Opinie o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk w Białystok

Strata czasu. Dla kogoś, kto szuka pracy przejściowej, tylko na przeczekanie, to jak najbardziej można niektóre sprawy zignorować. Jeśli ktoś myśli o zatrzymaniu się tam dłużej- to odradzam. Miałam tę wątpliwą przyjemność być pracownikiem AW przez 3msc. Wątpliwą, bo pomimo wywiązywanie się ze swoich obowiązków oraz współpracy ze śwetnymi ludźmi z poczuciem humoru- jest tam jedno "zgniłe jajo". Dziewczyna (usunięte przez administratora) mająca o sobie tak wygórowane mniemanie, zupełnie niewspółmierne z rzeczywistymi kompetencjami. Rażący brak elementarnej wiedzy o tym, jak współpracować z ludźmi, ukazując na każdym kroku swój brak profesjonalizmu, wyładowywanie swoich frustracji oraz "humorków" na współpracownikach. Pracując z ludźmi trzeba umieć oddzielić swoje prywatne sprawy bądź nastroje, tak, aby nie wpływały na atmosferę w biurze i pracę pozostałych osób. Dyrektor (T.) nie posiada własnego zdania, w czasie rozmowy jedyne co wychodzi mu najlepiej to rozkładanie rąk i spojrzenie na swojego pochlebcę (tu bardziej pasuje określenie- na swoją pupilkę), w oczekiwaniu na znalezienie odpowiedzi na zadane mu pytanie. Nawet ślepy by dostrzegł, że podawane argumenty mają charakter zastępczy, a sam dyrektor nie ma na tyle cywilnego odwagi czy przyzwoitości, aby powiedzieć prawdę. Podany punkt widzenia dla wszystkich pracowników jest do przyjęcia bez żadnej refleksji. Lekceważy się tu ludzką przyzwoitość, nie dba o rzeczywisty zysk- a zamiast tego propaguje się obrzydliwe schlebianie i służalczość. Pewne tematy nie podlegają dyskusji i roztrząsaniu z uwagi na naruszenie czyichś osobistych interesów. Żąda się wyrażania bezkrytycznego podziwu. Wszyscy o tym wiedzą i niemal wszyscy dostosowują swoje działania do tego wymogu. Wszelką poważną krytykę, każde ujawnienie faktów, których pupilka bądź dyrektor woleliby nie ujawniać- uważa się za zagrożenie. Każdy śmiałek, który zaatakuje tę panującą ortodoksję- zostaje natychmiast uciszony. Niepokoi fakt,, iż nie można oczekiwać inteligentnej rozmowy bądź krytyki, ani nawet otwartego postawienia spraw i faktów. a już tym bardziej nie można tu oczekiwać ludzkiej uczciwości. Nic nie podlega dyskusjom, nawet zadawanie pytań uważane jest nieomal za świętokradztwo, które równa się z utratą pracy. A to dlatego, że miało się czelność powiedzieć głośno to, o czym wszyscy szepczą. Każdy powinien mieć prawo powiedzieć to, co uważa za prawdziwe i słuszne. Ale jak twierdzi Wlenmty- założyciel AW : "Nowy pracownik NIE MA PRAWA zadawać pytań i MUSI zaakceptować istniejące i funkcjonujące układy. I to jest właśnie AW Narzędzia w pigułce, sprecyzowane i sformułowane przez samego właściciela. Nie trzeba dodawać do tego nic więcej. Układy, ciche przyzwolenie, brak głosu pracownika. Jeśli odpowiada komuś praca w takim (usunięte przez administratora) to ok. Jeśli natomiast masz szacunek do siebie oraz oczekujesz sprawiedliwego podziału pracy oraz traktowania pracowników, to na pewno nie tutaj. Jedyny pozytywny aspekt pracy w AW- poznałam ciekawych ludzi (oczywiście poza wspomnianymi wyżej wyjątkami), którzy chętnie dzielili się wiedzą i prawdziwie wdrażali w pracę. Dzisiaj AW jest dla mnie tylko anegdotką do opowiadania, z jakim rodzajem ludzi miałam okazję pracować.

Ta kartonowa firma jest warta złotej cebuli roku. Wszystko na(usunięte przez administratora). Jest jeden wielki haos, jak pracownik ma problem to musi sam go rozwiązać bo nie ma nawet kogo zapytać kompetentnego... No i oczywiście te soboty ostatnio, to wisienka na torcie, pracownik jest informowany kilka godzin przed końcem zmiany o tym że ma być bez apelacyjnie w pracy i brak możliwości zarządzania czasem wolnym, sorry ale za takie pieniądze nie będziecie zarządzać weekendami ludzi...

Boguśka Nowy wpis

Zastanawiam się czy to stwierdzenie odnośnie rotacji magazynierów co 3 miesiące może też dotyczyć pakowaczy. Interesuje mnie kwestia zarobków, ponieważ mam doświadczenie a z rok temu w ogłoszeniu pisali, że do 5 500 zł można było zarobić. teraz ile jest maksymalnie?

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Magazynier prowadzona przez firmę AW-Narzędzia Walenty Androsiuk. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Frankimono Nowy wpis

Pewnie ze tak. Ta firma co 3-ce zatrudnia nowych magazynierów.

Były magazynier

W pełni się zgadzam z opinią powyżej, od siebie dodalbym, że podobna sytuacja ma się na samym magazynie, kierownik PP, który szczyci się jaki to on nie jest uzdolniony, wprowadzający wg niego tzw lean management, nie mając zupełnie pojęcia czym jest powyższe stwierdzenie, a o traktowaniu co poniektórych pracowników już nie wspomnę to poprostu kryminał.. Nigdy w życiu nie polecę tam pracy nikomu, chyba, że uwielbiacie się kopać z koniem i być traktowani jak typowe numerki na liście pracowniczej.. Podejrzewam, że ani szef ani dyrektorska góra nie ma zielonego pojęcia o wielu sprawach, które się dzieją na magazynie, bądź są skrupulatnie i skrzętnie zamiatane pod dywan przez w/w pana PP.. Człowiek dużo gada, a mało działa wszystko tłumacząc, że tak powinno być, ale niestety to wina ludzi.. Ogólnie dramat..

Pracownik Nowy wpis

Jest w tym trochę racji co napisałaś, ale wydaję mi się że masz dość wąski pogląd jeśli chodzi o pracodawców w Białymstoku i nie ze wszystkim mogę się tu zgodzić. Najbardziej mnie śmieszy Twoje stwierdzenie "Każdy powinien mieć prawo powiedzieć to, co uważa..." Nie wiem czego oczekiwałaś po prywatnej firmie, służbowego auta na start i tego, że w okresie próbnym tych 3 miesięcy (kiedy pracowałaś), zaczniesz na starcie stawiać swoje warunki i na głos krytykować swoje spostrzeżenia i że Ci się nie podoba zarządzanie tą firmą przez ludzi, którzy zaczęli ją tworzyć jak ty byłaś dzieckiem ? To jest prywatna firma i są tu ustalone zasady, do których się mniej więcej dostosowujesz tak jak wszędzie, albo wylatujesz co było w Twoim przypadku raczej oczywiste. P.S: Skoro piszesz, że poznałaś wielu fajnych ludzi w tej firmie, to ich nie obrażaj i trochę myśl nad tym co piszesz, bo pisząc takie rzeczy, że wszyscy jawnie się godzą na absurdy tej firmy i są według Ciebie nienormalni dlatego że w ogóle tu pracują, to obelga dla tych ludzi. Ja również znam, wydaje mi się że nawet lepiej niż Ty, tych ludzi którzy od lat tworzą tę firmę, w między czasie pobudowali domy, zmieniali auta, żywili rodzinę i jakoś nie narzekali przez te wszystkie lata, tyle co Ty potrafiłaś przez te 3 miesiące.

Jak wygląda ścieżka awansów w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Frankimono

Bardzo prosta. Handlujesz paletami euro,włazisz bez wazeliny i zostajesz pracownikiem roku-cyk awansik jest.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo pozytywny. Bardzo luźna rozmowa. W rozmowie bierze udział koordynator wraz z dyrektorem. Spoko ludzie. Rozmowa trzymała poziom.

Pytania standardowe- o poprzednie miejsca pracy karierę itp

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Bigos

Szczerze omijajcie to miejsce Magazynier dla nich to najgorsze scierw..... oni nawet dla handlowca ktory w cieplym siedzi daja bluzy ,kurtki . A dla pracownika od ktorego duzo zalezy niestesty nic .a sory raz na dwa lata kurtke w ktorej nie da sie robic. Poszanowanie pracownika jest mniejsze niz zero. Skoro ktos pracuje rok i ma mniejsza wyplate niz ten co dopiero przyszedl. Bo jak mowi kierownik w dobry mom3ncie sie zatrudnia. Odchodzi dwoch wozkowych a juz kolejnych dwoch sie szykuje a oni dalej traktuja i mowia ze se poradza. Nie wspomne juz o Euro biznesie ktory dalej sie ladnie kreci i czlowiek drzwi otwiera i wywozi a pozniej idzie i klepie po plecach:)

Kefir
@Bigos

Idź na ab i weź sobie co trzeba... :)

Dżony
@Bigos

Pracuje od niedawana o co chodzi z tym euro biznesem i ginacym towarem?

Zadowolony????
@Bigos

Jeżeli ktoś przychodzi do pracy uczciwie pracować a nie chować się po kątach to będzie zadowolony. Premie zawsze dostanie i premia będzie wysoka może nie od razu bo to zależy czy ktoś będzie potrzebował czasu na naukę czy od razu będzie wydajnym pracownikiem. To nie te czasy żeby dostawać wypłatę „czy się stoi czy się leży”. Podwyżki też są i to nie jakieś ochłapy tylko co najmniej o 1zł/h a jak ktoś zasługuje na więcej to dostanie większą wiem bo sam tak mam i kolega też ale nie powiem który bo niestety ale Ci co nie chcą pracować zazdroszczą i narzekają a wzięliby się za robotę zamiast narzekać jak to im źle. Tacy ludzie to nigdzie nie będą zadowoleni bo najlepiej to byłoby zostać w domu a pieniążki żeby wpływały na konto. Szczerze polecam prace w tej firmie. Zawsze można spróbować i samemu się przekonać tylko uprzedzam żeby nie słuchać tych dobrych doradców co stoją zamiast pracować. Kierownik widzi jak kto pracuje po aktywności na skanerze więc nie musi chodzić po magazynie czy patrzyć w kamery.

Najman
@Zadowolony????

Skaner to nie narzędzie do oceny czyjejś pracy to raz, a dwa, że jak ktoś pracuje i stara się to jakoś nie widać by ktoś to doceniał, wręcz mają na to (usunięte przez administratora), ale jak coś zrobisz źle to już gotowi są ciebie zmieszać z g....m. Nie wszyscy, ale taki benito mussolini to od razu pyszczy, swoją drogą to się chłopczyk zdziwi kiedyś jak w kłapak wyłapie...

Sulim
@Najman

Nowe skanery już macie ?

@Zadowolony????

A jak ktoś przychodzi do pracy i chce pracować z godnie z kodeksem pracy żeby było mu ciepło to też będzie dobrze traktowany jak zwróci uwagę dla kierownika że jest zimno i tak nie może być ? Walenty kazał by szkło zjeść to byś się zajadła i powiedział że dobre xd

Paulina

Trochę lipa, że nawet nikt nie wyjaśnił o co z tym chodzi, sama bym chciała wiedzieć bo myślę czy nie zaaplikować, a brzmi to dość podejrzanie ;P Z tego co piszesz to chyba nadal takie sytuacje występują?

Nobel

Firma po (usunięte przez administratora)nie wypłaca premii po uczciwie przepracowanym miesiącu. Kategorycznie nie polecam.

Radek
@Nobel

Czy sługus z biura Kondrut jeszcze tam pracuje ? Miałem kiedyś przyjemność rozmawiać z tym jegomościem. Rozmowa : K - kup Pan łopatę albo grabie Ja - mam , nie potrzebuję K - to niech Pan kupi sipę do odśnieżania Ja - a może cos grubszego Panie K , dlaczego namawia Pan do narzędzi , które każdy ma w swoim gospodarstwie ? :}}} K - ale co ja mogę Panu zaproponować grubszego , hmmm , weźmy katalog do ręki :}}}}

Dorota
@Nobel

Jesteś pewien że ci się należała, w sensie może to jakaś zwykła pomyłka, nie wiem? Nie byłoby to fajne gdyby tak było rzeczywiście raczej mi się wydaje

@Nobel

Ogólnie nie wiem czy pan kierownik. Wie ( ale napewno wie) że to co wyklikasz w czasie pracy i jest możliwość premi nie może zostać zabrana jeżeli wyklikales ponad normę w 8 godzin. Tylko premia uznaniowa może zostać zabrana.

@XD

tylko czekaj, bo chyba nie załapałam. czemu uznaniówkę mieliby komuś zabierać skoro zrobił coś ponad normę? to właśnie nie dobrze, że nadwyżka jest?

Zboffeniefff
@Dorota

Premia należy się jak buda psu. Gorce posiłki (zupy nieznanych zawartości) to również wielki gest łaski na mordy sałagów. Uważam że puki żaden pracownik nie zamarznie w namiocie lub kontenerze, to nic się na lepsze nie zmieni. Ostatnio jedyne zródło ciepła na magazynie (mały grzejnik) został odebrany. Mimo wszystko jest grupa ludzi która cieszy się że pracujac po 12 godzin dorobi się wymarzonych wakacji na Majorce. Podejrzewam, że sam Putin macza palce w tym procederze.

XYZ

Zwracam się bezpośrednio do Szanownego właściciela firmy Pana AW oraz Dyrekcji z apelem byście zaprzestali chodzić po magazynie i przyp...alać się do wszystkiego, pragnę przypomnieć, że w waszym zakładzie pracy pracują pracownicy a nie (usunięte przez administratora) którzy mają duży wkład w obroty oraz sukces firmy. To miejsce pracy a nie gułag, ostatnio zarząd postępuje bardzo prokomunistyczne niczym wierchuszka Aleksandr Łukaszenka. Zwróćcie uwagę na inne problemy magazynu takie jak: zagospodarowanie towaru, załatajcie w końcu dziury w dachu, zlikwidujcie gniazda ptaków na wiacie, które ciągle srają na drabiny, dopracujcie system by płynniej pracował gdyż firma się rozwija i towaru przybywa, aby pracownicy mogli efektywnie kompletować towar... Czepiacie się pracowników z niewiadomych przyczyn. Nie jesteśmy maszynami tylko ludźmi pracy. Czy naprawdę musi was pouczać zwykły szary obywatel w tym co robicie źle bo sami tego nie widzicie? Ostatnio była afera z wchodzeniem na magazyn, gdzie ludzie komunikują się na temat prac jakie zostały wykonane a jakie trzeba wykonać, gdyż sami kierownicy też nie są maszynami, które wszystko spamiętają i uciągną wszystko. Jeśli chcecie pokazać władzę to naprawdę nie musicie tego robić bo pracownicy bardzo dobrze wiedzą, że ją macie, zacznijcie prowadzić dialog z ludźmi a nie traktować jak (usunięte przez administratora) myślę że to przyniesie natychmiastowe efekty a nie ciągłe wypowiedzenia i rotacje pracowników. Z wyrazami szacunku XYZ

Józef

W samo sedno .Brawo Ty

@XYZ

Przyjdzie pan bezproblemowy kierownik i skończy się pisanie takich głupot na kochana firmę. XD zrobię wszystko by mój prezes mógł jeździć nowok białom szczalom. A sweter zacznie grzać czy nałoży bawełny i udaje niewiniątko? Chyba że znów trzeba w jeden rok za 3 lata zapłacić za ogrzewanie. Życzę żeby ktoś was podał do sądu za wyzyskiwanie pracowników i narażanie życia lub zdrowia. ( Brak ogrzewania) ale widać że plujecie na ludzi xD A pracownikom co mówią że normalna praca życzę więcej szacunku, stać was na więcej chłopcy.

Mieczysław
@XD

Serio nie ma ogrzewania w robocie? Jaka jest temperatura? To z powodu oszczędności bo prąd tak zdrożał czy po prostu kasy im szkoda?

Szacunku *

@Mieczysław

Szkoda, dostali karę i teraz dalej oszczędzają. Od poniedziałku siedzę w szatni 8 h (bo mogę jak niema minimum 18°) i czekam aż nie będzie warunków zagrażających życiu lub zdrowiu. O (usunięte przez administratora)nie wspomnę. Niby firma która się szanuje a (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) aż żal. Nie wspomnę o lokacjach na podwórku. ( Szanujcie sie panowie)

Kamilos
@Mieczysław

Grunt że w Skodach działa ogrzewanie

Mundek
@Kamilos

W beemce też chyba ciepło u szefa bo coraz przyjedzie schlodzic sie na magazyn do chłopców

Janpaweldrugi
@Mundek

A dziwne bo to najtansza wersja, (usunięte przez administratora) oszczedza nawet na sobie to nie dziwcie sie, ze i nam nie grzeje

Wonsacz

Elo jak wygląda dzis praca w aw? Mysle o powrocie na troche w sumie raczej dla sportu niz pracy. To jak tam misie? Dalej benu kierowniczy, naumial sie już program obsłużyć? Szukają do pracy?

Na hali jest 1'C i nie ma żadnego pomieszczenia gdzie można ogrzać się w godzinach pracy. A w miejscu pracy powinno być przynajmniej 14'C myślę ze niedługo PIP się tym zajmie i w końcu będą godne warunki pracy lecz puki co jest zimno

Paleta

To prawda dziś tak było zimno a nie można się Nigdzie ogrzać ;( więc człowiek co chwilę do łazienki chociaż tam trochę cieplej ;( A tak to biega po magazynie ganiam biedronkę ( kacza (usunięte przez administratora) ) to ciepłej przynajmniej ;(

Witek

Za robotę się bierz a nie tylko +25 szukasz! Mam cię na kamerze od dłuższego czasu...

Pacak
@Witek

Jak zimno to zacząć się ruszać a nie po kiach się chować albo miedzy regałami

Janek

Szef na wszystko patrzy i na pewno to doceni. Nie dość że w mrozie to jeszcze po 10 godz. Na pewno premia będzie ja tam nie narzekam tylko normalnie pracuje. Wy też tak róbcie jak wszyscy a nie narzekacie. Bo nie tylko ja po 10 godz chce pracować. Są jeszcze inni chętni, więc o czymś to świadczy a że dwóch czy tam trzech pokarudzi no trudno.

Zarobas
@Janek

Świadczy to o tym że masz zła pracę mało płatna ;) i musisz rypac po 10h na mrozie żeby mieć jakieś pieniądze ;) No ale tak mają ludzie bez większych perspektyw ;)

PIP

Wszystko jest ok i nie ma się do czego przyczepić. Ludzie ns zewnątrz pracują i też się nie czepiam jako Inspektor

Mojo
@PIP

No jak chodzi taki w okularach kurtki nie nosi buty sandałki trzęsie się z zimna i sieje ferment na magazynie wszystkich buntując i narzekając jak to zimno

Dejniel
@Mojo

Toż to Inspektor prawa pracy jest! Ksywa krótki donos, gumowe ucho!

Bażant
@Mojo

Jeśli mamy znawcę na magazynie to może coś ugra w naszej ciężkiej mroźnej sprawie

Bolek
@Dejniel

To ten Dejnel czy jak mu tam się marnuje min inspektor BHP

@Zarobas

Właśnie zarabiam dobrze nawet za 8 godz, ale jak jest możliwość to robię po 10 godz. Jestem doceniany w tej firmie tak jak inni pracownicy Dajniejo i reszta też. I wcale zimno nie jest mamy odpowiednie ubrania, ciepłą herbatę.

Zupens

Mówienie Ze 20m na przerwę to mało ??? Znam gościa co w 20m zjadal 6zup dwa tosty i wychodził razem z drzwiami Kwiaty aż zimne się robiły

Bodzio
@Zupens

A co w tym dziwnego Rudy jak idzie na przerwę wyciąga michę wielkości kociołka i w pieńć minut pożera

Danzel
@Mojo

Czyżby nasz Inspektor Dejnel? Chyba nie ma takiej osoby której by Dejnell nie zagadał

Oko Żubra

Jeszcze nie jadłem tak drogiego twarożku

Bury
@Oko Żubra

Co kogo boli ze je zarabia pracuje to chyba normalne na głodnego to i pracować się nieda

@Danzel

Zawsze mówiłem ze Dajnel się marnuje w AW chłop ma perspektywy by iść wyżej. Ale to nic straconego jeszcze więcej chłop niech pracuje i będzie awansik.

Rajdowiec

Ty, niskorosły "kierowniku"! Przestań opluwać wszystkich w koło i sam sobie odpisywać na komentarze, bo jest to żałosne jak walenie małpki pod żabką.

Kilof
@Danzel

To denzel czy Danzel ??

Opluwacz
@Rajdowiec

Jak zbieram zamówienia to tylko słyszę, jak się nawzajem obgadujecie. Twarożek z Inspektorem Dejnelem na innych, później wszyscy jadą twarożka, że to lamus, Dejnel, że mu ciągle zimno i się wszystkim żali, detox, że zaraz po pracy wali do żabki, porażka..... A że ten to biega z zamówieniami, tłuścioch driver chce być śmieszny, a jest żałosny. Chcesz być szanowany, szanuj innych, nie pasuje to won, a daj nam pracować. Raz wolniej, raz szybciej, ale swoje zrobimy. Nawet Goblin ma was dość....

opluwany
@Opluwacz

w końcu ktoś napisal prawde. Te cio.y ciagle na siebie nadaja, a puzniej z pretensjami do innych. (usunięte przez administratora) Ciekawa ile z was z ucha strzelilo? Pewnie wiekszosc.

Radek.
@opluwany

Zaczynając od kierowników idąc do zwykłego pracownika nikt nigdy ci w oczy nie powie prawdy, tylko za plecami albo tutaj.

Tylko znajdź
@Radek.

Śmiało znajdź

Jestem za

Przeżyłem bigosa przeżyje i twarozka, ta strzelba to jakaś pomyłka. Z chęcią podpisze się za i WON z nim!!!

Danielko
@Jestem za

Akurat ty go nie zatrudniałeś, i ty go zwalniać nie będziesz póki co. Pracuj jak człowiek i przestań się żalić, bo to nie ma sensu.

Fran Kimono
@Jestem za

Za rzadki jestes,by cos zdziałac.

Nie licz na to, zarówno kontrole PIP’u jak i BHP były niemalże od początku istnienia firmy „pod kontrolą” Pana W. Zainwestuj lepiej w ciepłe kalesony :), bez ironii.

@Fran Kimono

Oj żebyś ty się nie zdziwił co Dajniejo potrafi... Ja bym tego nie był taki pewny

Miko
@Andrzej

Zamknąć już mordy bo dość was mam masz coś do kogoś to podejdź i mu powiedz a nie piszesz brednie jeden z drugim typowe Polaki aby ktoś dostał podwyżkę to już sraczka że czemu on dostał róbcie swoje pilnujcie swoich problemów i nie srajcie na siebie na forum a jak nie pasuje to kiero mówił droga wolna na siłę nikogo trzymać nie będzie a co poniektórzy to trzymają się pracy jak rzep psiego ogona skoro mówicie na magazynie że tyle jest wolnych etatów to po co się jeden z drugim marnujcie u Walentego tylko zapamiętajcie jedno szanuj szefa swego ,możesz mieć gorszego

@Miko

Oj już tak sie nie oburzaj, jak się nie podoba to przecież nikt tobie nie każe tego czytać.. Akurat w takiej pracy zawsze będzie jeden na drugiego gadał bo jest duża rotacja.

Widocznie dla niego to odpowiada takie traktowanie. A pewnie jeat tak że boi się iść do toalety żeby chociaż premii mu nie zabrali trochę załosne.

Joanna
@Mojo

Ja jest poniżej 14 °C zamknąć ten (usunięte przez administratora) a nie swoim zdrowiem płacić za kogoś interesy. Jak ktoś nie zna prawa pracy to ora. Albo nim Oraja

Agnieszka
@Pacak

Widzę całe życie chłop pańszczyźniany. To (usunięte przez administratora). Po to są zasady pracy. Żeby nie płacić swoim zdrowiem dla jakiegoś dziadka co ma cię w dziurze i niezna twojego imienia bo jesteś petem dla niego.

@Pacak

Ahahhahahahahahah xD prawo pracy dla pracownika jeżeli ma służyć to do (usunięte przez administratora) jak ma służyć dla pracodawcy to w złotej ramce xd żenada. Sweter kiedy dorośniesz ? XD

Wiecie, czy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Drukarka

Te (usunięte przez administratora)nie znają takich technologii.

Mieczysław
@Drukarka

Nie musisz od razu nikogo obrażać. Rozumiem że nie ma szans na laptop ani komórkę. A jak z zarobkami? Płacą dobrze czy też masz obiekcje?

Mirosław
@Mieczysław

No tak średnio bym powiedział. Nie będę mówić ile zarabiam bo to kompromitacja

Mirek
@Mirosław

No to dziwna sprawa w sumie. Piszesz ze to kompromitacja to po co tam pracujesz? W sumie pewnie jesteś typowym nierobem. Dla mnie nie zaszkodzi przyjść na rozmowę.

Mietek
@Mirosław

No i się chłopie skompromitowałeś. Żadne zaskoczenie

@Mirek

Spokojnie Mirosławie bawełna. Jak coś jest poniżej godnego traktowania człowieka to trzeba to rozwiązać a nie uciekać. Dlatego pracuje tam bo chce mieć pracę, Ale normalna. Plus januszexy trzeba wyciskać jak pryszcze dając miejsce dla normalnych firm. Ale niektórym w głowie się nie mieści że się skończyła (usunięte przez administratora) I szanowanie człowieka jest nieopłacalne dla nich. Jak by był pozew zbiorowy to by im zamknęli ten spektakl żenady. Miłego dnia i szacunku dla siebie i dla innych.

Wałenty

Pozdrowienia dla wszystkich brygadzistów działu pakujacego, weźcie się za robotę. Baciuszka

Dariusz
@Wałenty

A co, nie pracują? Czy przez to więcej obowiązków spada na innych pracowników? Podpowiesz coś więcej?

Vorel

a co coś nie pasi ? :D

Hardcore zezu wilku
@Wałenty

Ci brygadziści co mówią żeby nie przebierać w zamówieniach a sami przebierają i chodzą strzelać z ucha ( nie chodzi o walenie w uja w pracy a o wszystkie inne informacje. Uwaga bo to wilk owczej skórze xd

Czy urlop w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk jest płatny 100%?

Xd

Nie wiem ale l 4 murowane w pracy gdzie jest tak samo zimno jak na podwórku xd Sweter nagrzeje jak w ulu i wychodzi ma czelność poganiać xD

Czester
@Xd

W takich warunkach powinno sie wypłacać szkodliwe czy tak jest u was?

@Czester

Szkodliwe nie wchodzą w grę przy takiej pracy. Sztywna zasada to 18 stopni. Szkodliwe są wypłacane przy oparach ale nie w tym przypadku. Jedynym środkiem jest ogrzewanie. ( Widocznie ludzkie życie jest tanie a ludzie nie potrafią docenić wartości)

wyjeszczam za germanice

A jak za granico spotiwi i nejtfliks nie benda dzialac to co mam zrobic???

Grzegosz
@wyjeszczam za germanice

A gdzie tak udeżasz kolo, dokond jedziesz?

@wyjeszczam za germanice

w ustawieniach zmieniasz kraj, jest szansa, że będziesz miał nieco inną ofertę jeśli chodzi o seriale i filmy ale dasz radę. ;p Pytanie czy macie zapewniony dostęp do wifi?

Dejmian
@wyjeszczam za germanice

Kupiełm bilet na samolot. Lece pociongiem juz niedlugo na poludniowy polnoc do Włoch. Mam zapewniono robote w Kairze we Włoszech na platformie wiertniczej. Bende zbieral hrust. Robota super platna. Zarobie na abonament na nejtlikx. Bende mugl normalnie słóchac muzyki. Polecam Pienki i mlodzi, super music jazz, morzna sie wylózowac. wieczorami bende oglondac filmy i serjale na spotivi, tera to leci nowosc serjal baletowy banany w móndórkach. Ale to wcionga polecam wrzystkim

Koleś
@wyjeszczam za germanice

A ja ci robota nie wypali to co zrobisz?

Blocked

Benek jest pierwszy do zwolnienia, nie nadaje się do niczego, ten chłop to porażka

a kim on jest?

Blocked
@Adam

Nikim

Bloked

No to nie jesteś sam

@Blocked

Ale pojechałeś po nim. :( To po prostu jakiś zwykły pracownik? Co takiego źle robi, że tak jedziesz po nim?

Wanna
@Anna

Oddycha

@Wanna

A tak na poważnie? Wyjaśnisz? Bo tak to nawet nie wiadomo do czego się odnosisz.

@Marta

Kazdy pracownik doskonale wie o co chodzi więc po co wyciągać te brudy publicznie? Chcesz go upokorzyć?

Olaf

Ty nie widzisz że osoby opłacone wchodzą na różne firmy i podtrzymują byle jakie Tematy ,żeby ludzie zaglądali częściej bo na go work już mało kto zagląda Kto szuka informacji o firmie to szuka u źródeł a nie tu Bo tu może napisać każdy i o każdym ????

Magdalena

A może nie ma żadnych "brudów" skoro nikt nie chce nic napisać? Nikt wam nie uwierzy w te komentarze bez dowodów

jam łasica

hej, prosze o informacje nt. pracy w dziale sprzedaży w AW narzędzia? jak wyglada system zarobków i ogólnie atmosfera w pracy. z góry dziękuje za informacje

Byłem na rozmowie ale w takich warunkach za takie pieniądze to chyba tylko ludzie bez perspektyw się podejmą pracować. Ci co dłużej tam pracują może mają wyższe stawki ale to co zaproponowali na start to jakiś żart. Oczy mydli że premia super ale wiadomo jak to z premia może dać może nie dać

@Kandydat

A nie mówili jak to mają (usunięte przez administratora) i zgrana ekipę, jak to ludzie są zadowoleni że tu pracują. Jak nie tajemnica możesz powiedzieć ile zaproponowali?

@Błażej

2100 netto. Mówił tam różne rzeczy ale jak zapytałem o konkrety to odpowiadał jak polityk niby coś tam odpowiedział a nadal nic nie wiesz. Może i gość jest w porządku nie wiem bo nie znam ale mało konkretny to napewno

@Kandydat

No dokładnie to samo u mnie było, zapytałem o coś konkretnego to opowiadał na około że to jest tylko podstawa, bo jest premia. Jak jesteś na urlopie czy L4 to raczej nie spodziewaj się dużej premii. Tak mogłem z tego wywnioskować

Blazej
@Błażej

No i prawidłowo jestem na zwolnieniu nie zarabiam nic nowego. Przerabiałem już kilka firm i wszędzie jest tak samo. Tyle ze tutaj podstawa większą niż na produkcji

@Blazej

Nie koniecznie bo jeżeli jesteś na L4 bo nap coś ci się stało w pracy, to raczej premię powinno się dostać. Tutaj chyba wychodzą z założenia żeby dać podstawę i resztę socjal pokryje bo jak za dużo ktoś zarobi to zabiorą socjal. Tak mówił Pan który przeprowadzał rozmowę

blazej
@Błażej

jezeli normalnie robie swoje w pracy i mam premie to jest ok, ale jak jestem na l4 z roznych przyczyn to normalne ze nikt mi nie da pieniedzy za ten czas, w czym ty widzisz problem?

@Błażej

tylko że tu nie ma żadnego socjalu nie było i niema na zwolnieniu premi nie ma pójdziesz na urlop to też z premi ci zabiorą tak że troch lipa

@pracownik

A co pracodawca oferuje na święta?

Shrektohooy
@Nowy

100 zł

No name
@Kandydat

Ja tam obiecanych bonusów, super premii przez cały okres pracy nie widziałem, więc zrobiłem papa

Michael

Witam, dostałem ofertę na prace jako brygadzista działu pakującego? Czy ktoś może się wypowiedzieć nt tego działu oraz opinii poprzednich brygadzistów?

Wonsacz
@Michael

A spadaj pan na drzewo

Błażej

Cześć wszystkim Panowie szybkie pytanie dostałem ofertę na magazyn w Aw narzędzia na ulicę magazynową. Jakie są zarobki od do, jak soboty, jak premie? Prosiłbym o poważne wpisy

Bond
@Błażej

Bedzie dobrze dostaniesz mniej więcej tyle co chłopaki po roku lub dwóch latach pracy

@Bond

Czyli mniej więcej ile? Od do jakieś widełka? Soboty płatne, czy do odbioru?

@Bond

To zapytam inaczej czy za 8 godzin plus z dwie soboty wyjdzie na rękę z 3.5 tyś? Akurat mam pracę podobną dlatego chciałbym wiedzieć czy to nie będzie z deszczu pod rynnę. Dzięki za szczere odpowiedzi

Juda Benito
@Błażej

2500 plus premia jak ci nie (usunięte przez administratora) Chociaż to nie uznaniowa niema prawa zabierać tego co wyklikales w godzinach pracy.

@Juda Benito

A premia jakiej wielkości? Od czego zależy premia?

@Błażej

To co Ty gosciu nie zapytales ile płacą? Z resztą, powinieneś doplacac do tej wybitnej atmosfery w pracy, więc zejscie z 3500 na 2500 jest warte kazdej przepracowanej minuty. Pozdrawiam krul

@Krul pakowni

Zaprosili na rozmowę, więc przed przyjściem chciałem się dowiedzieć mniej więcej ile można zarobić i poprostu czy warto iść na te śmieszne rozmowy.

@Błażej

Czyli wysłałeś swoje CV do oferty w której nie było informacji o zarobkach i nie zapytałeś o nie przez telefon? Bedziesz pasować do druzyny AW idealnie!

@Krul pakowni

Powiedzieli że nie udziela takich informacji przez tel tylko na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Krul pakowni

Krulu pakowani już zaspakajm twoją ciekawość zaproponowali pracę dwie zmiany 6-14, 14-22. Troszkę więcej jak najniższa krajowa, soboty wolą oddawać w ciągu tygodnia niż płacić jakieś nadgodziny ale to w wyjątkowych sytuacjach. Pochwalili się że pracują też chłopcy co mają żony i dzieci i że ogólnie jest zgrana ekipa, że atmosfera dobra. Mam się zastanowić jak już się zastanowię to przyjść dadzą skierowanie na badania.

@Błażej

czyli dali info o stawce, wiec po co pytac? XD zalezy czego oczekujesz od roboty, kierownik czasem odwala maniany, udaje kolege ale jak cos chcesz zalatwic to niechetnie. Kasa jest kiepska, atmosfera jest srednia, rozny kaliber ludzi, od dziadkow do malolatow ktorzy przychodza nacpani. Jak nie masz wyjscia to praca jest ok, jesli masz gdzie pracowac w cieple i znosnych warunkach to do AW sie bym nie pchal

@Krul pakowni

Pytałem o stawkę, bo różnie bywa na rozmowach kwalifikacyjnej zawsze obiecują gruszki na wierzbie a potem w praniu wychodzi co innego dlatego zawsze jest dobrze zapytać ludzi którzy już tam pracują. Na rozmowie strasznie zachwalali atmosferę że chlopcy fajnie się dogadują itd. Że zawsze służą pomocą, ale dało się wyczuć że będę tylko tam tylko numerkiem

@Juda Benito

to byś się zdziwił!!!

Lord Farquaad

Nie podlizuje się

And

Remament trwa straty są a (usunięte przez administratora) na stilu dalej pracuje. Wystarczy popytać ludzi co widzieli.

Zostaw merytoryczną opinię o AW-Narzędzia Walenty Androsiuk - Białystok

• Jak się pracuje w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Zobacz opinie na temat firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk?

Kandydaci do pracy w AW-Narzędzia Walenty Androsiuk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. Witolda Sławińskiego 8
    15-349 Białystok