PBS Bank

Sanok

PBS Bank

Opinie o PBS Bank

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy trudno jest się dostać tu do pracy?

Patrząc z boku

Coś słabo nasza P.O. wygląda na tym zdjęciu w materiale, o którym piszecie poniżej. Jak na lekach albo po flaszce. Chyba dotarło do niej, że walcząc ze wszystkimi nie zbuduje niczego. A może sama już w to nie wierzy. No bo jak wymagać od kasjerki w Pcimiu Dolnym, żeby przykładała się do pracy, skoro ta sama kasjerka widzi, jak jej pani prezes promuje kolegów swojego męża? Morale w banku sięgnęło dna, przebiło je i puka od dołu.

Co aktualnie?

Lista ostatnich artykułów o naszym PBS. Nie ma co. Prasę mamy dobrą. 24.07.2018 Podkarpacki BS miał 15,9 mln zł straty netto w I półroczu - poprawiona 22.06.2018 Postępowanie naprawcze PBS Sanok na razie bez większych efektów 03.04.2018 PBS Sanok miał stratę w ubiegłym roku 28.03.2018 GPW zawiesiła obrót sześcioma seriami obligacji

Marek
@Co aktualnie? 19.09.2018 06:30

No to chyba koniec z nami.. moze ktos nas przejmie?..12 lat pracy poszło w niebyt..poprzedni zarzad wpakował nas na ładna mine..tyle kredytów zle udzielonych..a ten skoro nie radzi sobie z naprawa to RN powinna poszukac bardziej sprawny..to lezy przeciez w interesie wszystkich pracowników...

Ciocia Asia;)
@Co aktualnie? 19.09.2018 06:30

Miło nam poinformować memy internetowe że Związek Banków Polskich doceniając zaangażowanie i wkład w działanie na rzecz rozwoju bankowości spółdzielczej uhonorował p.o. Prezesa Zarządu Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Panią Monikę Medalem im. Mikołaja Kopernika. Medal Mikołaja Kopernika Związku Banków Polskich został ustanowiony jako zaszczytne, honorowe wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia dla rozwoju i bezpiecznego funkcjonowania polskiej bankowości. Uroczystość wręczenia Medalu nastąpiła 19 września 2018 roku podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych w Warszawie. Pani Prezes gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

anonymous
@Marek 19.09.2018 13:35

A rada nadzorcza czym się zajmowała za starego zarządu ?? na niej też spoczywa odpowiedzialność myślę , że większa niż na poprzednim zarządzie

Ciocia Asia

Pracownicy PBSbanku
@Ciocia Asia 21.09.2018 08:59

A czy może Pani p.o. prezes pochwalić sie swoimi osiagnieciami i wkładem w rozwój bankowości? My pracownicy widzimy, że rozwija jej sie tylko nienawiść do ludzi oraz rozwija stołki dla swojej rodziny i znajomych. Rozwoju Banku raczej nie widać. Przykre to.

Kopernik
@Pracownicy PBSbanku 21.09.2018 13:43

A ten medal ile kosztował? A ile takich mial poprzednik? ... Kopernik też był kobietą... podobno ????????????????

Grazyba

Ha, ha, ha!

Grażyna
@Ciocia Asia 21.09.2018 08:59

A jakie to sukcesy? Konkret. Jeżeli wynik finansowy i liczba zwolnionych konkurentów - szacun! Nok Nieoceniony sukces ! Lider!

@Pracownicy PBSbanku 21.09.2018 13:43

Ja również bardzo chciałbym poznać uzasadnienie przyznania tej nagrody, o ile w ogóle takowe jest. Jak przeczytałem o wyjątkowych osiągnięciach dla rozwoju polskiej bankowości - ogarnął mnie pusty śmiech. Jakimiż to osiągnięciami może się pochwalić pani p.o.? Nie radzi sobie z zarządzaniem bankiem, ludźmi, unika jak ognia spotkań z klientami, to jest skala mikro, więc w skali makro, czyli osiągnięć w rozwoju polskiej bankowości tym bardziej brak. Poproszę choć jeden konkretny przyklad. Pani prezes lub jej klakierzy - tylko jeden malutki przykład.

anagyl
@Ciocia Asia 21.09.2018 08:59

Ja również gratuluję. Toż to trzeba mieć bardzo dużo siły, aby tak długo wytrzymać z przedrostkiem p.o. - no chyba że brak ambicji ;-)

Żenada

Patrzę na fb i jestem w szoku, jak widzę lajkujących posta przez niby pokrzywdzonych przez p.o. (wiem,że wiecie, że to mowa o was JD,MA, i inni). Żenada, ale ludzi, którzy mówią jedno, a robią drugie u nas nie brakuje. Sprzedawczyki, donosiciele no i (usunięte przez administratora) zawsze na fali. Pozdrawiam wymienione wyżej.

lol

wyczyściłem dziś konta w pbs-ie sądzę że do końca roku padnie

Fan. Tom
@lol 20.06.2018 20:35

Wizjonerze jak na razie żadna przepowiednia nie sprawdziła się więc przestań gadać głupoty. Sekta Ci to wmówiła ??? w tym banku pracują ludzie którzy nie dopuszczą do takiego scenariusza. Jesteśmy silna instytucja i nie poddamy się bez walki. Więc szkoda energii na apokaliptyczne wizje.

....
@lol 20.06.2018 20:35

Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności.

Biały
@Fan. Tom 20.06.2018 21:56

Ja też czyszczę konto w PBS...

Pawelek
@Biały 18.09.2018 15:54

Ja też! Wyniki finansowe mówią same za siebie.

Janek

Sanok to miasto gdzie jest fatalny rynek pracy, bardzo duże bezrobocie a ludzie młodzi wyjeżdżają stad już po szkole podstawowej. Taki PBS czasem to jedyne wyjście na w miarę dobrą pracę!!! Pozdrawiam

Radca
@Janek 18.09.2018 16:04

Hahaha to jakiś żart, żeby się teraz dobrze zaczepić i awansować w PBS-ie to trzeba być mężem p.o., mężem kuzynki p.o., albo kolegą p.o. lub jej męża. Dziwne, że takich super specjalistów zachodni puszcza do pbs. Ludzie zrozumcie Santander zatrzymał specjalistów, a pseudo specjalistów w ostatnim czasie zatrudnił nowy kolesiowski zarząd PBS SANOK.

Niestety

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Banki-spoldzielcze-gotowe-do-konkurowania-z-komercyjnymi-7613428.html Na pewno nie chodzi o nasz PBS. Niestety

ewa
@Niestety 06.09.2018 20:00

niestety masz racje nie o naszym mówili, wszystko na to wskazuje że kuracji "uzdrowienczej" mozemy nie przezyc.. prawdopodobny scenariusz to "wchłoniecie" sprzedaż? innemu bankowi.. jesli ktos nas zechce...ładnie nas załatwił poprzedni zarząd nie ma co.. ja szukałam pracy ..ale u nas w gminie trudno cos znalezć.. w bankach inncyh traktuja nas jak tredowatych.. smutne to po 9 latach pracy...

Rafalala
@ewa 07.09.2018 11:25

Poprzedni? To obecny zarzad niszczy wszystko czego sie dotknie. Dziwie sie tylko radzie nadzorcej ze nie reaguje. Kiedys ktos im to wyciągnie.

Adam
@Rafalala 07.09.2018 14:56

Rada Nadzorcza z tym przewodniczącym nic nie zrobi, gość mówi tym samym językiem, co pan mecenas i jest przez niego odpowiednio ustawiony. Dyrektorzy, którzy próbowali z przew. rady rozmawiać i przedstawiać mu sytuację w banku z ich punktu widzenia, dziś już w banku nie pracują. Liczył na to, że po zmianie zarządu zostanie jego członkiem? To się przeliczył. I podobno z panią p.o. też już się nie dogadują... Podobnie zresztą jak pan mecenas. Dobrze kiedyś ktoś napisał, że się zagryziecie własnym jadem. Powoli zaczyna się to sprawdzać. Prezesa PBS Finanse też już nie ma, chociaż był jednym z pupilków pani p.o. Mam nadzieję, że mecenas będzie następny.

Powrót
@ewa 07.09.2018 11:25

Jacy lekarze takie leczenie. Wszyscy wiemy, że konował liczy tylko na profity ( co widać po awansach rodziny i lizusów swoją drogą zachowania tak piętnowanego u poprzedników ), a nie na zdrowiu pacjenta (czyli Banku) pani autorka planu naprawczego wie co robi, żeby jej i jej poplecznikom przynajmniej do pewnego czasu dobrze się działo.

Ewa
@Rafalala 07.09.2018 14:56

Rafalala, mam już swoje lata staram się nie obwiniać nikogo..takie życie pracownika naziemnego...ale udawanie że poprzedni zarząd to Mesjasz i żyło się nam super w porównaniu z dzisiejszym dniem to fakt..ale może żyliśmy w niewiedzy? Jakoś nie pałam goracym uczuciem do obecnego zarzadu robia lepiej moze gorzej program zatwierdzony przez nadzorce KNF ..nie wiem nie znam się...ale składają chyba jakieś sprawozdania...ale z tego co pisali tu niektórzy i po zapoznaniu się z raportem inspektorów z kontroli KNF jak i korespondencja posłow w tej sprawie trudno udawac ze byli to swietni fachowcy skoro kontrolerzy zażądał ich odwołania...ten zarząd jak dla mnie też nie jest najlepszy brak informacji dokąd zmierzamy, brak poszanowania pracowników o czym piszą tu niektórzy.. dla mnie centrala to za wysokie progi..wiec nie wiem jak to tam wygląda.. wiem tylko że się boję aby nie stracić pracy..i ta niepewność jest najgorsza

Paranoja
@Adam 07.09.2018 17:07

Prezesa PBS Finanse nie ma, ale ... o swoich ludzi co wiedzą co nie co, dla własnego bezpieczeństwa się dba i chyba dlatego na mieście się słyszy, że były dyr. i prezes będzie trzesał kasę jako "doradca" Banku i PBS Finanse. Można? Można!

Fuzja

Krajobraz po fuzji BZ WBK Santander: klienci są rozzłoszczeni, a pracownicy zaczynają odchodzić..... Do....

@Fuzja 31.08.2018 21:59

Klienci nie odchodzą tylko zwyczajnie mają mętlik bo logo im się zmieniło. Odchodzą za to pracownicy z BZWBK - głównie do centrali PBS Banku i ostatnio do PBS Finanse na intratne stanowiska po znajomości z panią Prezes i drugim z nadania Panem Prezes. W Centrali postrach i bezsilność. Roszadom personalnym nie ma końca. Ludzie są ze sobą skłóceni i spychają na siebie odpowiedzialność lub zasłaniają się brakiem czasu, w co akurat można wierzyć bo są chroniczne braki kadrowe. Przykład DWT i obecna tam niedawno skala odejść. Popatrzcie też na skalę odejść klientów biznesowych w Sanoku co widać gołym okiem. Braki kadrowe na mikro-placówkach w Sanoku są katastrofalne. Liczba L4 też jakby się jakaś epidemia szerzyła w Sanoku. Opamiętajcie się bo położycie Bank na łopatki.

Powrót Pow2
@Pracownik 06.09.2018 08:10

Ciekawi mnie dlaczego nadzorca pomimo tego co się dzieje nic nie robi

Jacuś Placuś
@Powrót Pow2 07.09.2018 18:02

Nie robi? :) gosc z warszawy za 3... 2.... 1...

Scyzoryk

(usunięte przez administratora) niesamowity. Klienci odchodzą na potęgę. Depozyty odpływają. Prawników nie ma. W Sanoku placówki odsyłają do centrali bo nie ma kto obsługiwać. Klienci biznesowi już uciekają do innych banków a nieudolna

Zbyszek kieliszek

W nawiązaniu do publicznie opublikowanych wyników za czerwiec czy to prawda że bank od początku roku notuje tylko same straty?

Anita

Podpowiedzcie czy bank prowadzi w ogóle jakieś rekrutacje? Ciężko jest dowiedzieć się coś więcej.

Norbi
@Anita 23.08.2018 19:57

Bank prowadzi ciągła rekrutację. Obecnie na Prezesa. A dowiedzieć więcej można się w KNF.

Patrycja

@Życzliwy, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy według Ciebie otrzymywane wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości wykonywanych obowiązków? @Anagul, rozumiem. Zapytałam ponieważ chciałam zapytać o kilka aspektów związanych z pracą w tym miejscu. Dziękuje za odpowiedź.

Patrycja

@Anagul, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w PBS Bank? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Anagul
@Patrycja 09.07.2018 08:05

Witam. Nie jestem pracownikiem tego banku. Poinformowała tylko, osobę poniżej, że w Lublinie pracodawcą może być PBS Finanse, a nie PBS Bank.

Potejncjalny pracownik

Witam. Za kilka dni mam rozmowę na stanowisko Doradca Klienta w Lublinie. Chciałem zapytać na jaką podstawę mogę liczyć i jakie są warunki pracy w tym Oddziale? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Anagul
@Potejncjalny pracownik 26.06.2018 14:44

Witam. Nie ma opcji abyś miał rozmowę do tego banku w Lublinie. No chyba że mówimy o PBS Finanse, a to już nie jest to samo, więc szukaj kogoś od tego pracodawcy.

Patrycja

@Potejncjalny pracownik, jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie i będziesz do niej aplikował, podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje od pracownika? To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją opinią. Dzięki temu inni użytkownicy forum będą mogli podjąć zatrudnienie.

Mr X

Wraca kolega z koleżanką ze szkolenia, zatrzymują się po drodze w Taurusie, żeby coś zjeść. Stojąc przy kasie, w kolejce, wśród innych klientów, kolega przeglądając się w lustrze mówi: "muszę skończyć z tą minetą bo mam coraz większe zakola" konsternacja, kasjerka w szoku, koleżanka w niezrecznej sytuacji, klienci stojący w kolejce zniesmaczeni. Zatem zagadka, kto był autorem tego tekstu? Hmmm

Ula

@DYREKTORKA SEKRETARIATU 17.06.2018 15:37

Prawidłowa odpowiedź juz padła

Grażynka
@Mr X 16.06.2018 22:41

Mądry człowiek mówi wtedy, gdy ma coś do powiedzenia. Głupi papla byle co, byle gdzie i byle do kogo, żeby tylko zabłysnąć. Żeby tylko było czym. Jaki ten człowiek musi być niedowartościowany, dźwigać na barkach brzemię, że jest się utrzymankiem żony a samemu mieć chore aspiracje kierownicze, zarabiając wyłącznie na waciki....

Patrycja

@Ciiiiiszaaa, @Zawiedziona,@Konkurent, przypominam wam, że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie ma tu miejsca na prywatne rozmowy nie na temat, nie należy nikogo obrażać i trzeba się wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli macie do dodania jakąś obiektywną opinię na temat firmy, zróbcie to.

Ciiiiiszaaa

Don Vasil pewnie zarządził cisze przedwyborczą...ciiiiiiiiiiii......

Jan

Wy tu gadu, gadu a do mBanku kolejka od samego rana!

Mr Gadżet
@Jan 18.06.2018 20:30

Pewnie gadżety z PBSu rozdawali????

Co oko widziało....
@Mr Gadżet 18.06.2018 21:14

Kalendarze z logo PBS?

Pan X
@Jan 18.06.2018 20:30

To nie ta strona tutaj o PBS. Nie zawracaj głowy bzdurami.

Konkurent
@Jan 18.06.2018 20:30

A to dziś ciocia Asia wielkie otwarcie miała?

Zawiedziona
@Mr Gadżet 18.06.2018 21:14

Przegapiłam taką okazję!!!. Pewnie to co Ciocia Asia nie rozdała w PBS teraz miała jak znalazł na początek nowej kariery zawodowej.

Anna

Witam, mam pytanie na temat pracy w PBSie w Rzeszowie? jak atmosfera? Nastroje podobnie jak w Sanoku ?

Buum!

W przygotowaniu strona, gdzie będziemy publikować wszystkie donosy, wiecie czyjego autorstwa. Niedługo pojawię się z linkiem.

Wyznawca..... Innej wiary
@Buum! 17.06.2018 12:29

Czyli biblia mentora . Guru będzie pisał powieść. "Ciemniejsza strona PBS" oby ze wszystkim faktami. Czyli z rodziną "Soprano W" w tle ziomkami innymi nieznani ale adoptowanymi.

Szanowny Panie W.
@Buum! 17.06.2018 12:29

Co to jest sukces Szanowny Panie byyyyły Prezesie ? Czy ? TO mieć czyste sumienie ....TO zdobyć szacunek inteligentnych ludzi i sympatię nienepotycznych pracowników....TO zasłużyć na uznanie szczerych krytyków i mieć odwagę przyznać sie do zdrady....TO docenić pracę innych chcących naprawić to co ktoś zepsuł....TO pozostawić swiat trochę lepszym choćby przez jedno dobre słowo na Goworku, czy nawet wsparcie w potrzebie.....TO ,że choćby jedno życie oddychało lżej bo Ty żyłes.....TO wlasnie raczej TO oznacza odnieść sukces....A NIE CHEC ZDEPTANIA WIELKICH LUDZI MAŁĄ STóPKĄ....

Marzyciel
@Buum! 17.06.2018 12:29

Czekamy w boksach startowych tylko ma być wszystko. A nie to co niewygodne usunięte bądź zmodyfikowane przez tworzącego stronę. Czy to będzie wiarygodne? Wątpię raczej tendencyjne i reprezentujące tylko tzw układ LW i rodziny Soprano z kolegami. Myślę że HW będzie się wykazywała bo bajko pisarz z niego doskonały gorzej z realizacją założonych celów.

Imprezowicz

Jak tam samopoczucie wyznawców LW po spotkaniu sekty. Pranie mózgu zrobione...... Woda procentowa smakowała a mentor dobrze wpajal "prawdę o sobie" w korelacji z nowymi faktami o których dowiedzieli się pracownicy PBS i KNF . Myślę, że warto by było przytoczyć parę zdań z tego pisma. Co wy na to.....?

Marionetka
@Imprezowicz 17.06.2018 11:57

Impreza była? a mnie nie zaprosili. ... Czyli nie wszyscy są godni najwyższego . Szkoda bo słychać było na cały budynek jak wybrańcy arcykapłana się bawili . Szkoda też bym cos zjadł i wypił. A tu posucha a wyznawać trzeba. Chyba muszę wystąpić z tej sekty. Polecam pozostałym wyznawcą.

ROYAL
@Marionetka 17.06.2018 14:02

Była była impra na całego! No mnie też nie zaprosili... też nie byłem godzien .Szkoda.... piątek miałem wolny a i może by co napił bo STARY stawiał w Royal Palace .Brawa mu tak bili aż do Sali Królestwa Świadków było słychać.

Woźna oddziałowa
@ROYAL 17.06.2018 14:55

co za herezja! Bili mu brawa Ci co jeszcze nie tak dawno siedząc na stołku krzyczeli , że "chcieliby ujrzeć kres rządów BANDY W..."

DON VASYL
@ROYAL 17.06.2018 14:55

DON WASYL swój tabor cygański byle gdzie nie zwołuje do hotelu ***** ....W gruncie rzeczy kto bogatemu zabroni...ciekawe czy w sygnet całowali???:* :*:*

TO NIE JA! TO NIE JA!
@DON VASYL 17.06.2018 15:32

PEWNIE MU NUCILI.. "TO NIE JA BYŁAM EWĄ TO NIE JA SKRADŁAM .....Jestem po to, by kochać mnie!!!!!!! To nie ja byłam Ewą To nie ja skradłam ..... Nie dodawaj mi win To nie ja, to nie ja Nie ja! ... Jestem Ewą A ja ... jestem białą, czystą kartką Pośród Was "

Marionetka
@TO NIE JA! TO NIE JA! 17.06.2018 15:52

Cóż za twórczość artystyczna tylko bez lini melodycznej, brzmi jakoś słabo. Myślę, że uczestnik pomylił strony. Tutaj rozmawiają poważni ludzie o trudnych sprawach. Spotkanie sekty z częścią artystyczną odbyło się. Myślę że tam by można było odśpiewać cytowany tekst. Owacje były by na stojąco.

Jack
@TO NIE JA! TO NIE JA! 17.06.2018 15:52

To nie ja..... To on To nie ja.... To starzy, nepotyczni i zdrajcy To nie my.... To oni To nie my.... I to nie Ewa!!!! To chyba tylko Nowy Z.. tak mowi Są czyści jak tabula rasa... PS. Dla niektórych od razu definicja Tabula rasa (łac. „niezapisana tablica”) – w filozofii i psychologii pojęcie mające wyrażać pogląd, że wszelka wiedza pochodzi wyłącznie z DOSWIADCZENIA, a umysł pozbawiony doświadczeń jest „NIEZAPISANY"

Fan. Tom
@Jack 17.06.2018 21:20

Łał jakie to głębokie słownika nie trzeba wszystko wyjaśnione. Wszyscy popadali z wrażenia. A ta osoba, która to pisała jest jak Bóg wszechmocny. Wszystko wiedzący z takim przekonanie można się zdziwić że ktoś może okazać się mądrzejszy i inteligentniejszy. Trochę pokory bo pycha gubi. Lepiej przyznać się do nie wiedzy niż tkwić w poczuciu wszechwiedzy. Takich ludzi nie ma na kuli ziemskiej.

Ula

Widać, że niektórzy nie mogą się pogodzić z wynikami wyborów na grupach w Sanoku. Zarząd odgrodzony od pracowników i udziałowców murem prawników. Nawet obecni pracownicy głosowali przeciw polityce obecnego zarządu. To jasny sygnał, że bank potrzebuje zmian, żeby iść do przodu.

Gryzelda
@Ula 17.06.2018 21:23

To w dalszym ciągu objawy syndromu sztokholmskiego . Nic takiego nie ma miejsca drodzy Państwo. Leczenie należy natychmiast rozpocząć, żeby wszystkich szarych komórek nie objęła choroba. A co do pracowników którzy głosowali to w " piśmie skierowanym do KNF" jest wszystko napisane jacy to byli pracownicy PBS. To też ci sami którzy uczestniczyli w spotkaniu sekty. Żałosne dajcie już spokój i przestańcie mieszac w głowach to nic nie zmieni. Po zapoznaniu się z pismem nic już nie jest tajemnicą. A co niektórzy bardzo się zdziwili , po przeczytaniu swojego życiorysu. Fascynujący czyż nie?!

DON WASIL

Marta

Z całym szacunkiem dla wszystkich tu się udzielających ale zastanawia mnie jedno: dlaczego myślicie ze Stary Zarząd chce dla Was dobrze?? Kiedy dotrze do Was ze jedyne czego chcą to zamieść pod dywan wszystkie sprawy których nie zdążyli posprzątać. G*wno ich obchodzi dobro Wasze czy tej instytucji, chodzi im tylko o to. Nie trzeba być ekspertem żeby się w tym zorientować bo to widać gołym okiem. I tylko Wam współczuje ze ciagle myślicie ze te marionetki sterowne przez LW będą robiły cos dla pracowników. Sorry ale nie zrozumiem jak można byc tak zaślepionym.

Klientka
@Marta 16.06.2018 17:13

Czas skończyć z patologia, która miała miejsce za Starego Zarządu. Uważam, że trzeba zaufać nowej Pani Prezes to bardzo inteligentna i mądra osoba. Ona nie krzyczy ani nie snuje wizji bez pokrycia ciężko pracuje w zaciszu swojego gabinetu . Docencie to drodzy Państwo.

Bim bam
@Klientka 16.06.2018 19:31

Pobudka! 2 lata już nie ma "starego zarządu"....

Klientka
@Bim bam 16.06.2018 22:06

I w końcu od dwóch lat jest wszystko zgodnie z zasadami , które obowiązują w każdym Banku. Zanim Nowy Zarząd będzie mógł się pochwalić wynikami musi zapłacić za źle podjęte decyzje poprzedników tzw "stare dobre". I Ci co tak szkalują i piszą niegodziwości pod adresem Pani Prezes wiedzą najlepiej co po sobie zostawili. A teraz nie mogą się pogodzić, że już ich nie ma w nowej rzeczywistości PBS. Ciocia Joasia już nie będzie mogła swoim despotycznym głosiłem przekonywać do chorych i despotycznych racji i nik już jej nie będzie musiał sluchal i przytakiwać. Syndrom sztokholmski można zacząć leczec drodzy Państwo i życzę szybkiego powrotu do zdrowia . Uwierzcie że to co zostało Wam wpojone nie jest prawdą i każdy z was jest wartościowym człowiekiem tylko trzeba w to uwierzyć. Powodzenia

~~niezastraszeni~~
@Bim bam 16.06.2018 22:06

jak ten czas szybko leci... A pomyśleć.... , że już dwa lata temu bylibyśmy na zielonej trawce( bez mała 600 pracowników) jakby nie Pani Monika!!!!

XYZ
@~~niezastraszeni~~ 17.06.2018 14:37

Prawda wkrótce otworzy oczy tym którzy mają je w dalszym ciągu szeroko zamknięte!!! Oby tylko nie było zapóźno dla tych niespełna 600 osób!!!

Otwarte oczy

Klienci odchodzą na potęgę. Brak reakcji. Sama redukcja kosztów to za mało! Od roku ciągnie się kwestia likwidacji placówek, nikt nie jest w stanie podjąć decyzji. Po dwóch latach!!! nagle zwala się winę na wszystkich dookoła. Tego się najbardziej obawiam bo to jest dosyć podejrzane, szykowanie gruntu? Było się nie pchać na siłę!! Gdyby baba miała wąsy byłaby chłopem....

Marzyciel

A ja marzę o osobie całkiem z zewnątrz, nie dzielącej ludzi na tych z Zarszyna czy Sanoka. O osobie o cechach przywodczych, która nie będzie siedzieć w gabinecie, tylko wyjdzie do ludzi, spróbuje załagodzić wszelkie spory i nieporozumienia. O osobie, która chętnie porozmawia z pracownikiem, tak szczerze. A każdy z pracowników będzie miał czystą kartę i tak normalnie bez forowania, znajomości. Bez wzajemnych oskarżeń, ciągłych ataków. Pomarzyć zawsze można....

kolo

Loś
@kolo 15.06.2018 11:41

Czekamy na komunikat biura prasowego... mamy rzecznika czy nie? A moze rzecznik zajmuje się innymi rzeczami?

Rzecznik prasowy
@Loś 15.06.2018 12:27

Nie żartuj, jaki rzecznik? Każdy normalny zarząd już dawno wydałby komunikat do mediów, szczególnie tych lokalnych, żeby uspokoić klientów. A pani prezes jako b. dyr. dep. ryzyk i analiz chyba powinna coś wiedzieć na temat ryzyka utraty reputacji. Chyba, że razem z rzecznikiem nadal są zajęci szukaniem haków na kolejnych pracowników?

Marceli 127

Zastanawia mnie tylko jedno jak ci ludzie mogą patrzeć w lustro, oj makijażu trzeba sporo. Ale niestety władza, niektórzy nawet dla władzy......szok co za ludzie.

Zostaw opinię o PBS Bank - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBS Bank