Opinie o Spółdzielnia Metalowiec w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Metalowiec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Metalowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Metalowiec w Białystok

Marek Nowy wpis

Czy ciężko się wdrożyć do firmy ?

sssssssssssssssss Nowy wpis

a mi to fajnie bo jestem alkoholik ............

bartosz Nowy wpis

umowa zlecenie dla kogoś po 26 roku życia @mozik to już dla mnie kaplica, ciekawe czy dają później umowę o pracę...

Mister Nowy wpis

Metalowiec oferuje wózki wędzarnicze, do farszu, foremki wszelkiego rodzaju. Zastanawiam się czy aby na prawdę mają tak szeroką liczbę klientów, że działalność jest ciągle opłacalna. Jest w stanie ktoś powiedzieć jakie warunki należałoby spełnić aby myśleć o pozytywnym przejściu rekrutacji w przypadku pojawienia się jakiejś oferty pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spółdzielnia Metalowiec? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

wiesiek

nie chcą inaczej nie przewijałoby się tyluziutków przez zakład psychiatryczny pójdź tam i popracuj...po co dawac na stale umowe jak mozna w kija latac z praownikiem??

benek

rodzinna firma a w takiej jak wiadome się nikt obcy nie wybije......więc co się dziwisz że mało płacą i ganiają wiecznie do roboty od wiaksa do piaskarki i wózków bo wiecznie mało i mało...

juzek

i tak umowy na stałe nie dostaniesz jak nie wleziesz w d...komu trzeba...zapytaj kapusia mazowieckiego jak się kolegów sprzedaje dla dyrektora żeby tylko własną d...ocalić a winę za własne obijanie się zwalić na innych z którymi sam wódkę pił i potem zażygany spał w piaskarce...sprzedawczyk

Edward

@namek, czasem nie sama kasą człowiek żyje, takie rzeczy jak wykonywana praca, atmosfera tez się liczą, to może nie skreślaj Metalowca.

slusasz

a aj by hciał wiedziec jak tam płaca na start jest na godzine ? napisze ktoś odważny czy wszyscy się bojom ?

czesiek

tam nikogo nie ma normalnego a szczegolnie przełożeni !!!! to wogle jest dziwna firma najgorsza firma w jakiej pracowałem

Dyrektor

spytaj sie makara jak tam z urlopami .nie ma urlopów

janusz

tak na umowach ustnych [usunięte przez moderatora]

tomek

i szef [usunięte przez moderatora] mówi ci cos innego a płaci cos innego a jak cos mu powiesz ze miało byc cos innego to ściemnie i obiecuje ze bedzie lepiej

czesio

powiem ci tak bedziesz stał trzy szlifierce i gradował blachy i nic innego sie nie nauczysz bo bedziesz tylko to robił albo piaskował bez kombizonu i nawiewu a wynagrodzenie marne . zreszta sam zobaczysz jak tam popracujesz . Nie polecam nikume

Mietek

Złe warunki pracy zła płaca chociasz przy zatrudnieniu w tej firmie pan dyrektor [usunięte przez moderatora] mówił cos innego a na wypłate to juz tez cos innego .Nie polecam nikomu tej firmy ...i najlepsza w tej firmie to jest piaskarka nie wiem jak wogule ona istnieje piaskuje sie bez kombinezonu i wentylacji tam tylko sie nadaje inspekcja pracy !!!

czubek janusz

metalowiec jest firma o zlej renomie .

RADEK

METALOWIEC -FASTY UL. POLONIJNA 4 To jeden wielki syf nie zazdroszcze tam nikomu kto tam pracuje !!!! Pracowałem tam jakies pare dni płaca marna warónki tez marne .warónków pracy to tak naprawde to nie ma zadnych ....

tokarz

[usunięte przez moderatora] płacą marnie, [usunięte przez moderatora]

Najgorsza firma !!!!Nie polecam nikomu!!!!

TO NIE FIRMA TO MUZEUM

ta firma to jedno wielkie muzeum .maszyny to chyba z czasów średniowiecznych jeden młotek jeden klucz na całom firme ale produkcja trwa.bilety powinni wprowadzic do muzeum [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Metalowiec - Białystok

Spółdzielnia Metalowiec
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Graniczna 6
    35-326 Białystok