Opinie o ZTM w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZTM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZTM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM w Warszawa

Pasażerka.

Jestem emerytką, po operacji a kontroler potraktował mnie jak jakiegoś bandytę! Kupiłam bilet w aplikacji i po wejściu do autobusu od razu zeskanowałam kod kreskowy w celu skasowania biletu. Nie wiem co się stało ale po zeskanowaniu kodu w telefonie cały czas kręciło się w kółko i było tylko zdjęcie skanu. Pomyślałam, żeby zrestartować telefon i to zrobiłam, Na następnym przystanku weszli kontrolerzy. Telefon jeszcze się restartował i grzecznie wytłumaczyłam to kontrolerowi. Wysiadałam . Powiedziałam, że wysiadam i za chwilę pokażę bilet. Niestety po restarcie był tylko ślad, że bilet kupiony. Nie skasował się. Poprosiłam grzecznie o wyrozumiałość, przecież za 1.70 zł. to śmieszne, żebym narażała się na nieprzyjemności! Przestał być uprzejmy, podnosił na mnie głos, zastraszył mnie, groził, że wezwie Policję, więc od razu zapłaciłam za brak biletu nie z mojej winy tylko z winy kodu znajdującego się w autobusie. Można sprawdzić na monitoringu, że jak tylko weszłam do autobusu to skanowałam kod!

Dno

Nie warto tu pracować. Brak szacunku dyrekcji i kierownictwa do pracowników. Fatalnie zarządzana firma. Nie daje żadnych możliwości rozwoju, brak szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Pieniądze marne, żadnych podwyżek i możliwości awansu, pracy dużo. Pracownik traktowany jest jak zwykły wyrobnik, a oszczędności szuka się tylko na zwalnianiu ludzi i zwiększaniu obowiązków tym co jeszcze zostali. Dobra rada trzymać się od tego pracodawcy jak najdalej...

@Dno

Piszesz o marnych pieniądzach, ile to tak na prawdę jest? Dasz radę pisać kwotę albo chociaż jakieś widełki płacowe? Chciałabym się też dowiedzieć na jakiej umowie jest praca. Można liczyć na umowę o pracę? Pytam bo myślałam o aplikowaniu tutaj do pracy

@kajko
@Weronika

Pracuję od 7 lat, teraz na stanowisku Specjalisty, zasadniczej mam 5800 + dodatek za staż pracy (u mnie to 15% nie jest moja pierwsza praca, więc staż mam dłuższy), zaczynałem od Inspektora. Umowa o pracę od początku, podwyżka w zeszłym roku, awans 3 lata temu. Do tego jest 13 pensja. W trakcie pracy studia (sfinansowane przez firmę). Jest też dofinansowanie do urlopu. Z tą pracą to bez przesady, jest czas żeby papieroska zapalić ;) Jeśli jest jakaś kumulacja (sporadycznie) to nadgodziny, zazwyczaj do odbioru, rzadko płatne. Nie narzekam.

@@kajko

Chciałabym dopytać w temacie tych studiów o których wspomniałeś. Pracodawca finansuje całość? Trzeba podpisać w zamian za to jakaś umowę lojalnościowa? Na jakich warunkach? Będę wdzięczna za odpowiedź bo szukam właśnie firmy stawiającej na rozwój pracowników

Kandydatka
@@kajko

Masz aktualnie umowę na stałą? Ta kwota pensji to na rękę? A właśnie jak ktoś pali to może robić sobie częstsze przerwy, ale krótsze, nie ma z tym problemu?

kajko
@Kandydatka

Umowę mam na czas nieokreślony, kwota jest brutto, a przerwy na papierosa wedle potrzeby ;) co do sfinansowania studiów to tak, podpisywałem umowę lojalnościową.

Malwa
@kajko

To na jaki czas ta lojalka obowiązuje? Czy to zależy od tego na jakie studia sie idzie? Takie mniejsze rzeczy jak kursy i szkolenia też finansują?

MONIA
@@kajko

aLE WIESZ, ŻE PO TEJ ROBOCIE TO W INNEJ FIRMIE ROBOTY NIE ZNAJDZIESZ? Ja wąśnie zrezygnowałąm z rekrutacji na stanowsko kieronika marketingu - bo to jednak obciach

Wiolka
@MONIA

A czemu tak? Nikt nie chce zatrudniać tak po prostu czy są odpowiednie osoby do psucia renomy? Aż dziwna dla mnie sytuacja. Wiesz za jakie pieniądze miałaś pracować?

Ciekawy

Czy dużo jest pracy na stanowisku inspektor obsługi kasowej, czy da radę się wyrobić w godzinach pracy, czy trzeba zostawać po godzinach, jaka jest atmosfera , jest czas i miejsce na posiłek? Można podgrzać czy raczej na kanapkach? Czy zimą pomieszczenia są ogrzewane? Czy wypłata jest ok?

aga

firma działa prężnie szuka kasy i wystawia kary sprzed 13 czy 14 lat które sie przedawniły i do których nie ma sie po tylu latach dokumentów wpłaty juz druga kara z 700zł .Więcej nie będę korzystać z przejazdów ztm a jak bedzie trzeba to się wejdzie na drogę prawna.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Krystek

Skoro nabór jest ogłoszony na stanowisko - Specjalista ds. finansowo-księgowych w Dziale Księgowości, to kto był już na rozmowie i wie o czym jest wtedy mowa? Jest po co aplikować, skoro życzą sobie 5 lat doświadczenia (4 przy wykształceniu wyższym), a ja mam 2? I w sumie, jakie z tej pracy pieniądze?

kandydat

Dzień dobry. Czy informacja dotycząca widełek zarobkowych jeśli chodzi o kontrolera biletów jest jawna? Jeżeli tak, to w jakich kwotach oscyluje?

Jak szefostwo w ZTM traktuje ludzi?

Agata

Aż tak, to co robią? Trochę tak piszesz, jakbym miała uwierzyć na słowo, bez żadnych konkretów. A ludzie jak się wzajemnie traktują w zespole? To też dla mnie ważne.

Pasażerka

Zlikwidujcie rozkłady jazdy, kierowcy autobusów i tak nie trzymają się kompletnie czasu, linia 168 notorycznie przejeżdża z 3-4 min. przed planowanym czasem.???? O komforcie jazdy napiszę krótko, kierowcy to chyba myślą że worki z ziemniakami wożą....Czy ktoś w tym ZTM panuje jeszcze nad szkoleniami kierowców????

KUDŁATY
@Pasażerka

Jest pani pewna że ta linia była jak pani twierdzi 3-4 min przed czasem , a nie 23-24 opóźniony??? I to jest pojazd jeszcze wcześniejszy niż pani zakładała???

Maja
@Pasażerka

To jakieś szkolenia kierowców tam w ogóle są? Pytam z czystej ciekawości, bo chłopak chciałby tam spróbować sił i właśnie zastanawialiśmy się nad wprowadzeniem pracownika w obowiązki, jako ono wygląda. Wie ktoś może coś w tym temacie?

Burak

Lecę do autobusu kierowca widzi drzwi zamyka przed nosem celowo jeszcze się śmiał Chamstwo w biały dzień a bilety kosztują krocie Szkoda słów Naprawdę nie można wpuścić do autobusu ? Tylko po złości ? Życzę mu tego samego może zrozumie chociaż na prostotę i głupotę ludzka nic nie działa

Maja

Znalazłam na stronie firmy ogłoszenie na stanowisko konserwatora w dziale informacji pasażerskiej. Jakie jest wynagrodzenie podstawowe bo jak tak czytam to wymagań sporo i dokumentów do dostarczenia tak samo? To jest praca bardziej biurowa czy w terenie lub mieszana? Pytam bo w podanych obowiązkach jest wszystkeigo po trochu.

Klientka

Co za (usunięte przez administratora) prowadzi 22? Przyciskasz przyciska widzi ze biegniesz (usunięte przez administratora) a on cie nawet nie wpuszcza (usunięte przez administratora) mam nadzieje ze to czytasz (usunięte przez administratora) chamie i jest ci złe

KUDŁATY
@Klientka

Pasażerem jest się w pojeździe, potencjalnym pasażerem na przystanku,a gdzie pani była podczas obsługi przystanku przez pojazd?? Gdyby prowadzący czekali na każdą dobiegającą osobę , pojazd raczej nie odjechałby tego dnia z przystanku.

Hero

Ty i twoi pracownicy jesteście kompletnymi (usunięte przez administratora). Brak im człowieczeństwa i zrozumienia. Zasnąłem po nocnej zmianie i nie zauważyłem, jak minął termin ważności biletu. A te (usunięte przez administratora) wciąż mnie karały. Stworzenia!

Wojciech

Mało tu o samej pracy w przedsiębiorstwie, ale zaryzykuję, może ktoś z firmy się trafi? Jak jest przeprowadzany II - etap rekrutacji, test wiedzy i umiejętności na stanowisko Podinspektora ds. obsługi kasowej w Dziale Sprzedaży Biletów? Może ktoś podać, czy dużo pracy i jaka pensja? Pod koniec zeszłego roku ktoś stwierdził, że sporo obowiązków, bo ludzie odchodzą z powodu pieniędzy. Coś z tego jest prawdą?

Wkurzony

Jak to jest że busy maja wyznaczona godzinę przyjazdu i ciagle przyjeżdzają przed czasem. To jest na prawde nie poważne ustalasz sobie kiedy masz wyjść wszystko fajnie patrzysz na aplikacje i okazuje się ze bus przyjechał 5 minut wcześniej i trzeba czekać 20 na następny super ztm. Już nie mówię o tym jak niektórzy kierowcy jeżdżą jakby wieźli worki kartofli i dlatego komunikacja miejska to wielkie dno a przynajmniej w Warszawie. Walić cię gosciu w 185 który ciagle przyjeżdża przed czasem

Czy rozmowa rekrutacyjna w ZTM odbywa się również w języku angielskim?

Op

Na niektóre stanowiska (głównie w kontakcie bezpośrednim z pasażerem) podczas rozmowy mogą zadać jedno-dwa krótkie pytania po angielsku (głównie jak gdzieś dojechać lub z taryfy).

@Op

A ile jest etapów rekrutacji? Jedna rozmowa? Jak długo potem trzeba czekać na odpowiedź czy się dostało pracę?

Wściekły

Jezdze linia 136 codziennie do pracy i praktycznie nigdy nie bylo z nim problemow. Dzis autobys przyjechal wczesniej przez co spoznie sie do pracy, jak to jest ze autobusy zamiast trzymac sie rozkladu robia takie numery? Wracając z pracy autobusy 817 i 717 przyjezdzaja jak chcą, raz są o czasie, raz 5 min po czasie, a zdarza sie ze czekam na niego 40 min

Wściekły

Szukajcie innego pracodawcy ,obecnie dużo osób składa wypowiedzenia , więcej obowiązków i mała pensja . Przydało by się zrobić rewolucje w pionie P lącznie z Dyrektorem oraz kierownictwem.

Renata

Dużo czyli ile w praktyce? I co firma nie zareagowała w żaden sposób na to? Nie pytają w czym rzecz lub ludzi nie próbują zatrzymać?

@Renata

Zostawię to bez komentarza,

Krystyna

A zdradzisz chociaż czy zdarzają się nadgodziny skoro taki natłok pracy? Albo jak to wpływa na atmosferę? Jest nerwowo?

@Krystyna

Nadgodziny? W tej instytucji robisz nadgodziny, ale nie płatne tylko DO ODBIORU.

Sylwia
@Op

dużo ich wychodzi chociaż? Nie ma problemu potem z odebraniem ich?

@Sylwia

Problemu z odebraniem nie może być, bo jeśli nie odbierzesz to muszą zapłacić, a tego nie chcą robić :))) Ale dużo nie wychodzi, raz na ruski rok jakieś się zdarzają, ale to pewnie zależy od działu. W niektórych pracujesz tyle co musisz i do domu.

@Op

To skoro jest taki natłok to czy przez to trzeba szybko pracować? Duży jest nacisk na tempo pracy?

Ztm sosnowiec

Ostatni raz pisze bo telefonów juz nie odbieracie albo w końcu zrobicie porządek z tymi autobusami albo wpadną wam panowie w kominiarkach do Katowic.

Akcza

Większość wpisów tutaj to jakieś nieporozumienie. Sprowadziła się wieś do wielkiego miasta i wszyscy zdziwieni, że trzeba żyć jak w wielkim mieście czyli z korkami, zdarzeniami komunikacyjnymi itd. Już nawet nie chcę sugerować poziomu inteligencji większości z was. Wracajcie na te wasze wichury gdzie jeździł jeden pks rano i wieczorem i dajcie nam spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM - Warszawa

• Jak się pracuje w ZTM?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM?

Kandydaci do pracy w ZTM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM