Opinie o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Nowy BFG S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Nowy BFG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Nowy BFG S.A. w Sanok

Marceli 127

I jeszcze jedno ci ludzie (ci piszę świadomie z małej litery) z zarządu nie dość że są niekompetentni, proszę sprawdzić ich cv to jeszcze zupełny brak zasad i honoru tylko zwalanie na poprzedników, ale jak trzeba było jechać do KNFu to urlopy ha ha ha. A najlepsze że odraczanie spotkania z KNFem było spowodowane .........ha ha ha mam nadzieję że zarząd smieszny to czyta. Na szczęście dzisiaj mamy czasy gdzie można ,,Państwu" coś powiedzieć...... Szkoda Banku, szkoda ludzi ale cóż człowieka ze wsi wyciagniesz, ale wsi z człowiekia ciężko..... Pozdrawiam Stary Zarząd On Dbał o Bank i Bank za nich się rozwijał i nic, nigdy nie zwalali na poprzedników!!!!!!

Winny

Wszyscy dookoła winni, tylko nie My! No ciocia też czysta jak łza, pewnie wtedy też chorowala. A gdzie Ci panowie, których inicjalow nie trzeba podawać? Uczestniczyli w wielu transakcjach kredytowych pchanych przez najbliższy Centrali Oddział. Pięknie się odnaleźli w nowej rzeczywistości. Ale co tam jak to było: "to wy jesteście winni" Dlaczego wówczas nikt nie wstał i nie powiedział, to nie moja bajka, odchodzę! Nie, bo 27-go pięknie brzeczało na koncie. I jeszcze jedno, skąd się bierze ta nienawiść do drugiego człowieka? Nabyta czy wrodzona?

XYZ
@Winny

Zaczyna im się robić ciepło, to atakują kogo tylko mogą. Zauważyli, że pracownikom otworzyły się oczy i widzą ich niegodziwości, kłamstwa i obłudę. Zasłaniają się KNF-em i błędami starego zarządu, a z siebie robią męczenników, którzy dla dobra banku poświęcają swoje zdrowie i rodziny. Gdybyście na początku potrafili przekonać do siebie ludzi, dzisiaj moglibyście pracować w zupełnie innych warunkach, z życzliwymi sobie ludźmi. Ale to przecież nie w waszym stylu. Wy zaczęliście od bezpodstawnych zwolnień, kłamstw, a teraz jak słyszę, jak się wypowiada wasza prawa ręka o szukaniu haków na pracowników, których chcecie się pozbyć, to zastanawiam się, czy wam się epoki nie pomyliły. Wiem jedno - różnie bywało za starego zarządu, ale nigdy, przenigdy nie było poniżania pracownika, zawsze byliśmy traktowani godnie, a wy po prostu gardzicie ludźmi, którzy mają czelność mieć inne zdanie i jeszcze się obnosicie z tą swoją pogardą.

Patrząc obiektywnie
@Winny

Jeżeli KNF tak bardzo popiera obecny zarząd, to dlaczego pani p.o. prezes nadal jest tylko p.o. panią prezes? Przecież to oczywiste, że KNF czeka na wyniki wyborów. Grupy w Sanoku pokazały, że ten zarząd i jego współpracownicy (choćby Maciej i Paweł, których kandydatury spotkały się ze śmiechem na sali) nie mają absolutnie żadnego wsparcia pracowników i udziałowców. Przegrać 21:0? Po tym wyniku powinni podać się do dymisji, a nie tylko o tym mówić.

I...Pau..A...An ..lusia
@Winny

Takie wpisy potwierdzają tylko jacy kretyni to piszą ale czego sie spodziewać ....takich ludzi wlasnie zatrudniała ciocia Asia!!! ludzi po pszczelarstwie prym również wiodły fryzjerki, krawcowe,kierowcy.....teraz niech idą do niej pracować i spokojnie dadzą innym pracować, ktorzy chcą pracować!!! Co ciocia juz nie chce takich ludzi?? ?wie jak pracowali i co potrafią..

Ciocia
@XYZ

Takie wpisy potwierdzają tylko jacy kretyni to piszą ale czego sie spodziewać ....takich ludzi wlasnie zatrudniała ciocia Asia i wujek !!! ludzi po pszczelarstwie prym również wiodły fryzjerki, krawcowe,kierowcy.....teraz niech idą do niej pracować i spokojnie dadzą innym pracować, ktorzy chcą pracować!!! Co ciocia juz nie chce takich ludzi?? ?wie jak pracowali i co potrafią..

Joł
@Winny

Do Winny: a może to nie jest nienawiść tylko flustracja? Biorąc pod uwagę co tam w PBS się wyczynia to rozumiem każdego jednego szeregowego pracownika, który obawia się o przyszłość w tej pracy w tym miejscu.

Uważny obserwator
@I...Pau..A...An ..lusia

Placek długo nad tym tekstem myślałeś? Po drugie wykształcenie to nie wszystko. Co robią nowi profesjonalni specjaliści? Jakoś nie widać diametralnej zmiany w ofercie, podejściu do klienta? A to już niej pierwszy miesiąc od kiedy nowy "lepszy" zarząd działa, a limit cierpienia i życia z tekstem to przez tamtych powoli się kończy.

Klientka
@Uważny obserwator

Ciocia Asia tekst Ci dyktowała?! -syndrom sztokholmski.

Ola

Każda Patrycja, Zuzanna i inne osoby próbujące sprowokować dyskusję na temat pracodawcy są pracownikiem Gowork, którzy mają na celu wywołać negatywne komentarze, w przypadku gdy od kilku dni nie pojawiają się żadne wpisy. Ot, cała filozofia tego portalu...

Patrycja

Może wypowie się w tym wątku, któryś z użytkowników pracujących w tej firmie? Jaka jest atmosfera w pracy i jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane? Czekam na wasze opinie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Bank Nowy BFG S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inspektor Działu Rozwoju Rachunków?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ciekawski

Wygląda na to, że ta władza przynajmniej się godnie pożegna z ludźmi. Chociaż tyle.... A swoją drogą czy to prawda, że jeden z wiceprezesow z nowym dyrektorem z centrali chodzą po archiwum jednego z oddziałów Banku, szukając starych umów kredytowych. Pytanie tylko w jakim celu? Czy prawdą jest, że byli pracownicy szykują pozew zbiorowy?

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

nikt
@anonymous

Je regarde aussi, donc je ne peux pas vous aider.

Patrycja

@Chewbaca, wiesz może, czy szukają kogoś do działu kredytów w Sanoku i okolicach? Czy mając już doświadczenie w w pracy w finansach i odpowiednie wykształcenie, można za jakiś czas awansować, czy raczej w małych oddziałach jest z tym trudno i ciężko się wybić? Każda Twoja opinia będzie przydatna.

Patrycja

Witam, chciałabym dowiedzieć się czegoś o karierze w PSB Bank. Jaka jest ścieżka awansu, szkolenia, atmosfera w pracy też jest ważna. Może ktoś z obecnych na forum się wypowie, jeśli pracował w tym banku. Pozdrawiam!

Chewbaca
@Patrycja

W oddziałach jest przeważnie ok. Zwłaszcza jak dyrektor jest ok. Unikaj oddziałów z nowymi dyrektorami bo są oderwanie od rzeczywistości i mobbinguja na dzień dobry. Problemem w PBS jest (usunięte przez administratora) płynące z centrali. A to nikogo nie omija niestety.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Zuza
@Zainteresowana

Nie, nie, nie. Zapewniam, że nie. Tyle w tym temacie. No, chyba, że jesteś z Zarszyna lub Beska. Wtedy ewentualnie zaryzykuj.

Patrycja

Opinie klientów są oczywiście bardzo ważne, jednak chciałabym skierować pytanie szczególnie do pracowników PBS Bank. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Czy daje szanse na rozwój? Rzetelne odpowiedzi są bardzo cennymi wskazówkami dla potencjalnych pracowników, którzy chcieliby podjąć zatrudnienie w powyższej firmie.

Wkurzony klient

Totalna porażka! Wczoraj przerwa techniczna dot. bankowości elektronicznej i mobilnej niby do godz. 17-tej, ok - był komunikat. Dzisiaj nie działa bankowość mobilna, brak możliwości zalogowania się do swojego konta, bo nie otwiera się nawet strona internetowa banku. Przeważnie robię płatności w weekend, a ani wczoraj ani dzisiaj nie było to możliwe. Tego, co tam się dzieje już nikt nie ogarnia. Jutro likwiduję wszystkie rachunki i wynoszę się stamtąd.

Misiek
@Wkurzony klient

A czego sie spodziewasz po banku bez zarzadu?

nikt
@Misiek

Co ma piernik do wiatraka? Nie podpuszczaj, bo każdy ma rodzinę i nie waruje na stanowisku 24 godz. Więc odpuść sobie i wypoczywaj.

Raport

No i w końcu coś niecoś dowiedzieliśmy się o wyniku finansowym za rok 2017. Zgodnie z opublikowanym raportem według niezaudytowanych danych finansowych strata wyniosła - 397 672,62 zł brutto, - 5 042 667,62 zł netto. A na spotkaniach z pracownikami zapewnia się, że sytuacja jest dobra, a program naprawczy jest realizowany zgodnie z planem. Czy naprawdę program naprawczy zakładał stratę? Przypomnę tylko, że strata netto za rok 2015 wyniosła - 48 338 tys. zł (brutto - 49 091 tys. zł), co było spowodowane decyzją o odwróceniu skutków transakcji znakowej. Decyzją, którą podjął "stary" Zarząd. Wynik za 2016 r. to 2 568 tys. zł netto, 2 870 tys. zł na plusie. Tak więc widać było wyraźnie efekty ich działań mimo ogromnej straty w roku poprzednim. Dziś, gdy nie ma już tych "złych" podejmujących błędne decyzje, nowy, świetny zarząd swoimi decyzjami generuje pięciomilionową stratę. Ale w raporcie co czytamy? Cyt. "Powyższa strata za 2017 rok została zdeterminowana koniecznością utworzenia rezerw celowych na należności kredytowe, udzielone w okresie przed wprowadzeniem Programu Postępowania Naprawczego Banku na lata 2016-2020". Tak więc znowu to nie my, to oni. Jak długo jeszcze będzie trwało zwalanie wszystkiego złego na poprzedników? Uprzejmie przypominam, że wszyscy obecni członkowie zarządu pracują w PBS na stanowiskach kierowniczych, dyrektorskich od kilkunastu lat (poza wiceprezesem przywieziony w teczce). Każdy z nich był członkiem różnych zespołów, komitetów, na podstawie opinii których Zarząd podejmował decyzje. Mało tego - pani p.o. była dyrektorem departamentu ryzyk i analiz. Jakoś słabo analizowała to ryzyko, skoro dopuściła do tego, że stary Zarząd podejmował tak dzisiaj krytykowane decyzje. Podobnie były dyr. dep. kredytów, który na dzień dzisiejszy umywa ręce od wszelkiej odpowiedzialności. To on rekomendował sprawy kredytowe, na podstawie jego rekomendacji Zarząd podejmował decyzje. Przecież nie wysyłaliśmy propozycji decyzji kredytowych do członków zarządu, tylko do departamentu kredytów. To tak dla przypomnienia wszystkim, którzy jeszcze wierzą w bajeczki opowiadane przez zarząd. A tak na marginesie publikując raporty pewnie należałoby sprawdzić, co się publikuje, bo to idzie w świat i się z nas śmieją. Raport bieżący mówiący o decyzji dyrektora Izby Administracji Skarbowej ma nr 2/2018, raport mówiący o danych finansowych również ma nr 2/2018, chyba pomylono wynik netto z wynikiem brutto, co drugi raport nie ma daty. Kto jest odpowiedzialny za publikację raportów w banku? Panie K. niesbalstwo, zaniedbanie czy ogólnie wszystkim znany twój tumiwisizm?

Siniorita

BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

Dziadek
@Raport

Pracowałem w GINB, taki raport przedstawia niezłą sytuację finansową, banki po utworzeniu rezerw wskazanych w raportach wykazują straty o wiele większe, proszę wziąść pod uwagę fakt że zawiązanie rezerw to nie jest tożsame z kredytem straconym, a więc utworzone rezerwy z moga byc z czasem rozwiązane i beda mialy wplyw na wynik finansowy, jednoczesnie pozwole sobie zwrocic uwage na fakt ze kredyty byly udzielone za poprzedniego zarzadu ktory zwlaszcza prezesa odpowiedzialnego za ten obszar co skutkowalo jego odwolaniem ,odwolaniem prezesa jak i dyrektora zarządzającego obszarem ryzyka /vide Pismo KNF na interpelacje poslow/ tak że mam nadzieję że był to rok przełomowy dla banku i idzie w dobrym kierunku czego serdecznie życzę pracownikom banku

Babcia
@Dziadek

No tak... odwołanie dyrektora odpowiedzialnego za kredyty.. i natychmiastowe powołanie go na prezesa spółki PBS Finanse.. hahahaa porozmawiaj z nowymi członkami rady nadzorczej spółki albo ze starymi bezpiecznie obserwującymi sytuację z boku. Chyba że też jesteś na zwolnieniu lekarskim i sobie bezpiecznie obserwujesz co się dzieje.

Ciekawski
@Dziadek

Dziadku, drogi Dziadku... Niezłą sytuację finansową banku... To dlaczego jest tak źle, jak jest tak dobrze? Dlaczego tylu pracowników przebywa na zwolnieniu chorobowym? Dlaczego kolejni pracownicy składają wypowiedzenia?

Pra pra dziadek

Emeryt, który wie o sprawach Banku więcej niż przeciętna pracownica. Dziadku proszę Cię zajmij się profesjonalną obsługą klientów w czasie pracy, a nie wypisywaniem bzdetów na tym forum. A tak na marginesie gdybym miał wnuka i był na emeryturze miałbym daleko w poważaniu co dzieje się w jakiejś tam firemce. Pozdrawiam

Raport

Raport bieżący z dnia 12.04.2018 r.: Cyt.: (...) 12 kwietnia 2018 r. Pan Maciej Frankiewicz złożył rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu, ze skutkiem na dzień 12 kwietnia 2018 r., z przyczyn osobistych. (...) Pan Maciej Frankiewicz będzie kontynuował zatrudnienie w Banku, na stanowisku Dyrektora Departamentu Skarbu, tj. na stanowisku, jakie zajmował przed powołaniem go do pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu. Jednocześnie Bank informuje, że rozpoczyna proces uzupełnienia składu Zarządu.". Która to już zmiana w składzie Zarządu w ostatnim czasie? Kogo teraz powołacie? Destabilizacja, chaos, mało racjonalne decyzje... Klienci to widzą, odczuwają, odchodzą... Pracownicy... ciągłe zmiany dyrektorów, członków zarządu... Do niczego dobrego to nie prowadzi. Gdzie to dawne poczucie jedności, dążenie do wspólnych celów? Nie zdołacie już tego odbudować. To niewiarygodne, że w tak krótkim czasie potrafiliście to wszystko zniszczyć, ale mam nadzieję, że kiedyś za to odpowiecie.

Kibic
@Raport

Jeszcze jeden! Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

Ona
@Raport

Uspokójcie się trochę w tym PBS bo ludzie już nie nadążają...

Amatorka !!!!

Dzisiaj kolejna informacja o odwołaniu wiceprezesa.. I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno to była na prawdę poważna i szanowana instytucja. Ten zarząd na pewno przejdzie do historii...przykre to wszystko.

Giełda zawiesiła obrót obligacjami Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z powodu nieprzekazania wymaganych informacji? (usunięte przez administratora)

@anonymous

I znowu w "trosce" o bank udało się tropicielowi "sensacji" w sposób dla niego charakterystyczny tj. ze znakiem zapytania (aby się nikt nie przyczepił) przekazać oto katastroficzną wiadomość.......A tak naprawdę to nie "obligacjami" tylko jedną serią obligacji. Nie z powodu "nieprzekazania wymaganych informacji" tylko z przyczyn zewnętrznych opisanych przez bank w raporcie bieżącym z dnia 28.03.2018 o następującej treści : Działając imieniem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku, przy ul. Mickiewicza 7, 38-500 Sanok (PBSBank) informujemy, że w dniu jutrzejszym, tj. 29 marca 2018r. notowania Obligacji serii PBS0325 zostaną przywrócone w Alternatywnym Systemie Obrotu CATALYST. Jednodniowe zawieszenie notowań wynikało z przyczyn technicznych - przesunięcia terminu wprowadzenia tabeli na nowy, siódmy okres odsetkowy obligacji serii PBS0325. Przyczyną takiego stanu rzeczy było ustalenie przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. dnia 30 marca 2018r. dniem bez notowań. Informujemy także, że zawieszenie dotyczyło tylko jednej serii tj serii PBS0325. Naprowadzam "zatroskanego", że podobna sytuacja wystąpi w odniesieniu do serii obligacji PBS0720 w okresie świątecznym w grudniu 2018 . https://gpwcatalyst.pl/emitenci-obligacji-raporty?ph_main_01_start=show&ph_main_01_id=111455&title=Termin+wznowienia+notowa%F1+obligacji+Serii+0325

Boo

Wczorajsza wiadomość o odejściu PK okazała się dziś niestety nieprawdziwa. Wielka szkoda ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze

MIKI
@Boo

Niestety, wieeeelka szkoda????

Boo
@MIKI

Czytaj ze zrozumieniem. Niestety i wielka szkoda że inf się nie potwierdziła - o to chodziło

Maly gnojek
@Boo

Polozyl tamten zarzad polozy i ten

@@@@

Piszę jako klient. Co się w PBS wyczynia??? bedziecie bankrutować??

klijent pbsu
@@@@@

kiedy plajta

Pobitezony.pl

Zobaczycie kto beknie za transakcje znakowa.

Kaska
@Pobitezony.pl

A to też był obszar działalności prezesa WB możecie napisać jaśniej strasznie mnie irytuje jak muszę zgadywać.. może który obszar i jaki departament

Lokalny
@Kaska

Pewnie dzisl prawny odpowiadal za znak tak logicznie myslac i glownie PK. Zreszta knf sie tego czepil a opinie kilku niezaleznych podmiotow w tym zakresie ( duze firmy consultingowe) byly podobno pozytywne. Sam nikt z siebie bez takich konsultacji decyzji w tym zakresie nie podjal wiec nie szukajcie na sile winnych

???
@Pobitezony.pl

Uważam, że wyciągać na publiczne forum takie sprawy jest conajmniej nieetyczne. Do tego są odpowiednie organy i napewno się tym dobrze zajmią. Przeprawcowałem wśród Was ponad 40 lat. Mam to wszystko przed oczyma. Było jak w polityce raz lepiej raz gorzej. Ale nie mogę uwierzyć, że młodzi pracownicy tak szkalują pracodawcę przytaczając nazwiska i nie szanują pracy. Jest wiele ofert, nawet w bankach,można sobie coś odpowiedniego wybrać. Mowa jest srebrem ale milczenie złotem.....

???
@Kaska

Nie dociekaj, zacznij się uczyć pracy!

Kaska
@???

Przepraszam po tym zalewie twoich mentorskich myśl powyżej może mnie ukierunkujesz jakiej to pracy mam się uczyć? Skończyłam rachunkowość to co byś jeszcze polecił?

@Pobitezony.pl

Wiemy kto powinien ..... Na pewno nie WB. Byli przecież doradcy PK (zna się na wszystkim) i BS (też się zna na balkonie)

Antman

Kto ma nogi niech ucieka. Kaleki i dzieci pierwsze. Potem kobiety i mężczyźni. Prezesów zostawcie w (usunięte przez administratora)

Belzebub

Departamentu sprzedazy juz nie ma. Nie ma tam już nikogo kto się na czymkolwiek znał. Prezes L i F szukają haków na kadrę zarzadzajaca. Podobno odpowiednie służby juz wesza. Wszystko będzie jak zarząd chce. Wszystko wyciągną i pokażą kto robił wały i kto robi teraz. Zabezpieczenia kredytów? Jakie zabezpieczenia? W PBS można wszystko zamieść. Nawet lewe transakcje które juz dawno się nie spłacają.

Czajnik
@Belzebub

Bank zombie. Kto zetnie łeb tej hydrze? Knf, zebranie przedstawicieli czy dopiero CBŚ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Nowy BFG S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Bank Nowy BFG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Nowy BFG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Nowy BFG S.A.?

Bank Nowy BFG S.A.
1.9/5 Na podstawie 333 ocen.

Bank Nowy BFG S.A.