Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

MKS

witam, jesli jest ktoś zorientowany to niech napisze jakie obecnie budowy prowadzi Erbud na terenie Belgii, czy są to duże, długoterminowe kontrakty czy małe? Z tego co pamiętam 1,5 roku temu zaczynali spzital w Roselaare ale mój kontakt sie urwał z ta firmą a rozważam chęć powrotu.. Czy zmieniło się coś w dobrym kierunku w temacie ilości godzin i wynagrodzenia? Z góry dzięki za informację.

Grześ

ja mam na łapkę 2300 robie w Antwerpii nie powiem u jakiego kierownika ale jak się słucha przełożonych to się zarobi a nie disco i wódka codziennie a kierownik docenia fachowców bo ostatnio toppiłkarzy i piekarzy na przyjmowali pojęcia nie mają do fachu

mazowszak

najgorsze to orawiaki brudasy niemyte smierdzi z daleka czosnkiem i tanim winem z lidla podpierdalacze nase nase

pikador

Mam pytanie o prace w Belgii . Mam zamiar wybrać sie do pracy przez firmę erbud Toruń ,niech ktoś napisze jaka tam jest płaca , ile godzin, jakieakwatery czy opłacają zus.

obiektywny
@pikador

2300 to nie zarobisz jak co niektórzy piszą. Wszystko zależy od podatku jaki będą Ci pobierali, a to znowu zależy od tego ile masz dzieci, kawaler, żonaty, czy żona pracuje itp. Najkorzystniejszy wariant to 3 dzieci + żona bez dochodu. W takim wypadku ok 2000 euro zarobisz. Praca od pn do czw od 7-17, w pt. 7-16, w tym dwie przerwy. Klimat zależy jak trafisz, ludzie są różni, ale generalnie fachowiec zawsze doceniony. Wiadomo najpierw trzeba się wykazać. Zus w Pl od średniej krajowej, urlop ok 100 euro brutto za dzień. Nie sprawdzisz nie wiesz. Mieszkania płacą, dojazd do pracy dają (bilety, albo bus) Pierwszy wyjazd i zjazd z kontraktu opłacony przez firmę. Zero tolerancji dla trunkowych i leni. Wymagają fachowości i zaangażowania, trzeba sobie radzić ze stresem po harmonogramy napięte. No i co ważne, w końcu bhp-owcy mają dużo do powiedzenia (nie zawsze tak było). pozdrawiam, i odwagi.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.
logo firmy Technolog
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy PROGRAMISTA .NET
PKO Bank Polski
pp

ORMO funkcjonuje na każdej budowie, w każdej firmie i zawsze będzie. jedynie co można zrobić to nie pozostawiać suchej nitki na frajerach i zawsze im o tym przypominać wtedy takie osoby wykluczy się ze społeczeństwa i w konsekwencji zmienią prace. Chciał bym się dowiedzieć czy jadąc do pracy za granicę jestem zarejestrowany w Polsce czy za granicą, jak wygląda transport, jakie są warunki mieszkaniowe i czy się za nie płaci. Za informację z góry dziękuję

TABALUGA

WIDZĘ ŻE KICHA MYŚLAŁEM ŻE WRESZCIE TRAFIŁEM NA DOBRĄ FIRME ALE Z OPINI WYNIKA MUSZĘ WYCOFAĆ SIĘ Z WYJAZDU NIECHCĘ PCHAC SIE W NASTEPNE GÓW......

byly

inz to naprawde geniusze tak jak ibhp a podwykonawcy nieplaca pod zus itd byle cooperty ida fuszki takie walom az dziw ze firma istnieje

bla
@byly

Gościu , ale ty kłamiesz. Zus odprowadzany jak należy , wypłaty 10 każdego mieś . Firma nie trzyma nierobów i tylko oni długo nie posiedzą na exporcie .Fachowiec jest tu bardzo szanowany.

Obiektyw subiektywny
@bla

Inżynier budowy ocenia kompetencje kierownictwa? Pewnie jakiś niedoceniony geniusz....

Podwykonawca
@bla

A chociaż Ci zapłacili?

fdsawsa
@Obiektyw subiektywny

Trzeba pracować i tyle za darmo nic nie ma a ty siedź u mamusi i płacz

góral

pracuje w erbud już 6-y rok za granicą.całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi wpisami powyżej.ja mam pozytywną opinię o firmie.dobra atmosfera w Belgii.wypłaty regularnie do 10-tego każdego m-ca wpływają na konto.Zusy są opłacone bo sprawdzałem.polecam tą firmę ale tylko dobrym fachowcom.z tego co obserwuję to nierobów i trunkowych nie trzymają.dwa tygodnie i do widzenia

ela
@góral

Każdy ma prawo sprawdzać firmy czy są rzetelne a tylko tyle wynika z powyższych wiadomości . Mo zesz się z tym zgadzać lub nie zgadzać, to że ty piszesz ze np z ZUS/wypłatą/podatkiem jest wszystko w porządku ok ale niech każdy pracownik sam takie informacje zweryfikuje i się przekona. No chyba że nie pozwolisz im na to hehehe

juzek
@góral

bo wszystkie gorole to kapusie pijusy extra liga nieroby podpierda.acze najgorze mety

Ważne

Witam wszystkich kolegów po fachu , cenię sobie opinie pracowników którzy opisują pracę w polskich firmach za granicą ale i też w polsce , wiele firm ( Bardzo Dużo !!) bardzo oszukje nas w rózny sposób nie wypłaca w całości wynagrodzenia/zwrotu podatku a co najgorsze nie opłaca lub z rażąco niskich stawek składki do ZUS sam też kedyś padłem ofiarą, parę dni temu w TV był program o jednej takiej firmie zwanej BUDOMEX oszukała w powyższy sposób kilkadziesiąt naszych kolegów ludzie przez klika lat pracując mieli odprowadzane składki z rażąco niskich kwot (nawet mniejszych niż najnisza krajowa lub wcale ) co przyznał sam przedstawiciel ZUS w płynie bardzo na zaniżenie w przyszłosci emerytur ( emerytury wegetacyjne A TO NIE ŻART !!!). Oprócz tego nie wypłacone w całości pensje, rozliczenia podatku. Naprawdę warto kilku poniższych zasad się trzymać. ........Prześwietlajcie firmę jak sami macie z tym problem poproście kogoś kto płynnie porusza się w internecie. - Są sytuacje gdzie ludzie mieli wypadki na budowie a firmy na sile ich zwozili do polski i sobie radźcie sami !!! Nigdy się na to nie zgadzajcie zawsze domagajcie się udzielenia pomocy na miejscu wtedy przysługuje wam bezpłatna rehabilitacja bo inaczej wszystko w przyszłości pokrywacie sami a koszty są astronomiczne - Pilnujcie rozliczenia z podatku w danym państwie gdzie jesteście jeśli jest rażąco niskie możecie mieć słuszne podejrzenie że ktoś składa fałszywe oświadczenia podatkowe, wystarczy zgłosić nawet jeśli nie znacie języka w polskich odpowiednich instytucjach a one maja obowiązek wysłać chociaż zapytanie do odpowiedników swych w krajach Unii Europejskiej - Pamiętajcie pensja na rękę to nie wszystko pamiętajcie iż jak pracujecie w takich firmach za granicą a i nawet w polsce poświęcicie 1 godzinę czasu jak jesteście w domu w Polsce by podejść do ZUS i zapytać się czy pracodawca opłaca prawidłowo składki wystarczy wziąć dowód i umowę która zweryfikuje z jakiej kwoty powinien wam opłacać składki (bo może wo gule pracodawca podał jakieś fikcyjne kwoty,) udzielą wam odrazu odpowiedzi na miejscu lub prześlą ją do domu oczywiście zrobią to anonimowo ponieważ prawo zabrania ( o ochronie danych osobowych ) więc niczego się nie bójcie a może to was ocalić przed wegetacyjną emeryturą !!! Nie żartuje !!! - Jeśli padliście ofiarą oszustwa obojętne nie wypłacona w całości pensja / składki / podatek nie bójcie się składać spraw do sądu pracy ponieważ tu akurat to nic nie kosztuje ( za darmo )wystarczy napisać pozew ( wiele wzorów dostępnych na Google ) podać powód pozwu swoje dane i dane pracodawcy oraz załączniki ksero umowy / świadectwa dobrze najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy zgłosić chociaż by tylko po to by dostać pismo o przeprowadzonej kontroli a oni zawsze coś znajdą jest to kolejny dowód dla was który możecie dołączyć i wysłać do sądu Pracy gdzie mieści sie pracodawca w pozwie możecie napisać nawet by sprawa toczyła się bez waszej obecności. Jak macie jakiś problem natury formalnej W każdej Państwowej Inspekcji Pracy są dyżury radców Prawnych odnośnie prawa pracy porad udzielają za darmo !!!! Koledzy na koniec nie bójcie się walczyć o swoje , nie obiecam wam sukcesów w sądach ale wierzcie mi każda sprawa jest indywidualna i przy większej ilości firmy same się uginają by nie ponosić konsekwencji nie tylko finansowych ale też karnych względem tak zwanych prezesów/właściciel tych firm , nie bójcie się zgłaszać to do odpowiednich instytucji w Polsce bo nie tylko one mogą przeprowadzać kontrole w Polsce ale informują również swych odpowiedników w państwach UE a to bardzo zaboli takie firmy które oszukują i mają dużo na sumieniu w takich państwach. Nie liczcie że urzędy ze same będą działać i wyłapywać ale jak wy zgłosicie to juz nie mają wyjścia bo machina się uruchamia administracyjna. Ta informacja jest do wszystkich pracujących w firmach polskich za granicą ale i też w Polsce! Pozdrawiam wszystkich kolegów po fachu

Były pracownik na Puławskiej 300 Erbud
@Ważne

Zastępca Dyrektora ds produkcji nie przedstawia nikomu swoich pracowników, bo i tak odejdą w najbliższym czasie. Chaotyczna organizacja pracy, wyzysk pracowników to standard. Jeżeli inżynier przetrwa Erbudowski (usunięte przez administratora) to nic go już nie zaskoczy.

ja 47

Z tego co wiem to ta dziadowska firma została usunięta z rynku Skandynawskiego na którym związki zawodowe nie pozwalają na wykorzystywanie pracowników fizycznych co jest praktyką nagminnie stosowaną w ERBUDZIE,mało tego w Niemczzech także nie mają pracy ,teraz jedynie rzeżbią ludzi w Belgji a to też do czasu.K...wa czas najwyższy powiadomić odpowiednie instytucje ,aby zrobiły z dziadami porządek.

MI SĄ WINNI 7500 TYSIĄCA EURO ZA NADGODZINY. PRACOWAŁEM 10 CZASAMI 12 GODZIN A WPISYWALI 7. MÓWILI ŻE WYRÓWNAJĄ. JEDNA BANDA -SAMI KRĘTACZE-MAJĄ TAKIE ZNAJOMOŚCI ŻE NAWET INSPEKCJI PRACY W TORUNIU. NIE POLECAM TEJ FIRMY. STARAŁEM SIĘ DOBIERAĆ SŁOWA Jedynym kierownikiem KTÓRY SZEDŁ ZA PRACOWNIKAMI BYŁ WARSZAWIE DAREK A W BELGII KIEROWNIK KONTRAKTU KOTULSKI

Wdzieczny
@były pracownik

Faktycznie, Darek jest taki, ze do rany przyłoż. Ale znalazło by się więcej takich. Z majstrów kierowników robót niedoceniony jest Janek K - wychowa w poszanowaniu dla rzetenej roboty trzy pokolenia zarówno majstrów, brygadzistow, szeregowych fachowców a i wielu inżynierów zawdzięcza mu niemało..... Mam nadzieję że zdrowie mu dopisuje.

Oferty Pracy

Operator dźwigu samojezdnego ERBUD 2014-08-02 Żródło: gazetapraca.pl () Grupa ERBUD S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Aktualnie poszukujemy pracowników do realizacji nowych kontraktów na terenie Belgii i Holandii OPERATOR DŹWIGU SAMOJEZDNEGO Nasze oczekiwania: wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe uprawnienia za

stefi
@Oferty Pracy

A TO CIEKAWE FIRMA POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW A DO KADR NIE MOZNA SIE DODZWONIĆ.PRÓBUJE OD 2 TYGODNI I ZA KAZDYM RAZEM TELEFON MILCZY.A MOZE BABOM Z KADR NIE CHCE SIE ROZMAWIAC LUDŻMI? FIRMA MUSI COS Z TY ZROBIC .

Starszy kolega

Sporo się nauczysz, polecam.

Jowisz
@Starszy kolega

Da się znaleźć jakąś pracę jako inzynier majster itp .mam 3 letnie doświadczenie w Polsce . W UK pół roku w fabrykach. Angielski bdb. Pracowałem jako samodzielny kierownik/inzynier przy drogach sieciach ale głównie konstrukcje i wykończenia (głównie sklepy typu decathlon, hale produkcyjne ) .

Oferty Pracy

Majster budowy ERBUD 2014-08-02 Żródło: gazetapraca.pl () Grupa ERBUD S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Aktualnie poszukujemy pracowników do realizacji nowych kontraktów na terenie Belgii i Holandii MAJSTER BUDOWY Nasze oczekiwania: wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe uprawnienia zawodowe motyw

wimi
@Oferty Pracy

Czy operatora żurawia również potrzebujecie?

ktoś

w warszawie to przeginka po 16 godz a 13 to minimum a wypłata niecałe 4000 i jeszcze kierownictwo taksówkarzy z pracowników robi syw

gość

Radzą sobie....wykorzystują ludzi,praca po 12 godz za śmieszne pieniądze... Pozdrawiam odważnych...

mały

CZY ERBUD ISTNIEJE, BO TAK CICHO NA FORUM, A MOŻE W FIRMIE JEST TAK DOBRZE, ZE NIE MA O CZYM PISAĆ.

broo

witam moze mi ktos powiedziec jak jest teraz w erbudzie na emigracji bo mam zamiar wyjechać jak płacą teraz i jakie warunkki pracy i mieszkań z góry dzieki pozdrawim

serdżik cranoperator

a ja zarabiam 3000 tyś. euro i co zatkało kakao? pozdrawiam kochanego majstra (usunięte przez administratora)z gniezna i oczywiscie naszego konia (usunięte przez administratora)ia najleprzego majstra w erbudzie bez tego czlowieka erbud by padl on szanuje ludzi jak nikt inny pozdrawiam a(usunięte przez administratora) i wszyscy fani opla wektry.....

SYLWEK
@serdżik cranoperator

PRAWDĘ ZNAJĄ CI CO TAM PRACOWALI MURARZE ZOSTAJĄ MAJSTRAMI WYSTRZEGAJCIE SIĘ ICH WSZYSCY WIEDZA CO TO ZA GAGATKI ONI SĄ Z WŁOCŁAWKA I KONINA

juzek
@serdżik cranoperator

następny kapuś wazeliniarz dupowłaz

zongolek

pracuje w tej firmie 8 lat już wypłata na czas i tak jak kolega up napisał świerzak albo nieudacznik tyle zarabia ja praktycznie co mieciąc 2000 eurasów na konto wypłaty regularne bez opóznień a że trzeba (usunięte przez administratora) no cóź to tym a szczególnie (usunięte przez administratora) szcześcia życze w poszukiwaniu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.