Probet

Chorzów

Probet

Opinie o Probet

Uczciwy pracownik

Przyjełem się do firmy. Starałem się, ale przyszedł interesant, czyli nowy kierownik, który do tej pory oszukuje z środkami czystości jak i z płynami do maszyny sprzątającej. Kazał wlać byle jaki płyn i powiedział, że i tak się głupki nie dowiedzą tylko, żebyś jeżdził w koło. Potem jak mi brakowało płynu do maszyny sprzątającej to kończyłem prace wcześniej, bo nie chciałem ponosić konskwecji. Chciałbym, żeby ta informacja dotarła do zarzącających tą firmą, jak nie będę wyciągniete konsekwencje to ta sprawa będzie wyjaśniona gdzieś indziej. To tylko prawda. Z poważaniem

Przemysław
@Uczciwy pracownik 24.11.2018 23:41

Myślę, że tego typu informacje powinieneś zgłosić bezpośrednio do szefostwa firmy Probet. Wracając do Twojego zatrudnienia w tym miejscu, to będziesz tak miły i podzielisz się z nami informacjami na temat zarobków, jakie można otrzymać, pracując w tym miejscu? Zostałeś przyjęty na podstawie procesu kwalifikacyjnego na to stanowisko, czy może pracodawca przyjął Cię bez całego procesu rekrutacji? Opisz, jak to wyglądało.

Uczciwy pracownik
@Przemysław 25.11.2018 20:45

Pracodawca przyjął mnie, przyjeżdzając do mojego domu, czyli dyrektor firmy i bardzo prosił mnie o podjęcie tej pracy. Gdyż nie ma osoby, które umie obsługiwać się taką myjką. Dyrektor spoko, lecz po 2 tygodniach się zwolnił. I przyszła nowa ekipa, która pokazała co potrafi. Kazali nauczyć mi nowych pracowników, jak się obsługuje myjkę. Po nauczeniu wyrzucili mnie jak psa na bruk. Bo nie byłem już potrzebny. Zarobek wynosił 1500zł Nie polecam firmy. Wysłali mnie na przymusowy urlop, po czym bezczelnie mnie zwolnili z uśmiechem na twarzy.

anonymous

Pracowalam pol roku robilam za troje a dyrektor bedzie mowil na mnie ze wczesniej wychodze tam nie fa sie wytrzymac przez brygadzistkie bo tylko sie wpierdala a sama nic nie robi jeszcze poparzylam sie chemia mam skierowanie do szpitala na oddzial dermalogiczny co dalej mam robic najpierw dyrektor i szefowa mnie chwalili a teraz to (usunięte przez administratora) klada nie przyjmujcie sie do tej firmy

:)))
@anonymous 21.07.2018 10:52

Nie bluźnij :)))

Były
@:))) 21.07.2018 11:31

Kiedyś w tym głównie pracowałem banda złodziei i oszustów. Niech wracają do Żar jako brobet bud gdzie to (usunięte przez administratora) przedtem miało siedzibę.

ela

Witam i tu ma pni rację. W ogłoszeniach piszą netoo 1700zł a na rękę bierzemy 1560 zł wszystko podrożało a PROBET nie ma zamiaru podnieść stawkę

Dami
@ela 30.09.2018 19:11

W sumie powiem tak. Pracuję na Pomorzu dwa latai bez żadnej premi i na umowie o pracę na cały etat jest 2100 brutto a przelew mam co miesiąc 1503zl. Reszta znika. Komornika nie mam. Oszust. Wyrazie czego mam raporty miesięczne z wynagrodzenia.

Dami
@Dami 07.12.2018 16:29

Przepraszam za błędy

Janek

Nie polecam się przez firmę probet się zatrudniać w innych firmach bo ta firma probet mało płaci ,Za przyjście w soboty dla chętnych nie płać 100% wynagrodzenia ,A tylko 20 % do pansji podstawowej. Ta firma to po prostu(usunięte przez administratora)

Szukasz pracy?

Kornel

Kornel pracowałam 14 lat w Probecie i nieco wiem.Firma ma swoje zalety i wady.Jest wyzysk pracownika,premie obiecują.My ludzie z Grupami pracujemy na tą Firmę i Prezesów o Dyrektorów a tych coraz wiecej.

@Kornel 06.11.2018 14:40

Witam super napisane i jak coś się upomni to pracuje się do umowy .......

Przemysław
@Kornel 06.11.2018 14:40

14 lat pracy na rzecz firmy Probet to bardzo długi czas pracy. W dzisiejszych czasach trudno spotkać osoby, które tak długo pracują w jednym miejscu, dlatego, jeżeli pozwolisz chciałbym, abyś przedstawił, jak ocenisz poziom wynagrodzeń, które oferuje ta firma? W przeciągu tych 14 lat udało Ci się otrzymać podwyżkę wynagrodzenia oraz zostać docenionym za Twój wkład w rozwój tej firmy? Jeżeli możesz, to podziel się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat.

Krzyś

To jak wygląda praca w Czeladzi? Czy tam rzeczywiście się dostaje 2500 netto jako operator wózka ?? Pozdrawiam

Aga Aga

Lubię atmosferę w Probet za: Jestem zadowolona z współpracy .Nie mam zastrzeżeń...pracuje już dłuższy czas i współpraca jest bardzo dobra.

HEJNEKEN

Nie polecam współpracy z tą firmą.

JUST
@HEJNEKEN 14.10.2018 09:29

HEJNEKEN ciekawi jesteśmy czy są firmy, które chcą współpracować z Tobą ?

Gorol

@Weronika To po jaką cholerę pracujesz jeszcze w Probecie? Jak ci tak źle i widzisz że Cię na wszystkim według Ciebie oszukują to się zwolnij!!! Wszyscy tylko narzekają na ten Probet jaki to on zły itd a jak przyjdzie co do czego to uszy po sobie i nikt nawet słówka nie piśnie!!! Tacy z Was odważni pracownicy, co żale potrafią tylko w necie wylewać :D

Mateusz

Witam. Jak tam praca w Czeladzi ? Potrzebują magazynierów.Czy tam rzeczywiście dostają wypłatę 2500 netto?

Mała Mmu

Ja jestem zadowolona z pracy w Probecie .Wypłata jest zawsze na czas mamy super wyrozumiałego kierownika i brygadzistke.Praca jest trochę ciężka ale dajemy radę jak ma się taka zgrana ekipę.

@Mała Mmu 02.09.2018 23:20

W firmie pracuje chyba 1500 osób. To coś jednak oznacza... Jakby było tak źle, to byłaby to na pewno inna liczba. Zwłaszcza teraz, gdy o pracę nie trudno.

Steven Segal
@:-) 04.09.2018 07:49

A skad wyczaslas taka liczbe? Nie ma moze tragedi sa gorsze za pewne firmy ale bez przesady!!! premi brak, paczek brak, na gazetki hajs jest , na nagrody sa ale kity ludziom wciskac jakie to dodatki dawaja to juz bzdety. Poczytaj o Firmie PION, KOK. TAM MAJA SIE DOBRZE!!!!!

@Steven Segal 08.09.2018 16:41

Robi 1500 ale wszystkich, bo w ochronie tylko część z nich

@:-) 09.09.2018 16:46

Chyba w biurze pracujesz ze taka liczbe znasz. Wiadomo juz skad te nagrody w Probecie i za jakie pieniadze.

@Weronika 11.09.2018 13:00

Nie trzeba w biurze pracować, by znać firmę w której się pracuje :)

@:-) 11.09.2018 14:10

Nie badz smieszna . a wiesz ze na umowie stawki sa zanizone? 8.90brutto. A wiesz jak przebiega rekrutacja? bo ja wiem czytalam meile. A wiesz obiecuja dofinansowanie do przejazdow jak ktos dojezdza dalej niz swoje miasto a tego nie robia!!! i ostatnie pytanie. Czy Ty masz pojecie co za brednie piszesz!!!! firma nie chroni naszych danych osobowych!!!! pesele , nr tel, umowy, a nawet orzeczenia innych osob nie sa przechowywane tylko byle gdzie je dawaja!!!! wiem to bo firma taka wspaniala ze dwukrotnie bylam w posiadaniu w sumie dalej gdzies to mam wszystkich tych rzeczy. A gdyby wpadly w inne rece? widzialam umowy innych bylam w. Pipie maja zrobic kontrole pojde jeszcze raz tam. Byle by naciagac Pfron!!! Trzeba nawet urlopu pilnowac bo potrafia oszukac jak nie notujesz. Wiec nie pierd.. Glupot!!!!

Ela
@Weronika 15.09.2018 09:54

Witam popieram panią super,Jena co się odwarzyła.

Niespełniona w EZT
@Mała Mmu 02.09.2018 23:20

Jeszcze im wszystkim wytrzep gruche i wycałuj pośladki i będziesz spełniona.

@Mała Mmu 02.09.2018 23:20

CHYBA PREMNIE PANI DOSTAJE ...

Marian

Gdzie man zgłosić że Probet nie dał nam ustawowej podwyżki od stycznia !

Mściciel
@Marian 27.05.2018 07:37

Spróbuj w Państwowej Inspekcji Pracy

Fredek
@Marian 27.05.2018 07:37

Najlepiej od razu idź do sądu pracy zglos

Alicja

Śmiech na sali, cwaniaki.

muszkieter
@Alicja 13.09.2018 12:35

No niestety ale źle się dzieje i najwyższa pora żeby zrobić porządek,bo tak dalej być nie może.

GENERAŁ

Ludzie co wy chcecie od tego probetu. Ja pracuję na Panetechu Chorzów na dwie zmiany 7/19 19/7 Na zmianie 7/19 z rana przyjeżdża catering ze śniadaniem ( 3 opcje do wyboru ), następnie jest spacerek lub relaksacja. Cały czas jest czynny drink barek ( piwko lub coś mocniejszego do wyboru ) . Potem jest obiad ( mięsny, wegetariański lub z grilla do wyboru ) Potem jest drzemka poobiednia podwieczrek piwko kolacja ( 3 opcje wybór ) i do domciu 19/7 kolacja do wyboru drink bar TV do dyspozycji zimna płyta, spanko, rano spacerek lub seksik w zależności od potrzeby ido domciu Wynagrodzenie 4500 pln + 100% dodatek nocny + 200% za soboty niedziele święta + 500 pln premii za przyjście do roboty Dowódca na Paneltechu jest tak wspaniałym człowiekiem że co piątek u niego przystępuję do spowiedzi i komunii świętej :) Żyć nie umierać

Driver

Tym co dzieje się w Probet oddział Grodzisk Mazowiecki kiedyś zajmie się prokurator. Kwestia czasu.

@Driver 13.08.2018 14:33

Szanowny Panie J , Pani B -to już wszystko było ponad rok temu krzyczeliście straszyliście prokuratorem pracowników Dajcie nam spokojnie pracować , jeszcze wam się nie znudziło . Może już dosyć tych plotek i pomówień .

Steve Wonder
@Driver 13.08.2018 14:33

Wieśniaku grodzisk mazowiecki to nawet nie ma go na mapie Polski i czego drzesz ryja:)

Załoga G

Driver napisz coś więcej bo my też mamy coś do powiedzenia , od podrabiania podpisów w liście obecności zbieranej wcześniej bo ponoć na czas rozliczyć nie mogą..........

Driver
@Załoga G 19.08.2018 15:25

To co powyżej oraz uprzywilejowani ludzie na stanowiskach pracujący bez uprawnień, kupowanie urlopów od nieświadomych i biednych ludzi, zmuszanie do przejścia na urlopy w trakcie zwolnienia lekarskiego, zastraszania pracowników , czy nielimitowany czas pracy kierowców .Czasem nawet 20h ! Oszustwa przy wypłatach. To tylko kilka przykładów. Mega mobing.

Grodzisk
@Driver 20.08.2018 13:18

Szanowna Pani B , cieszę się że wszystko u Pani dobrze ( tak mniemam gdyż znowu się Pani uaktywniła ) to co Pani wypisuje o Grodzisku to już wszystko było .I wszyscy wiedzą ,że to nie prawda .To taka Pani prywatna wendeta tak na prawdę nie wiadomo za co . Może ,że się nie udało w własnej firmie tam same kłopoty ludzie na czarno. Ale generalnie wszyscy w Grodzisku pomimo wszystko ( czyli ,że próbowała Pani wszystkich skłócić ) szerzyła Pani o wszystkich plotki i pomówienia . Muszę Pani powiedzieć ,że udało się wyprostować cały bałagan którego Pani narobiła . i pracujemy w zgodzie bez plotek i pomówień .

parobek

A napojów brak !

Xxx
@parobek 07.08.2018 20:13

To norma. Ta firma zeruje na chorych ludziac byle by ciagnac kase z Pfronu ciekawe kiedy PIP'SIE'NIMI ZAJMNIE.. TE UMOWY STAWKI NA GODZ TO SCIEMA.

Marta

@Steven Sigal w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Jan Zbędny

Interesujące, a tyle czasu spędzał w szatni "pan" brygadzista i jego tawarisze. Chyba spędzali czas na donoszeniu zamiast dbać o higienę.

Marta

Czy praca w firmie Probet to faktycznie tak złe doświadczenie? Większość opinii tutaj to zdecydowanie negatywne opisy głosy - może jednak znaleźliście jakieś plusy? Warto podzielić się każdą opinią, zarówno pozytywną, jak i negatywną- każdy szczery opis pomaga przyszłym pracownikom w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca pracy.

Piotr
@Marta 17.05.2018 13:51

Firma jest w porządku. Praca jak każda inna. Jak oczekuje się wynagrodzenia za nic nie robienie, to takie żale wylewa się właśnie tu.

Wkurzony
@Marta 17.05.2018 13:51

Nie bądź śmieszna kobieto. To niepoważny portal. Żadnej weryfikacji, logowania... Każdy może pisać co chce i co ma ochotę... A kto tu pisze? Ten co pracuje i jest zadowolony? Tylko zwolniony i wywalony za lenistwo, pijaństwo itd. Żenada, a nie forum. Kto dziś zezwala pisać do woli bez aktywacji konta weryfikacji IP i maila?

OK
@Marta 17.05.2018 13:51

Pracuję w firmie. Polecam.

Jan Zbędny
@Wkurzony 17.05.2018 18:05

Taa, może jeszcze imię, nazwisko i zdjęcie z ręcznym podpisem? Gdyby firma traktowała każdego pracownika równo, a nie tylko tych, którzy im się spodobają to pozytywnych opinii było by znacznie więcej, bo żale wylewali by tylko ci, którzy wylecieli za pijaństwo.

@Jan Zbędny 07.06.2018 19:25

Brawo!!!!!

Bk
@Marta 17.05.2018 13:51

Do (usunięte przez administratora) jest ta firma. A lizusom sprzyja.

A.G
@Marta 17.05.2018 13:51

Ja pracuję w Probecie już 8 rok i jestem bardo zadowolony. Firma naprawdę jest OK, wypłata zawsze na czas, wiadomo - jak chce się coś zarobić to trzeba pracować, na jednym obiekcie więcej, na jednym mniej, ale generalnie firma na plus i godna polecenia.

ewa
@A.G 09.07.2018 16:35

CHYBA PREMNIĘ CO MIESIĄC DOSTAJESZ BO TAK PIĘKNIE PISZESZ,

Anna polak

Pracowalam przez pol roku i przez brygadzistkie nie pra uje bo donosi plotu do dyrektora coze wychodze wczesniej co nie prawda teraz poparzylam sie chemia i mam skierowanie do sxpitala na oddzial dermalogiczny co mam dalej robic kazdy mnie chwalil a teraz (usunięte przez administratora) obrabiaja jak dyrektor szefowa brygadzistka nic e radze sie zatrud iac w tej firmie bo nie wytrzymacie

:)))
@Anna polak 21.07.2018 11:01

Piłaś? Nie pisz :)

Marta

@hehehe Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź zawiera bluźnierstwa, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

hehehe
@Marta 19.07.2018 17:07

Sprawdź na wiki znaczenie słowa "bluźnierstwo", bo chyba nie znasz i poczytaj inne wpisy o niedorozwojach itd. to wam nie przeszkadza??? Wstyd

Marta

@A.G czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie Probet? Możecie liczyć na rozbudowany socjal, czy też wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Rozbudowany socjal ;) pytania zadawane przez idiotów do idiotów... I jak w tym kraju ma być dobrze jak nawet administratorka tego portalu nie grzeszy inteligencją... To firma sprzątająca w Polsce a nie w Szwecji!

Marta

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego ostatniego pytania na temat możliwości zatrudnienia w Probetcie. Może znajdzie się tu pracownik firmy? Jak wyglądają kwestie rekrutacyjne? Czasami rekrutacja przebiega sprawnie, czasami jest ona rozciągnięta w czasie i wieloetapowa. Czasami związana jest z dodatkowymi testami z wiedzy i umiejętności. Wszystkie informacje na ten temat będą dużą pomocą dla osób poszukujących pracy.

Karol
@Marta 01.06.2018 10:45

dzień dobry . ja akurak mam dobre doświadczenia w pracy w firmie Probet, wspaniali ludzie, miła atmosfera, wypłata zawsze na czas. MYsle, ze są w większosci negatywne wpisy, poniewaz gro ludzi pracowitych zadowolonych z pracy, tutaj się nie udziela . pozdrawiam

Karol

Człowieku czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi, i mowę mi odbiera Twoim niskim poziomem inteligencji. Proszę zachowaj fason , bo okazywany poziom wypowiedzi jest tak niski ,że strach pomyśleć jak Ci ludzie mieli z Tobą wytrzymać.Wygląda na to że jesteś Roszczeniowym Prostakiem.

@Karol 15.06.2018 12:34

Puknij sie w glowe. Ale fakt wyplata na czas byla zawsze!!! Mila atmosfera? Hmm jak masz wlasne zdanie , poglady i jestes asertywna to wylatujesz, jak wchodzisz w tylek kierownikowi , kablujesz itp to jestes wielka.????

Marta

@Anka rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Probet, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Piotr

No to fajne mają zabawy :D

Do BARANA cLOUDA

Witaj nasz medialny Baranie Już nie możemy Cię słuchac jak nas obrażasz i wiemy że za gorzołkę wyleciałeś. Momy nadzieję że ktoś Cie w końcu zablokuje i przestaniesz ludzi obrażać. Jesteś tak żenujący że nam zaczyna słów brakować , jak to czytamy, i żalujemy że nie wezwaliśmy do Ciebie policji jak popiłeś bo może kolegium by Ci ryjek zatkało.

Marta

@Karol dzięki za informacje. A czym dokładniej zajmowałeś się w Probet i jak długi miałeś staż w firmie? @Jean Claude Ja Wam Dam na forum powinno znaleźć się miejsca dla pozytywnych i negatywnych komentarzy. Wzajemny szacunek to podstawa i na forum, i w pracy zawodowej. Zastanawia mnie, jak Ty ocenisz ten aspekt wśród pracowników tej firmy?

Miro

O czym Ty człowieku piszesz, jak czytam Twoje posty to żenada i dziw bierze że Cię e szkole pisać nauczyli.Chwała nauczycielom jak jesteś taki Kozak podpisz się prawdziwym Imieniem i Nazwiskiem a nie udawaj greka. Pijaczyno jeden co potrafisz tylko pisać, a przepraszam i popijać w pracy również:)

Marta

A czy możecie opowiedzieć, jak wyglądają początki nowego pracownika w firmie? Czy firma oferuje mu na start umowę o pracę, czy wraz ze stażem pracy jego warunki zatrudnienia ulegają poprawie. Ważna wydają się być również kwestia szkoleń wdrożeniowych w firmie. To one pomagają pracownikowi odnaleźć się w ciągu pierwszych dni zatrudnienia. Możecie napisać w tej kwestii coś więcej?

Jolero Casanova
@Marta 15.06.2018 09:43

Marta jak jesteś grzechu warta to już cię w tej firmie odpowiednio przyjmiemy przetestujemy i wdrożymy. Nie bój żaby.

Kuba

Mam pytanie, jestem brygadzistą na jednym z obiektów kierownika Ireneusza czy macie problem z komunikacją z kierownikiem, zero kontaktu co się dzieje

Madzia
@Kuba 27.05.2018 20:50

Kuba sorry ale czy kiedy kolwiek miałeś dobrą komunikację? Irek zawsze wpadał na obiekt na 5 minut i pierwsze jego słowa nie słucham o problemach ha ha ha a teraz jest prawie emeryt i olewa wszystko równo nie dodzwonisz się bo od piątku nie odbiera

Is
@Kuba 27.05.2018 20:50

Czekam z przyjemnością na telefon.

@Madzia 27.05.2018 21:12

Proszę o trochę odwagi i przedstaw się! Od piątku odebrałem kilkadziesiąt telefonów. Chętnie porozmawiam na twój temat.

ZOSIA
@Kuba 27.05.2018 20:50

Może za często dzwonisz z byle pierdołami i chłop ma już ciebie dość

Ewa
@Kuba 27.05.2018 20:50

Czytam te bzdury i ręce mi opadają, po 30-stu latach pracy pierwszy raz trafiłam na kierownika, z którym 90% spraw załatwiam przez telefon, a wy piszecie o złej komunikacji ludzie zastanówcie się."Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego" potraktujcie ten cytat poważnie radzę wam, bo to będzie już nie długo

HANIA
@Kuba 27.05.2018 20:50

PROSZĘ NIE PRZEDSTAWIAĆ SIĘ TUTAJ JAKO BRYGADZISTKA PANA IRENEUSZA BO ŻADNA Z NAS NAPEWNO NIE NARZEKA NA KIEROWNIKA W KWESTIJ KOMUNIKACIJ JAK NIE ODBIERZE TELEFONU TO ZAWSZE ODDZWANIA PARĘ LAT JUŻ PRACUJĘ W PROBECIE I PARU KIEROWNIKÓW PRZEWINĘŁO SIĘ PRZEZ NASZ OBIEKT WIĘC PROSZĘ MI WIERZYĆ WIEM COŚ O TYM

ewa
@HANIA 03.06.2018 19:52

Bardzo pani się myli haha

Steven Segal
@Kuba 27.05.2018 20:50

Nie mamy. A może za słabo liżesz przytulasz i donosisz. Postaraj się bardziej:)

Jola
@Kuba 27.05.2018 20:50

Wiecie może KTO bierze obiekty po IRKU BO Z TEGO CO mi wiadomo odchodzi NA emeryturę

Marta

@Ewa @Hania a możecie opowiedzieć coś na temat Waszych osobistych doświadczeń w wieloletniej już pracy w Probet? Czy podczas tego okresu zatrudnienia Wasze warunki zatrudnienia ulegały poprawie? Czy firma daje Wam poczucie stabilności i bezpieczeństwa? Pomimo obecnych trendów - na polskim rynku pracy nadal są osoby, które szukają pracodawcy na dłużej.

Marta

@OK a na jakim stanowisku w Probet pracujesz? Widzę, że ogólnie firma poszukuje wielu pracowników jako agencja pracy tymczasowej. A jak można znaleźć prace bezpośrednio w firmie (nie za jej pomocą)? Jeśli może ktoś opowiedzieć, jak sam został zatrudniony przez tego pracodawcę, to będą pomocne wskazówki.

Furiaci przodem dla firmy .

zakład pracy chronionej jak wiele - ludzie żądzą a co najśmieszniejsze ludzie z grupami P1 - czyli epnieci w dekiel -- panie Łabadz kierowniku - tacy ludzie panem żądzą w Tychach Wilkowyje - Nosag-- ha ha ha - jak B--M-S zaśpiewa kierownik tańczy - a miałem takie dobre mniemanie o tej firmie - coś mnie epneło - praca od 7 do 19 -------------- od 19 do 7 - i tak jest wszędzie przetok ludzi - niewpadajmy z skrajności w skrajność debilizmu - z poważaniem pracownicy .

Pani
@Furiaci przodem dla firmy . 30.03.2018 06:22

Kolejny leser który został przez Ptaka zwolniony żale wylewa.Szkoda że zapomniał jak mu kierownik tyłek ratował po przyjściu do pracy na bani. teraz będzie udawał niewinnego, nikt się na to nie da nabrać.Dobrze że Cię kolego już z nami nie ma , nie musimy Cię kryć i się za Ciebie wstydzić!

BURDA81
@Furiaci przodem dla firmy . 30.03.2018 06:22

Zakład pracy chronionej chyba był bo status zawieszony. Zobaczycie jak wywiad zawodowy do Zusu trzeba będzie wypełnić przez BHPOWCA to się dowiecie.

Zostaw opinię o Probet - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probet