Opinie o Towimor S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Towimor S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Towimor S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Towimor S.A. w Toruń

doktor

szukają oszczędności na pracownikach a nie na działaniu firmy

Pan

Co tu tak mało płacą . A zyski to kilka milionów

Dajcie 2 złote podwyżki na godzinę innym niż umysłowi i produkcja są działy !!!!!!

doktor

to dziwne bo ja i wielu innych trafiłem tam z marszu Poza niskimi pensjami to co drażni jest brak organizacji Jest ponoć gostek co był u prezesa z programem organizacji pracy tak bynajmiej mówią ludzie i to jest nawet do przyjęcia Zobaczymy????

konstruktor mechanik

Rozmowa bardzo rzeczowa, osoba przepytująca ma dużą wiedzę i od razu wychwyci nasze braki, same pytania z wiedzy technicznej. Rozmowa po polsku i angielsku. Warunki płacowe ok, chociaż bez szału.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
witold

przecież na montarzu też są po znajomościach i rodzinnie

doktor

fryt chyba że pchasz dupsko na stołek Takich darmozjadów jest dostastek Zapraszamy na produkcje do monterki i ślusarki tam angielski niepotrzebny

fryt

jednak to prawda że trzymają głównie znajomości i rodzinne konszachty reszta to mięso. A przecież w firmie powinno się mieć odpowiednie wykształcenie szczególnie w takiej branży a nie tylko angielski.

komedia

ha,ha ,ha "...adekwatnie do umiejętności oraz doświadczenia" kto to napisał ha,ha,ha

nikt
@komedia

Otóż taka prawda, jeżeli się coś potrafi i reprezentuje sobą faktycznie inż. to jest i dobra praca i dobra płaca, natomiast jeżeli przychodzi ktoś tylko z papierkiem, że ma wyższe, a nie potrafi podstawowych rzeczy to odchodzi z niczym, ew. wyrzutami sumienia, że się nie uczył sam (bo z uczelni to można tylko papier wynieść)

gołąbek
@nikt

co to da ,co ty wiesz

Ernesto Farnandino
@nikt

Ciekawe jaką Ty uczelnie skończyłeś, że twierdzisz, że po Politechnice masz tylko papierek. Zawodówkę przyzakładową :D ?

zarząd

Dziękujemy

ktoś

Gratuluję wielkich nagród w zarządzie...

padaka

Na produkcji niskie place a w biurze konstrukcyjnym dodatkowo taki szef ze kazdy tylko szuka nowe roboty nawet za mniejsza kase a w biurze taka rotacja ze az dziwne ze zarzad sie tym nie interesuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ziomek

jak wyglada praca jako spawacz w firmie towimor? jakie zarobki? warto ubiegac sie o prace w tym kierunku?

zenon

Moja kreatywnością było złożenie wypowiedzenia. I nie żałuję. Wszystko po znajomości, redziny dwu pokoleniowe czasami nawet i trzy pokoleniowe.

bajery

TOWIMOR organizuje imprezy integracyjne dla pracowników? Tak, w różnych formach, nie są to ściśle, z góry ustalone przyjęcia. Liczymy na kreatywność naszych pracowników i jesteśmy otwarci na propozycję. wywiadu udzielił prezes P.S.

as

Widzę, że znowu poszukujecie dyrektora produkcji. Czy w Towimorze jest taka rotacja na tym stanowisku. A może chodzi o coś innego. Dajcie proszę jakieś info bo chciałem aplikować ale mam wątpliwości.

Biszop

Już nie ma ludzi z doświadczeniem tylko ze znajomością angielskiego. Jak znasz angielski to rysunek masz w małym palcu.

alladyn

jak czytam, że potrzebują ludzi z doświadczeniem teraz, a sam jestem świadkiem że wynagrodzenie jest adekwatne do znajomości a nie doświadczenia (sam to przechodziłem w towimorze) to co mam sądzić o takiej firmie? Tak z ciekaowsci zapytam... zresztą jeżeli na stanowiska piszą, że mile widziana znajomość rysunku technicznego a ktoś ma być kims tam w zakładzie który jest w pełni oparty na rysunkach a oni zamiast tego wymagaja angielski to można sobie odpowiedzieć na pytanie kogo tam przyjmują.

anglik

czy ludzie bezpośredni nie produkcyjni znają angielski? Bo widzę ogłoszenia o pracę ale wymagany biegły angielski.

on 40

Interesuja mnie zarobi frezerow,bo ogloszenie bylo na obwiedniowego

Robol

ale ty wikary pierdoły wypisujesz telewizję oglądasz w sobotę w pracy, to chyba w biurowcu tam można, mam nadzieję że dyrektor sprawdzi gdzie jest ten owy telewizor i zagoni ciebie do roboty.a co do młodych to przez dwa lata się nie nauczy wszystkiego chyba że zamiatać

Mariann
@Robol

Kto piszę że przez dwa lata nauczysz się WSZYSTKIEGO? Doświadczenie na pewno zdobędziesz, ale to zależy od Ciebie czy będziesz chciał. W dwa lata owszem nie będziesz jakimś tam wielkim fachowcem, ale mając nawet takie doświadczenie, w Niemczech robotę przy obróbce metali dostaniesz, bo miałes już stycznośc z tym fachem. oczywiście język trzeba znać. Znajomy tak zrobił.

Zostaw merytoryczną opinię o Towimor S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Towimor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Towimor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towimor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Towimor S.A.?

Kandydaci do pracy w Towimor S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Towimor S.A.
2.7/5 Na podstawie 950 ocen.

Towimor S.A.