Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR"

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR"

lori

No na atmosferę narzekać nie można @Michał, w sumie jest wiele pozytywnych rzeczy w tej firmie np, zarobki, szkoda jednak, że jest dosyć ubogo ze szkoleniami

Adam

Nieroby!!!!!!!!!

Słowa kojarzące się z Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR": Najbardziej nie podobało mi się w Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR":

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR" - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa "LOKATOR"