Opinie o ZTM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZTM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZTM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM w Warszawa

Dno

Nie warto tu pracować. Brak szacunku dyrekcji i kierownictwa do pracowników. Fatalnie zarządzana firma. Nie daje żadnych możliwości rozwoju, brak szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Pieniądze marne, żadnych podwyżek i możliwości awansu, pracy dużo. Pracownik traktowany jest jak zwykły wyrobnik, a oszczędności szuka się tylko na zwalnianiu ludzi i zwiększaniu obowiązków tym co jeszcze zostali. Dobra rada trzymać się od tego pracodawcy jak najdalej...

Wiolka
@MONIA

A czemu tak? Nikt nie chce zatrudniać tak po prostu czy są odpowiednie osoby do psucia renomy? Aż dziwna dla mnie sytuacja. Wiesz za jakie pieniądze miałaś pracować?

Kanar

Jak nie masz pieniędzy to z buta co kogo obchodzi że nie masz kasy na bilet ? Do sklepu też robisz zakupy i nie płacić tłumacząc się że nie masz kasy?

Waltom
@Bilet

Bo to jest przedsiębiorstwo usług i pracę ma dzięki ludziom, więc bezproblemowe nabycie biletu przez pasażera powinno być jego obowiązkiem

Kierowcy też ludzie, zdarzają się różni jak widać, zawsze taki problem można bezpośrednio raczej zgłosić. Mam zamiar wziąć udział w rekrutacji na stanowisko kontrolera biletów, napisano w ogłoszeniu, że można liczyć na rozwój i szkolenia. Zdarzają się na tym stanowisku realne awanse?

Nikola Nowy wpis

Bardzo dziękuję przemiłemu panu z linii numer 17,brygada 27 ktory o godzinie 16:55 oddal mi moją torbę z zakupami którą zostawiłam w tramwaju linia nr 17,pan bardzo bardzo kochany.Dziekuje bardzo!

@Nikola

Miło wiedzieć, że są jeszcze tak uczynne osoby. A do osób pracujących w firmie mam pytanie, jakie trzeba mieć predyspozycje i uprawnienia, by pracować w firmie, jako kierujący tramwajem?

Jak się pracuje z ludźmi z ZTM?

Ewelina

To, że są etaty dla kierowców to już wiadomo, a znajdują się czasem wakaty w biurach? Jestem po administracji i szukam pracy związanej z biurem. Jakie trzeba mieć kompetencje żeby dostać pracę? Ze względu na branżę to kobiety też są tu zatrudniane?

logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
bb

dziadostwo nic więcej biletomaty na stacji Metro Bródno zacinaja sie pożerają pieniądze i biletów nie wydają to jest czyste (usunięte przez administratora) Warszawa (usunięte przez administratora) Polaków dzwoniąc pod numer 19115 albo prosto do ZTM każą pisać reklamację i czekać bo to są biletomaty mennicy a kogo to obchodzi skoro napisane jest Warszawski Transport Publiczny i numer 19115 skoro to mennicy to dla czego nie ma kontaktó z mennicą Dziadostwo i (usunięte przez administratora)

Kamil

Jeśli się śpieszyłeś, to przykra sytuacja. Ja natomiast chciałbym poznać czyjeś zdanie na temat pracy w firmie. Dyrektor Pionu Przewozów jest poszukiwany na umowę o pracę. Osoba z min. pięcioletnim stażem pracy w obszarze merytorycznym, tj. w obszarze przewozów pasażerskich, lub przez taki sam okres i w tym samym zakresie, prowadząca działalność gospodarczą. Mam również trzy lata praktyki na stanowisku dyrektorskim, jak to jest oczekiwane w ogłoszeniu. Więc może uda się dowiedzieć, jakie wynagrodzenie firma przewiduje na tym stanowisku? I jak traktują się zatrudnione w firmie osoby? Czy można tu doświadczyć, szacunku, życzliwości oraz pomocy?

Rozczarowany pasażer

Autobusy jeżdżą jak chcą. Często w ogóle się nie pojawiają (523). Autobus może się spóźnić aż 10 minut mimo, że zaczyna kurs dosłownie trzy przystanki przed tym, na którym wsiadam (112, 523). Jest po godzinach szczytu i nie ma korków na drogach. (usunięte przez administratora)

Rrrr
@Rozczarowany pasażer

Źle i nierealnie ułożone rozkłady jazdy.

Rrr

Chciałby poznać barana co układa plany rozkładów jazdy. Jak można być o tym samym czasie na 2 (słownie na dwóch) przystankach o tym samym czasie????

Właśnie wsiadłam w tramwaj nr 25 w stronę centrum. Ciągle piszecie o wypadkach, a kierowcy widząc wchodzących ludzi zamyka drzwi, ledwo zdąży podjechać i zaraz zamyka co to ma być!!!! Prawie przycięty mnie drzwi.

Zosia
@Karolina

Sytuacje takie są nagminne, ostatnio kierowca autobusu lini 107 przycisnął drzwiami kobietę z wózkiem. Nic ich nie nauczyło zdarzenie z tramwajem i małym dzieckiem ciągniętym po torach. Kierowcy świadomie stwarzają zagrożenie. Wiele razy przejeżdzają na czerwonym świetle.

@Zosia

Czytając takie wpisy zastanawiam się, czy trzeba mieć doświadczenie w prowadzeniu autobusu, by dostać tę robotę, czy też wystarczają same uprawnienia i prawo jazdy kategorii D? Kto ostatnio był na rekrutacji i napisze, jakie stosują sito i jakimi kryteriami kierują przy wyborze kandydatów na kierowcę?

Więc wystarczy tylko prawko i nic więcej? Bez doświadczenia też zatrudniacie ludzi? Ile w takim przypadku trwa wdrożenie do pracy, żeby wszystko tak ogarnąć na tip top? Jest okres próbny i czy ewentualnie po tym czasie następują podwyżi?

Kanar

Bilet
@Kanar

To najpierw uzupelnij poprawnie wszystkie biletomaty beszczelny cwaniaczku

osz
@Kanar

Jeszcze do nie dawna nie zgodził bym się z opinią ze względu na zarobki. Obecnie sytuacja jest zdecydowanie lepsza i że nie mam kasy to jest już zdecydowanie słaba wymówka.

Nina
@Kanar

Jak masz tylko na chleb,to co kupisz bilet czy chleb,po za tym kiedyś kara za jazdę bez biletu wynosiła 60 zł,uważam że każdy by taka zapłacił,a nie taka kolosalne sumę jaka jest obecnie,czyste zdzierstwo i tyle

Waltom
@Bilet

jebax145

dzień dobry, chciałabym napisać parę słów o autobusie 145. jest to najgorszy autobus jaki istnieje i jakim niestety miałam ,,przyjemność’’ jechać ( nie była to żadna przyjemność). autobus 145 to mega gówno i nie da się na niego doczekać ( moze po 2h spóźnienia wkońcu przyjdzie, ale na to też bym nie liczyła). nie pozdrawiam.

W ofercie pracy dla kontrolera biletów jest napisane, że trzeba znać układ komunikacyjny miasta. Oni jakoś to sprawdzają czy wystarczy chociaż średnia orientacja w terenie? Ile dają dodatku stażowego i po ilu latach przepracowanych? Ktoś wie ile wynosi jeszcze sama odstawa wynagrodzenia?

Warszawiak

Autobusy prawie nigdy nie przyjeżdżaj na czas. Albo są za wcześnie, ucieka i się spóźniasz albo jest za późno, czekasz i się spóźniasz.

Czy jest obecnie jakaś rekrytacja?

Autobus lini 716 przejechał na pomarańczowym świetle, zwiał 7 osobom biegnącym (w tym starsza Pani) na autobus 4 minuty przed czasem. Spoko, brzmi błaho ale z punktu widzenia osób którym zwiał ten autobus… No nie było by za fajnie każdemu kto by biegł a tym bardziej na autobus który przyjechał wcześniej i nawet się tym nie pochwalił na aplikacji na niczym kolwiek innym… Gdzie się Panu tak spieszyło? Czyżby na przerwę 20 minutową po 20 minutach pracy? Nie pozdrawiam coraz gorsi jesteście

Widzę po komentarzach, że raczej użytkownicy się wypowiadają. No a może ktoś brał udział w naborze do pracy? Konkretnie na inspektora ds. zamówień publicznych, ta oferta mnie interesuje. Proszę powiedzieć, jaki kierunek trzeba mieć skończony, żeby móc tam pracować? Bo nie wyszczególnili.

Pasażer

Jadę właśnie linią 105 na zewnątrz chłodno więc po co klima chłodzi pojazd jak by było z 25stopni.

Azja

Dziękuje kierowcy 114, o nr 9913 , poczekał aż wsiąde i dzięki niemu zdążyłam :)

Miminia

Nie wiem ile płacą tym co sprawdzają bilety w SKM, ale chyba widocznie zdecydowanie za mało. Bo roszczeniowy (usunięte przez administratora) walczył, żeby choćby w ostatniej chwili gdy pociąg już się zatrzymywał na ostatniej stacji wystawić mandat. Bilet nieważny od 3 minut, a dlaczego? Bo pociąg dotarł na stację z 3 minutowym opóznieniem. Myślisz, że jakbym chciała jechać bez biletu to bym go w ogóle kupowała? W dodatku wezwanie wystawione z błędem. Chamstwo i chciwość, chęć wyciśnięcia pieniędzy za wszelką cenę. Przykro mi, ale tych pieniędzy i tak nie dostaniesz. Nawet inny pracownik kolei widząc sytuację, sam stwierdził, że powinnam napisać odwołanie, a zachowanie tego niepełnosprytnego "Pana" jest zwykłym chamstwem. Nie pozdrawiam

Ztm to gooopki
@Miminia

Ztm to banda (usunięte przez administratora). Im wyżej w chierarchi tym mniej rozumu. Właśnie mnie ztm okłamał. Na rozkładzie tramwaj ma jechać na Prage, a pojechał na Wolę. Tfu wam w twarz.

Czy nowo zatrudnione osoby w ZTM otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM - Warszawa

• Jak się pracuje w ZTM?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM?

Kandydaci do pracy w ZTM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM