HOTEL EUROPEJSKI

Nysa

Opinie o HOTEL EUROPEJSKI

Olek

Najgorsze jest tu to że ok .70% pozytywnych opinii na temat hotelu było pisanych przez byłą Panią menager pod różnymi nickami. Oj nie ładnie

Kasia

Extra hotel. Exptra praca.

Mi

Pracuje od kilku miesięcy w tym hotelu i mam jak najlepsze zdanie. Słabym punktem była Kaśka.K ale ca całe szczęście już jej nie ma. Hotel jest piękny No może są jakieś drobne uchybienia ale ja sobie chwale prace.

Agnieszka

Organizowałam dwa tygodnie temu wesele w hotelu, było cudownie. Obsługa profesjonalna, świetna kuchnia, wspaniałe wnętrza to wszystko stworzyło niepowtarzalna atmosferę. Nasi goście byli zadowoleni a my nigdy nie zapomnimy tego dnia. Dziękuje.

workerpracownik

Oferują dobrą stawkę żeby zamydlić oczy. Aplikujesz na recepcjonistę, a okazuje się, że jesteś recepcjonistą barmanem kelnerem pracownikiem porządkowym w jednym. Co chwile zmienia się kadra pracownicza i brakuje pracowników. Pani dyrektor z góry jest nieprzyjemna i miła. Ja nie rozpocząłem tam pracy bo to jeden wielki chaos. Znajomy pracował jako recepcjonista do dziś wypłaty nie dostał, a były kucharz nie miał wypłacone 7tysięcy. Nie polecam....

@workerpracownik 31.08.2017 06:11

Zgadza się pracowałam z tym recepcjonista domyślam się kto to pozdrawiam Cię i podziwiam ze po naszym odejściu tak długo wytrzymałeś :) Bluzgi na początku dziennym w tym przybytku a raczej ubytku. Wypłata na czas marzenie ściętej głowy nadgodziny wybłagane po roku czasu .Nie polecam tam pracy chyba że masz mocną (usunięte przez administratora) i cięty język żeby Tobą nie pomiatano.

Hanna

@Nika piszesz, że w firmie panuje rotacja pracowników. Co według Ciebie to oznacza? Na jakim stanowisku konkretnie?

Hanna

A jak oceniacie HOTEL EUROPEJSKI jako pracodawcę? Praca spełniła Wasze oczekiwania?

Nika
@Hanna 12.04.2017 15:13

Jak interesuje cię najniższa krajowa i nadgodziny wypłacane do 3 mcy, to się zatrudnij. Oni wiecznie tam kogoś szukają do pracy-to właśnie dzięki tej rotacji panuje tam taki bałagan. O atmosferze jaka tam panuje nawet nie wspomnę. Pozdro i życzę powodzenia.

@Hanna 12.04.2017 15:13

Zdecydowanie to piekło na ziemi najgorszy pracodawca jakiego można sobie wyobraźić .Piękne miejsce ale nerwicy szybko się tu nabawicie

mwb

Sala duża i ładna oraz smaczne jedzenie w restauracji, co jest zasługą kucharzy jednak mamy duże zastrzeżenia co do zespołu zarządzającego - niestety brak kompetencji i oczekiwanej jakości w obsłudze klienta. Nie działająca lina telefoniczna do recepcji, brak kontaktu, internetu i niedoinformowanie mimo dobrych chęci niektórych pracowników. Przy okazji uroczystości rodzinnej odbywającej się w restauracji korzystaliśmy z pokoi hotelowych których jak się okazało brakło dla trzech osób, musiały one zostać skierowane do innego hotelu. Pozostałe pokoje nie były gotowe do godziny 9 wieczór. Jest to niedopuszczalna sytuacja i niepotrzebny stres dla nas i naszych gości. Drugim razem nie zdecydowalibyśmy się już na to miejsce mimo że niektórym pracownikom zależy by utrzymać klienta.

gienia

tu się zgodzę, tym bardziej że jakmają teraz certyfikat doskonałości od trip advisora to prestiż rośnie jak ktoś jest zatrudniony w takim miejscu. pewnie jednak mało miejsc pracy skoro 42 klimatyzowane pokoje, 78 miejsc noclegowych tylko oferują tutaj

Hotel Europejski

Zaniepokojobych uspakajamy, nie borykamy sie z żadnymi problemami , nasza oferta jest stałe rozszerzana i uatrakcyjniana. Miłośników muzyki na żywo zapraszamy na jazzowe czwartki ktore organizujemy wspólnie z Instytutem Jazzu PWSZ w Nysie o innych atrakcjach dla naszych gości możecie przeczytać na naszym facebookowym fanpagu za pośrednictwem którego zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Hotel Europejski

gardias

kurczę szkoda że hotel europejski jest europejski tylko i jedynie z nazwy. Kiedyś miałem o nich lepsze zdanie jednak z własnego oraz cudzego doświadczenia dowiedziałem się , że hotel ten boryka się z wieloma kłopotami zarówno organizacyjnymi jak również z tymi związanymi z zatrudnianiem pracowników...

romeko

no nie wiem czy oni teraz coś oferują czy nie za bardzo w sumie, bo od dawna nikt nigdzie nie pisał w tej sprawie i możliwe, że to wszystko nie jest już aktualne tak naprawdę, więc różnie to bywa jednak. Mam nadzieje, ze oni przyjmują na staż do nich, bo też mój kolega byłby taką opcją zainteresowany w sumie.

hieronim bass

jestem muzykiem jazzowy, chociaż z zespołem gramy każdą muzykę w zależności od zamówienia, jest możliwość dostanie się do Hotelu europejskiego na jakiś stały kontrakt z umową? jesteśmy dobrzy w tym co robimy, oczywiście mamy też swoje wymagania finansowe. czy duże jest zapotrzebowanie na żywą muzykę u nich?

Bartek
@hieronim bass 05.12.2014 12:42

Płacili ok 100 zł za głowę ale w ratach xD

Porzadnie wyposazenie kuchni daje przyjemnosc z pracy. Atmosfera ok ludzie ok. POLECAM!!!!

zauroczona

Mogę zdecydowanie zarekomendować, bardzo fajnie urządzone miejsce, elegancki wystrój sali, dobra polska kuchnia, miła obsługa, dobra organizacja, miejsce godne polecenia na wesele ale także imprezy firmowe.

STALI GOŚCIE

Rewelacyjna obsługa,pełen profesjonalizm,wyśmienita atmosfera. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy.

djmax

Witam serdecznie. Zajmuję się profesionalną oprawą muzyczną wesel i bankietów (urodziny ewenty) Gram w Hotelu Europejskim parę razy w roku i powiem ze jest to lokal najwyższej klasy. Jak bym miał zrobić ranking to jest pośród 3 najlepszych lokali w Polsce jeżeli chodzi o organizację imprez. Bardzo szczerze polecam!

Paula

Nie znając tego lokalu,zdecydowałam się urządzenie tam przyjęcia po chrzcie mojego wnusia w Św.Boż.Nar.w 2010,które okazało się wielkim strzałem w 10-tkę.Zarówno ja,jak i moi goście byli pod wielkim wrażeniem nie tylko lokalu ale także wspaniałych i smacznych potraw oraz przemiłej i profesjonalnej obsługi,dbającej o gości aby niczego nie zabrakło.Wszystkim,którzy cenią sobie elegancję,szyk i profesjonalizm oraz wykwintne jedzenie gorąco polecam!!!

Magda

Wspaniały lokal. Jedzenie bardzo smaczne i podane w bardzo fajny sposób. Klimat tego miejsca jest cudowny, obsługa jest na najwyższym poziomie. POLECAM GORĄCO!!!

wesele

Wybralam na swoje przyjecie weselne Hotel Europejski i korzystajac z okazji chce w tym miejscu pochawlic obsluge za zaangazowanie, profesjonalizm i wspaniala atmosfere. POLECAM!!!!

w.

organizowałam w Hotelu Europejskim w Nysie wesele - impreza ważna i niełatwa .Mimo zmiany menadżera, wszystko odbyło się bez zarzutu.Jedzenie wyśmienite , obsługa profesjonalna, uprzejma nad wyraz.Współpraca na każdym polu idealna.Z pełną odpowiedzialnością polecam to urocze miejsce.

OLA

byłam kilkakrotnie na tzw.wstepnych rozmowach organizacyjnych w Hotelu Eurpejskim w Nysie.jestem mile zaskoczona profesjonalizmem Pani menadżer.Za miesiąc podzielę się z Państwem szerszą opinią.

zadowolony klient

MIŁA OBSŁUGA.GODNAPOLECENIA!! WYJDZIESZ ZADOWOLONY.

pracownik12

Pracuję u Hotelu Europejskim wystarczająco długo i nie zgadzam się z opinią o obsłudze.Zastanawiam się co miała na myśli osoba pisząca o ,,niesprawiedliwej recepcji"? Ekipa w hotelu jest niezwykle profesjonalna i słyszymy to na co dzień od naszych gości i dotyczy to zarówno restauracji jak i recepcji. A osobom piszącym takie krzywdzące opinie, radzę przypatrzeć się sobie - bo w mojej ocenie, to piszą byli pracownicy zwolnieni za zła pracę. Pozdrawiam i zapraszam do najlepszego Hotelu w mieście!.

Kosmo
@pracownik12 07.01.2012 10:59

Wystarczająco długo pracującym pracownikiem był Pan Tadeusz więc skoro pracujesz tam rok to guzik wiesz o tym co się tam działo i nadal dzieje inaczej sprawy byłych pracowników nie trafiłyby do PIP-u i wyższej instancji

Zostaw opinię o HOTEL EUROPEJSKI - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL EUROPEJSKI