ZTM
counter
2 86 264 5 1
Robert

Zwracam sie z prośbą o usuniecie z zajmowanego stanowiska pomyslodawcw nowego projektu strony internetowej a razem z nim wszystkich jego przelozonych. Trzeba byc idiotą, zeby wmawiac wszystkim pasazerom, ze jest to dobra zmiana .....takich zmian mamy juz dosyć!!! ........zadnych wartosci tylko kasa!

Tak8Nie4
Aniaa7200

Dzisiaj około godziny 15:47 byłam z siostrą przyczepił się do nas kontroler kontroler podaję tutaj jego numer nr kontrolera: 8425 ,niestety nie zapamiętałam Nazwiska bardziej do mnie,próbował mnie molestować mam nadzieję,że poniesie za to konsekwencje.ZROBIŁ TAK,PONIEWAŻ NIE CHCIAŁAM POKAZAĆ MU DOKUMENTÓW (usunięte przez administratora) LUDZIE CZEMU TAK WAM ZALEŻY NA PIENIĄDZACH? NIE WYRAZIŁAM ZGODY NA TO,ABY BYĆ DOKTYKANĄ PRZEZ TEGO ZBOCZEŃCA.WSZYSTKO JEST NA KAMERACH MIEJSCE TO DRUGA STACJA METRA.Nie miałam pieniędzy na bilet w tym miesiącu tłumaczyłam to tym tłumokom,że nie mamy pieniędzy miezkamy na osiedlu niezbyt przyjemnym :( .Jestem bardzo zawiedziona.Prosiłabym o zwolnienie tego człowieka z pracy bo prawnie bez zgody drugiej osoby nie można nikogo DOTYKAĆ BO TO PODCHODZI POD MOLESTOWANIE SEKSUALNE.Pozdrawiam Serdecznie :)

Tak3Nie8
Ata

Nie mam żadnej krytyki do sprzedania. Chciałam tylko powiedzieć, że kierowca o numerze 6000 jest świetny. Podczas jazdy usiałam z przodu i chcąc, nie chcąc, słyszałam jak rozmawia, przez zestaw z innym kierowcą, i parę razy prawie się zaczęłam śmiać na głos. Przezabawny człowiek. Dodatkowo bardzo sprawnie manewrował przez warszawskie korki. Polecam :)

Tak1Nie3
Ama Pola
 Problem

Jechałam dzisiaj autobusem 731, 30.06.20 w 13:15,Legionowo, byliśmy dwoma wózkami, wstawili na mejsce dla nich. Kiedy autobus jechał z bardzo szybkoj prędkośću po moście, to wózki podskakiwali tak, ze trzeba było ich trzymać bardzo mocno , i nagle jeden wozek, z dzieckiem 4 miesięcznym , zaczęł przywracać się na bok, cudem moje dziecko nie wypadło z niego, bo ja już na kolanach go utrzymywała.(usunięte przez administratora) Ja przeżyła taki strach, że nie daj Boże komuś to przeżyć. Kierowca , nawet nie zapytałes o naszym stanie, a zaczęł krzyczeć ze wózek nie tak stał, i nie jego wina co z przodu samochód gwałtownie zahamował. Oczywiście, go wykręcilo od takiej prędkości. Ja nie mogła go utrzymać, na swoim miejscu. Ludzi po prostu nie odpowiedzialny te kierowcy, jeżdżą jak chcą, to z mosta zjeżdżają, to chamuja na prędkości. Ja do tej pory myślę co mogło by stać z mojej córeczką, żeby nie pomogła utrzymać ten wozek moja siostra. Bo ja juz byla na kolanach. Nie daj Bóg.

Krystian Nowy wpis
@Ama Pola

Trzeba było pilnować bombelki, albo się ruchać z kimś kto ma samochód. Ale co tam, pewnie pitolenie z psiapsi o pazurkach albo siedzenie na telefonie było ważniejsze niż czujność nad dzieckiem..

TakNie
Karolina Nowy wpis
Klient

To jest jakaś kpina... jeżdżą jak chcą i nikt z tym nic nie robi... 190 na przystanku park praski na ta chwile powinien być 25 po na przystanku ja czekam od 20 po autobusu nie ma... notorycznie albo autobus przyjeżdża za wcześnie albo z dużym opóźnieniem ... po co są te te rozkłady w takim razie jak i tak nigdy nie przyjeżdzają na czas... ja się notorycznie spóźniam do pracy bo cholerny autobus nie może być na czas... jeszcze bilety kupuj... mi z pensji zabierają za spieniania a panowie się rozkładów nie trzymają ani trochę ... rozumiem raz na jakiś czas może się coś wydarzyć ze autobus się spóźni ale nie notorycznie

TakNie
Gg Nowy wpis
Klient

Autobus nie zajechał na przystanek pomimo że machalem taka. Przez to spóźniłem się do szkoły. Nic by się nie stało ale nie był to pierwszy raz kierowcy po prostu nie doświadczeni, tragedia. Brak słów

.. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Klient

Witam Irytuje mnie w tym że jadę sobie autobusem i ten pan mówi ze jest trasa zmieniona. No jak tak można w czasie jazdy powiedzieć przez ten głośnik ze jest trasa zmieniona!!! A druga sprawa to jak jade tramwajem np 17 która jedzie do Tarchomin to w trakcie jazdy pan mówi :Uwaga trasa skrócona!!! Gdzie w rozkładzie jazdy tego nie ma. Gdyby to sie zdarzyło raz ale to się zdarza coraz częściej Za co ja płacę za bilet? Aby się przesiadać wiecznie z jednego do drugiego pojazdu??!?!?!?!?

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rafał

Chciałabym zapytać obecnych kierowców o warunki pracy, jakie oferuje ZTM? Czy ciężko się do Was dostać?

Tak2Nie1
Nick
@Rafał

ZTM jako organizator nie zatrudnia kierowców. Kierowców zatrudniają przewoźnicy świadczący usługi dla ZTM i to u nich trzeba się dowiadywać

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ZTM?

Agnieszka
Klient

ZTM polikwidował biletomaty przy przystankach mozna kupić bilet w autobusie tylko coraz wiecej ich nie działa więc taka przestroga ,że to jest tylko pomoc a jak nie działa to trzeba wysiąść na zadupiu nawet jak sie tam nie ma biletomatu i (usunięte przez administratora) z buta bo to ze automat nie dziala nie upowazniania do darmowego przejazdu i nikogo nie obchodzi ze nie ma gdzie kupic biletu.

Tak2Nie
Zosia
@Agnieszka

Ciekawe czy kanar jest taki mądry i wystawi mandat bezdomnemu czy pójdzie dalej.To nie wina uczciwego pasażera ktory chce kupic bilet ze automat nie działa.Ale z takiegi łatwo kase ściągnąć ????

Łotr
Kandydat

Co wy tak miałczecie . Ja od 24 lat jezdze na gape codziennie do pracy i zaplacilem lacznie za usluge transportowa 2200zl za grzywny

Tak1Nie2
Jan
@Łotr

A szkoda, że nie trzy razy w ciągu roku, bo byś poszedł do pierdla i może zmądrzał jakimś cudem.

TakNie1
Aniaa7200

Tak3Nie8
@Aniaa7200

Weź się za robotę, miesięczny kosztuje około 100zł.

Tak13Nie1
Arek
@Aniaa7200

Jak próbowałaś uciekać to kontroler ma prawo Cię zatrzymać A to nie jest molestowanie. Lecz się ubtyle. Oraz weź się za robotę.

Tak4Nie1
Driv

Dlaczego ZTM wymusza na przewoźnikach łamanie prawa poprzez zmiany grafików kierowcom z dnia na dzień gdzie powinny być ustalone na cały miesiąc? Jakaś komisja powinna się tym zająć.

Tak2Nie1
JACEK

ŻEBY WŁĄCZYĆ KLIMATYZACJĘ W AUTOBUSIE CZY TRAMWAJU TRZEBA TO UMIEĆ. ALE DO POTRZEBNA JEST UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA. JUŻ NIE WSPOMNĘ O TYM ŻE POJAZD ZATRZYMUJE SIĘ NA PRZYSTANKU CENTRUM A LEKTOR OZNAJMIA ŻE TEN PRZYSTANEK TO GOCŁAW!!! ŻENADA.OBCOKRAJOWCY NIE MUSZĄ ZNAĆ JĘZYKA POLSKIEGO. SĄ OSOBY PRZYJEZDNE KTÓRE NIE ZNAJĄ WARSZAWY I NIE WIEDZĄ NA JAKIM PRZYSTANKU WYSIĄŚĆ!!!!!!

Pasażerka

Dodałam wczoraj opinie ale widocznie była dla kogoś niewygodna wiec dzisiaj napisze jeszcze raz to samo ;) Daliście nakaz zakrywania ust i nosa w autobusie i nie włączacie klimatyzacji przy temperaturach jakie obecnie panują! Młodzi maja problem z oddychaniem bo chwile po założeniu robi się słabo i cala twarz jest spocona wiec nie chce nawet myśleć jak czuja się osoby starsze. Nie ma się co dziwić ze ludzie jeżdżą bez masek jeżeli nie maja czym oddychać gdy panuje upał :) Jeszcze raz gorące pozdrowienia i stanowczo NIE POLECAM!

Tak2Nie3
Pasażer

Bardzo dziękuję Panu policjantowi, za pomoc w sprawie zagubionego portfela. Bez niego straciłbym wszystkie dokumenty ;)

Tak1Nie2
Bezsilna

Firma ZTM nie dba o swoich pasażerów. Gdzie zwłaszcza teraz powinni w obliczu pandemii jak najbardziej . Kontrolerzy nadal wykonują swoją pracę, jednak punkty obsługi nie wszystkie są otwarte . Terminy nadal takie same . Mogliby pójść po rozum do głowy i trochę nam ułatwić pewne rzeczy . Po prostu trzeba iść na prawko i kupić samochód. Nie dość, że płacisz prawie 300 zł za kartę miejską to jeszcze musisz zapłacić taką samą kwotę za brak karty przy sobie . Głupota!!! Dlaczego kontroler nie ma informacji czy ktoś posiada kartę miejską. Po co są imienne ? Nie rozumiem....

TakNie7
@Bezsilna

Płacisz podatki w Warszawie, to masz bilet Warszawiaka na dwie strefy za 250zł, a nie 280zł za normalny tylko na pierwszą strefę, jak przywieziesz kartę do punktu ZTM, można to sprawdzić w internecie, gdzie są otwarte, to płacisz 21zł.

Tak8Nie
Ktoś

Życie bez kanarów byłoby lepsze w tej Warszawie im tylko kasa w głowie zatrzymują niewinne osoby które nie mają ani złotówki i rządają zapłaty a teraz wszysto podrożało naprawdę ludzie nie macie serca!

Tak2Nie9
@Ktoś

Miesięczny kosztuje około 100zł, pracującego stać na to, a nierób ma do pośredniaka za darmo, niepełnosprawni często za darmo, a starsi bardzo tanio. Reszcie walić mandaty jak najwyższe. To samo za skakanie przez bramki w metrze.

Tak11Nie
Oliwka

199 spóźnia się non stop!!! Czekałam dzisiaj godzinę i się nie doczekałam!!!

natalka
@Oliwka

bardzo mi przykro mialam tak samo

TakNie4
julka

witam wszytskich tu zebranych, 199 nie przyjeżdża od godziny!!!! według mnie jest to (usunięte przez administratora) sprawa bo bardzo sie spieszyłam!!! jestem zawiedziona!!!!

Tak3Nie1
Natalka

jesteście beznadziejni dzieki. nie polecam

Tak3Nie1
Natalka

Czekałam na (usunięte przez administratora) 199 godzine i nadal nie przyjeżdżał. jestem zawiedziona ZRÓBCIE COS Z TYM

Krystyna e-mail: figa622#wp.pl
 Rekomendacja

W dniu 6.06.2020 około godz. 13.56 wsiadłam na przystanku "Dolins Służewiecka" do autobusu linii 251 nr boczny 1206 w kierunku Konstancina. Ponieważ jestem osobą niepełnosprawną Pan Kierowca okazał się niezwykle troskliwym, życzliwym, serdecznym i pełnym empatii człowiekiem.. Życzę temu Panu za w,orową postawę wysokich premii od Pracodawcy!!!

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM - Warszawa