EWE energia Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o EWE energia Sp. z o.o.

Marian

Bardzo mnie zdziwiło, że nie ma żadnych komentarzy na temat firmy. Z ogromną przyjemnością zamieszczę pierwszy opis. Od 6 miesięcy jestem zadowolonym pracownikiem. W końcu trafiłem na firmę, która traktuje ludzi jako inwestycję, a nie koszt! Normalne umowy, zdrowe podejście w pracy, miła atmosfera, bardzo bogaty social. Doskonałe podejście do klientów, wszystkie niezbędne narzędzia pracy - jednym słowem REWELACJA Brzmi to utopijnie ale taka jest prawda. Przeprowadziłem się z Wrocławia specjalnie dla tej pracy i nie żałuje! W dzisiejszych czasach taka praca to skarb i pozwala godnie żyć! Polecam wszystkim zarówno pod kątem pracy jak i współpracy - odbioru gazu ziemnego :)

Zostaw opinię o EWE energia Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWE energia Sp. z o.o.