Kaja Alfred Olszewski

Białystok

Opinie o Kaja Alfred Olszewski

Piotr

Zarobki na jakie mozna liczyc to najnizsza krajowa plus mala premia , atmosfera w pracy slabiutka , nie mozna rozmawiac ani sluchac radia ,pracownik ma generalnie tyrac ,jw pracodawca nie inwestuje w pracownika , zero szkolen

ewa

no, cóż, stara, niezmienna, "dobra" KAJA a-ja-ja-ja

adam

Witam jeżeli zamierzasz podjąć prace w w/w firmie to nie licz na dobre zarobki. Większość pracujących ludzi ma najniższą krajową którzy nie mieli podwyżki od paru ładnych lat. Jedyną możliwością jej uzyskania jest podniesienie najniższej krajowej. Chyba że jesteś pupilem albo donosicielem możesz liczyć na więcej. Pracując tu nierozwijasz swoich możliwości,brak szkoleń. Zastanów się dobrze nad wyborem.

Zostaw opinię o Kaja Alfred Olszewski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja Alfred Olszewski