Opinie o Spec - Sebastian Blichar w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spec - Sebastian Blichar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spec - Sebastian Blichar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spec - Sebastian Blichar w Toruń

Magdalena Nowy wpis

Ja pracowałam firmę spec 8lat pan Sebastian jest uczuciowy człowiek lojalny bardzo pomocny zawsze można na niego liczyć

Kasia Nowy wpis

Jak czytam te komentarze to nóż się w kieszeni otwiera ale chcę tylko powiedzieć że tę opinię są niezgodne z prawdą piszą je zwolnieni ze swojej winy i doskonale wiedzą jaki był powód ich zwolnienia pracuje u p.Sebastiana kilka dobrych lat zawsze służą pomocą i są wyrozumiali P.Beata wcale nie jest taka jak opisują tu inni jest również wyrozumiała i gdy źle się dzieje pracownikowi służy dobra radą uważam że tę opinie są wyssane z palca czytając że nie można chorować bzdura ja chorowalam przez dłuższy czas i czułam w nich wsparcie za co serdecznie dziękuję całemu szefostwu ❤️nie przejmujcie się działajcie dalej bo zło niczczy samo siebie pozdrawiam ❤️

Maria Nowy wpis
@Kasia

Popieram twoja opinie Kasiu nie wiem skad w ludziach tyle zawisci pracuje w firmie od paru ladnych lat i nigdy nie spotkalam sie z ponizaniem przez firme zawsze sluza pomoca i wsparciem ????

Rynio Nowy wpis
@Maria

Serio? To chyba cie tajemna moc uchronila, wielu się nie udalo doswiadczyc tej milosci, zyczliwosci i szacunku...

Mycha

Najgorsza firma w której pracuje zero szacunku dla pracowników, zapomnieli o jednej podstawowej rzeczy że to dzięki ludziom którzy pracują oni mogą dwa razy do roku jeździć za granicę na urlopy. Beata karierowiczka za wszelką cenę chce być najlepsza, nie ma zielonego pojęcia o sprzątaniu, brak jej oglady, empati i ludzi ma za (usunięte przez administratora) Nie ma z kim rozmawiać nie wróżę im długiej kariery na rynku pracy. (usunięte przez administratora)

@Mycha

Pan Prezes, właściciel firmy jest osobą nieuczciwą, mściwą, nie okazuje szacunku ludziom dlatego p. Beata czuje się tak pewnie w swoim(usunięte przez administratora) zresztą p. Marta pomimo fałszywej subtelności jest również osobą, która nie szanuje ludzi. Ryba psuje się od głowy, a głowa ma mało oleju w głowie, psuedoprzedsiębiorca jakich wielu w polsce. Gdyby szef dawał dobry przykład, kierownictwo miałoby narzuconą kulturę osobistą, a nie przyzwolenie na (usunięte przez administratora)

No ale czy przypadkiem ludzie na tych stanowiskach nie są dorosłymi ludźmi, którzy mają prawo do wyboru jak się zachować? Tutaj nie powinno być raczej winy w szefostwie, bo przecież chyba nikt ich nie zmusza do takiego postępowania?

Ciekawa

Dzień dobry, jak wygląda obecna sytuacja w tej firmie? Jeśli chodzi o pracę w niej i traktowanie pracowników? Czy są wypłacalni?

@Ciekawa

Wypłacalni są, traktują ludzi z pogardą, po (usunięte przez administratora)i bez szacunku.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spec - Sebastian Blichar? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

No czytając to trudno się dziwić, że praca tutaj mogła Ci nie podejść do gustu. Zwłaszcza ta dyscyplinarka, no to już naprawdę nieprzyjemna zagrywka, dobrze że wycofana. Czyli to swoje odejście uznajesz za zwycięstwo? A z tym mopem to na jakiej podstawie przewidujesz? ;p

Dominika

Ty tez się boisz? Sam nic w sumie nie napisałeś od siebie zbytnio

Ewelina

A czemu szanują tych którzy nic nie robią? Nie jestem w stanie tego pojąć.

K.......a

Dziękuję bardzo ziomalki za stronkę udostepnioną na Facebooku od dawna szukałam jak dodać im opinię , niebawem to zrobię bo na tak nieuczciwą firmę nigdy nie trafiłam.

Bilon

Pracowałam 3,5 roku !Dałam radę!Ale ciągle dokładanie pracy to już nie moja bajka !A do tego brak zainteresowania że strony pracodawcy brak dodatkowych pieniędzy !!!!!!! A budynek 2 piętrowy!!!!!! Proszenie się o urlop,zapomnij o zwolnieniu lekarskim! (usunięte przez administratora)

Jeśli chodzi o umowę, to czy po tylu latach zmagania z nimi można teraz liczyć na umowę o pracę, a nie tak jak pisaliście że co miesiąc zleceniówki?;)

Edward

Minimalna na umowie, a reszta (usunięte przez administratora), czy nic nie ma dodatkowo? Ciężko się poświęcić jeśli dostaje się tak mało...

Mmmm

Szkoda gadać o tej firmie pracowałam rok w niej nawet więcej to wszyscy się wywszali A pani B najbardziej A (usunięte przez administratora) wiedziała wszyscy byli najmondrzejsci rodzice pana Sebastiana najbardziej najgorsza firma

Dominika

Widziałam, że SPEC zatrudnia aktualnie mężczyzn i kobiety do sprzątania różnych obiektów. Wymagają m.in prawa jazdy kat. B. Czy ktoś kontaktował się z firmą w sprawie pracy? Jakie warunki finansowe oferują?

iza

Gaga' to nie chodzi o kwestie wyksztalcenia ponieważ, ktos nie posiadajacy go zna sie lepiej i lepiej ogarnia cala firme niz te wyksztalciuchy wszystkie uwazajace sie za niewiadomo kogo bo studia skonczyły

Gaga

Firma najgorsza w jakiej pracowałam wykorzystują ludzi umowy podpisują tylko na miesiąc (umowa zlecenie )jak ci się nie podoba to spadaj tak mówią . Na umowę o prace nie masz co liczyć chyba że masz grupę z Panem Jurkiem możesz pogadać ale reszta to wielkie PANIE a zwłaszcza pani B porażka osoba bez wykształcenia ale ogólnie wielka kierowniczka sama nie potrafi sprzątać ale ciebie będzie rypać równo . Jeżeli macie szacunek do samych siebie to z dala od tej firmy!!!!!!

romek

@weni Ty długo tam pracowałaś? Czy masz takie informacje nie będąc pracownikiem? bo naprwde teraz to nie wiem co mam robić, w sumie mam doświadczenie jeśli chodzi o ochrone mienia, ale też nie chciałbym zarabiać u ncih groszy, no praca niby nie bardzo wymagająca, ale jak przyjdzie co do czego to ednak odpowiedzialnośc jest.

panna mydełko

no właśnie, to nie ma szansy w Spec - Sebastian Blichar żeby zdobyć umowę o pracę na jakiś dłuższy okres czasu? na śmieciówce króciutkiej nie chciałabym robić, jednak w moim wieku potrzebuję stabilizacji zawodowej.no i kwestia ubezpieczenia zdrowotnego, czy jest odporowadzane przez tego właśnie pracodawcę?

ewa

a to tak można co miesiąc podpisywać nową umowę?? ubezpieczenie wogle jest oplacane przez pracodawce? a za jaka stawke tam pracujecie i po ile godzin? na jakies premie mozna wogle liczyc?? szukam pracy i kazdego zajecia bym sie podjela...dobre i pare groszy, ale ubezpieczenie tez jest wazne, bo wiadomo jak to jest...

haski1987

Jula: na umowę zlecenie nie ma żadnego okresu wypowiedzenia. albo zwalniają po przez tel albo przed samą pracą a każda umowa jest podpisywana na miesiąc a przy końcu każdej modlisz się żeby dostać następna

czarnawdowa

zwolnili ponizyli a teraz dzwonia by wrucic haha napewno nie z dwulicowymi oszustami nie chce miec nic wspolnego..(usunięte przez administratora) z dedykacja dla tej przekletej firmy SPEC

czarnawdowa

mozliwe :) wogule ten ktos jest dziwny pewnie jakis szpieg firmy spec hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Spec - Sebastian Blichar - Toruń

• Jak się pracuje w Spec - Sebastian Blichar?

Zobacz opinie na temat firmy Spec - Sebastian Blichar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec - Sebastian Blichar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec - Sebastian Blichar
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Spiżowa 9A lok. 6
    53-442 Toruń