Agencja Handlowa,,VESUVIO"

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Agencja Handlowa,,VESUVIO"

bghxk

ktoś @gośc się po prostu pomylił. A jak atmosfera tam?

gość

Powyższe opinie dotyczą firmy, która znajduje się w Dąbrowie Górniczej i nie ma nic wspólnego z AH Vesuvio. Proszę uaktualnić dane.

bigos

Dokładnie lepiej sobie poleżeć w domu niż tyrać za 7 zeta, lub 4-6 zł na szkoleniu. Bo tylko tyle dostaniesz nie ma premii bonów na święta nic jedna wielka porażka. Umowa o dzieło i tyle....wyjątek 3 cwaniary liderki Panie WAŻNA WAŻNIEJSZA I NAJWAŻNIEJSZA mają umowy za nic nie robienie ....ups sorki poplotkują sobie pogapią się czasem coś powiedzą głupiego i tyle. Jedna z Pań nie potrafi nawet czytać, ale sprytna jest dziewczyna w wymyslaniu kłamst kłamstewek i innych ciekawostek dlatego awansowała, drugą awansowały siły nadprzyrodzone bo dużo się modli i krzyżem w kościele leży a trzecia weteranka przekreci nawet samego diabła z wylizaniem tyłka w pakiecie.

siveky

Powiem tak UCIEKAĆ !!! z daleka od tej firmy !!!!

tomtom

Nie polecam, zarobki od ok 500 do 1000 z groszami pod warunkiem że człek będzie tyrał po 12h a nawet 16h. Umowy o pracę mają tylko przydupasy reszta albo o dzieło albo wcale. A teraz kilka ciekawostek: nieobecność trzeba zgłaszać na 24h przed jeśli się nie zgłosi to -100zł od wypłaty, brak ubrań roboczych, brak rękawic ochronnych. Masz ranną zmianę to w piątek masz obowiązek przyjść dodatkowo na noc jesli nie to straszą zwolnieniem itd...

Zostaw opinię o Agencja Handlowa,,VESUVIO" - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Handlowa,,VESUVIO"