Dede

Białystok

Dede

Opinie o Dede

togn

jarek - nie słyszałem jakoby potrzebowali pracowników sezonowych

Białostoczczanin

wróciłem z tego przybytku z sylwestra 2009/2010 zwyczajne dziadostwo . W ofercie było alkohol bez ograniczeń super dania itp. A było jak się coś skończyło więcej nie podawali brak alkoholu 0,25 na osobę pojany didzej 3 dania na ciepło podane jak w zakładowej stołówce i takie w smaku mie unliżając zakładowym stołówkom. A po 2 w nocy przemiłe towarzystwo miejscowych [usunięte przez administratora] w towarzystwie alfonsów dosłownie bydło na parkiecie które na wpół golasa wystraszyło klientów. pozdrawiam zadowolony Białostocczczanin.

Zostaw opinię o Dede - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dede