mieszko

Ja wiem iż stali pracownicy zarabiają grubo ponad 2 tysiące a więc warto. Było lepiej bo zarabiali ponad 3 tysiące, więc z ich punktu widzenia jest gorzej. Ale jak na warunki małej miejscowości to zarobki dobre. Więc jak ktoś słusznie zauważył trzeba doceniać to co jest a nie narzekać. Pewnie że zawsze jest mało.

Zostaw opinię o InstalPlast Łask - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InstalPlast Łask