Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

grom

bardzo dobrze napisane, cała prawda czarno na białym. [usunięte przez moderatora] do pracowników PRP i zainteresowanych pracą w tej fabryce: chodu komu życie miłe! wierzcie, że na tym życie się nie kończy i gdzie indziej może być duuuuużo lepiej. a jak firma nie szanuje ludzi z aspiracjami, własnym zdaniem, planami na przyszłość, przywiązujących się do pracodawcy to......sami sobie dopowiedzcie. o bogowie z emilii plater, bawcie się tym domkiem z kart aż pierdyknie ;-)

Redaktor

Pracując w firmie Wyborowa człowiek żyje w ciągłym stresie, to jest główny powód dlaczego nie śpię o godzinie 5:00... i wierzcie- nie jestem typem desperata/tki....(tak są postrzegane przez firmę osoby, które zamieszczają swoje posty na tej stronie:) Sytuacja jest tragiczna [usunięte przez moderatora]. Tak duża korporacja powinna być przykładem, powinna dawać motywację, szacunek i przekazywać odpowiednie wartości ...dlaczego w krajach takich jak Francja, Szwecja, Wielka Brytania itp. jest to możliwe?... Bo tam szanuje się człowieka i człowiek coś znaczy...Niestety nie w Polsce... Muszą minąć lata świetlne żeby sytuacja uległa zmianie...Póki co...Pracownik firmy Pernod-Ricard nie ma prawa głosu, nie szanuje się jego czasu pracy ( owszem dostajesz pismo na którym możesz zaznaczyć ilość wykonywanych nadgodzin) ale od przełożonego słyszysz "wypełnij to z głową...jeżeli chcesz pracować..." wykonujesz"pracę po pracy" oznacza to, że :nie możesz mieć życia prywatnego,rodziny, zajęć własnych, nie możesz najprościej w świecie odpocząć bo wszystko musi być na wczoraj no i po 12 godzinach nie masz prawa się zmęczyć (roboty się nie męczą)... Każda próba dyskusji kończy się fiaskiem a zdanie typu "tak już jest i ja też pracuję po 14 godzin" jest normą Dyrektorzy...o Panie... szczerze mówiąc brakuje mi komentarza... Pojęcia zero, czasami to nie rozumieją prostych przekazów w języku polskim o angielskim to już nie wspomnę, zafiksowani na swoje racje (bo w końcu to ja tu żądzę i nikt nie będzie podważał mojego JA) -standardowe podejście... Wchodzisz w dyskusję jest tak:Jedna osoba mówi druga słucha... słuchasz Ty marny człowieku , JA mówi no bo w końcu to WIELKIE JA... no i już po dialogu...Decyzje:zapadają z dnia na dzień i też w takim tempie ulegają zmianie...no...żeby były jeszcze dobre...martwisz się Ty, nie śpisz,nie jesz, jesteś w stresie, ale masz pracę... w Super Korporacji w chorym zakompleksionym kraju gdzie standardowa płaca wynosi 1400... więc jak masz trochę więcej to dziękuj, ciesz się, nie narzekaj bo inni mają gorzej... a dlaczego nie może być LEPIEJ? ... bo to Polska...

boski

Witam, jakie płaca pehowca detalicznego na południu ? :) W sensie jakiej podstawy mogę się spodziewać i ile premii ?

do uczciwy

Artur możesz powiedzieć co miałeś na myśli?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

grom

no to ja chyba pracuje w innej firmie bo jakos nie znam ph, ktory mialby 5000 brutto lub wiecej. a z premiami to wiadomo jak jest. poza tym pytanie bylo chyba od osoby spoza firmy, wiec trzeba byc uczciwym i powiedziec jasno, ze jako nowy dostanie moze 3500 brutto.

km

Grom a może Ty po prostu zarabiasz mniej.... Płace różnią się w zależności w jakim regionie pracujesz....mniemam że na sieciach można zarobić więcej niż w detalu?.... lub odwrotnie;) Ale to tylko moje przypuszczenia;) A jak new kiero w Wawie?

grom

jakie 6 tysiecy????? [usunięte przez moderatora] no i jakie premie??? premie to juz byly! [usunięte przez moderatora]

ph

6 tys. plus premia, więc, że nie ma biedy plus kiedyś od [usunięte przez moderatora] jeszcze butelki miałeś teraz z nowym trochę trudniej - uczciwy

km

Może jakieś szczegóły??? A PH TT ile wizyt dziennie?

km

Bardzo proszę o info ile mniej więcej zarabia Ph Sieci? Jakie auta i jaki socjal?

zwolniony

Nie wiem co wiecie o zwolnieniach w tej firmie ale piszac ze nie zwalnia sie nikogo bez powodu jestescie w grubym bledzie. Sam zostalem zwolniony i wiem jak to sie odbywa i mam sporo dowodow na to zeby udowodnic jak postepuja zarzadzajacy ta firma. Myslcie sobie co uwazacie, ze sie zale i takie tam... ale (usunięte przez administratora) prawda jestem poza ta (usunięte przez administratora) firma i z perspektywy czasu w sumie wyswiadczyli mi przysluge co nie zmienia faktu ze postepuja z ludzmi bez skrupulow zeby tylko ukryc swoje bledy i brak wynikow. Jak potraficie analizowac fakty, to kariere robia tylko (usunięte przez administratora) chociaz i oni czasami odpadaj jak trzeba ratowac swoj stolek. A co do PH to jasne ze jet to bardzo dobra robota. Dobry samochod, telefon, socjal i wypad w ciekawe miejsce od czasu do czasu a i dobrych trunkow nie brakuje wiec ci bardziej rozgarnieci nie narzekaja tylko trzymaja sie tej roboty bo o lepsze warunki w dzisejszych czasach trudno gdzie indziej. Pozdrawiam i zycze sukcesow

pech

Zrzekliście się już przed czerwcem nadgodzin?

kolo

Kolego, Focus, Iphone, system socjalny (multi sport, karta medyczna etc). Zarobki na stanowisku PH 6000 brutto + 30% premii którą możesz przekraczać, więc frustratami się nie przejmuj i aplikuj. [usunięte przez moderatora] będziesz miał pracę w dużej firmie.

peha

a czy jakiś obecny PH może napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia, kasa, samochód itp? pojawiło się ogłoszenie na górny śląsk i zastanawiam się czy aplikować

bad girl

Firma bardzo poprawna. Dobrze płacą, wyjazd raz w roku na wypas za granicę, IPhony5, dobre fury, można za darmo jeżdzić w weekendy, etc. A, że pracować trzeba to fakt. Ale znowu nie aż tak ciężko. Nigdzie nie jest łatwo. Na forach piszą frustraci zwolnieni z firmy lub ci co się boją zwolnienia i próbują innym zaszkodzić. Z reguły po zwolnieniu nigdzie nie mogą znaleść pracy bo są słabi poprostu a to, że pracowali lata to tylko świadczy o dobrym socialu firmy a nie o ich umiejętnościach i zaangażowaniu. Skoro byłoby tak żle jak piszą "odważni" anonimowi ; to by ludzie sami się zwalniali, a tak nie jest ! Dlaczego ??? Odpowiedź oczywista. Także podsumowując jest dobrze. [usunięte przez moderatora]

balack1

Witam - bardzo proszę o szczerą opinie na temat pracy hadlowca w tej firmie. Plusy,Minusy realne zarobki

Motherfucker

[usunięte przez moderatora] Każda ze stron; pracodawca i pracobiorca mogą wypowiedzieć umowę o pracę w jej ustawowym terminie i zgodnie z prawem pracy bez podania przczyny. Jest to oczywiście przykre, dramatyczne i może spotkać każdego z pracowników Wyborowej. [usunięte przez moderatora]

Premium

[usunięte przez moderatora] Zeby nie marudzic napisze co mi sie podoba. Mi sie podobaja telefony. Sa super:) a bedzie jeszcze lepiej jak bedą tablety. Wszyscy na rynku beda nam zazdroscić takich zabawek nie tylko produktów. To tyle reszta to lipa ale to juz sprawa kadry kierowniczej to ich odpowiedzialność.

niewolnik

[usunięte przez moderatora] Krótko: Legalny Francuski Obóz Pracy w Polsce.

Guzik

Witajcie, Dużo tutaj piszecie na temat dramatu w wyborowej, a czy ktoś sie orientuje jakie wynagrodzenie wchodzi w gre i dokładnie jak wygląda atmosfera. Czy na prawde jest tak źlę???

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa