Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

man./

OPOC z tego co wiem wypłacają raz do roku .Jeśli chodzi o rozliczenie podatku z Belgii to w Polsce rozlicza firma w Opolu za kwotę 246 zł.

onnn

No piszcie co tam słychać na budowie w Antwerpii......ile się zarabia???

Ja pracowałem w Brukselli od stycznia do maja,zarobki były dobre ,bo 1800 euro na konto to w Polsce nigdy tyle sie nie zarobi.Warunki mieszkaniowe dobre.Ja byłem zadowolony.

janek

no to to złóż podanie i czekaj... a jak już wyjedziesz to się sam przekonasz na własnej skórze....bo nikt ci do końca prawdy nie powie! gdzieś pracować trzeba,prawda???

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Technolog
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.

Powiedzcie mi prosze z kadry kierowniczej, jak to wygląda, warunki pracy, zarobki jak oscylują, atmosfera. Proszę o szybką odpowiedź, bo się przymierzam do złożenia oferty pracy...

to juz przeszłosc teraz oszukuja w białych rekawiczkach

anonim - 2011-08-01 20:05:55 Pracowałem w ERBUDZIE w latach 2006-2007 na budowie w Szwecji ( Malmo). Bardzo miło wspominam ten okres pracy,warunki bytowe bardzo dobre a co najważniejsze wypłata na czas i pieniądze takie jakie obiecywano na rozmowie. Jedyny mankament to rozłąka która wynosiła 6 tyg. Polecam tą firmę !!! Podzielam opinię... Tam było bardzo dobrze!

radek

nick - 2011-08-31 22:03:54 mój mąż właśnie wyjechał jestem przerażona waszymi opiniami a gdzie?? bo właśnie na początku września zjechało większość ludzi z Belgii bo podobno pracy już tam nie ma i wszystkim umowy anulowano

kama

na export w Erbudzie wyjeżdżają tylko znajomki a inni mogą dzwonić do usra..j śmierci i są zbywani jak zło konieczne!! Mają się za Asów,tylko im jeszcze daleko do nich!! Najlepiej jakby ich wykopali z exportu!! To im by się należało!!!!

jednym słowem w demokratycznej Polsce panuje bezprawie i bezkrólewie.Pracodawcy chyba zapomnieli,co to jest Kodeks Pracy i kim jest zwykły robol !!!??? o ironio jakich to czasów się doczekaliśmy..Pracodawca może wszystko a robol nie ma nic do gadania i jest nikim!! Jeszcze cicho siedź bo na twoje miejsce przyjdzie 10-ciu innych! Praca i dobra płaca na kontraktach odeszła do lamusa!!! A może takby zaostrzyć sankcje karne dla wszystkich pracodawców????

lolo

Bo tak naprawdę to są stanowczo za małe kary dla pracodawców za łamanie praw pracowniczych! gdyby tak dla przykładu PiP nałożył wysokie sankcje karne,to by się pracodawca dwa razy zastanowił czy się opłaca oszukiwać

kama

Słyszałem całkiem niedawno o firmie,która też dobrze"kroiła" pracowników na godzinach,za nie wypłacone nadgodziny itd..,no i ...zajęła się nimi już odpowiednia instytucja

nick

mój mąż właśnie wyjechał jestem przerażona waszymi opiniami

Mój brat jest teraz w Belgii. Dziś kazali im podpisać puste kartki, gdzie wpiszą im godziny. Powiedzieli, że jak tego nie zrobią to nie dostaną w ogóle wypłaty, bo nie będzie już kontaktu z kierownikiem i nie dostaną też pieniędzy na powrót do domu. Wszyscy którzy jechali razem z nim, dostali umowy na pól roku, po 3 tygodniach mówią im że jednak oprócz tej budowy którą kończą, nie ma już innych i cała brygada wraca do domu. Kilka dni temu dali im do podpisania listy, gdzie było powypisywane, że pracowali po 5-8 godzin, gdzie w rzeczywistości pracowali 10. Nikt nie zgodził się na podpisanie, więc dziś przynieśli im te puste kartki. Tak właśnie wygląda praca w tej firmie w Belgii!!

z tym 1700 na miesiąc bym uważała, bo zależy w dużej mierze od ilości godzin które kierownik wpisze w rozliczeniu miesięcznym. Pamiętaj, że pracujesz co najmniej 10 godzin dziennie. Za nadgodziny nie dostaniesz nic. I tak więcej niż w Polsce. A tak na marginesie może podacie sprawdzone i godne polecenia namiary w Polsce na rozliczenie podatku z Belgii - ta belgijska firma zdziera, a termin tuż tuż. I jeszcze jedno, czy wiecie coś o OPOC i ile razy do roku jest wypłacany i za jakie okresy?

mam jechac do belgi z erbudu torun dajcie cynka czy warto placa niby 1700euro netto

echo

Bąkowski był moim kirownikiem w niemczech w latach 1994 do 1997.Oszukał mnie na mnustwo godzin,watroba mi zaraz odmuwiła posłuszeństwa po usłyszeniu tego nazwiska. Oszukał pracowników i firme Budimex.Załatwiał faktury niby kupował dla pracowników wyposazenie mieszkań, Pieniązki szły do kieszeni a wyposazenia nie było. Pracownicy musieli wyposazenie ściągać ze śmieci. [usunięte przez moderatora] Wiele można by jeszcze napisac lecz szkoda przypominać sobie tego wszystkiego. [usunięte przez moderatora] Szkoda ,że ziemia musi takich ludzi nisić.Musiałem tam praciwać ponieważ sytuacja finansowa mnie zmusiła.

nic się nie zmieniło!!! jak ktoś jest bystry i się umie doliczyć ile mu brakuje do wypłaty,to już go nie wezmą na kontrakt!!!

witam pracowałem w firmie ERBUD toruń w BRUKSELI okradali nas jak można było z nadgodzin płacili za 8 godzin pracy reszte firma zabierała a belgowie płacili firmie nadgodziny.powiem tak to co piszą o tej firmie to tak jest.(usunięte przez moderatora) i nic więcej odradzam innym pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.