Opinie o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

xx

Mam pytanie czy osoba z doświadczeniem na PM możne dostać 4000 netto. Nie ma lekko juz w zadnej firmie. Jeżeli chce sie zarobić to trzeba tyrac wszedzie! Mam jeszcze pytanie odnośnie czasu pracy w terenie? Musi być 8h, dojaazdy tez sie wliczają czy nikogo to nie interesi? 14 wizyt to sporo. PM sprzedają tez do aptek? Prosze o odpowiedź.

shazza
@xx

xx, trzepnij sie w łepetynkę :-) 4k netto dla dośw. PM to jakies jaja. W tej firmie dadzą ci 3k netto góra i tyle. A do czasu pracy wlicza sie oprócz dojazdu śniadanie, poranne sranie i malowanie ryja, co by jako tako wyglądać, pasuje ci ta odpowiedź, ?

neska
@xx

xx doswiadczony PM moze dostac 4000 netto jesli chodzi o warszawe, w innych miastach: roznie. Ale doswiadczonych zadko biora, bo nie urobia pod siebie, poza tym jest ryzyko, ze za szybko ogarniesz co na gorze sie wyprawia:) Czas pracy w terenie nie jest z gory okreslony, ale ilosc obowiazkow powoduje, ze pracuje sie czesto duzo dluzej niz 8h (teren+praca w domu). PM sprzedaje tez do aptek i jest na to duze cisnienie. Pozdrawiam.

Figi

Napiszcie jakie zarobki?

DE

W niemczech wcale nie jest tak źle - przyjedźcie to sami się przekonacie.

yyy

A jaka kasa?

Przedstawiciel medyczny

Nie tak dawno miałem okazję wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej na teren podkarpacia. To co mowi się o szefowej w murach przychodni to prawda. Nie polecam. Mam znajomych, którzy z tego powodu odeszli.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
WORKSOL
DVD

Co robić? Uciekać.

Szzz

Nie idź na 2 etap, tak zrób, bądź hardcorem ;)

magister

A ile wynosi podstawa? A ile moge wyciągnąć najwięcej? Zaprosili mnie na drugi etap i nie wiem co robić. ..

dick

Pierwsze dni pracy to prawdziwa orka na ugorze . A co do płacy to przytną ci za spóźnienia, zły strój brak wiedzy itd. Ogarnij się dostaniesz tyle co w umowie!!!

mi

Jak wyglądają pierwsze dni pracy i ile zarobie za pierwszy miesiąc?

papuga

Niestety...12 osób poszło out...

kicia
@papuga

12 osób nie płynie z prądem BC i to jakich osób popytajcie to wam włosy dęba staną nie z poza 90 niżej tylko co mądrość i doświadczenie ich zgubiło.

ojoj

Były te zwolnienia w Turcji?

beary

W zależności od doświadczenia nie mniej niż 3 netto, obecnie golfy można wykorzystywać placu sie niewielki ryczałt. Co do wizyt to minimum 14 i tak juz od wielu lat sie nie zmienia.

wuj zbój

W Turcji wypowiedzenia umów dla około 40-50 osób...

oh!!!lala
@wuj zbój

ha ha ha ale suchar

x

gol/ Miałeś racje cały dzień pranie mózgu po czym się okazuje ze nikogo nie przyjęli i na nowo kolejna rekrutacja dla osób rozdających karty to pestka lecz dla osób szukających -wydana kasa, stracony dzień a co najgorsze nic z takiego spotkania się nie wyciąga żadne wnioski. Powinni przyjechać na miejscu gdzie jest wakat poświęcić 2-3 doby- i znaleźć odpowiednią osobę i tak nie ponoszą żądnych kosztów. Najgorsze jest w tym wszystkim to że na rozmowie nie mówi się o swoich sukcesach, osiągnięciach tylko jest milion pytań np. jaki jesteś? i od razu drugie pytanie- A dlaczego? a po co? a jak? a z kim ? a na co ? aż człowiek się gotuje... a na drugi dzień jest informacja zwrotna ze człowiek nie posiada jakieś cechy której oni szukali..........szkoda prądu

Błędny z Lamanczy

A co do wrzucania kolegom i koleżankom w teren i polityce rabatowej, norma każdego dnia, kto pierwszy ten lepszy, wystarczy sprawdzić ceny w sieciówkach w terenie, sieć Sokrates, centrala w Olsztynie, apteki w warmińsko mazurskim i mazowieckim, cena MIG-a dla pacjenta 1,99 - KAM z Olsztyna. Walczcie dalej, nadzieja umiera ostatnia

gol

Witaj.Szkoda twojego czasu i kasy na przejazdy.Lepiej Znajdz sobie mądrzejszą firmę.

x

Hej słuchajcie mam prośbę. Jestem zaproszony na II etap do Warszawy może ktoś napisać jak to wygląda, podobno trzeba zaplanować sobie cały dzień PLISSSS Dzięki

olo

Witajcie. JAk Praca w terenie?

pracujący

Cześć.Ja z musu jestem repem w Bc udało mi się dostać do firmy farmaceutycznej i tyram od rana do wieczora.Rodzina i znajomi to widzą .Niestety rankingi i podział kasy jest tak zrobiony ,że nic się nie da uciułać .Szukam innej roboty bo tu to jest jakiś amwey. Ludzie zastanówcie się czy chcecie pracować w bardzo trudnych warunkach za pensje -niestety marne.

fer

witajcie.W Bc niestety kariery nie zrobicie warto dokładnie poszukac a tak najlepiej uciekać z branży rep.Pozdrawiam .PS zajmijcie się pracą zgodną z waszym wykształceniem, a ci co skończyli geografię,pedagogikę,itp mało istotne kierunki po których nie ma pracy niech się realizują w Bc bo co im zostaje?

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.