ZTM
2 78 208 5 1
Kroś Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nic nie można znależć. Przywróćcie starą wersję.

Starsza pani Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Po co zmieniać serwis ztm z dobrego na wkurzający, powolny i przez to odrzucający wprost od korzystania. Jestem oburzona bezmyślnością ludzi, którzy to zaakceptowali. Rozumiem, ż kto$ chciał zarobić, ale proszę o zachowanie szacunku dla siebie samego, jeśli już nie mają go Państwo dla korzystających z usług ztm i jego serwisu internetowego.

Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Poprzednia strona ztm była dużo bardziej przejrzysta, teraz ciężko cokolwiek odnaleźć. Usunąć ze stanowiska osobę która wymyśliła nową stronę.

Nikt Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Beznadziejna nowa strona ZTM za pieniądze podatników. Jak Tak można. Nieczytelne. Otwiera się wieki. Tylko ich oskarżyć.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Żenada

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego za każdym razem jak czekam na autobus 119 to przyjeżdża 20 minut po czasie albo wcale za każdym razem spóźniam się do szkoły, (usunięte przez administratora) zróbcie coś z tym proszę

Robert

Zwracam sie z prośbą o usuniecie z zajmowanego stanowiska pomyslodawcw nowego projektu strony internetowej a razem z nim wszystkich jego przelozonych. Trzeba byc idiotą, zeby wmawiac wszystkim pasazerom, ze jest to dobra zmiana .....takich zmian mamy juz dosyć!!! ........zadnych wartosci tylko kasa!

Zly

Bydlo ma lepsze warunki niz czlowiek w autobusach, a kanary to (usunięte przez administratora) nie szanuja ludzi aby tylko zarobić.

Rafał

Chciałabym zapytać obecnych kierowców o warunki pracy, jakie oferuje ZTM? Czy ciężko się do Was dostać?

Tragedia

Nie wiem czy ktokolwiek z ZTM przejmuje się opinią i pasażerami ale może........Jeżdżę 521 z Falenicy i notorycznie są jakieś problemy. Dziś nap. o godz. 08.06. Nie ruszył pan kierowca bo twierdzi że on jedzie 08.19. A stoi pierwszy na pętli .Więc o co chodzi?????Przecież ludzie jeżdżą do pracy!!!!!!A ZTM To jest naprawdę jakąś kpina z pasażerów.

Nick
@Tragedia

Ale kierowca też jest człowiekiem i jeżeli zaczyna pracę o 3-4 I jeździ w kółko bo są korki to też ma prawo zrobić sobie przerwę.

Anonim

Chcialbym zgłosić kierowcę o numerze służbowym 4971 że w dniu 7.10.2019 spał za kierownicą po czym wstał kilka minut po tym jak miał być planowany odjazd i pierwsze co zrobil zbadał się alkomatem. Czy to jest normalne zachowanie kierowcy ktory przewozi taka ilość ludzi? Przecież już jechał nie jedna trasę więc jeżeli o godzinie 10 nie był pewny to co było od rana? Zacznijcie sprawdzać tych ludzi bo to się w głowie nie mieści jak nie potrafi odmówić w niedzielę alkoholu to wolne niech bierze a nie jeździ na czuja. Nie pozdrawiam i zacznijcie ich badać alkomatem bo z daleka daje alkoholem.

Tak3Nie3
Ja
@Anonim

Aby uruchomić autobus TRZEBA dmuchnąć w alkomat bo inaczej się nie uruchomi silnik BARANIE !

Tak6Nie
Nick
@Anonim

Dokładnie tak . Jeżeli na jakiś czas wyłączy się autobus to trzeba dmuchać w alkomat bo inaczej nie można uruchomić autobusu . Ludzie zacznijcie myśleć! Najlepiej tylko krytykować! Ci ludzie wstają i 2 nad ranem żebyś ty i inne osoby mogły dojechać do pracy więc to że sobie na przerwie chwilę pospał to chyba nic wielkiego się nie stało! Właśnie dlatego jestem za tym żeby na przystankach krańcowych nie mogli wchodzić pasażerowie bo kierowca nie ma w ogóle przerwy . Podjeżdża na przystanek i już wsiadaja ludzie do autobus, siadają na 1 miejscu i obserwują co kierowca robi ! Żenada. Ciekawe czy każdy jest taki święty w swojej pracy bo łatwo jest oceniać innych .

Ga
Nazwa działu: Marketing

Czy ktoś za to badziewie w postaci nowej strony rozkładów jazdy dostał wynagrodzenie? Jeśli tak, to zlecający powinien imiennie z własnego wynagrodzenia za tę pracę zapłacić i z niej korzystać. Ja więcej na te stronę nie wejdę. Wolę czytać z tablicy na przystanku. Szkoda.

Tak4Nie

Po jasną cholerne zmieniliscie stronę w necie!!!!!????? Chyba tylko po to by większość zrezygnowała z jej przeglądania. Znalezienie teraz rozkładu jazdy konkretnego nr linii to jakiś koszmar, po jakiego grzmota uczyć się wszystkiego od nowa? Najwyraźniej kompletnie nie zależy Wam na tym aby to było proste logiczne i czytelne. Jakim imbecylem trzeba być żeby coś co się sprawdzało w stu proc. tak zniszczyć!?

Tak6Nie
Frustracja

Gratuluję kierowcy autobusu 179 szalańczej jazdy. Do pokonania ok. 200 metrów potrzebował pół godziny. Uwięził pasażerów w autobusie. Pieszo jest szybciej. Zaufanie czym że gdziekolwiek się zdąży to straszny w skutkach błąd. Dużo mnie ten przystanek nauczył.

Pasażer nie na gape

Autobus 162 jeździ jak chcę. Rano przy PKP Powiśle ludzi masa, nie mieszczą się do autobusu. Trzeba czekać na następny swiniobus bo inaczej takiego przewozu pasażerów nazwać nie można. A potem się dziwią czemu w samochodach podróżują pojedyncze osoby... (usunięte przez administratora)

Tomasz

W godzinach od 6 do 8 liniami S3 nie da się podróżować. Ludzi jest za dużo, w niesławnych pociągach niemieckich za czasów wojny był mniejszy ścisk. Zarząd dalej uważa, że nie da się nic zrobić i udają, że problemu nie ma...

Pasażer

Witam Dzisiaj o 12:50 w tramwaju nr.4 miała miejsce kontrola biletów między przystankiem Plac Bankowy-Królewska Pani weszła do tramwaju na przystanku Królewska i jak tramwaj ruszył zachwiała się idąc w stronę kasownika. Kontroler biletu stojący przy kasowniku przed nosem zablokował kobiecie kasownik i powiedział, że nie chciała skasować biletu. Poczym stwierdził, że musi zapłacić mandat. Kobieta z biletem w ręku była zmieszana tłumaczyła, że szła do kasownika. Pan kontroler stwierdził, że zobaczyła go i tylko dlatego szła w stronę kasownika. CZY TA PNI BYŁA JASNOWIDZEM? POTRAFI CZYTAĆ W MYŚLACH? Tak zachowują się właśnie pracownicy podlegli firmie ZTM? Człowiek przewróciłby się to najpierw blokuje się przed nosem kasownik i wlepia mandat twierdząc, że „Kontroler wie lepiej co myśli pasażer idący w stronę kasownika?”? Żenada!!!! Ludzie wyszli nawet z tramwaju na przystanku Królewska w obronie POSZKODOWANEJ PASAŻERKI ZTM. Dyrektor ZTM niech zastanowi się jakich ludzi zatrudnia?był 1. Czy nie powinno być 2 kontrolerów? Chyba że ktoś dorabia po godzinach.

Nazwa działu: Marketing

Witam Dzisiaj o 12:50 w tramwaju nr.4 miała miejsce kontrola biletów miedzi przystankiem płac Bankowy-Królewska Pani weszła do tramwaju na przystanku Królewska i jak tramwaj ruszył zachwiała się idąc w stronę kasownika. Kontroler biletu stojący przy kasowniku przed nosem zablokował kobiecie kasownik i powiedział, że nie chciała skasować biletu. Poczym stwierdził, że musi zapłacić mandat. Kobieta z biletem w ręku była zmieszana tłumaczyła, że szła do kasownika. Pan kontroler stwierdził, że zobaczyła go i tylko dlatego szła w stronę kasownika. CZY TA PNI BYŁA JASNOWIDZEM? POTRAFI CZYTAĆ W MYŚLACH? Tak zachowują się właśnie pracownicy podlegli firmie ZTM? Człowiek przewróciłby się to najpierw blokuje się przed nosem kasownik i wlepia mandat twierdząc, że „Kontroler wie lepiej co myśli pasażer idący w stronę kasownika?”? Żenada!!!! Ludzie wyszli nawet z tramwaju na przystanku Królewska w obronie POSZKODOWANEJ PASAŻERKI ZTM. Dyrektor ZTM niech zastanowi się jakich ludzi zatrudnia?

Rafał

Jestem ciekaw, czy w najbliższym czasie można spodziewać się rekrutacji na stanowisko kierowcy autobusu? Może ktoś z obecnych pracowników napisze na jakiego rzędu wynagrodzenie i pakiet socjalny można liczyć na tym stanowisku? Będę wdzięczny.

Krzysztof
@Rafał

Ofert pracy dla kierowców szukaj u przewoźników. ZTM jest tylko organizatorem transportu i nie ma własnych autobusów. Na rynku jest deficyt zawodowych kierowców, więc rekrutacje są praktycznie cały czas. W MZA płacą 4800 zł brutto za pełny etat, a u innych przewoźników przeważnie trochę mniej. Darmowy bilet aglomeracyjny jest standardem praktycznie u wszystkich.

pasazer

Witam ktoś wie może ile wynoszą zarobki kontrolerów biletow zatrudnionych przez ZTM Wrszawa na umowie o pracę,a nie przez firmę zewnętrzną? Słyszałem, że prowizja od wystawionego mandatu to jest 50 pln brutto w tej chwili? Dodatkowo oprócz pensji kontrolerzy dostaja tez liczne dodatki m.in : tak jak raz do roku 13 stke, dodatki na pranie ubrań środki na zakup ubrań czy butów, dodatki na wypoczynek plus dodatki na każde swieta oraz specjalne premie typu dla najlepszego kontrolera w danym kwartale czy w danym roku?Oczywiście do 20 procent pensji jest dodatek stażowy za każdy przepracowany rok.Może ktoś napisac jaka dokładnie jest pensja kontrolerów biletów w ZTM w Warszawie?Bo chodzą legendy po Warszawie o zarobkach kontrolerów w ZTM Warszawa?

Rafał

ZTM w Warszawie opublikował 2 oferty pracy na następujących stanowiskach: specjalista ds. wsparcia użytkowników IT oraz inspektor ds. zamówień publicznych. Tutaj pełna oferta: https://www.ztm.waw.pl/?c=527&l=1 Zastanawia mnie czy warto złożyć swoje CV, ale nie napisano, co oferują. Ktoś coś wie na ten temat?

Emsi

Kierowca autobusu nie zatrzymał się na przystanku, mimo, że nie był to przystanek na żądanie. Jestem zażenowana całą sytuacją. Mimo machania kierowca mnie olał. Miejsce zdażenia : przystanek Parowcowa 01. Godzina przyjazdu 22:12. Linia 189 Pogratulować pracowników.

Emsi
@Emsi

8 października 2019r

pasażerka

a teraz coś miłego :) Kierowca linii 199 o nr służbowym 4044 - bardzo dobry kierowca, w Rembertowie Pan jest zawsze na czas, nie jeździ ślimaczym tempem, nie rzuca ludźmi w autobusie, podróż przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wyróżnia się. Zadowolona pasażerka

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ZTM?

Anna

Mam ciężką sytuacje rodzinną a kanar z autobisu 504 mnie spisał,chociaż tłumaczyłam mu,że nie pracuje mam 17 lat jestem tym zdziwiona.Zatrudniacie samych bezczeli.

Tak7Nie3

Okol
@Brambor

Sama idź na piechotę

Mati

(usunięte przez administratora) ZTM. W dwie osi y machalksmy do kierowcy, ten stwierdził że się nie zatrzyma, przez c okk spóźnilem się.

Monika

Kierowca lini 525 (nf boczny 8318) (usunięte przez administratora) i burak. Obeszło by się bez komentarza "myślenie nie boli". Człowiek przyjeżdża z innego miasta i nie musi znać wszystkich rzeczy związanych z ztm .

TakNie1
Mateusz

Jade autobusem 712 z mlocin na stare babice rynek. Kierowca zachowuje sie jak dziecko włacza na ful radio. I jeszcze pod rytm piosenki macha nogami że cały autobus się trzesie żenada. Kogo oni zatrudniają

Tak1Nie2
Zuzanna

Pani kierująca dziś (18.05.2019)autobusem o numerze 519 krzyczy na ludzi wsiadających, że opóźniają autobus ???????? Agresji w niej tyle, że tylko na ulicach zagrożenie tworzy. Proponuje jakąś opiekę psychologa nad poniektórymi kierowcami

Tak1Nie3
The Bill
@Zuzanna

Proponuję dowiedzieć się czym są znaki zapytania i kiedy je stosujemy.

pracownik metra

Kierowcy linii 192 jadąc z Kabat na Dw.Południowy zatrzymują się na przystanku Metro Kabaty na ul.KEN zamiast na Wąwozowej. Ma się to nijak do informacji ZTM o objazdach tej linii .To jest jakaś kpina z pasażerów. I nie od dziś wiadomo że kierowcy tej linii lekceważą przepisy pracy. Ostatni przykład z dnia 7 lipca br. odjazd z przystanku Metro Kabaty linii 192 godz.22.06 autobus przegubowy (Dlaczego ?) .A są na tym skrzyżowaniu 3 przystanki w kierunku północnym, można wybierać - co zależy od kierowcy, na który wypadnie przystanek Bęc.

Tak2Nie
@pracownik metra

Może warto by te uwagi związane z opisaną przez Ciebie linią zgłosić bezpośrednio do ZTM? Tu na forum wątpię, że tego typu uwaga może coś pomóc, tym bardziej że dotyczy ona organizacji odjazdu o określonej godzinie. Odpowiedź na to pytanie może udzielić tylko i wyłącznie przedstawiciel tej firmy.

Pasażer

Czy ZTM zamierza długo jeszcze puszczać stare składy bez klimatyzacji na długie kursy??? Przejechania linią 17 bez klimatu przy niemalże 40stopniach w środku jest hardcorem!!! Proponuję żeby osoby decydujące o wysyłaniu takich składów pojezdzily nimi w obecnych warunkach pogodowych i przekonały się jaki to "luksus"!!! Czekam z nadzieją na zmianę.

@Pasażer

Rozumiem, że jesteś niezadowolony, ale swoje uwagi powinieneś kierować bezpośrednio do ZTM. To forum powstało z myślą o pracownikach firmy, a nie konsumentach. Od dłuższego czasu nie wypowiedziała się tu żadna osoba zatrudniona w firmie. Proszę o większą aktywność, żebyśmy poznali realne warunki zatrudnienia w ZTM.

Zostaw opinię o ZTM - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie