PZU Życie S.A.

Opinie o PZU Życie S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

RB
 Opinia

Odradzam pracę w tym kołchozie nawet najgorszemu wrogowi!

Tak5Nie
Nela
 Opinia

(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) jest tu zjawiskiem powszednim.

TakNie
Mila
 Opinia

Praca tu to tragedia! Istny (usunięte przez administratora). Pracownicy zmuszani są do robienia nadgodzin, a przecież jest to dobra wola pracownika. Nie akceptowałam tego wyzysku dlatego w związku z powyższym zdecydowałam zatrudnić się u konkurencji. Zarobki o niebo lepsze, super kierownik do którego można przyjść z każdym problemem. Zaskoczeniem było dla mnie, gdy pewnego dnia zapytał mnie grzecznie, czy mogę zostać dziś o godzinę dłużej i zaakcentował, że jest to tylko i wyłącznie pytanie i nie muszę się na to zgadzać jak mam własne sprawy. W PZU nie było to pytanie tylko ROZKAZ, który trzeba było wykonać. W dodatku konkurencja płaci więcej i podchodzi do pracowników jak do ludzi, a nie maszyn. Krótko i dobitnie mówiąc to jest SZAJS i nie poleciałbym tam pracy nawet największemu wrogowi! Tą firmą to jedna wielka żenada.

Tak7Nie
Vardeusza
 Opinia

Pracodawca przez duże P. Kiedyś było to hasło PZU. Chyba nigdy nie było ono prawdziwe dla pracowników. Zarobki TRAGEDIA! Mniej już się nie da zarabiać po ponad 10 latach pracy. Nowy pracownik zarabia więcej niż ten co go uczy. Nigdy nikomu bym nie poleciła tu pracy to kołchoz na miarę XXI wieku. Zarobki jak wyżej napisała Luzia. Brak szacunku dla pracowników. Ilość obowiązków nieproporcjonalna do czasu pracy i wynagrodzenia.

Tak7Nie

Roberto
 Opinia

Zarobki marne, niemiłe kierownictwo, które czepia się wszystkiego i patrzy na człowieka z góry czując swoją wyższość. Przełożeni gardzą pracownikami i mają się za ludzi lepszych, akcentując ten "fakt" notorycznie przy każdej rozmowie, czy też drobnej wymianie zdań. Przydałby się nabór nowej kadry kierowniczej, która byłaby bardziej proludzka. Odradzam pracę w tej firmie, gdyż tylko stracicie poszarpane już nerwy. Niby największy ubezpieczyciel w kraju, a nieład panuje tam ogromny. Konkurencja płaci więcej, a do tego jest lepsza atmosfera i proludzka kadra zarządzająca zasobami ludzkimi.

Tak9Nie
 Opinia

Czy twoim zdaniem w firmie PZU Życie S.A. w mieście Dąbrowa Górnicza panuje dobra atmosfera? Napisz jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie.

TakNie

Luiza
 Opinia

Kilka słów ku przestrodze dla osób którym marzy się praca w PZU. Wysokość zarobków to legenda. Po 10 latach pracy zarabiam 2800 brutto!!! Pensje głodowe. Praca raczej przejściowa i non stop rekrutacja....po prostu nikt nie chce tutaj pracować za takie pieniądze bo to wyzysk i tania siła robocza. Mnóstwo obowiązków odpowiedzialności i brak czasu żeby się podrapać. Kierownictwo pozostawia dużo do życzenia. Ukierunkowani głównie na własne kieszenie...nawet nie na wynik firmy tylko własne premie. O podwyżce zapomnij...50 zł brutto po 5 latach.

Tak9Nie

Zostaw opinię o PZU Życie S.A. - Dąbrowa Górnicza