Probet

Chorzów

Probet

Opinie o Probet

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mała Mmu

Ja jestem zadowolona z pracy w Probecie .Wypłata jest zawsze na czas mamy super wyrozumiałego kierownika i brygadzistke.Praca jest trochę ciężka ale dajemy radę jak ma się taka zgrana ekipę.

@Mała Mmu 02.09.2018 23:20

W firmie pracuje chyba 1500 osób. To coś jednak oznacza... Jakby było tak źle, to byłaby to na pewno inna liczba. Zwłaszcza teraz, gdy o pracę nie trudno.

Steven Segal
@:-) 04.09.2018 07:49

A skad wyczaslas taka liczbe? Nie ma moze tragedi sa gorsze za pewne firmy ale bez przesady!!! premi brak, paczek brak, na gazetki hajs jest , na nagrody sa ale kity ludziom wciskac jakie to dodatki dawaja to juz bzdety. Poczytaj o Firmie PION, KOK. TAM MAJA SIE DOBRZE!!!!!

@Steven Segal 08.09.2018 16:41

Robi 1500 ale wszystkich, bo w ochronie tylko część z nich

@:-) 09.09.2018 16:46

Chyba w biurze pracujesz ze taka liczbe znasz. Wiadomo juz skad te nagrody w Probecie i za jakie pieniadze.

@Weronika 11.09.2018 13:00

Nie trzeba w biurze pracować, by znać firmę w której się pracuje :)

@:-) 11.09.2018 14:10

Nie badz smieszna . a wiesz ze na umowie stawki sa zanizone? 8.90brutto. A wiesz jak przebiega rekrutacja? bo ja wiem czytalam meile. A wiesz obiecuja dofinansowanie do przejazdow jak ktos dojezdza dalej niz swoje miasto a tego nie robia!!! i ostatnie pytanie. Czy Ty masz pojecie co za brednie piszesz!!!! firma nie chroni naszych danych osobowych!!!! pesele , nr tel, umowy, a nawet orzeczenia innych osob nie sa przechowywane tylko byle gdzie je dawaja!!!! wiem to bo firma taka wspaniala ze dwukrotnie bylam w posiadaniu w sumie dalej gdzies to mam wszystkich tych rzeczy. A gdyby wpadly w inne rece? widzialam umowy innych bylam w. Pipie maja zrobic kontrole pojde jeszcze raz tam. Byle by naciagac Pfron!!! Trzeba nawet urlopu pilnowac bo potrafia oszukac jak nie notujesz. Wiec nie pierd.. Glupot!!!!

Ela
@Weronika 15.09.2018 09:54

Witam popieram panią super,Jena co się odwarzyła.

@Ela 15.09.2018 21:25

????bo tak jest . prezes lub Dyrektor grozil mi sadem za te komentarze. Niech sobie grozi ja mialam w sumie dalej nawet mama dowody jak firma chroni dane pracownika. Wstyd. Mam nawet nagrania rozmow . dla mnie ta firma to banda kretaczy zerujacych na najslabszych w spoleczenstwie. Zamiast nagrod dla siebie z'naszych dofinansowac premie powinni dawac a nie sobie bankiety ogranizowac, gazetke wydawac .

Alicja

Śmiech na sali, cwaniaki.

muszkieter
@Alicja 13.09.2018 12:35

No niestety ale źle się dzieje i najwyższa pora żeby zrobić porządek,bo tak dalej być nie może.

Robert Bury powiedział w probecie że kierownik jest pedałem i gejem pracuje w złodziejach a nie w firmie

GENERAŁ

Ludzie co wy chcecie od tego probetu. Ja pracuję na Panetechu Chorzów na dwie zmiany 7/19 19/7 Na zmianie 7/19 z rana przyjeżdża catering ze śniadaniem ( 3 opcje do wyboru ), następnie jest spacerek lub relaksacja. Cały czas jest czynny drink barek ( piwko lub coś mocniejszego do wyboru ) . Potem jest obiad ( mięsny, wegetariański lub z grilla do wyboru ) Potem jest drzemka poobiednia podwieczrek piwko kolacja ( 3 opcje wybór ) i do domciu 19/7 kolacja do wyboru drink bar TV do dyspozycji zimna płyta, spanko, rano spacerek lub seksik w zależności od potrzeby ido domciu Wynagrodzenie 4500 pln + 100% dodatek nocny + 200% za soboty niedziele święta + 500 pln premii za przyjście do roboty Dowódca na Paneltechu jest tak wspaniałym człowiekiem że co piątek u niego przystępuję do spowiedzi i komunii świętej :) Żyć nie umierać

Wózkowi:)

Jak tam dowódca na paneltechu bo jego życie zaczyna się i kończy na paneltechu Proponuję wizyty u psychiatry bo łazi na liczenie z gazem rozweselającym. To my pracownicy Paneltechu

Driver

Tym co dzieje się w Probet oddział Grodzisk Mazowiecki kiedyś zajmie się prokurator. Kwestia czasu.

@Driver 13.08.2018 14:33

Szanowny Panie J , Pani B -to już wszystko było ponad rok temu krzyczeliście straszyliście prokuratorem pracowników Dajcie nam spokojnie pracować , jeszcze wam się nie znudziło . Może już dosyć tych plotek i pomówień .

Steve Wonder
@Driver 13.08.2018 14:33

Wieśniaku grodzisk mazowiecki to nawet nie ma go na mapie Polski i czego drzesz ryja:)

Załoga G

Driver napisz coś więcej bo my też mamy coś do powiedzenia , od podrabiania podpisów w liście obecności zbieranej wcześniej bo ponoć na czas rozliczyć nie mogą..........

Driver
@Załoga G 19.08.2018 15:25

To co powyżej oraz uprzywilejowani ludzie na stanowiskach pracujący bez uprawnień, kupowanie urlopów od nieświadomych i biednych ludzi, zmuszanie do przejścia na urlopy w trakcie zwolnienia lekarskiego, zastraszania pracowników , czy nielimitowany czas pracy kierowców .Czasem nawet 20h ! Oszustwa przy wypłatach. To tylko kilka przykładów. Mega mobing.

Grodzisk
@Driver 20.08.2018 13:18

Szanowna Pani B , cieszę się że wszystko u Pani dobrze ( tak mniemam gdyż znowu się Pani uaktywniła ) to co Pani wypisuje o Grodzisku to już wszystko było .I wszyscy wiedzą ,że to nie prawda .To taka Pani prywatna wendeta tak na prawdę nie wiadomo za co . Może ,że się nie udało w własnej firmie tam same kłopoty ludzie na czarno. Ale generalnie wszyscy w Grodzisku pomimo wszystko ( czyli ,że próbowała Pani wszystkich skłócić ) szerzyła Pani o wszystkich plotki i pomówienia . Muszę Pani powiedzieć ,że udało się wyprostować cały bałagan którego Pani narobiła . i pracujemy w zgodzie bez plotek i pomówień .

parobek

A napojów brak !

Xxx
@parobek 07.08.2018 20:13

To norma. Ta firma zeruje na chorych ludziac byle by ciagnac kase z Pfronu ciekawe kiedy PIP'SIE'NIMI ZAJMNIE.. TE UMOWY STAWKI NA GODZ TO SCIEMA.

Marta

@Steven Sigal w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Jan Zbędny

Interesujące, a tyle czasu spędzał w szatni "pan" brygadzista i jego tawarisze. Chyba spędzali czas na donoszeniu zamiast dbać o higienę.

Marta

Czy praca w firmie Probet to faktycznie tak złe doświadczenie? Większość opinii tutaj to zdecydowanie negatywne opisy głosy - może jednak znaleźliście jakieś plusy? Warto podzielić się każdą opinią, zarówno pozytywną, jak i negatywną- każdy szczery opis pomaga przyszłym pracownikom w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca pracy.

A.G
@Marta 17.05.2018 13:51

Ja pracuję w Probecie już 8 rok i jestem bardo zadowolony. Firma naprawdę jest OK, wypłata zawsze na czas, wiadomo - jak chce się coś zarobić to trzeba pracować, na jednym obiekcie więcej, na jednym mniej, ale generalnie firma na plus i godna polecenia.

ewa
@A.G 09.07.2018 16:35

CHYBA PREMNIĘ CO MIESIĄC DOSTAJESZ BO TAK PIĘKNIE PISZESZ,

anonymous

Pracowalam pol roku robilam za troje a dyrektor bedzie mowil na mnie ze wczesniej wychodze tam nie fa sie wytrzymac przez brygadzistkie bo tylko sie wpierdala a sama nic nie robi jeszcze poparzylam sie chemia mam skierowanie do szpitala na oddzial dermalogiczny co dalej mam robic najpierw dyrektor i szefowa mnie chwalili a teraz to (usunięte przez administratora) klada nie przyjmujcie sie do tej firmy

:)))
@anonymous 21.07.2018 10:52

Nie bluźnij :)))

Anna polak

Pracowalam przez pol roku i przez brygadzistkie nie pra uje bo donosi plotu do dyrektora coze wychodze wczesniej co nie prawda teraz poparzylam sie chemia i mam skierowanie do sxpitala na oddzial dermalogiczny co mam dalej robic kazdy mnie chwalil a teraz (usunięte przez administratora) obrabiaja jak dyrektor szefowa brygadzistka nic e radze sie zatrud iac w tej firmie bo nie wytrzymacie

:)))
@Anna polak 21.07.2018 11:01

Piłaś? Nie pisz :)

Marta

@hehehe Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź zawiera bluźnierstwa, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

hehehe
@Marta 19.07.2018 17:07

Sprawdź na wiki znaczenie słowa "bluźnierstwo", bo chyba nie znasz i poczytaj inne wpisy o niedorozwojach itd. to wam nie przeszkadza??? Wstyd

Marta

@A.G czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie Probet? Możecie liczyć na rozbudowany socjal, czy też wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Rozbudowany socjal ;) pytania zadawane przez idiotów do idiotów... I jak w tym kraju ma być dobrze jak nawet administratorka tego portalu nie grzeszy inteligencją... To firma sprzątająca w Polsce a nie w Szwecji!

A.G

@ Jean Claude Ja Wam Dam myślisz że jesteś anonimowy? Czytaliśmy z kolegami na Paneltechu Twoją żenującą "twórczość" i powiem Ci że jesteś żałosny i jak masz cywilną odwagę to podpisz się swoim PRAWDZIWYM imieniem i nazwiskiem a nie zasłaniasz się pseudonimem. Tak naprawdę Paneltech weryfikuje pracownika czy się nadaje czy nie do tej roboty i Ty się kolego widocznie nie nadawałeś, skoro wypisujesz takie głupoty na tym portalu.

Marta

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego ostatniego pytania na temat możliwości zatrudnienia w Probetcie. Może znajdzie się tu pracownik firmy? Jak wyglądają kwestie rekrutacyjne? Czasami rekrutacja przebiega sprawnie, czasami jest ona rozciągnięta w czasie i wieloetapowa. Czasami związana jest z dodatkowymi testami z wiedzy i umiejętności. Wszystkie informacje na ten temat będą dużą pomocą dla osób poszukujących pracy.

Karol

Człowieku czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi, i mowę mi odbiera Twoim niskim poziomem inteligencji. Proszę zachowaj fason , bo okazywany poziom wypowiedzi jest tak niski ,że strach pomyśleć jak Ci ludzie mieli z Tobą wytrzymać.Wygląda na to że jesteś Roszczeniowym Prostakiem.

@Karol 15.06.2018 12:34

Puknij sie w glowe. Ale fakt wyplata na czas byla zawsze!!! Mila atmosfera? Hmm jak masz wlasne zdanie , poglady i jestes asertywna to wylatujesz, jak wchodzisz w tylek kierownikowi , kablujesz itp to jestes wielka.????

Marta

@Anka rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Probet, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Jean Claude Ja Wam Dam

Jak tam spec brygada antyterrorystyczna na Paneltechu pod dowództwem dowódcy z gazem rozweselającym ( bo innego mu nie dali oblane badania) Słoneczko wam móżdżki przegrzało:) Robicie zdjęcia po torbach i wysłanie Prezesikowi Wyglądacie jak wycięci z komiksu:)

Piotr
@Jean Claude Ja Wam Dam 16.06.2018 13:41

No to fajne mają zabawy :D

Do BARANA cLOUDA
@Jean Claude Ja Wam Dam 16.06.2018 13:41

Witaj nasz medialny Baranie Już nie możemy Cię słuchac jak nas obrażasz i wiemy że za gorzołkę wyleciałeś. Momy nadzieję że ktoś Cie w końcu zablokuje i przestaniesz ludzi obrażać. Jesteś tak żenujący że nam zaczyna słów brakować , jak to czytamy, i żalujemy że nie wezwaliśmy do Ciebie policji jak popiłeś bo może kolegium by Ci ryjek zatkało.

Marta

@Karol dzięki za informacje. A czym dokładniej zajmowałeś się w Probet i jak długi miałeś staż w firmie? @Jean Claude Ja Wam Dam na forum powinno znaleźć się miejsca dla pozytywnych i negatywnych komentarzy. Wzajemny szacunek to podstawa i na forum, i w pracy zawodowej. Zastanawia mnie, jak Ty ocenisz ten aspekt wśród pracowników tej firmy?

Miro

O czym Ty człowieku piszesz, jak czytam Twoje posty to żenada i dziw bierze że Cię e szkole pisać nauczyli.Chwała nauczycielom jak jesteś taki Kozak podpisz się prawdziwym Imieniem i Nazwiskiem a nie udawaj greka. Pijaczyno jeden co potrafisz tylko pisać, a przepraszam i popijać w pracy również:)

Marta

A czy możecie opowiedzieć, jak wyglądają początki nowego pracownika w firmie? Czy firma oferuje mu na start umowę o pracę, czy wraz ze stażem pracy jego warunki zatrudnienia ulegają poprawie. Ważna wydają się być również kwestia szkoleń wdrożeniowych w firmie. To one pomagają pracownikowi odnaleźć się w ciągu pierwszych dni zatrudnienia. Możecie napisać w tej kwestii coś więcej?

Jolero Casanova
@Marta 15.06.2018 09:43

Marta jak jesteś grzechu warta to już cię w tej firmie odpowiednio przyjmiemy przetestujemy i wdrożymy. Nie bój żaby.

Kuba

Mam pytanie, jestem brygadzistą na jednym z obiektów kierownika Ireneusza czy macie problem z komunikacją z kierownikiem, zero kontaktu co się dzieje

Steven Segal
@Kuba 27.05.2018 20:50

Nie mamy. A może za słabo liżesz przytulasz i donosisz. Postaraj się bardziej:)

Jola
@Kuba 27.05.2018 20:50

Wiecie może KTO bierze obiekty po IRKU BO Z TEGO CO mi wiadomo odchodzi NA emeryturę

Marta

@Ewa @Hania a możecie opowiedzieć coś na temat Waszych osobistych doświadczeń w wieloletniej już pracy w Probet? Czy podczas tego okresu zatrudnienia Wasze warunki zatrudnienia ulegały poprawie? Czy firma daje Wam poczucie stabilności i bezpieczeństwa? Pomimo obecnych trendów - na polskim rynku pracy nadal są osoby, które szukają pracodawcy na dłużej.

Marian

Gdzie man zgłosić że Probet nie dał nam ustawowej podwyżki od stycznia !

Mściciel
@Marian 27.05.2018 07:37

Spróbuj w Państwowej Inspekcji Pracy

Marta

@OK a na jakim stanowisku w Probet pracujesz? Widzę, że ogólnie firma poszukuje wielu pracowników jako agencja pracy tymczasowej. A jak można znaleźć prace bezpośrednio w firmie (nie za jej pomocą)? Jeśli może ktoś opowiedzieć, jak sam został zatrudniony przez tego pracodawcę, to będą pomocne wskazówki.

Furiaci przodem dla firmy .

zakład pracy chronionej jak wiele - ludzie żądzą a co najśmieszniejsze ludzie z grupami P1 - czyli epnieci w dekiel -- panie Łabadz kierowniku - tacy ludzie panem żądzą w Tychach Wilkowyje - Nosag-- ha ha ha - jak B--M-S zaśpiewa kierownik tańczy - a miałem takie dobre mniemanie o tej firmie - coś mnie epneło - praca od 7 do 19 -------------- od 19 do 7 - i tak jest wszędzie przetok ludzi - niewpadajmy z skrajności w skrajność debilizmu - z poważaniem pracownicy .

Rządzą
@Furiaci przodem dla firmy . 30.03.2018 06:22

Warto dodać, że Krzysztofikiem też rządzi, ale prewencja z Paneltechu :)

BURDA81
@Furiaci przodem dla firmy . 30.03.2018 06:22

Zakład pracy chronionej chyba był bo status zawieszony. Zobaczycie jak wywiad zawodowy do Zusu trzeba będzie wypełnić przez BHPOWCA to się dowiecie.

Generał

Taki cwaniak byłeś a teraz wielce piszesz trzeba było powiedzieć co się nie podoba patrząc w oczy a nie na forum żale wylewać .BYL Z ciebie pracownik że pisał się Boże z Panela dobrych ludzi nie zabierają a wręcz przeciwnie trafiają tam najlepsi i tacy do których mają zaufanie . Byłeś nowy i chciałeś rządzić a że robiłeś to jak ostatni ........ To szkoda o Tobie pisać.A twoje wypowiedzi są chamskie i tak to podsuumuje

Antykapuś

Jean Claude Ja Wam Dam z nimi nie wygrasz, robią dobrze kierownikowi obiektów i otrzymują za to przywileje. Gruby Adam (największy (usunięte przez administratora) "Pana" brygadzisty) raz został zakapowany i po tym tak go tyłek bolał z żalu, że teraz kapuje na wszystkich.

Remik

Czy firma prowadzi rekrutacje? Sporo dobrego słyszałem.

@Remik 22.04.2018 20:01

Cały czas trwa permanentna rekrutacja. Ja wyraziłem swoją subiektywną opinię bo w kilku sprawach firma mi dokuczyła. Nie zmienia to faktu, że praca jest prosta, nie wymagająca szczególnych umiejętności. Raz pracy jest więcej, raz mniej, firma sie rozwija, planowane są montaże Praso-Kontenerów w obydwóch magazynach Castoramy. Śmiało można aplikować. Jeśli w dodatku mimo niepełnosprawności będziesz mógł pracować w nocy to bądź pewien, że zostaniesz przyjęty z otwartymi rękoma. Pozdrawiam z Głowna i życzę udanej rekrutacji i zadowolenia z Pracy. Bo w gruncie rzeczy jest to możliwe. Piotrek

Lech

Pracowałem na obiekcie w żorach szczeże jeden z pracowników wydzwaniał do mnie sprawdzajac mnie jak mi w pracy idzie zwykły pracownik on czuł sie tam jak jakiś kierownik donosiciel kłamca i bardzo fałszywy człowiek niby z tobą rozmawia a potem ci (usunięte przez administratora) obrabia dzwoni po innych obiektach i donosi obgaduje drugi z pracownikow gosc cierpniący na schizofremie spi na nockach nie robi obchodow i wiecznie nie zadowolony panie kierowniku Bogdan zejdz na ziemie a nie słuchasz tylko pana Adama

Piotrek z Głowna

Praca w porządku. Proste czynności porządkowe na terenie hali magazynowej w Dobrej pod Strykowem w XPO Castorama. Wymóg konieczny - Orzeczenie o niepełnosprawności. Ludzie "normalni" jak na ludzi z grupą inwalidzką. Polscy i ukraińscy pracownicy, a nawet ochrona ( co się rzadko zdarza ) bezproblemowi z poczuciem humoru, ciężko pracują, wszystko super. Jednak obsługa administracyjna PROBET praktycznie na każdym szczeblu to porażka i permanentny brak szacunku do ludzi częstokroć ciężko chorych. Przy podpisywaniu umowy lojalka o najniższej płacy, konieczna zgoda na nadgodziny i odpowiedzialność finansowa za ciuchy i buty robocze warte kilkadziesiąt złotych i przysługujące na dwa lata w wysokości około 300 zł. HR-owski marketing super, czyli minimalna płaca 1800 zł netto, darmowe dowozy do pracy, system motywacyjny, premie i PFRON-owskie przywileje to mity. "Subtelne" Naciski na pracowników chorych na schizofrenię, padaczkę i inne poważne choroby do pracy w systemie trzyzmianowym to norma. Ludzie chorzy na wspomniane choroby pracują jednak w tym systemie pracują tworząc poważne zagrożenie dla siebie i wspópracowników. Podanie o urlop zapytanie o premie, zwykły przelew wynagrodzenia to są sprawy trudne dla administracji PROBET. No i jeszcze biuletyn/ kwartalnik wydawany przez PROBET. Drwina i pogarda z biednych chorych ludzi, którzy chcą pracować i czuć się potrzebnymi. Probet wydaje pieniądze na kolorowe pismo firmowe, a nie może nauczyć swoich kadrowych naliczania należnego urlopu, a księgowych nie robienia przelewów dwóch pracowników na konto jednego z nich. W dodatku swoimi błędami próbują obciążać poszkodowanych pracowników. Przepracowałem 5 tygodni z sześciu okresu próbnego i uciekam na urlop. Bo PROBET nie wypłaca ekwiwalentów za urlop, a za nadgodziny proponuje jedynie odbiór i to w okresie wskazanym przez firmę. Szkoda. Myślałem , że dobre miejsce, żeby dopracować do emerytury, bo praca mało skomplikowana, wymaga jedynie pracowitości i sumienności, ale w tych warunkach i w takiej atmosferze nie wiem czy dałbym radę do emerytury dożyć. Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich pracowników XPO Castorama 1 z Dobrej. To był ciekawy epizod. Było przyjemnie Was spotkać. Może kiedyś pokręcimy się razem między regałami, ale w Probet musiałby się kilka rzeczy diametralnie zmienić.

Ela
@Piotrek z Głowna 20.04.2018 01:59

Witam pana do odpowiedzi na pana opis dodam że jeszcze premni żadnej nie ma potrafiol jeszcze urlop zabrac. Tylko wykorzystywac.

Zostaw opinię o Probet - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probet