Opinie o NeoBANK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NeoBANK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NeoBANK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NeoBANK w Poznań

Tak dobrze, że nie ma osoby chętnej do podzielenia się informacjami o pracy?

Dok

Niestety nie polecam, bardzo dziwne pytania na rozmowie, która odbyła się 15 minut po planowanym czasie spotkania. Zero konkretnych informacji na temat zarobków pytanie tylko ile nas interesuje, potem wynikająca informacja o II etapie rozmowy. Bardzo dziwne doświadczenie

@Dok

Dok, czy mogłabyś bardziej szczegółowo opisać proces rozmowy rekrutacyjnej do firmy NeoBANK? Wspominasz coś o dziwnych pytaniach jakie były Tobie zadawane. Zechcesz proszę podać pare przykładów takich pytań? Czego konkretnie dotyczyły?

uwazam, ze nie warto czerpac opinii z tego typu portali, bo wypowiadaja sie tu tylko ci, ktorzy chca sie wyzalic, albo dokopac bylemu szefowi. przeciez jesli dostaniesz w firmie wysoka premie, to nie pobiegniesz ochoczo do komutera, zeby wychwalac szefa, czy firme, ze jest najlepsza na swiecie. takie witryny sluza jedynie do otarcia lez, osob ktore nie potrafia nic konstruktywnego z siebie wykrzesac. szukajac pracy najlepiej zrobic wywiad "terenowy" wsrod znajomych. ...that's all.

@ja

Ja osobiście chwalę Bank i uważam ze jest profesjonalnie zarządzany !

Buba
@ja

W każdej opinii jest ziarenko prawdy

Pedro
@Robert Z

Jest co najwyżej słabo zarządzany, warto sprawdzić wyniki

@Pedro

Czy jesteś powiązany z tym pracodawcą? Jeśli pracujesz w NeoBank, chętnie dowiemy się, dlaczego negatywnie oceniasz sposób zarządzania. Może dostrzegasz również pozytywy zatrudnienia w firmie? Napisz proszę, czy pracownicy mogą skorzystać z jakichś wewnętrznych szkoleń i podnosić swoje kompetencje.

Aneta

https://www.neobank.pl/portal/kariera_oferty_pracy Pod tym linkiem można znaleźć nowe oferty pracy. Czy ktoś z Was pracował jako Inspektor do spraw transakcji bankowych? Jakie umiejętności są przydatne na tym stanowisku? @Cirmus, ile czasu minęło od rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie najlepiej oceniasz kompetencje osoby, z którą rozmawiałeś? Ale może to tylko takie Twoje wrażenie, a w rzeczywistości jest inaczej?

Cirmus

Zero odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej. Pan na rozmowie pyta o metody zabezpieczenia wierzytelności a zna tylko jedną - hipotekę! Nie polecam.

Aneta

@Norbi, czy jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem? Masz już doświadczenie w tej branży? Obecnie nie mogę znaleźć żadnych informacji o aktualnych ofertach, ale warto śledzić stronę internetową pracodawcy, by być na bieżąco. Jeśli zdecydowałeś się na przesłanie aplikacji, lub też już pracujesz w firmie, daj znać! Twoje doświadczenia mogą się przydać innym.

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Szukam pracy i dopytuję.

Waldi

Jeśli nawet tak jest to wiedza zostaje w głowie a w razie zmiany pracy nikt nie zażąda odpracowania za szkolenia!!

W jaki sposób NEOBANK dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

admin

wcale nie dba ....nie ma żadnych szkoleń ani sciezki awansów dostaniesz tylko zadanie kształć sie sama i za swoje pieniadze wiem bo pracowałam tam

Gutek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników.

Zainteresowana

Co aktualnie dzieje się , czy bank prowadzi może rekrutacje?

@Zainteresowana

sprawdź na www.neobank.pl, zakładka "Kariera" w stopce strony. Widzę tam ogłoszenia, ale to się oczywiście zmienia z dnia na dzień.

realistka

Zgadzam się z przedmówcą w pełni. Piszesz krótko i pełną prawdę. Tutaj trudno znaleźć rzetelne informacje. Trzeba zaciągać języka w terenie. ale jak ktoś nie jest zbyt sprytny, a jest leniwy, to sobie poczyta takich opinii maruderów i zawsze będzie miał skrzywioną opinie. Jeszcze nie widziałem tu profilu firmy, po którym by nie pojechali. To o czymś świadczy.

Bomba

Słusznie ktoś zauważył, skoro nie odpowiada praca w NEOBANK-u to jest tyle innych możliwości, że aż dziwne że tu pracujecie?

@Bomba

Droga Bombo - to nie jest kwestia innych możliwości tylko oszustwa. Przed zatrudnieniem neo podaje fałszywe i kłamliwe informacje o np. premiach hahaha...żenada. A później okazuje się, że pracownik to zło konieczne. Niektórzy nie chcą zmieniać pracy co 2 miesiące. Tak się nie robi - nie oszukuje się potencjalnych pracowników - bo to kończy się właśnie dużą ilością ofert pracy i ciągłą rekrutacją - co widać po ogłoszeniach na portalach pracy.

pracowity_edek
@Bomba

Malkontenci, zabierzcie się za robotę. Skoro przy tak niskim bezrobociu (np. w Poznaniu poniżej 2%) nie możecie sobie znaleźć wymarzonej pracy, ani w żadnym Banku, ani nigdzie indziej, to chyba nie chciałbym mieć tak nieudolnych pracowników.

jabolo

pracuję tu od niedawna i juz szukam czegoś innego, nie ma socjalu, gruszek, nawet opieki medycznej z prawdziwego zdarzenia, nie ma co liczyc na podwyżki. nieporozumienie

@jabolo

Zgadza się - praca w tej pseudo organizacji to faktycznie nieporozumienie.

Natalia

Do pracy w banku nie każdy się nadaje. Jeśli nawet uda się niektórym przejść rekrutację to życie szybko zweryfikuje ich umiejętności. Widziałam aktualną listę ofert pracy i zastanawiam się dlaczego tak dużo osób potrzebują

@Natalia

Kochana, tak duża liczba ofert pracy wynika z bardzo prostej przyczyny, a mianowicie z tego, że ludzie po prostu odchodzą z tej pseudo organizacji. Być może nie odpowiada im kwestia wynagrodzenia i premii (o ile takowe w ogóle są wypłacane), a być może ludzie się zawiedli na tej pseudo organizacji bankowej. Nie każdemu pasuje praca w organizacji, gdzie pracownicy są traktowani jak fekalia i najgorsze ścierwo.

bardzo podoba mi się opinia roberta z poznania. hehe ...bez pracy nie ma kołaczy, a banki doskonale tą zasadę egzekwują. neobank i cala reszta ta zasade ma jak amen w pacierzu.

@anonymous

Bank jest OK !

Chętny do pracy

Jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

Robert

Uważam że Bank jest OK !

Robert
@Chętny do pracy

Lepiej nie tracić czasu - Amazon to lepiej płatna praca i ma lepsze swarunki.

@Chętny do pracy

Bank jest najlepszy.Liczy się dobra atmosfera i warunki do rozwoju.Stawiam na NEO BANK !

Dawid z Poznania
@Chętny do pracy

Z perspektywy byłego pracownika jednego Banku i aktualnego pracownika innego Banku - to w instytucjach finansowych trzeba się napracować, ale są efekty. Banki stać, żeby wyśrubować zasady organizacji pracy, więc każdy kto jest leniwy w Banku się długo nie uchowa. Jednak tych, którzy będą mieli efekty Bank doceni. Wiem co mówię, bo jestem z branży i mam wielu znajomych w pracujących w różnych Bankach.

Aneta

@Robert, czy mógłbym Cię (A raczej was, jako że z treści komentarzy wynika że mamy dwie osoby podpisujące się tym samym nickiem) prosić o doprecyzowanie? Dlaczego "bank jest OK" albo dlaczego "Lepiej nie tracić czasu"? Jeśli za swoimi komentarzami podacie uzasadnienie swoich opinii będą one bardziej użyteczne i wiarygodne dla czytelników forum.

Aneta

Czy czytaliście może już wywiad z Sławomirem Przywartym Dyrektorem Departamentu Marketingu NEOBANK? Jeśli jeszcze nie to możecie go znaleźć na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,159149,wywiad-slawomir-przywarty

ktoś

Całkowicie zgadzam się z Bogusławem. Niektórzy, jak Barbados siedzą w domu i tylko marudzą. Przy takiej filozofii pracy i życia nigdy nie będą mieli co robić w banku. ...ani jako klient, ani pracownik. Niech sobie siedzą dalej w domu marudzą i skręcają długopisy na akord.

Zostaw merytoryczną opinię o NeoBANK - Poznań

• Jak się pracuje w NeoBANK?

Zobacz opinie na temat firmy NeoBANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NeoBANK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NeoBANK?

Kandydaci do pracy w NeoBANK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NeoBANK