Opinie o InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. w Łask

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. w Łask

Jak w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

He he jeden teraz awansował, ale tylko dlatego że ktoś na emeryturę odszedł. Operator został brygadzistą, swoją drogą gorszego kandydata nie mogli wybrać. Szkoda słów na tego osobnika

Młody

Nie wiem skąd te złe opinie, pracuję w dziale produkcji od kilkunastu lat i nie mogę narzekać.

New
@InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.

No właśnie teraz ludzie nie dostali dodatku za pracę w systemie 4 zmianowym ????

Generalnie to na te wspomniana produkcje teraz też właśnie szukają. Ciekawi mnie jak sytuacja może po tylu miesiącach wyglądać? Co się zmieniło na przełomie roku? Po jakim czasie dostanę umowę na czas nieokreślony?

Widzę, że ktoś sugerował toksyczne środowisko ze względu na prowadzone nabory. tam akurat o produkcje chodziło, ja widzę ofertę dla menedżera regionu, w tym przypadku jaka jest atmosfera w pracy i jak wygląda taki przykładowy dzień? Nie mam jeszcze doświadczenia ale interesuje mnie praca

Chyba nie ogarniam tego waszego „regionalnego” slangu. :D słuchajcie, bo też nabory dla informatyka są, do nich także dałoby radę się odnieść? tam w ofercie, o którą kolega pytał był Białystok mnie o Łask chodzi. faktycznie to jest sto procent stacjonarka? Dlaczego? nie ma opcji na hybrydę po dłuższym stażu?

2 Nowy wpis

Dokładnie. Względnie miła jak przymkniesz oko na bajdurzenie. Jeśli szukasz rozwoju i dobrego zarobku to szukaj dalej

Pitu Pitu

Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem dla nowego pracownika produkcji? Ogłaszają się cały czas że potrzebują. Albo coś z kasą nie tak, albo środowisko toksyczne?

Kryśka

Czyli awans z operatora na brygadzistę jest możliwy? Tak widziałam w jednym z wątków. A jaki jeszcze przy tym rozwój w firmie występuje? Czy ludzie przechodzą także pomiędzy działami? Najpierw stawia się na rekrutacje wewnętrzne?

Pakowacz

nic ciekawego się nie działo, dyrektor trochę powiedział na czym polega praca, coś tam się zapytał i tyle. chyba mają problem z ludźmi i nie wnikają zbytnio.

Leszno

Janusz

Chyba Ci się kolego firmy pomyliły....

Lidia
@Janusz

Dlaczego tak uważasz ? A Ty co sądzisz o tej firmie ?

@Lidia

Jest to najlepszy pracodawca w okolicy

@Gość

Tak? A to z jakiego powodu tutaj już nie pracujesz, skoro tak twierdzisz? Długo tu byłeś przed odejściem?

@Emilia

Ale bo ja twierdzę wg Ciebie?

@Gość

Nie wiem, tak to odebrałam. Czyli się pomyliłam?

@Emilia

Czyli jaką masz opinię na temat tego pracodawcy? Dobrą czy złą?

INP

Jest, jak się starasz to awansujesz.

Jakie wartości są cenione w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

Młody

Elżbieta
@Młody

Kilkanaście lat to rzeczywiście sporo, dużo się zmieniło w tym czasie?? Jak obecne warunki ogólnie, polecilabys nowym?

@Elżbieta

Jak chcesz harować na 4 zmiany bez wolnego weekendu to zapraszam, pełny weekend raz na 3 m-ce wolny. Chcesz żyć tylko pracą i nie mieć nic poza tym to idealnie dla ciebie. Nie dla ludzi którzy chcą żyć normalnie.

@Nowy

Powiedz mi czy chociaż za taką ciężką pracę i brak wolnych weekendów dostaje się dobre wynagrodzenie?

@Paweł

Praca 4 zmianowa jest tylko sezonowa, za którą dostaje się dodatkową premię.

New
@InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.

Dusia

ktoś pytał wprost o zarobki na produkcji i nie spotkał się jeszcze z odpowiedzią, może z biurem będzie inaczej? sa w nim mniejsze rotacje? i czy pracują osoby o dłuższy stażu? firma działa z ponad 8 lat?

Jarek

Pojawiło się dużo ogłoszeń z zatrudnieniem do tej firmy. Czyżby się tak rozwija czy była redukcja etatów? No i zasadnicze i nie lubiane pytanie przez pracodawców, na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji? Jak znam życie to i tak odpowiedzi nie dostanę ale zapytać nie zaszkodzi.

Chciałabym jeszcze dopytać o kwestię związaną z warunkami zatrudnienia. Czy do podstawowego wynagrodzenia oferowane są jakieś dodatki pozapłacowe? Można liczyć na przykład na opiekę medyczną w prywatnej placówce, kartę przedpłaconą, bądź sportową? Dla dużej części potencjalnych pracowników jest to dodatkowa motywacja i chętnie dowiedzą się, czy będą mogli liczyć na tego typu bonusy, jeśli wyślą do Norautron Electronics CV.

Emilia

Jakie są rotacje w firmie? Komentarzy jest dość mało ale z tego co widzę są oferty w sieci na pewnym portalu. Ktoś pytał o zarobki na produkcji i z tego co widzę są od 4,5 tys do 6 tys. Przy czym dla magazyniera jest podobnie. Czy pracował ktoś na obydwu stanowiskach żeby mój je porównać ze sobą? Na którym lepiej się pracuje?

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji?

Jaka jest stawka początkowa w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.? 24 kwietnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Project Manager.

Stawka początkowa dla niewykwalifikowanego pracownika produkcji wynosi 4500 zł

Alladyn
@INP

4500 brutto czy netto?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Mechanik w firmie InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

mechanik

Ok 3500zł na rękę zależnie od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania. Oczywiście może być ciut więcej ale zależy to od indywidualnych negocjacji oraz systemu pracy w jakim się znajdziesz.

xxx

W zależności od posiadanych kwalifikacji od 5.000 zł do 8.000 zł brutto.

@xxx

8000? Hehe hehe Na produkcji to nikt tyle nie ma! Chyba że techolog. A w DUR, też jest jeden co może tyle ma.

Emilia

A dasz znać dlaczego? Z którego stanowiska zrezygnowałeś?

Czy InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

INP

Oferujemy tylko umowa o pracę

Czemu ludzie się zwijają? Za mała kasa? Słaba atmosfera? O co chodzi?

Mirek
@Paweł

Jezdni wielkie (usunięte przez administratora) Brak szacunku dla ludzi. Firma (usunięte przez administratora) Hehe

Jakub
@Mirek

Ten brak szacunku to jak się objawia? Dają za dużo roboty czy chodzi o jakieś odzywki? Bo nic nie wyjaśniłeś a jak są duże konflikty to daruje sobie wysyłanie CV.

Kierownik produkcji

Ludzie , nie pracujcie tu. Szkoda waszego czasu na te firmę !

Lidia
@Kierownik produkcji

a co tam się dzieje takiego ?

Diabeł

Nie jest źle.

Wiktoria
@Diabeł

Czyli jest dobrze? Weź no napisz coś więcej, nie daj się prosić. Jakie są dobre strony pracy tutaj?

A jak atmosfera jest na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. - Łask

• Jak się pracuje w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.
2.3/5 Na podstawie 81 ocen.

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.