P H U Agropol Sp z oo

Zajączków

Opinie o P H U Agropol Sp z oo

Natalia

Jakie obowiązki są na stanowisku pracownik placowy? Czy pracował ktoś na takim i podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z tym stanowiskiem pracy? Takie informacje będą ważne dla tych co chcą w przyszłości zatrudnić się w P H U Agropol Sp z oo.

oijk

to teraz jedyna poferta pracy dla tego doradcy klienta- gwiazdy sprzedazy w Szczecinie fajnie ze oferuja tutaj miedzy innymi ndywidualnie dopasowany czas pracy, wspaniałą atmosferę w biurze wynagrodzenie stałe i prowizje oparte o comiesięczny wynik.

operator

MI się miło pracuje już trochę robię i nie narzekam

operator,pracownik

Ja tam pracuje trochę czasu i nie narzekam ,pieniądze zawsze wyplacone tyle czy tyle ale zawsze,maszyny prawie nowe,stawki mozna przyjąć,szefostwo wymagające ale chyba jak każdy (da sie normalnie porozmawiac z państwem Kot nawet i pozartowa i sie pośmiać)serwis przyjezdza do maszyn,co mozesz to zrobisz samemu,mianowicie nie jest zle.Pozdrawiam

były pracownik

Ta firma to całkowita porażka pracowałem tam 8 miesięcy narzędzia musisz przynieść z domu bo kot nic nie ma szefostwo ma zero szacunku do pracownika maszyny to trupy z pzed dwudziestu lat na każdym kroku czychają na twoje życie a jak coś sie zepsuje to naprawiasz sam p kotów nie opchodzi że nie ma narzędzi nie naprawisz to wypad wynagrodzenie zawsze ok 2 miesíące do tyłu życzę miłej pracy w phu agropol zajączków!

luna

Jak ma płacić pracownikom, jak nawet zalega z płatnościami faktur. Sam prowadzę działalność i zalega mi już prawie rok niezłą kasę.

Szefostwo bardzo mile, wymagajacemale kto dzsiaj nie jest wymagajacy, pracuje w tej firme 3 lata,i jestem zadowolony z wynagrodzenia,a niepocieszony w kazdej pracy sie znajdzie.

niskie stawki brak pieniedzy na czas poslizgi wyplat nawet do 2 miesiecy typowa stawka od 10zl i duze wymaganie wiecznie rozdarte szefostwo ty nie masz zadnych praw oni moga wszystko wedlug ich myslenia

ciekawy

@ciekawy 07.02.2014 20:00
jakie mają maszyny cos wiecej prosze napisac stawki itp

maszyny maja nowe 2013 2014 rok serwisowane, takze praca na sprzecie bardzo przyjemna!

@ciekawy 07.02.2014 20:00

Operator

Maszyny to zlomy na kolkach i gasiennicach a problemy z otrzymaniem wyplaty to normalka . I oglasza sie wprasie radiu czy internecie regularnie bo wszyscy uciekaja

Obserwator

Szefowa jest bardzo mila i kulturalna ale tylko w dniu przyjecia .Nie polecam

Zostaw opinię o P H U Agropol Sp z oo - Zajączków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P H U Agropol Sp z oo