Probet

Chorzów

Opinie o Probet

Magda

A jak jest w myslowicach? jak temat oszukiwania na listach pracownikow. ktos bekol za to juz? oddadza nam kase? to do pip powino isc. czytam ze na innych obiektach, tez oszukuja, @Ewa jak rozwiazala sie sytuacja na media expert. p. aneta dalej kreci? co na to PIP? u nas wywalili dyrektora L. zostal teraz pieknis...A. i jeszcze pan Z ktury mysli ze z nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi, a na z najbardziej chorych sie wysmiewa i dre jak na L4 ktos idzie.

Ronaldo
użytkownik zarejestrowany

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie pozytywnie?

Bolek
@Ronaldo 01.10.2017 20:19
Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie pozytywnie?

Nie jesteśmy przekonani. Nikt na siłę nikomu pracować nie każe w Probecie. Jest tyle firm zatrudniających niepełnosprawnych, że jest w czym wybierać. A jak ktoś się czuje na siłach, to rynek otwarty też czeka, a nie tylko zpchry...

minionki

Ci z wypowiedzeniami - upomnijcie się przynajmniej o wolne na poszukiwanie pracy

głuchy grubas

Podziwiam Firmę PROBET.Dziś wiele osób otrzymało wypowiedzenia na obiekcie DOVISTA. To tylko wybryk Pana Prezesa?. Trzeba wymienić załogę na bardziej opłacalną. Aby z PEFRONU ciągnąć kasę. A może ktoś z DOVISTY się przekonał że ta firma PROBET to nic. Widać jak firma Probet zapewnia pracę i dba o pracowników. Pozdrawiam Panią Żanetę kierownictwo firmy.

McGyver
@głuchy grubas 29.09.2017 18:28

Na wasze miejsce przyjdą inne 02 za najniższą krajową. Po nich inni. Tak to jest w tej branży. To worek bez dna! Bo w Polsce wszyscy to niepełnosprawni... przeważnie umysłowo... czyli Probet ma skąd czerpać kadry :)))

Paweł

Witam,mam pytanie Probet proponuje mi pracę w hurtowni opon w Chorzowie ale gdzie to jest?

Informacja
@Paweł 28.09.2017 08:41

Witam , jeżeli jest pan zainteresowany pracą w charakterze magazyniera bardzo proszę o kontakt z działem rekrutacji, myślę ,że udziela panu wszystkich niezbędnych informacji .

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Jean Cloude Ja Wam Dam nie możesz nikogo obrażać na forum. Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz. @Bastian Obsztyfity-Kultykiewicz czy jakieś szanse na podwyżki są w firmie Probet? Jak długo pracowałeś w firmie?

:))
@Marta 20.09.2017 13:28

No to go przeraziłaś... pewnie teraz biedny czyta regulamin :)))

Monter magazyn

Witam. Czy dssdodatki za dojazdy jak mozna je otrzymać ? Gdy pracuje sie poza miastem gdzie jest praca Za paliwo czy bilet miesięczny ? Czy pracuje sie po 7 godzin jak przystało na ZPchR ? Sa dodatki nocne 20%, premie i fundusz socjalny ?

Bastian Obsztyfity-Kultykiewicz
@Monter magazyn 17.09.2017 22:44

Jedyne na co możesz liczyć, to zwrot za leki i to nie pełny. Dodatków za nocki brak. Premie to kierownik tylko obiecywać potrafił, ale raczej zgarniał premie pracowników do swojej kieszonki. Polecam każdą inną firmę, ale nie tą.

Nowy
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś wyjaśnić sytuację , że firma ma bardzo dużo ofert pracy a niektórzy piszą, że firma straciła obiekt. O co chodzi? Mam zamiar aplikować i dlatego dopytuję, nie wiem co zrobić czy dzwonić?

Czesiek
@Nowy 11.09.2017 12:19

Przecież nie ma tylko jednego obiektu. Jeden traci, jeden zyska i tak to się kręci...

madrinka

Obiecują dużo stałą pracę premię,a w rzeczywistość zupełnie inna.Ja pracowałam przez trzy miesiące i ostatniego dnia na koniec dniówki dowiedziałam się,że tracą obiekt i jutro już nie pracuję,a dwa tygodnie wcześniej obiecywano mi przedłużenie umowy.Zainteresowanie kierownictwa pracownikiem też nikłe.jedynie co pozytywnego to to że nie brakuje tam środków i narzędzi pracy.

Lolek
użytkownik zarejestrowany

W tak dużej firmie zawsze znajdzie sie kilka osób niezadowolonych , bez wnikania w szczegóły tego niezadowolenia.

Elvis

Piszcie, co chcecie, ale Probet jest w porządku. Nigdzie nie ma idealnie. Tu jest nieźle.

Henryk

@Henryk 03.09.2017 23:26
Słyszałem, że Probet ma opinię dobrego pracodawcy. Trochę mnie dziwią niezbyt przychylne opinie na forum?...

Bo to są opinie ludzi, którym nie powiodło się w firmie. Zadowoleni tu nie zaglądają. Pracuje w tej firmie chyba z 1500 osób. Co oni wiszący robią w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzyskiwani, oszukiwani? I robią, bo drut kolczasty otacza ich miejsca pracy i strażnicy z psami?

Marta
użytkownik zarejestrowany

@przychylnyna forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do przeczytania regulaminu forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. @Portiera powiesz coś o warunkach pracy? Jak długo pracujesz w firmie Probet?

Magda

Witam.czy ktos moze cos powiedziec na temat pracy w kadrach w Probet? Czesto szukaja tam pracowników i nie wiem czym to jest spowodowane. Chcialabym sie tam zatrudnic,ale waham sie w zwiazku z czestymi ogloszeniami pracy na to stanowisko,bo wyglada to tak ,ze nikt tam miejsca nie zagrzeje na dluzej.prosze o opinie na ten temat.

Brygadzistka
@Magda 28.08.2017 15:41
Pracujesz tam obecnie w biurze? Domyslam sie dlaczego czesto szukaja,ale ludzilam sie,ze moze przez to,ze zatrudniaja wiecej lu...

W kadrach pracuje chyba z 10 kobiet i są to te same twarze od miesięcy. Potrzebują więcej ludzi, by ogarnąć sprawy kadrowe. Nie słuchaj opinii ludzi, którym nie powiodło się w firmie. To normalne, że nienawidzą Probetu

X-woman
@Brygadzistka 28.08.2017 17:19

Brygadzistka chwalisz ten PROBET tak jakby świat zaczynał się i kończył na tym bagnie czyli PROBECIE. Jak jesteś taka mocna spróbuj się zmierzyć z życiem w innym miejscu. Ja to robię i się udało. Ty nie masz wyjścia bo liżesz i nie czaruj ludzi że jest tak wspaniale. Ujawnij się a nie stosuj magii :) !

Waldi
użytkownik zarejestrowany

Wiem o firmie Probet , że jest dobrym pracodawcą. Może to nie jest idealna firma ale nie rozumiem tych narzekań. Pewnie niektórzy myślą, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma?Mają trochę potrzeb kadrowych bo brak ludzi , może zaczną podnosić płace?

Laura
użytkownik zarejestrowany

Zupełnie nie chce się czytać tych wpisów, ich poziom jest tragiczny. Pisarze będą się oburzali jeśli ich opinie zostaną usunięte a może tak być za wulgaryzmy! Czy mógłby ktoś podzielić się informacją jaka jest przyczyna takiej długiej listy ofert pracy?

Kiepski
@Brygadzista 22.08.2017 07:50
Ponieważ firma się rozwija, ku rozpaczy ludzi, którzy zostali zwolnieni za lenistwo, pijaństwo i traktowanie miejsca pracy jak...

Brygadzista ty idź do psychiatry bo jesteś poważnie chory na główkę a być może cię uratują w co wątpię. No cóż! To pozostanie ci tylko PROBET JAKO SANATORIUM:)

madrinka
@Brygadzista 22.08.2017 07:50

Nie zawsze za lenistwo czy pijaństwo mnie nie przedłużyli umowy bo stracili obiekt,a mam trzecią grupę i byłam dla nich za mało korzystna i to bym jeszcze przeżyła gdyby mi to powiedziano wcześniej a nie ostatniego dnia godzinę przed końcem dniówki.

Portier

Ja tam w ochronie się nie przemęczam, mam umowę o pracę i nikt mnie nie ograbia. Nie wiem o co wam chodzi :)

Mańka
użytkownik zarejestrowany

Każdy człowiek może założyć sobie firmę lub zdobywać takie wykształcenie żeby kierować firmą. Najzwyklejsza zazdrość przemawia przez was. Równe pensje to czas przeszły, ja też bym chciała mieć dużo ale robię to co robię i godzę się z faktami. Probet to dobra firma!

Jarek
użytkownik zarejestrowany

Jak widzę mają sporo ofert pracy. Poczytałem opinie na forum i widzę, że sporo dobrego piszecie o Probecie. Mam pytanie o pracę dla rekrutera. Czy można liczyć na godziwe zarobki i czy w firmie są do pensji jakieś dodatki? Myślę o czymś socjalnym? Dzięki za info.

HR
@Jarek 15.08.2017 13:36

Socjalu nie ma. Tylko dofinansowanie do leków, wizyt lekarskich itd. Godziwe zarobki to już sprawa indywidualna, dla każdego oznaczają co innego :) ale firma jest w porządku. Dobrze się w niej pracuje.

Pigwa

Masz umiarkowany, albo znaczny? To cię zatrudnią i dostaniesz 2 tys. brutto, ale robić trzeba. Nie podoba się? To siedź w domu, ale za to nikt ci nie zapłaci, no chyba, że 500+. Ale to żadne kokosy...

Jestem pracownikiem Probetu i nie mam powodu do narzekania. Może być gorzej, bo znam inne firmy z tej branży i jeżeli myślicie, że Probet jest taki zły, to zatrudnijcie się w lepszej firmie, która płaci za sprzątanie czy cieciowanie więcej niż najniższa krajowa i na dodatek głaszcze pracowników po główkach, żeby się nie stresowali. Tylko potem dajcie znać, to też się tam przeniosę.

Roman

10-ty - kasa na koncie jest i tyle co ma być. I czego chcieć więcej? Nie straszcie, bo aż tragicznie nie ma jak tu piszecie

Facjatka
użytkownik zarejestrowany

Jedno jest pewne, że nie ma idealnej firmy. Jeśli firma zatrudnia tak dużo osób to zawsze może się coś wydarzyć! Generalnie firma jest spoko i jak człowiek umie sobie ułożyć relacje z innymi to nie będzie narzekał.

Rambo
@Facjatka 09.08.2017 16:19

Racja :) Fajnie napisane. Probet to firma jak każda inna. Pracujesz - zarabiasz. Ściemniasz - wynocha. Taki to układ. Proste i nieskomplikowane!

czesław

Nie ma tak zle jak niektorzy tu piszą. Chyba w probecie robi ok. 1000 osob. Nikt ich do tego nie zmusza wiec nie piszcie głupot

Mariola

Probet jest w porządku. Każda firma w tej branży to wyzyskiwacze niepełnosprawnych i dojenie forsy z dofinansowań. Tu nie jest inaczej, ale płacą co sie należy, jak ktoś pracuje rzetelnie a nie ucieka od razu na l4 i zaraz potem na goworka wylewać żale :)

Lucek

Pracuje w Probecie i mam nadzieję pracować nadal. Nikt mnie nie okrada i nie oszukuje. Dziwne, że jednych kantują a innych nie.

bubu

Firma PROBET nie słyszałem że to zakład pracy chronionej. Zatrudniają wszystkich niepełnosprawnych i zbierają kasę z PEFRON. a ludziom dają grosze Każda osoba od grupy umiarkowanej pracuje 7 godzin a firma ma zapłacić za 8godzin i PROBET WAS okrada.Pani kierowniczka na Dowista jest OK tylko co może?Wy jako niepełnosprawni macie zapierd ć jak wszyscy zdrowi na DOWIŚCIE. Wy się nie liczycie tylko liczy się to co pan prezes Zych otrzyma z PEFRON. I ma Was Gdzieś. Były pracownik.

Lipiny

Chyba ty masz na umówię 7 godzin. Mogę mieć i 2 godziny jak zasuwam minimum 8 godzin nie licząc dojazdów nieraz 2-3 godz w jedna stronę. Weekendy tez sa na umówię albo nocki lub premia bo nigdy niemialem zapłaconej sprawiedliwie za wszystkie przepracowane nocki i premii wtedy brak. Nie mówiąc jak urlop płatny śmiechu warte.

Kasiula
użytkownik zarejestrowany

Ależ firma ma długa listę ofert, można wybierać i przebierać.

Moralniak
użytkownik zarejestrowany

Wystarczy , że ktoś ma inne zdanie i natychmiast sypie się masa hejtu. Ludzie pozbierajcie się w sobie , ponieważ żeby być zadowolonym z firmy trzeba pracować!!!

Jerzy
@Moralniak 28.07.2017 11:25

Zgadzam się z pańską opinią.Probet to firma,która nie liczy się ze zdaniem pracownika a na moim przykładzie,mam stopień znaczny a potraktowali mnie jak śmiecia.Zatrudnili mnie na okres urlopowy,a mieli mnie zatrudnić na okres stały.Godziny pracy to 176 na miesiąc bez żadnych dodatków.Mieli mi dać na dojazd do pracy (obiecanki cacanki)

hehe
@Jerzy 05.09.2017 12:45

Szanowny pan musial chyba się dać im we znaki, bo Probet znacznych nie wypuszcza za żadne skarby :))) Dobrowolnie tym bardziej :)

:-)

Firma jak każda inna. Jest dobrze, mogłoby być lepiej jak to zwykle bywa, ale jak ktoś chce się nie narobić, a zarobić to niech się zatrudni. A jak się nie podoba, to na kopalnie.

michał

Pracuje ale już nie długo żałuje ze straciłem tu tyle cennego czasu. Na każdym kroku przekręty i układy. Praca po 7 godzin - NIE ! Nadgodziny - ( do wybrania ) weekendy - do wybrania dodatek nocny lub premia

Jasio
użytkownik zarejestrowany

Jak widać niektórzy zamiast pisać opinie o firmie to muszą wyrzucić z siebie złość. Szkoda ale firma jest spoko.

Benek
użytkownik zarejestrowany

Trudno nazwać opiniami te wpisy gdyż nie maja żadnego sensu. Najgorsze jest to, że niektórym nie chciało się uczyć a teraz nie chce sie pracować tylko czekają na jakieś zasiłki. Jak już muszą to tak narzekają!!!

X

Tak krótko opisując to firma działa prężnie na rynku.. Niestety jest to firma, który nie do końca spełniła moje oczekiwania. Dlatego już tam nie pracuję. Nie wypłacają pieniędzy tak jak trzeba. Nie polecam pracy w tej agencji . Tak traktują pracowników że głowa boli, doświadczyłem krzywdy psychicznej i finansowej! Krętactwo do kwadratu.

Polecam Probet
@X 19.07.2017 09:44

Ja pracuje i mi wyplacaja pieniądze tak jak trzeba. Oby tak dalej. Zawsze na czas i zgodnie z tym, co ma być. Jeszcze nawet dostaje dostaje zwroty za leki. Polecam.

Maciek
użytkownik zarejestrowany

No właśnie dobrze, że piszesz o tym jak trzeba pracować za granicą. Czy za granicą ktoś zatrudni osoby niepełnosprawne? Osobiście wątpię, tam sie liczy zysk a nie osoba. A ja uważam , iż bardzo dobrze że są takie firmy jak Probet, ze swoimi ofertami pracy.

Felek
użytkownik zarejestrowany

Szkoda, że czasami nie potrafimy spojrzeć na nasze miejsce pracy z większym szacunkiem. Probet jest dobrą firmą, a do tego organizują prace dla niepełnosprawnych co jest rzadkie. Cieszmy się z tego co mamy.

Madzia
użytkownik zarejestrowany

Według danych PFRON, firma Probet jest w 10-ce największych firm w Polsce zatrudniających osoby niepełnosprawne i jest to ilość ponad 3 tys. osób. Nie wszyscy zajmują się losem tych ludzi, i piszę to dla poetów z forum.

Arnold Boczek
@Madzia 01.07.2017 13:23

Madzia mam dla ciebie w probecie fajną i delikatną robotę w dziale przygotowawczym. A konkretnie trzepanie gruchy bo ono dodaje otuchy i wzmacnia paluchy. Awans murowany i szybki co najmniej z-ca dyrektora

Michał
@Arnold Boczek 16.07.2017 23:21

Boczek ty się wstydź takich wpisów, żenada! Lecz się na nogi bo na głowę za późno !

Biłek

To prawda też siedzę na budzie i nie narzekam. Byłem już w Just.... S gdzie płacili na raty Juve gdzie nadgodziny na zlecenie i kilku innych tu jest bardzo spokojnie kierownictwo rozmawia żartuje i traktuje nas na równi. Dyrektor też dzwoni pyta zajrzy w każdą dziurę na kontroli interesuje się problemami. Widać różnicę pomiędzy tymi samymi firmami w branży. Pieniądze zawsze na czas ubrania dają środki czystości są woda jak lato i co mam narzekać chwalić będę i nie pozwolę narzekać

Krzychu

Robię w ochronie i jest spoko. Woda na obiekty ważą jak jest ciepło, dzwonią w nocy czy wszystko ok i o dziwo nawet jak ktoś jest na długim L4 paczkę dostają pracownicy. Pieniążki zawsze na czas nadgodziny płacą co jest rzadkością i koszule na lato po 2 mamy. Dyrektor widać że się stara dbać o pracowników. Kierownicy to ludzie którym też zależy na robocie i dają radę.

felek
użytkownik zarejestrowany

Probet to moje miejsce pracy od dawna i jestem z tego bardzo zadowolona. Denerwuję się jak czytam opinie ponieważ tyle złości i oskarżeń na firmę to straszne.

Zuzia
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie oferta pracy dla archiwisty z orzeczeniem - Pruszków - Praca od zaraz. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś w tym temacie? Czy na tym można dostać godziwe wynagrodzenie?

@Zuzia 22.06.2017 21:05

A nie lepiej zadzwonić pod numer podany w ogłoszeniu i zapytać u źródła?!

Luidzi
użytkownik zarejestrowany

Pracuję w firmie i uważam, że ocenianie firmy przez pryzmat jednej osoby jest bardzo nieuczciwe. Ja mam zasadę , że w pracy pracuję na 100% i myślę, że przyjdzie czas na tych którzy tak nie postępują!

CIEĆ

POZDRAWIAM NOWYCH PREZESÓW PROBETU

Michał

Witam! Człowiek tyra jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kierowniczka obiecuje że w końcu dostaniemy premie a tu guzik. ( pani kierownik Ż) kolejne kolczyki sobie kupi za naszą charuwę , a my znowu nic . Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam ! obiekt do rady przygotowaliśmy i co my z tego mamy ? jak zwykle ona pochwały zbierze !

Ania
@Michał 17.06.2017 23:27

A co myślałeś , że premię dostaniesz ! to by dopiero była niespodzianka !

Adaś

Leber jesteś nierób oszust kombinator i brudas ciagle tylko kombinowałeś jak do roboty nie chodzić albo iść na L4 jak chcieli dać naganę L4 na stół walnąłeś który nogą rozwaliłeś moją szafkę na ubrania też dobrze że Dyrektor interweniował bo by nas z posterunku wyrzucili.Taki był właśnie z Ciebie Piotrusiu pracownik nigdzie dłużej niż 3miesiace nie zabawisz

Zdzisiek

Ok regulamin to regulamin i tu dyskutować nie będę! Ale szlak człowieka trafia że jak prawdę pisze to nikogo nie interesuje, skąd Dyrekcja takich kierowników bierze jak ta kierownik z Tczewa co na Doviście jest przecież to porażka jakaś ! Poprzedni kierownik wymagał , gębę darł ale jak się swoją robotę robiło to potrafił pogadać , i traktował jak człowieka .Ale obecna kierowniczka będąc jego zastępcą pomogła mu odejść i teraz chłopak na L-4 siedzi , kurczaki dobrze by było żeby już wrócił !

Do Piotra

Do roboty się spoźniałeś kupę zrobiłeś przed portiernia i Cię wezwali na rozmowę nie wspominając już ze Dyrektor i tak długo czekał i był cierpliwy do Ciebie bo już dawno powinien Cię wywalić na pysk. Portiernia jest nowa wiec nie pisz głupot ze tam tragiczne warunki bo jest woda szafki biurko a ze nie ma tv i klimy sorry taki mamy klimat

dora

Ale firma cyrk jo myslalam ze dbają o sprzątaczki a tu najniszszej my nie wziely

Bartolini

Firma Probet jest spoko to racja. Tylko ludzie nie koniecznie już było kilka wpisów o kierowniczce z Tczewa ale , wpisy są szybko usuwane, swoją droga ciekawe komu tak zależy żeby nikt się o Niej prawdy nie dowiedział, prezes B.Z. jak i dyrektor A.D. oraz kierownik regionalny wierzą jej bez zastrzeżeń, a Ona jest cwańsza niż im kiedykolwiek by to do głowy przyszło.

TT
@Bartolini 12.06.2017 17:41

Regulamin zabrania używania nazwisk. Admin czuwa :) i stąd kasacje wpisów.

Franek
użytkownik zarejestrowany

Probet to spoko firma, może zdarzają się jakieś drobne kłopoty ale z całą pewnością nie jest tak jak piszą niektórzy. Nie wszyscy przykładają się do pracy i to jest problem.

@Franek 12.06.2017 08:57

Jasne, że tak. Jak się komuś nie podoba, to ciekawe dlaczego pracuje w Probecie. Tych firm jest cała masa na rynku, ale prawda jest taka, że tym nierobom i roszczeniowym pasożytom wszędzie będzie źle.

Zostaw opinię o Probet - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probet