HOTEL EUROPEJSKI

Opinie o HOTEL EUROPEJSKI

Filtruj opinie po kryteriach:

Antek
 Opinia

Piękny hotel. Świetna praca . Wszystko tutaj ma swój wyjątkowy bardzo ciepły klimat. Polecam wszystkim.

Natalia
 Opinia

Słyszłam, że firma fajna . Wiecie coś o pracy w recepcji?

Niki

Bardzo profesjonalna nowa managerka

Opinia

Pracowałem,spróbowałem tego chleba.wszystkie poniższe opinie (pozytywne) dodawane są przez "prawą rękę" w£aściciela. Odradzam wszystkim jakiegokolwiek kontaktu z tym hotelem. Wyzysk pracowników na każdym kroku. NIE PŁACĄ ZA PRACĘ!!!o pieniądze trzeba się upominać to wtedy dostaniesz w ratach po 200zł. Mega (usunięte przez administratora). Uważajcie! Na rozmowie obiecują wszystko co najlepsze a w rzeczywistości nawet umowy nie dostaniesz. W zasadzie to najgorsze miejsce w jakim miałem okazję pracować.

Tak5Nie

Marzena
 Opinia

Pracuje się . Od 7-10 full w hotelu. Finał Polski w siatkówce kobiet. Pozdrawiam wszystkich z hotelu. Świetna praca.

Tak2Nie1

Andrzej
 Opinia

Hotel pierwsza klasa, polecam wszystkim!!!!!!! Pozdrawiam personel .

Opinia

W tym roku tez zapowiada się duża ilość gwiazd . Z tego co już mi wiadomo to będzie min Zakopower , Hyzy , Grzeszczak. Polecam wszystkim.

Miś
@Pracownik 22.02.2019 07:13

Czy personel nie powinien zachować takich informacji dla siebie? Najbardziej profesjonalne hotele nie rozpowiadają kto u nich śpi.

S. CH
 Opinia

W hotelu będzie znowu impreza . 3.03 bal kończący karnawał . Muszę przyznać ze już się cieszę .

Usługodawca
 Opinia

A ja w przeciwieństwie do ciebie polecam . Coś ty za usługodawca bidoku ze dajesz się (usunięte przez administratora) Może ty tak te usługi wykonujesz ze tylko dymaniem ci płaca?

Maja
 Opinia

Pracowalam wczoraj podczas balu walentynkowego, było super DJ grał i śpiewał cudownie.

Małgorzata
 Opinia

Są hotele w Nysie różne ale ten jest naprawdę urokliwy. Nie mam nic więcej do dodania bo trzeba przyjść i zobaczyć. Teraz jest tam fajna manager która robi super fajna robotę. Polecam ze szczerego serca to miejsce.

Nikita
 Opinia

Super hotel. Super praca . Polecam.

Mirela
 Opinia

Hi, spali ostatnio przez kilka dni siatkarze Onico Warszawa Kurek i spółka :) Jest ciekawie :)

Jurek
 Opinia

Witam, świetna atmosfera i mega znani goście zatrzymują się w tym hotelu .

Małgosia
 Opinia

Hotel ma świetny klimat. Świetnie się tutaj pracuje . Nie mam nic do zarzucenia.

Gość

Wspaniały hotel. Agnieszkamqnager to osoba która wymiata . Pozdrawiam

Opinia

Świetny Sylwester. Organizacyjnie bez zarzutu. Ludzie bawili się świetnie.

Andrzej
 Opinia

Byłem , zobaczyłem , przekonałem się. Trzeba być żeby oceniać. To fajne miejsce .

Obecny pracownik
 Opinia

Jestem stałym pracownikiem tego Hotelu (pracuję 5 rok), z bólem muszę przyznać, że do chwili obecnej niestety żadna z osób kierujących Hotelem - OPRÓCZ PANI KASI- nie powinna w ogóle podjąć pracy na tym stanowisku! CV z doświadczeniem to tylko papier w tym przypadku. Jeśli nie dbasz o interes pracodawcy to nigdy nie wymagaj ... czegokolwiek! Widzę jak hotel funkcjonuje w tym momencie. Są jasne zasady i to zawsze się sprawdza. Dodam, że pomimo niekompetencji niektórych „managerów” moje wynagrodzenie zawsze było i jest i nie zgodzę się jeśli ktoś nie mając wiedzy ocenia.

Karo
 Opinia

Nauczyłam się bardzo dużo w Hotelu Europejskim podejmując praktykę podczas nauki w Technikum Hotelatskim:)) POLECAM!

Waldemar
 Opinia

Trudno coś złego powiedzieć. Hotel przecudny, świetnie wyposażony, wszystko wyglada imponująco. Załoga bez najmniejszych zarzutów . Muszę przyznać ze zrobiło to na mnie wrażenie .

Michał
 Opinia

Pracowałem , pracuje i będę pracował. Wszystkich pozdrawiam .

Nicola
 Opinia

Pracowałam w Anglii teraz wróciłam do Polski. Znalazłam dobra prace w Hotelu i trafiłam na fajny zgrany zespół ludzi . Polecam prace w tym obiekcie.

Kasia
 Opinia

Lubię atmosferę w HOTEL EUROPEJSKI za: Nowa Pani Manager Agnieszka jest mega profesjonalna, kocha to co robi i to odbija się na pracy całej ekipy:)) Jest zawsze dostępna, życzliwa i pomocna. Polecam pracę w HE

Tak5Nie

Derek
 Opinia

Pracowałam w hotelu wiele miesięcy i muszę przyznać ze spotkałam tak bardzo życzliwych współpracowników . Wróciłam jednak na studia ponieważ zakończyły się wakacje. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Mateusz
 Opinia

Hotel naprawdę pięknie odnowiony, a w takim miejscu lepiej się pracuje. Zarobki niestety nie są zbyt dobre jak na taki zakres obowiązków i system pracy.

Daria
 Opinia

Praca w Hotelu jest spoko jeśli lubi się kontakt z ludźmi. Może jest tu duża rotacja pracowników na recepcji, ale pracują tam spoko osoby, które pomogą i doradzą nie tylko w pracy ale w życiu prywatnym też. Nie ma stresu jeśli chodzi o pracę. Lubię atmosferę w HOTEL EUROPEJSKI za: Kontakt z ludźmi, swobodna atmosfera pomiędzy pracownikami i przełożonymi.

Anita
 Opinia

Może wiecie czy hotel potrzebuje pracownika do recepcji? Znajomość dwóch języków.

Ktoś
 Opinia

Świetne miejsce. Mili ludzie. Polecam .

Znajoma
 Opinia

Pracuje w hotelu już kilka miesięcy i widzę ze wszyscy są zadowoleni.

Zostaw opinię o HOTEL EUROPEJSKI - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL EUROPEJSKI

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.