Opinie o HOTEL EUROPEJSKI w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HOTEL EUROPEJSKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HOTEL EUROPEJSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOTEL EUROPEJSKI w Nysa

Xyz

Wszystkie opinie pozytywne pisała chyba ta sama osoba większość ludzi się zwolniła bo wynagrodzenia jak nie było tak nie ma (usunięte przez administratora) i naciągaczka nie polecam pracy w tym hotelu na recepcji jedna wielka kpina

Brak wynagrodzenia to norma

Jak szefostwo w HOTEL EUROPEJSKI traktuje ludzi?

@Natalia

To pracuje się bez umowy czy nie ma żadnego okresu wypowiedzenia? Nawet jak się zgłosi problem gdzieś wyżej to też nie wypłacą tego co się należy?

Jak szefostwo w HOTEL EUROPEJSKI traktuje ludzi?

Natalia

Na początku uśmiech od ucha do ucha, jednak do czasu . Pracownik jest nikim, a o wypłacie można zapomnieć. Od lat w tym hotelu nic się nie zmienia.

AAA
@Natalia

No widzę że o tym braku wypłaty to już tu dawno pisali. Ale w ogóle jej nie ma czy są jakieś opóźnienia po prostu? A umowę dają mam nadzieję?

@Natalia

Zgadzam się. O wypłacie można zapomnieć . Jak masz szczęście to po dwóch, trzech miesiącach może się doczekasz. Zawsze ta sama śpiewka - przejściowe problemy. Wiele z tych pozytywnych komentarzy jest pisane osobiście przez samą panią Izabelę ???? Omijać szerokim łukiem pracę w tym miejscu. Wytrzymałam 2 miesiące i uciekłam.

@Natalia

To chyba ludzie często się zmieniają, bo nikt za darmo nie chce pracować? Czy jak ktoś czeka te 3 miesiąca za kasą to firma płaci jakieś odsetki za czekanie? Jaką umowę dają na początek, w sensie na jaki czas. Bo jak to potem wygląda, czy łatwo jest zakończyć współpracę.

Natalia Nowy wpis

Żadnych odsetek, odejść nożna w każdej chwili, tylko że wtedy zapomnij o zaległej pensji.

Emilia Nowy wpis

Jak z wynagrodzeniami w roku 2024? Wszystkie regulowane są na czas? Pytam ponieważ pojawiła się oferta pracy i chce spróbować. Chodzi o Receptionist - Front Office Agent. Chciałbym przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną. Taka rozmowa prowadzona jest w języku angielskim, tak jak też napisane jest ogłoszenie? Na ile etapów można ją podzielić i czy zawsze jest odpowiedź zwrotna?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HOTEL EUROPEJSKI?

S.T

Cześć , przestańcie pisać te bzdury ponieważ jak zorientowani wiedza hotel był wynajmowany przez różne podmioty ale w czerwcu został sprzedany i po latach wróciła normalność . Nowy właściciel reguluje wszystkie należności ma czas i mogę z całego serca polecić to miejsce .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HOTEL EUROPEJSKI? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@Xyz

Zgadzam się z tym w 100%. Pieniądze miałam otrzymać na konto 15.10.2022 jest 19.10.2022 pieniędzy jak nie było tak nie ma.

Najemca
@Xyz

Możesz się przedstawić ? Powiedziałam przecież ze mam opóźnienie ponieważ kontrahenci maja opóźnienie z regulowaniem należności wobec mojej firmy. Naprawdę uważasz ze pisanie takich opinii poprawi twoja sytuacje ?

@Najemca

Kobieto nie ośmieszaj się taki renomowany hotel a nie ma pieniędzy dla pracowników będę robić wszystko żeby nikt się nie dał się nabrać na kłamstwa twoje .telefonu nie odbierasz na wiadomości nie odpisujesz profesjonalistką jak z koziej (usunięte przez administratora) trombka.I nie potrzebuje polepszać swojej sytuacji ale napewno po gorsze twoją i mam na to wiele sposobów nie pozdrawiam

@Najemca

Kontrahenci nadal mają problem z regulowaniem?

Sick
@Xyz

Tak dziwne że w tym samym okresie tyle pozytywnych opinii więcej pewnie niż pracowników

Brak wynagrodzenia to norma

Klient

Nie polecam wszędzie brudno smierdzi z odpływów i zimno! Za co wy kasę chcecie?! Nie wiem skąd te dobre opinie chyba wyssane z palca

Ktoś tu pisze ze pracuje, ktoś inny ze ma staż i są zadowoleni a w rzeczywistości nikt taki w tym miejscu ani nie pracował ani nie pracuje. Wymyślanie sobie pracowników żeby zwołać ludzi do pracy. Śmiech i tyle

@…

Każdy może dodać opinię i twierdzić, że jest tym, czy owym ;) Dlatego zaglądam tu czasem, bo szukam pracy w hotelu ze względu na wykształcenie i szukam takich opinii, gdzie padają konkrety. Zwłaszcza na temat zarobków, umowy i innych faktów, których nie da się opisywać okrągłymi słówkami. Możesz więc napisać, ile płacą za pracę na recepcji i czy dają umowę o pracę na czas nieokreślony? I jak tu się Twoim zdaniem realnie współpracuje, czy z kierownictwem, czy z prawdziwymi współpracownikami?

Młody

Sezon się zaczął. Jest dużo pracy, ale daje rade . Personel wspierający i pomocny . Pracujemy zespołowo i to jest bardzo duży plus gdy sezon nadchodzi .

Jestem bardzo miłe zaskoczony warunkami współpracy. Nie ukrywam , że już po podpisaniu umowy weszłam na go work i przeczytałem kilka nieprzychylnych opini na temat . Pracuje od 3 miesięcy i wszystko jest w porządku. Ja ze swojej strony polecam prace w tym miejscu .

Rzeczowa i konkretna rozmowa kwalifikacyjna. Pierwsze dni pracy Ok. Personel mega pomocny. Jestem na TAK

Miłosz

Atmosfera Ok, kasa może być, praca jak wszędzie w gastro .

Ro.....

Pracowałem w tym miejscu jakiś czas temu, faktycznie był okres, że pensje nie były na czas . Zdarzały się opóźnienia nawet do 1,5 tygodnia. Jak już odchodziłem z firmy wszystko się unormowało. Ruch był większy i premie się pojawiły. Pracowałem ok.1,5 roku i podsumowując wspominam dobrze ową współpracę.

Ilona
@Ro.....

Można wiedzieć, kim byłeś w firmie? Skoro mówisz, że sytuacja się unormowała, to nie będę drążyć tematu. A praca ogólnie ciężka czy do przeżycia? Dla kobiety w sensie?

Stażysta

Jestem od 1,5 miesiąca na stażu. Przed rozpoczęciem współpracy wszedłem tutaj by zapoznac sie z opiniami. Nie ukrywam , że pojawiły się obawy . Po miesiącu stwierdzam , że niepotrzebnie . Nie wiem jak było ale wiem jak jest . Polecam

Xxxx

Umowę podpisałem przed rozpoczęciem pierwszego dnia pracy . Pensja otrzymana w terminie , więc wszystkie moje obawy , zasiane przez osoby (a raczej jedna osoba podszywająca się pod inne z tego forum ) zniknęły.

A...a

Polecam pracę w tym pięknym Hotelu , kadra zarządzająca jest cierpliwa, sympatyczna ale też wymagająca . Kwestionariusze do umowy zostały przekazane w ten sam dzień jak tylko rozpocząłem pracę. Umowa dopasowana do moich potrzeb

@A...a

A co na przykład wymagają? Mówisz o cierpliowści, mają ją do nowych pracowników do nauki czy dla całej kadry? Na jakie warunki dogadałeś się od początku? Powiesz co dokłądnie tutaj robisz i ile wynosi Twoja pensja? Czy jakieś uniformy hotel Wam zapewnia? A co z praniem odzieży, to już Wasza kwestia?

A...a
@Ewa

Obowiazuja standardy i każdy z nas musi ich przestrzegać, jedni z nas uczą się szybciej drugim idzie trochę oporniej . Pracodawca zapewnia nam uniformy , możemy nasz odzież prac i prasowac sobie na miejscu. Warunki finansowe mam przyzwoite i wypłatę na czas. Pracownicy którzy wypłat nie dostali może był w tym jakiś powód a teraz gorzkie żale wylewają Pozdrawiam moja Pracodawczynie :)

Olka

Ja pracuje i jestem zadowolona z warunków współpracy . Polecam .

Olka

Podejrzewam, że te wszystkie negatywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba , która (usunięte przez administratora)hotel i jeszcze ma czelność upominać się o wynagrodzenie. Wstyd, wstyd , wstyd .

Informacja

Szanowni Panstwo , hotel nie jest pracodawca tylko miejscem w którym określony podmiot prowadzi dzialnosc gospodarcza a obiekt o takiej nazwie wynajął . W Hotelu Europejskim dzialnosc prowadzi następujący podmiot http://krs.infoveriti.pl/Sleeping,Eating,Nysa,Zarzad,KRS,0000927978.html i to Państwo z tym podmiotem powinniście prowadzić korespondencje . Prezesem jest tam Izabella Banach . Proszę uprzejmie zrozumieć ze hotel jako budynek nie jest strona jakichkolwiek sporów . Poprzez umieszczanie opinii o obiekcie piszecie Państwo nieprawdę a to może wywolac skutki prawne .

Wiktoria

Omijać szerokim łukiem ale to już wie chyba każdy. Za niedługo to już nikogo do pracy nie znajdą - i oby do tego doszło bo już i tak mało kto wierzy w te pozytywne opinie

Oleksy

Więcej pozytywnych komentarzy pracowników niż w rzeczywistości tam pracuje czyżby nie dziwne?

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL EUROPEJSKI - Nysa

• Jak się pracuje w HOTEL EUROPEJSKI?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL EUROPEJSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL EUROPEJSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 134 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOTEL EUROPEJSKI