Opinie o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Komputronik

A po wszystkim w poniedziałek każdemu rączkę podać jak gdyby nigdy nic. I się uśmiechać. A po robocie ogarniać firmę na forum.

Super praca, polecam karzdemu sprubowac. Jest milo i synpatycznie hej

Na hali jest 1'C i nie ma żadnego pomieszczenia gdzie można ogrzać się w godzinach pracy. A w miejscu pracy powinno być przynajmniej 14'C myślę ze niedługo PIP się tym zajmie i w końcu będą godne warunki pracy lecz puki co jest zimno

Cyrkus

To dopiero cyrk zwolnili paru pracowników niby za zniszczony stary komp,a okazało się że przez przypadek zniszyl go pracownik który dalej tam pracuje ;)

Mario
Kandydat

Czy w firmie jest miła atmosfera? Jestem kandydatem i dla mnie to połowa sukcesu

@Mario

jak DLA MNIE to otmosfera super, wysokie zaropki i letka synpatyczn praca . ... polecan karzedmu 1!!!1

Morwa
@Mario

Zależy na jakie stanowisko startujesz, do jakiego działu, bywa różnie

Piesnababy69
@Mario

No patrz jakie mile wymiany zdań tu występują, to chyba świadczy o wszystkim ????

Zofia
@Mijagi

Cześć, a mógłbyś napisać coś więcej o tych zarobkach w AW-Narzędziach? Jaka stawka oferowana jest na początek? Czy później ona rośnie gdy nasz staż pracy się zwiększa? Jeśli tak, to o ile? :) I na jakim dziale i stanowisku pracujesz w firmie?

@Zofia

A co szukasz pracy ?

Monte
@Mario

I jak Panie kandydacie? Udało się??

Mijagi Nowy wpis
@Zofia

Jest legancko tu tego, benek jak trzeba zrobi przysiad na butle od vanisha, pinionszki czasem na prawo, czasem cos ekstra na lewo. Najważniejsze.. to premia i nadgodziny pod stolem u kierownika he he he, ja polecam prace na pakownj i zbieraniu pozdro 600 benek ty lumpie

Mustafa Nowy wpis
@Mijagi

To prawda, jest elegancko. Ostatnio kolega tu wyżej Mijagi zrobił przysiad i " pod stołem" wyrobił premię. Ma gość drożdże w ustach ????

ZagubionaBetoniarkaZPolbruku Nowy wpis
@Mustafa

Pomijając to, kto komu siada na butle i co robi pod stołem to to, co się tam odpierdala to o pomstę do nieba wola, jak tam (usunięte przez administratora) piorun w najbliższym czasie to sram na środku Schenkera pozdrawiam

Euro Nowy wpis

Prawidłowo! Niektórym w ogóle nie powinni wypłacać... Tak trzymaj kacap! Brawo

Aneta

@Pracownik a macie chociaż jakieś odpowiednie ciuchy termiczne zapewnione przez szefa?

Siurek
@Aneta

Tak, Henio spod Sokółki rozprowadza majty z golfem a Anżej disco polo "jard" dogrzewa magazyn paletami... Oby do wiosny! ????

No i co
@Siurek

No i co?

Ferdek
@No i co

No i do pośredniaka

Joanna
@Aneta

Jest poniżej 14 °C? Rozumiem, że macie chłodnie na magazynie dlatego szef nie musi dogrzewać. Inaczej zamyka firmę do czasu zapewniania temperatury minimalnej ustalonej w prawie pracy.

Bucol drapa

Tak, na kukle...

Ciota pyniek

No (usunięte przez administratora) i tak frajery lecą do kierownika że nic nie robisz, buraki

Spoko

Że niby kto?

Nick
@Spoko

Helikopter

Jacek
@Nick

I nie tylko helikopter, wszyscy wiedzą kto

Ciota pyniek
@Ciota pyniek

Dobrze wiesz gdzie mnie znaleźć zapraszam. Powiedz mi to w 4 oczy.

Kozak

Chyba w 4 śmigła xd

INSPEKTOR Dżelonek GADŻET
@Ciota pyniek

Miód dla moich uszu jak czytam wypociny nieudaczników na magazynie. Do roboty się brać, a wtedy nie będę musiał na was donosić śmierdzące lenie!!!!!

Okularnik

Widziałem ciebie pod stołem, zassysales gila razem z inspektorem goodżetem. Takie dwa (usunięte przez administratora). Następnym razem jak walicie w ślinę w kontenerze to pamiętajcie, że ktoś może to widzieć (usunięte przez administratora)

Benedyktinio
@Okularnik

Widziałeś ich bo sam z pod biurka nie wylazisz, jako doswiadczony zasysacz zakładasz nakolanniki i jazda pod blat ale masz mu za co dziękować bo żeby nie sweter to nadal byś leżał pod żabką karzełku

Twój kochaś
@Benedyktinio

Najpierw się zorientuj, kto to pisze fraje... rze. Przecież to ja twoj kochaś, to ze mną grzales w ślinę w kontenerze, jak nas nakryli. Ja to biorę na klatę, a ty dalej się kompromitujesz

@Twój kochaś

Wy tam wszyscy dobrze się drapiecie po wackach jeden drugiemu.... Załosne ale prawdziwe.

Lobo
@Janek

Zapomniałeś jak sam mnie drapales ??

Benek
@INSPEKTOR Dżelonek GADŻET

Siema sweter

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo pozytywny. Bardzo luźna rozmowa. W rozmowie bierze udział koordynator wraz z dyrektorem. Spoko ludzie. Rozmowa trzymała poziom.

Pytania

Pytania standardowe- o poprzednie miejsca pracy karierę itp

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

waldek
Klient

Przepraszam dalej można u was kuic euro po 20zl?

Tak

Za 20zl śmiało możesz się wypiąć

Kefir
@waldek

Tak, swetrix z benkiem rozprowadzają za plecami Ip.

blocked

Benek jest pierwszy do zwolnienia, nie nadaje się do niczego, ten chłop to porażka

@blocked

To lizus swetersona. Ponoć jego były chłopak z ogólniaka...

LEGO
@Klocek

O znalazł się w końcu mój przyd...pasek, ostatni klocek do układanki. Pod stół raz!

XD
@LEGO

Tam się (usunięte przez administratora) naprawdę nic nie zmienilo do tej pory w twarz żaden innemu nic nie powie a większość wylewa swoje zale tu, jakby ktoś jeszcze zwracał na to uwagę, wasze opinie stąd koło (usunięte przez administratora) latają tym wyżej, bo oni wiedzą, że to tylko nieudolne próby wyrażania swojej frustracji, wam może i lżej ich to nie obchodzi, weźcie ludzie życie w swoje ręce zamiast ciągle narzekać na każdego dookoła, takich miejsc pracy jak to są dziesiątki, na (usunięte przez administratora) się tam kisić jeśli coś Wam nie odpowiada no szanujcie się ludzie

Damian
@blocked

Nie ty go zatrudniałeś i ty go zwalniać nie będziesz. Dużo jest osób co się w Aw nie nadają i pracują. Mordka cichutko i grzecznie pracuj a jak się nie podoba to wiesz gdzie są drzwi...

Bolec
@blocked

Benek dobrze ciągnie kukle dla swetersona!

Stolec
@Bolec

Uwierz, że nie ma lepszego od ciągania niż ty. Jesteś the Best. Tylko musimy zmienić miejscówkę, bo ostatnio na konewkach prawie sitko weszło ci w(usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk na prywatną opiekę medyczną?

schenker

Pewnie andrzej z leszkiem handluja paletami a kierownik dalej obdaza ich zaufaniem a oni to wyraznie wykorzystuja i dalej sprzedaja paletu.a moze i nie tylko bo coraz wieksze braki mam nadzieje ze po remanencie dyrekcja wyciagnie wnioski.

Jurek
@schenker

Zapytaj tak Lechu zjemy po orzechu?

KT
@schenker

A co widziałeś czy tak tylko p....

Toyota
@schenker

Bardziej zastanawiam się jak ten gruby, rudy okularnik jeździ na tym wuzku, coś on widzi? XD czy tylko innym ksywki swego pokroju wymysla?(usunięte przez administratora)

Honda
@Toyota

na czym jeździ? hahahah Benek Ty najpierw pisać sie naucz, skończ podstawówkę to może dostaniesz inne zajęcie niż zbieranie śmieci na B. Sweter za Ciebie dyktanda pisał?

Peugeot
@Honda

2 dni myślałeś niestety pudło a wuzek specjalnie napisałem bo miałem wątpliwości czy rozróżnisz pisownię ale patrzę prawda zabolała wiedz tylko że za tą ksywę co mi wymyśliłeś ty dostaniesz 5 nowych

Ryży garbuz
@Honda

Jak ty gimbazę na raty kończyłeś kolo, czego chcesz od innych? Nikt nie jest takim pachołkiem jak ty. W wieku 20 lat gimbę skończyć to jest coś!

Czy w firmie AW-Narzędzia Walenty Androsiuk są regularne szkolenia pracownicze?

Lord Farquad
@Pytanie

Nie ma szkoleń żadnych nawet podstawowych taki jak przeciwpożarowe a jak chcesz jakieś szkolenie to sam musisz organizować i płacić za nie tak jak chłopaki na wozki

Zły magazynier
@Lord Farquad

Strach pracować. Człowiek drugie tyle wydaje na psychologa. Przez dwubiegunowość kierownika.

Bigos

Szczerze omijajcie to miejsce Magazynier dla nich to najgorsze scierw..... oni nawet dla handlowca ktory w cieplym siedzi daja bluzy ,kurtki . A dla pracownika od ktorego duzo zalezy niestesty nic .a sory raz na dwa lata kurtke w ktorej nie da sie robic. Poszanowanie pracownika jest mniejsze niz zero. Skoro ktos pracuje rok i ma mniejsza wyplate niz ten co dopiero przyszedl. Bo jak mowi kierownik w dobry mom3ncie sie zatrudnia. Odchodzi dwoch wozkowych a juz kolejnych dwoch sie szykuje a oni dalej traktuja i mowia ze se poradza. Nie wspomne juz o Euro biznesie ktory dalej sie ladnie kreci i czlowiek drzwi otwiera i wywozi a pozniej idzie i klepie po plecach:)

Paleta
@Pracownik

To prawda dziś tak było zimno a nie można się Nigdzie ogrzać ;( więc człowiek co chwilę do łazienki chociaż tam trochę cieplej ;( A tak to biega po magazynie ganiam biedronkę ( kacza (usunięte przez administratora) ) to ciepłej przynajmniej ;(

Witek
@Pracownik

Za robotę się bierz a nie tylko +25 szukasz! Mam cię na kamerze od dłuższego czasu...

Pacak
@Witek

Jak zimno to zacząć się ruszać a nie po kiach się chować albo miedzy regałami

@Pracownik

Szef na wszystko patrzy i na pewno to doceni. Nie dość że w mrozie to jeszcze po 10 godz. Na pewno premia będzie ja tam nie narzekam tylko normalnie pracuje. Wy też tak róbcie jak wszyscy a nie narzekacie. Bo nie tylko ja po 10 godz chce pracować. Są jeszcze inni chętni, więc o czymś to świadczy a że dwóch czy tam trzech pokarudzi no trudno.

Zarobas
@Janek

Świadczy to o tym że masz zła pracę mało płatna ;) i musisz rypac po 10h na mrozie żeby mieć jakieś pieniądze ;) No ale tak mają ludzie bez większych perspektyw ;)

PIP
@Pracownik

Wszystko jest ok i nie ma się do czego przyczepić. Ludzie ns zewnątrz pracują i też się nie czepiam jako Inspektor

Mojo
@PIP

No jak chodzi taki w okularach kurtki nie nosi buty sandałki trzęsie się z zimna i sieje ferment na magazynie wszystkich buntując i narzekając jak to zimno

Dejniel
@Mojo

Toż to Inspektor prawa pracy jest! Ksywa krótki donos, gumowe ucho!

Bażant
@Mojo

Jeśli mamy znawcę na magazynie to może coś ugra w naszej ciężkiej mroźnej sprawie

Bolek
@Dejniel

To ten Dejnel czy jak mu tam się marnuje min inspektor BHP

@Zarobas

Właśnie zarabiam dobrze nawet za 8 godz, ale jak jest możliwość to robię po 10 godz. Jestem doceniany w tej firmie tak jak inni pracownicy Dajniejo i reszta też. I wcale zimno nie jest mamy odpowiednie ubrania, ciepłą herbatę.

Zupens
@Pracownik

Mówienie Ze 20m na przerwę to mało ??? Znam gościa co w 20m zjadal 6zup dwa tosty i wychodził razem z drzwiami Kwiaty aż zimne się robiły

Bodzio
@Zupens

A co w tym dziwnego Rudy jak idzie na przerwę wyciąga michę wielkości kociołka i w pieńć minut pożera

Danzel
@Mojo

Czyżby nasz Inspektor Dejnel? Chyba nie ma takiej osoby której by Dejnell nie zagadał

Oko Żubra

Jeszcze nie jadłem tak drogiego twarożku

Bury
@Oko Żubra

Co kogo boli ze je zarabia pracuje to chyba normalne na głodnego to i pracować się nieda

@Danzel

Zawsze mówiłem ze Dajnel się marnuje w AW chłop ma perspektywy by iść wyżej. Ale to nic straconego jeszcze więcej chłop niech pracuje i będzie awansik.

Rajdowiec
@Pracownik

Ty, niskorosły "kierowniku"! Przestań opluwać wszystkich w koło i sam sobie odpisywać na komentarze, bo jest to żałosne jak walenie małpki pod żabką.

Kilof
@Danzel

To denzel czy Danzel ??

Opluwacz
@Rajdowiec

Jak zbieram zamówienia to tylko słyszę, jak się nawzajem obgadujecie. Twarożek z Inspektorem Dejnelem na innych, później wszyscy jadą twarożka, że to lamus, Dejnel, że mu ciągle zimno i się wszystkim żali, detox, że zaraz po pracy wali do żabki, porażka..... A że ten to biega z zamówieniami, tłuścioch driver chce być śmieszny, a jest żałosny. Chcesz być szanowany, szanuj innych, nie pasuje to won, a daj nam pracować. Raz wolniej, raz szybciej, ale swoje zrobimy. Nawet Goblin ma was dość....

opluwany
@Opluwacz

w końcu ktoś napisal prawde. Te cio.y ciagle na siebie nadaja, a puzniej z pretensjami do innych. (usunięte przez administratora) Ciekawa ile z was z ucha strzelilo? Pewnie wiekszosc.

Radek.
@opluwany

Zaczynając od kierowników idąc do zwykłego pracownika nikt nigdy ci w oczy nie powie prawdy, tylko za plecami albo tutaj.

Tylko znajdź
@Radek.

Śmiało znajdź

Jestem za

Przeżyłem bigosa przeżyje i twarozka, ta strzelba to jakaś pomyłka. Z chęcią podpisze się za i WON z nim!!!

Danielko
@Jestem za

Akurat ty go nie zatrudniałeś, i ty go zwalniać nie będziesz póki co. Pracuj jak człowiek i przestań się żalić, bo to nie ma sensu.

Fran Kimono
@Jestem za

Za rzadki jestes,by cos zdziałac.

@Pracownik

Nie licz na to, zarówno kontrole PIP’u jak i BHP były niemalże od początku istnienia firmy „pod kontrolą” Pana W. Zainwestuj lepiej w ciepłe kalesony :), bez ironii.

@Fran Kimono

Oj żebyś ty się nie zdziwił co Dajniejo potrafi... Ja bym tego nie był taki pewny

Miko
@Andrzej

Zamknąć już mordy bo dość was mam masz coś do kogoś to podejdź i mu powiedz a nie piszesz brednie jeden z drugim typowe Polaki aby ktoś dostał podwyżkę to już sraczka że czemu on dostał róbcie swoje pilnujcie swoich problemów i nie srajcie na siebie na forum a jak nie pasuje to kiero mówił droga wolna na siłę nikogo trzymać nie będzie a co poniektórzy to trzymają się pracy jak rzep psiego ogona skoro mówicie na magazynie że tyle jest wolnych etatów to po co się jeden z drugim marnujcie u Walentego tylko zapamiętajcie jedno szanuj szefa swego ,możesz mieć gorszego

@Miko

Oj już tak sie nie oburzaj, jak się nie podoba to przecież nikt tobie nie każe tego czytać.. Akurat w takiej pracy zawsze będzie jeden na drugiego gadał bo jest duża rotacja.

Andrzej

Widocznie dla niego to odpowiada takie traktowanie. A pewnie jeat tak że boi się iść do toalety żeby chociaż premii mu nie zabrali trochę załosne.

Joanna
@Mojo

Ja jest poniżej 14 °C zamknąć ten (usunięte przez administratora) a nie swoim zdrowiem płacić za kogoś interesy. Jak ktoś nie zna prawa pracy to ora. Albo nim Oraja

zobroffka

Jak tam na swieta zubrowka 0,5l czy kara i jedynie oddech mokasyna na plecach?

@zobroffka

Pewnie na święta po kopercie dostali bo zobacz jaka cisza na forum ;) zakazali się chwalić

Święta
@Janek

Bigos zajmij sie swoim życiem:) szczęśliwego nowego roku:)

Janek

Bigos to kto to jak ma na imię?

Boczek

Bigos czy Paździoch, w związku z faktem, iż lubisz zabawy z kulami jest oferta dla ciebie, trzeba wysprzątać wszystkie kulki Aleksa. Jak będziesz grzeczny to pozwolimy na czyszczenie całej latryny. Bez zająknięcia bierz się do roboty!!!

Barszczyk
@Janek

Sytuacja z ubiegłego roku. Paździoch nie wziął jedzenia na drugą zmianę. Szifo przywiózł dla Aleksa bigos i wlal do miski. Paździoch z głodu wieczorem chciał buchnąć miskę z bigosem od Aleksa. A że Aleks się nie dał to go capnął za kule. I tak oto powstal z tego niezły Bigos.

@Boczek

Akurat tu widzę że kolega ma duże kompleksy czyżby był zazdrosny, a może sam próbuje pnąc się w górę? PAMIETAJ że każdy sposób jest dobry

Sweter
@Święta

Zajmij się sobą albo Benem . Że ci się chce chłopowi staremu firmy bronić . Dobrze muszą płacić za to. CuKierrasku

Tomasz Tyndyk

Nie rozumiem czemu się czepiacie pana Andrzeja D. to że jesteś brudasem i robisz chlew na magazynie to widocznie nic innego nie pomaga jak zgłoszenie to do kierownika bo nie patrzysz że ktoś po Tobie musi to potem sprzątać (tego już nie widzisz)

Fran kimono
@Tomasz Tyndyk

Tam tez taki mądry byłes????????????

Malina
@Tomasz Tyndyk

Jak to brudzą Ci co najwięcej gadają że sprzątają o

Andrzej

Eee tam Panowie nie narzekajcie chłopcy po 10 godzin pracują wypłata ponad 3 tyś, można robić. Także każdego zapraszamy chętnych do pracy. Wiem co mówię

Szmaragd
@Andrzej

Dokładnie, bliżej weekendu -20, będzie można nawet gołymi jajami przytulić się do kontenera...

@Szmaragd

Ee tam damy radę jakoś. Może szef doceni starania i zapłaci więcej

Super praca, polecam karzdemu sprubowac. Jest milo i synpatycznie hej

Mb

Dobrze gadasz, jest fajnie i synpatycznie, morzna zarobic i prenie so durze

Hahaha
@Mijagi

Ktoś tu chyba liże (usunięte przez administratora) im ????????????

Seba

Potwierdzam :)

Wibrator
@Seba

Jedna gwiazdka świadczy o czymś . Myślicie że coś zmienicie kłamiąc ludziom że jest fajnie ?

@Wibrator

Jedna gwiastka swiatczy tylko o tym, ze pracownicy nie szanuja szefa ktury daje im hleb i zarobic koniec kropka

Boss
@Mijagi

A Szef szanuje kogos? On nawet nie wie jak ludzie sie nazywaja ktorzy pracuja u niego dobrych pare lat.

Midżogi
@Boss

Szef szanuje karzdego i do karzdego podhodzi inwydiwualnie . Nie wiem gdzie ty pracowales

@Midżogi

Pozatym szef nigdy nie rzalowal piniendzy na premie i dodatki na swienta jak ktos utciwie pracowal i ciezko . Chyba pomylily ci sie firmy . Z tym smp za ulico

@Mijagi

Akurat zawsze żałował. Premia na swieta flaszka zubrowki? Moze wy kierowniczki dostajecie cos na swieta. Dla mnie bylo wstyd powiedzic co dostalem. Obecnie pracuje w smp i bardzo se cenie ta prace. Po przepracowaniu roku mam wieksza wyplate niz u walentego z premia mialem. Swieta bardzo zoskoczony bylem gdyz dostalem premie raz dwa.

12 lat stażu obecni emeryturze
@Mijagi

Dodam że uczciwie godnie i bez stresowo. Wystarczy tylko chcieć pracować plus trochę kreatywności i myśleć Panowie tyle albo dla nie których aż tyle. A każdy szanujący się pracownik jak mu coś nie pasuje to zmienia pracę na taką co mu pasuje. Ale skoro woli ujadać na forach jak to źle mu i wogóle to znaczy że żaden z niego pracownik. Mało tego konfident. Wszystko w Aw jest na legalu podstawy w całości na konto. Premie na konto. Pełny profesjonalizm.

Byla salaga

Moze i na akord ale przyjmniej wiem za co kase dostaje. A ty kolego jak pracujesz? Co wyklikasz to masz znaczy i tak polowe zabiora. Nedzna kasa i warunki ze zimno. Szanujcie zdrowie a nie pracujesz za 2200 zl plus flaszka.

Łorel
@Byla salaga

Wpadnij kiedy na stare śmieci to pogadamy a nie tutaj i zobaczymy odcinki z wypłat jeśli chcesz

@Łorel

Chętnie Ci pokaże jak wyglada normalna wyplata z premią;)

Sztor
@Byla salaga

Normalna w sensie jak pracujesz każda sobotę i czasem niedzielę zapomniałeś dodać

Gertruda
@Mijagi

A ja polecam zakupić słownik ortograficzny a potem pisać jakiekolwiek opinie

Ostatni
@Mijagi

Ty chyba premii nie widziałeś. Jak premia nazywasz 100-200 zł to gratuluje burżuju :) Na święta butelka wódki i zjeba od kierownika w wigilię ze człowiek nie pracuje hahaha. Nadgodziny wypłacane pod stołem. Powiedz mi dalej jest stawka 20 % podstawy za nadgodziny ?? A czekaj czekaj po kontroli z PIPU nadgodzin niema hehe. Jak to kierownik powiedział żeby mówic ze nadgodzin niema. Prosta sprawa wystarczy sprawdzic ewidencje czasu pracy z 3 lat Ciekawe ile się nazbierało tych lewych nadgodzin :)

12 lat stażu obecni emeryturze
@Byla salaga

No tu akurat z tymi Świętami to prawda. Kiedyś była kasa na Święta z tego co kojarzę to 200 zł lecz ostatni raz było to 9 lat temu. Wtedy to była niezła kasa. Budowała morale wśród pracowników. Teraz jest flaszka o co z tym chodzi? Nie wiadomo. Wszystkiego nie można mieć. Taka polityka firmy to trzeba uszanować. Choć przyznam że nie znam żadnej firmy która by nie dawała pracownikom żadnych benefitów Świątecznych. Nawet Ci niezbyt przyjaźnie nastawieni do swoich pracowników pracodawcy rzucą pare stówek czy Sodexo.

Hahahaha
@Midżogi

A tobie to chyba zapłacili za pisanie takich głupot . Nie wiem kim jesteś ale na pewno nie jesteś zwykłym pracownikiem albo walisz dla nich z duu... Lub jesteś kierownikiem .(usunięte przez administratora) Taka mają dewizę . Ciekawe czy po wizycie pipu zapłaci wam premie ? Bo jak będzie w plecy to zacznie kombinować .

Hahahaha

Żałosny jesteś człowieku

@Hahahaha

Haha akurat stalem za regalen jak ten cały imspektor hodzil to slyszalem jak mówi ze często sie zdarza tak ze jakis byly pracownik zglasza firme ??! a jak przychodzi na wizytę to wszystko jedt okej hahahah to dobra kontrola !! Pogratulowac sptytu buahaha

Wszyscy wiedzą jakie prawa są łamane i jak walicie w hu... Do czegoś na pewno się przyczepia i skończy się sielanka . A zgłaszać można ciągle jak nie teraz to innym razem wpadniecie . Może znajdą się inni co też nie będą się bali prawdy powiedzieć . A nad okręgowa inspekcja pracy jest Rad ochrony pracy do której też można napisać ????????????????

Tiktak
@12 lat stażu obecni emeryturze

Właśnie ta stronka służy do tego aby ostrzec innych przed przyjściem do tej pracy .

@Były pracownik

a z kad u cb wgl taka negatywna opinja... pzeciez wszystko bylo i jest ok ;]] ... nie rozumiem ... przepisy bhp ok wyplata na konto premia tez nadgodziny normalnie placone wiencej niewiem. ???! bylo dobrze a teras jest tak samo ;]]

Franek
@Mijagi

Mijagi wez sie ogarnij bo jak patrze na Twoje wpisy to mam wrazenie ze na przedszkolu zatrzymala sie Twoja edukacja????

Z gangu fiefiura
@Mijagi

Tesz polecam szkoda że fiefiura nie ma z nami ponoć papierkowa robotę dostał

Euro

co musi sie wydarzyć zeby kierownik zobaczyl ze to jest prawdziwy szkodnik firmy? Czy moze znowu pseudo brygadzista wyjdziesz na srodek i bedziesz przepraszac? Tak kazdy wie ze to andrzejek trzachal automatem. Za dwa zlote? Miej troche honoru!

@Euro

Tak tak on i jego kolega baleron - arturek

@Euro

Ktos cie bardzo nie lubi ale akurat tam go nie bylo, kazdy na pakowni dobrze wie czyja to sprawa.

@Euro

I co z tego, że wiedza? I tak kolejne batony są moje...

Jajo
@Euro

Andrzej, filip i adam (wozkowy w okularach) to oni brali udzial w rozwaleniu automatu.

Rudy czołgista
@Euro

Brak honoru z mojej strony!!!!

@Jajo

Duża Pigi? Tak wiedziałem...

Batonik
@Rudy czołgista

Jam jest rudy, alias kangurek, kicam po batony i po samochodach. Łydki puchną

@Rudy czołgista

Wszyscy tak narzekacie a i tak dalej pracujecie, czyli pitolenie na forum a i gak potulnie do pracy się chodzi.

Bucol drapa
@Janek

Muszę, a skąd ja wezmę darmowe batony?

nie rozmieszaj mnie czlowieku
@12 lat stażu obecni emeryturze

Ot i wielki miłosciwy! Wypłata w całości na konto! Kto by pomyślał, że taki z niego dobrodziej. Jeszcze może w terminie? Szok. Co to w ogóle za argument? Boją się, że PIP znowu porządek im "zachwieje" to działają "legalnie".

Bolec
@Janek

Do roboty się brać a nie drapiecie się się po... W kątach! Nie ma komu robić a zamówienia napływają nawet z Argentyny! Fernando Morales sam tego nie ogarnie...

Automat

Praca 6 dni w tygodniu. Polecam serdecznie.

@Automat

Co ty gadasz za głupoty? Soboty są dla chętnych. Ewentualnie dzień wolny do odboru za sobotę nikt nie zmusza ciebie do pracy w sobotę. Nie gadaj głupot i nie siej fermentu ludziom....

Stasiek
@Janek

Chyba nie tutejszy ktoś jest

@Automat

Mokasyna już totalnie przepociło z tymi sobotami, coś tu jest kręcone i to grubo ciekawe jaka stawka jest, czy 50% do stawki sie wlicza bo może o tym też zapomnieli niechcący ;p

鹿皮鞋,他媽的
@absolutny wyzysk

Oni już dawno zapomnieli jak powinno szanować się pracowników. W głowie tylko pustka i alkohol weekendami.

Jurek
@absolutny wyzysk

Już oni tobie tacy chętni nawet po 100% zapłacić mało tego czekają pod drzwiami żeby tylko zapłacić. Facet obudź się

@Stasiek

Tutejszy tutejszy jak się nie podoba to zawsze można pracę zmienić. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma.

@Jurek

Mają taki obowiązek polecam zapoznać się z kodeksem pracy, czytanie nie boli, chyba że wolisz być (usunięte przez administratora)

@absolutny wyzysk

Oo znalazł się specjalista kodeksu pracy człowieku Ty się marnujesz na tym żółtym wózeczku idź lepiej do jakiejś kacelari prawnej a nie marnujesz się między regałami

@Mijagi

Ale regały to moja pasja, kocham jeździć wózeczkami, paleciaczkami to mi daje wewnętrzną radość, czuję sie spełniony, a że się znam na prawie i jest wolność słowa to z niej korzystam

Kuroliszek plamisty
@Janek

Jak się kierownikom to mogą zmienić pracę. Racja.

Vesemir
@absolutny wyzysk

Medalion drży. To miejsce mocy.

Geralt z Rivii
@Vesemir

Zaraza! ale wiejee.

Kosz.
 Problem
@Mijagi

Całe życie pracujesz w kołchozie to nie wiesz jak w normalnej firmie się ludzi traktuje . Gość się nie marnuje tylko wie jakie ma prawa . a ty całe życie poniżany tobie normalne pozdrawiam masochistów.

Poseł

Witam pytanie czy dalej nikt na magazynie nie szanuje starych pracowników? I jak rozni sie wypata oraz premia do tych nowych? Jak pracowałem dwa lata temu to byla nedza ze czlowiek ktory pracuje pare lat ma 150zl wiecej niz tak zwana salaga? Czy cos sie zmieniło? Jakies stażowe?

@Poseł

Jakie stażowe chyba pomyliłeś firmy, stażowe są w mundurowce.

Muniek
@Janek

Chyba w budżetówce jak już coś

@Muniek

Budżetówka czyli gdzie?

Milłakie
@Janek

Czyli wszystkie instytucje finansowane z budżetu państwa

@Milłakie

Czyli chcesz mi powiedzieć że np. urzędnicy w urzędzie miasta , dostają stażowe ?

Marcin

@poseł a jak długo stażem są tam pracownicy?

Komputronik

Odawaga
@Komputronik

Odważni w necie w realu już nie

Mooo

Nie jest ci to obce wiesz o co chodzi

BENDRIX
@Komputronik

MAM PYTANKO SŁYSZALEM ZE U PANSTWA MOZNA JESZCE KUPIC PALETY EURO PO 15ZŁ SZT. CZY DALEJ JEST OPCA TAKA???

Tadeusz Malinowski
@BENDRIX

Od kilku lat tylko tam kupuje palety, polecam Pana Andrzeja bo jest profesjonalista i przy większych zamówieniach daje czasem gratisy

Andrzejo

Weekend wolny to i cisza na forum....

Zostaw merytoryczną opinię o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Witolda Sławińskiego 8