Opinie o ZTM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZTM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZTM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM w Warszawa

Nie ważne

Dzisiaj 04.07.21r w 194 nr pojazdu 9513 przy deszczu i zimnie pan włączył klimatyzacje i nie da się wytrzymać w autobusie. Gratulacje (usunięte przez administratora) mam nadzieję ze to przeczytasz bo rozchorowalo mi się dziecko dzięki tobie.

wkurwiona

(usunięte przez administratora) kierowca autobusu N88 notorycznie nie zatrzymuje się na żądanie przy przystanku och teatr 01, o godzinie 00:27.

Rywush

(usunięte przez administratora) ze w ciągu 2 tygodni, zepsuly sie 3 tramwaje ktorymi jechałem. Lepiej zadbajcie o nie bo noze sie to zle skonczyc

Może mi ktoś wyjaśnić czemu ZTM odwala takie maniany (w szczególności jeżeli chodzi o SKM). co to są za Kolejki widmo które nagle przyjeżdżają bez żadnej zapowiedzi głosowej ani tym bardziej nie widnieją na rozkładzie jazdy? To jakaś nowa forma spóźniania się w drugą stronę czy jak? Drugą sprawą jest już wasze notoryczne (tym razem zgodne z definicją) spóźnianie się. stacja Miedzeszyn w stronę centrum a o 8:51 (planowa godzina przyjazdu) nawet na horyzoncie nie widać kolejki. Takie zachowanie jest niepoważne, co gorsza- kto mi teraz usprawiedliwi nieobecność na lekcji (bo na spóźnienie to już za późno). dobrze, że chociaż dbacie o czystość bo umiejętnościami nietrzymania się czasu przyjazdu/ odjazdu posługujecie się równie dobrze co PKP Intercity a czasami nawet i lepiej... Szczęście, że wcześniej biletu nie kasowałem bo mógłbym stracić należne mi 24 godziny.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
KL

Rozumie spóźnianie się autobusów, to w końcu nieuniknione. Ale by spóźnić się 10 minut na PIERWSZY przystanek trasy, to chyba trzeba się postarać.

....

(usunięte przez administratora) was ZTM biegłem na autobus 183 nawet się nie zatrzymał więc (usunięte przez administratora)was (usunięte przez administratora) Spale wasze ZTM

Grzegorz

Koło godziny 15:10 jakiś stary kierowca nie widzi, że próbuję wejść do autobusu. Klikam przycisk 3 razy drzwi się nie otwierają. Patrzył na mnie i z uśmiechem na twarzy odjechał. autobus 251, przystanek arbuzowa 1

Jok
@Grzegorz

To w końcu widzi czy nie? Zdecyduj się.

martyna

Już setki razy spotykam się sytuacja, kiedy biegnę, kierowca mnie widzi i dosłownie przed nosem zamyka mi drzwi!! Nie zliczę już sytuacji, kiedy byłam już jedną nogą w autobusie, a drzwi się zamknęły i musiałam się cofnąć, bez możliwości otwarcia:/ Naprawdę odrobina empatii nie boli, a (usunięte przez administratora) się tu szerzy:)

Jok
@martyna

Setki razy i nadal nie nauczyłaś się przychodzić z zapasem czasu na przystanek? przecież to nawet małpa by się nauczyła po tylu próbach

Matt

Czy Ztm zamierza dostosować rozkłady do zmian w przepisach wchodzących w życie od 1 czerwca?

Kierowca

Ludzie jesteście śmieszni z tym wylewaniem swojego żalu tutaj. Zenada jednym słowem i dziewicie się że wasze skargi są ignorowane i nikt na nie nie reaguje dlatego że nikt nie ma czasu czytać tych waszych głupot a czasem to ktoś przeczyta i przekazuje dalej by się wszyscy mogli pośmiać. Kupuję jakiś (usunięte przez administratora) bilet za 3zl i żąda luksusu najlepiej nich nowe Audi przyjedzie z szoferem jesteśmy mega zabawni ale to jest plus że można się z was pośmiać . Opiszę jedna sytuację wszyscy polewkę mieli bo to jest zabawne że ktoś się ludzi ze ZTM rozpatruje skargi i takimi głupotami się zajmuje podjechałem na przystanek ludzie weszli i przyszły dwie skargi jedna napisała Pani o 14.30 że jest zimno w autobusie ale już o 14.32 że jest gorocą potem Skarga że kierowca się spóźnia bo przecież autobus jest pojazdem uprzywilejowanym i przecież korki nam nie obowiązują albo najlepsze jadę autobusem i starsza Pani zarazami mi uwagę bym zwrócił uwagę młodemu chłopakowi by ustąpił jej miejsce mam go uczyć kultury . I Wy się ludzie dziewicie że ZTM ma w (usunięte przez administratora) te wypociny skargi ? Każdy kierowca się śmieje z tych skarg bo nie ma konsekwencji wyciąganych i nikt tym się nie przejmuje tylko współczuć że ktoś ma tak ubogie życie i podziwiać chce mu się pisać skargi które i tak nie są.czytane :) tak samo z maseczka kierowca nie jest od tego by ludziom uwagę zwracać nie zatrzyma autobusu spóźniając się na inne przystanki i nie będzie się kłocił z jednym lub drugim głąbem :) a teraz poście żale :):)

Druga strefa metra

Mam pytanie i jednocześnie proszę o odpowiedź dlaczego na drugiej strefie metra nie ma kasowników? Metro jest otwarte a jeśli ktoś bezpośrednio wchodzi do metra to nie ma jak skasować biletu a potem jest pogrom bo przylatują kanarki... I łapią ludzi, którzy nie mają szanowanego biletu... A dlaczego? No właśnie dlatego bo na DRUGIEJ STREFIE NIE MA KASOWNIKÓW SAME PAŃSTWO JEST SOBIE WINNE HAHAH

Dzień dobry. Czy warto starać się o pracę pomocniczy kontroler biletów na umowę zlecenie ? Czy później można starać się o zatrudnienie na etat? Jakie zarobki mniej więcej?

Abc

Kierowca autobusu 723 w dniu 2.03z legionowo przystanek o 12:27 w ogóle nie reaguje na pasażerów bez maseczek.Mało tego udaje, że nic nie widzi....

Random

Zdarza się to już kolejny raz z kolej . Kierowcy autobusu 211 nie zatrzymują się na przystanku tłuchowska (Białołęka) na rządanie . Raz gdy już jechałem nawet widziałem jak się śmiał z tego że się nie zatrzymał . Żałuję że tego nie nagrałem . Żałosne

ela

Pani w punkcie obsługi na pl. Bankowym chamska i niekompetentna. 11.02.2021 godz. 16.

Xyz

Beznadziejna obsługa, kierowcy nie trzymają się czasu przyjazdu any odjazdu na przystanek, przystanki, na których powinni się zatrzymać sa OMIJANE, mimo, że czekaja na tym przystanku ludzie. Wiele należałoby zmienić.

Tragedia

Nie wiem czy ktokolwiek z ZTM przejmuje się opinią i pasażerami ale może........Jeżdżę 521 z Falenicy i notorycznie są jakieś problemy. Dziś nap. o godz. 08.06. Nie ruszył pan kierowca bo twierdzi że on jedzie 08.19. A stoi pierwszy na pętli .Więc o co chodzi?????Przecież ludzie jeżdżą do pracy!!!!!!A ZTM To jest naprawdę jakąś kpina z pasażerów.

@Tragedia

Ale kierowca też jest człowiekiem i jeżeli zaczyna pracę o 3-4 I jeździ w kółko bo są korki to też ma prawo zrobić sobie przerwę.

Dradeel

Z tym że to jest tylko człowiek który ma swoje potrzeby, tak zgodzę się. Natomiast z tym że musi rozpocząć pracę zgodnie z rozkładem to inna sprawa.

Kierman

Będą umarzać pożyczki przedsiębiorcą, a co z biednymi, ciężko pracującymi co mają hipoteczne? Tyram 8 lat a teraz nie mam pracy i kasy na spłatę! Hańba! Nic tylko się powiesić!Hańba! Hańba!

Aleksandra

Brawo! Oby więcej takich kierowców jego nr. 3381. Pożartował, wytłumaczył jak dojechać, uprzejmy, kulturalny. Dzięki niemu zdążyłam na spotkanie!!

Bezsilna

Firma ZTM nie dba o swoich pasażerów. Gdzie zwłaszcza teraz powinni w obliczu pandemii jak najbardziej . Kontrolerzy nadal wykonują swoją pracę, jednak punkty obsługi nie wszystkie są otwarte . Terminy nadal takie same . Mogliby pójść po rozum do głowy i trochę nam ułatwić pewne rzeczy . Po prostu trzeba iść na prawko i kupić samochód. Nie dość, że płacisz prawie 300 zł za kartę miejską to jeszcze musisz zapłacić taką samą kwotę za brak karty przy sobie . Głupota!!! Dlaczego kontroler nie ma informacji czy ktoś posiada kartę miejską. Po co są imienne ? Nie rozumiem....

Roman
@Bezsilna

Płacisz podatki w Warszawie, to masz bilet Warszawiaka na dwie strefy za 250zł, a nie 280zł za normalny tylko na pierwszą strefę, jak przywieziesz kartę do punktu ZTM, można to sprawdzić w internecie, gdzie są otwarte, to płacisz 21zł.

Aaaa
@Bezsilna

Czlowieczku jak nie masz prawa jazdy przy sobie podczas kontroli mimo że ma informacji że posiadasz prawko to i tak płacisz mandat wg taryfikatora takie mamy prawo w Polsce.

pasazer
@Bezsilna

W obecnych czasach wirusa od marca jest jeszcze wiecej kontroli w komunikacji miejskiej a kontrolerzy maja jeszcze wieksze zyski prowizje premie do pensji bo wiecej osób jeździ bez biletu.Ktoś wie ile realnie zarabia kontroler biletów ZTM na umowie o prace?

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM - Warszawa

• Jak się pracuje w ZTM?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM?

Kandydaci do pracy w ZTM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM