AW-Narzędzia Walenty Androsiuk

Białystok

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AW-Narzędzia Walenty Androsiuk

Baker

Dexter i Demon to ta sama osoba, obstawiam nowego gościa z Barta co nie przywitał się w hotelu z resztą ekipy - swoją drogą nieładnie. Niedawno zatrudniony a już robi za adwokata - jak to ujął "gÓry". Prawda oczywiście nie jest jedna- co najwyżej leży gdzieś po środku. Nikt tam wyżej nie pisał o warunkach dla DO, było jedynie o : wysokich planach i dużych wymaganiach dla PH. Pomińmy sprawę Gps, bo to rzeczywiście norma w dzisiejszych czasach.

demon

Witam. Nie ma co wylewać hejtu. Atmosfera jest dość przyzwoita. Znam miejsca gdzie jest zdecydowanie gorzej , by nie powiedzieć źle. Gps w aucie ? No i co z tego. To jest norma w dzisiejszych czasach. Jest wynik zarobić można . Niestety nie jest to system prowizyjny , lecz premiowy a to spora różnica. Robiąc kilkadziesiąt tysięcy zysku netto pieniążki powinny być zdecydowanie lepsze. I jeszcze jedno , zwiększcie etaty w dziale handlowym stacjonarnym by odciążyć handlowców terenowych.

Dexter

Ja zacząłem pracę w AW -prawda jest jedna,jak pracujesz uczciwie to zarabiasz.praca ph to nie zawsze 8 h wiec jak ktoś pisze że "musi" dłużej poeździć to zapraszam do marketu na kasę ,tam jest od do. Druga sprawa-nabijanie kasy "gÓrze"- po to są pracownicy,masz chęć nabic sobie kasę-kup auta,załóż firmę a inni będa nabijać kasę tobie.Żałośni są ci którzy szukają pracy jako PH a oczekują warunków jak DO(dla doświadczonych PH skrót DO jest znany)

Szukasz pracy w Białymstoku?

Podlasie

10 h pracy to raczej minimum, skłaniałbym się raczej ku 12 h aby mieć dobre wyniki. Do tego dochodzi Gps w samochodach, który kontroluje dwóch przybocznych kierowników (celowo wpisałem kierowników, bo te ich nazwy stanowisk wywołują tylko uśmiech i politowanie - te ich funkcje nie mają żadnego odwzorowania w ich kompetencjach).

GTW

Co do Wlkp to plan do zrobienia dla handlowca w tym roku wynosił ...58 tys. netto miesięcznie! Oczywiście zysku, nie mylić z obrotem. Oprócz tego cała masa innych obowiązków. Samochód - Skoda Fabia lub Skoda Roomster. Powodzenia dla nowych ph w trzepaniu kasy białostockiej wierchuszce.

Ramirez

W dużym skrócie – kołchoz. Nie wierzcie w te bzdury, które są w ogłoszeniu. Wszyscy mają podstawę 3500 brutto reszta to mała prowizja od zrobionego planu i przyrostu. W praktyce chcą byś jeździł 10 godzin w terenie , przynosił zamówienia , zbierał reklamacje , pobierał kasę od klientów i jeszcze wiele innych spraw. Spotkania w Białymstoku co miesiąc , niektórzy jadą przez całą Polskę. Na początek dadzą ci plan 16 tys. zysku , po roku jak się sprawdzisz wzrost o 100 % czyli 32 tysiące, w tym samym roku kolejny wzrost. Teraz pomyśl ile trzeba zrobić obrotu by przynieść taki zysk. Tak naprawdę zarabia tylko góra , handlowcy są od zapier....nia na tych co siedzą na górze w Białymstoku. Nie polecam , chyba że na krótki okres.

Mikołaj

Jest rotacja , z tego co wiem to przeciętne warunki płacy około 1500-1700 netto dla magazyniera. Cały czas szukają ludzi na magazyn , zazwyczaj przychodzą bardzo młodzi chłopacy. Do tego dochodzi straszne wyczulenie kierownictwa na jakiekolwiek podpadnięcia. Wystarczy być tylko podejrzanym np. o kradzież i na drugi dzień taki ktoś może się pakować bez wnikania w szczegóły.

gość

Słabe zarobki

Siwy

Witam! Może ktoś powie coś o pracy na magazynie w Białymstoku?

wlkp

Ukazało się ogłoszenie na wielkopolskę, ma ktoś info na temat warunków płacowych, klientów, planu, samochodu itp?

Zostaw opinię o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AW-Narzędzia Walenty Androsiuk