Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

JA
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie kilka lat w ochronie w Warszawie , w momencie gdy Probet stracił obiekt pozbyli się nadmiarowych pracowników tak aby nie wypłacić im odprawy . Przyjechał jakiś bezczelny typ z Chorzowa w towarzystwie pseudokierowniczki Kisiel i szantażem zmuszali ludzi do napisania wymówienia , jeżeli nie chciałeś napisać to albo przeniesienie do obiektu oddalonego od Warszawy o kilkadziesiąt kilometrow albo dyscypilnarka za odmowę . Szczyt (usunięte przez administratora) , oddałem sprawę do sądu pracy , zobaczymy co z tego wyniknie . Dodajcie do tego (usunięte przez administratora) , brak kierownika , Kisiel nie jest kierowniczką , potrafi tylko wysługiwać się podległymi pracownikami , przez prawie trzy lata polecenia służbowe wydawała nam za pośrednictwem człowieka który już nie przcował w Probecie . Zapomnijcie również o własnym planowaniu urlopów , albo się nie doprosicie albo wyślą was na urlop kiedy to im będzie pasowało. Konkludując omijajcie tą firmę szerokim łukiem .

2
anonim
Inne
@Paplo

Ale jest szansa w ogóle dostać parę dni wolnego latem czy tylko w innym sezonie? Z jakim wyprzedzeniem są planowane urlopy?

Administrator

Firma Probet Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Pracownik Produkcji. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Ktoś
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Jeżeli , ktoś chce pracować , to będzie pracować . Zastanawiam się skąd takie negatywne opinie ?. Ja pracuję z @Probet 6 lat . Zdarzyło się zachorować i przebywać na L-4 i dziwnym trafem nie zwolniono mnie z tego powodu . Chcesz pracować spróbuj wysłać CV .

Wózkowy
Były pracownik

Pracowałem w Gądkach pod Poznaniem na wózkach widłowych. Co innego było w umowie a co innego na hali. Próbowali okradać pracowników na pensji. Do dzisiaj nie dostałem ponad 200 zł. Prawdopodobnie firma dorobiła się na takim traktowaniu pracowników. Dyrektor bezczelny, próbujący zmuszać do łamania prawa. Czekam na pozew, za rzekome pomawianie firmy. Byli pracownicy chętnie opowiedzą w Sądzie, jak byli traktowani.

anonim
Inne
@Max14

Hej gdzie te oferty na wózek są? Akurat żadna w oczy mi się nie rzuciła. Ogólnie mam cos problem z aktualnym ich wyszukaniem. Podacie stronę? Chyba ze pod inna nazwa są podawane? prócz wózka co jeszcze by było teraz do wyboru?

Cxarny
Pracownik

Pracuje od pół roku. Dostaje zwrot za leki, kasa na czas . Jest ok

Głos rozsądku
Pracownik
@Poszkodowani

Zgodnie z art16 Ustawy norma 7 godzin dla pracownika z znacznym i umiarkowanym przy pilnowaniu (ochrona) nie obowiązuje. Prosze się dokształcić.

Mania Nowy wpis
Inne

Jestem osobą z orzeczeniem. Znalazłam ofertę Pracownik gospodarczy - zapraszamy osoby niepełnosprawne, zastanawiam się tylko, czy zapraszają osoby z KAŻDYM orzeczeniem czy - jak to często bywa w kraju - od umiarkowanego najlepiej wzwyż.

Max14 Nowy wpis
Były pracownik
@Mania

Zalezy czy potrzebuja na juz jesli tak to biora z lekkim sam robiłem

@Myszka
Były pracownik

Pracowałam w Probecie od Października 2023 ostanio na Castoramie w Dobrej koło Zgierza na ul.Wodnej 49.Umowe miałam do końca czerwca 2024.W Dniu dzisiejszym przyjechał (usunięte przez administratora) i wręczył dwóm osobom wypowiedzenie mi też (usunięte przez administratora)próbował przenieść nas do Woli Rakowej gdzie to kawał drogi.Pozbył się nas po to by zatrudnić nowych i drapnąć kasę.Tak się nie robi Panie z chorymi ludźmi.Karma do pana wróci.

1
Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@@Myszka

Jeśli ktoś robi w pracy tylko dobre wrażenie to czego się spodziewać.

1
@Myszka Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Gość.Dodam tylko nie obrażając mój ostatni raz wpis .Piszesz że nie pracowałam uczciwie.Kto siedział godzinę do 10.30 na stołówce zamiast 30 minut jak było śniadanie i wychodził do pracy 6.30 zamiast 6.00 jak nie było męża pani kierownik? To też jest nieuczciwe.Można sprawdzić na kamerach kto jak pracuje zanim się kogoś nazwie nieuczciwym.Pozdrawiam i życzę uczciwych pracowników.

@Myszka
Były pracownik

(usunięte przez administratora) Zwalniają ludzi niepełnosprawnych a nadal się w Łodzi i Woli Rakowej ogłaszają że potrzebują ludzi.Teraz wiadomo że chodzi o kasę.Szukają jeleni by złapać kasę i po paru miesiącach wywalić i następnych wykorzystać.Śmieszni jesteście.Ludzie uważajcie na firmę sprzątającą Probet szczególnie na obiektach Castorama Dobra koło Zgierza(usunięte przez administratora)Zanim się zateudnicie w Probecie zastanówcie się

1
anonim
Inne

Chciałbym przyjąć się jako Pracownik gospodarczy w Woli Bykowskiej. Mowa jest o lekkich pracach porządkowych. No i zastanawiam się na czym dokładnie polegać utrzymywanie porządku na hali magazynowej. Co będzie należeć dokładnie do moich obowiązków?

ktoś
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Dlaczego takie pytania zadajesz na forach ? Zgłoś się do pracodawcy , a dowiesz się wszystkiego. Pracodawca najdokładniej przedstawi Ci zakres obowiązków Pracownika gospodarczego .

Ciotka
Pracownik
@anonim

Jeśli pracownik gospodarczy bez uprawnień udt to zamiatanie mopem takim dużym wycieranie regałów z kurzu dbanie o czystość i porządek na hali

Angela
Inne
@Ciotka

A jakie zarobki taki pracownik gospodarczy ma po okresie próbnym? Bo na próbnym ponoć 3,400 na rękę, tak jest w tym ogłoszeniu. I ciekawe, czy jak się ma to mile widziane orzeczenie, to są wyższe zarobki, bo przecież wtedy chyba zakład ma coś z PFRON-u...

Pracownik Ochrony
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szybko i sprawnie i do pracy

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
(66 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Misia23
Były pracownik

Byłam pracownikiem sprzątającym w firmie probet w głogowie zostałam zwolniona z pracy po 2 miesiącach pracy ponieważ nie mieli tyle wypłat i musieli zwolnić trzy osoby nie polecam

Franek
Były pracownik
@Misia23

Nie wierzę w to , że nie mieli pieniędzy na wypłaty. Kiedyś chyba w 2014r wszyscy dostali podwójne wypłaty przez pomyłkę, którą to nadwyżkę trzeba było oddać. Jednak było tyle w kasie , a pracowników już wtedy Probetu miał ponad 1200, jeśli nie więcej!!! Więc ten brak kasy jest wątpliwy. Musiał być inny powód zwolnienia tak mi się wydaje. A widziałem już nie raz jacy potrafią być ludzie w pracy!!!

Franek
Były pracownik

Pracowałem w Probecie ładnych parę lat(9). Wypłaty były zawsze planowo płacone. Pieniążki za faktury recept lub dodatek do paliwa też. Jeśli planowało się urlop na początku roku i uzgadniało się między sobą tak by nie było kolizji z terminami to nie było problemu z realizacją. Kierownicy z którymi przez ten okres miałem kontakt też byli spoko. Jak wszędzie czasem były jakieś sporne sprawy , ale wszystko było wyjaśniane w pozytywny sposób. Jak dla mnie jeśli ktoś chce pracować , a nie symulować tylko pracy to jest traktowany adekwatnie do jego zaangażowania. Są też tacy co jeszcze nie zaczął pracy , a już się pyta kiedy będzie mógł iść do domu. Ale pretensje mają do całego świata tylko nie do siebie. Dla mnie jest to jedna z lepszych firm sprzątających.

anonim
Inne

Czy ta praca jest ciężka? Jednak to magazyn, nawet jak przyjmują z orzeczeniem o niepełnosprawności, tak jak ogłoszenie mówi. Trochę się obawiam czy dostosują pracę do potrzeb osoby, ja mam grupę na kręgosłup.

Administrator

Firma Probet Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Pracownik Produkcji. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Maciej
Były pracownik
@Administrator

Pewnie że Tak nie czytać głupich wpisów od alkoholików i narkomanów

.
Były pracownik
@Maciej

Fajną macie kadrę

masz rację
Pracownik
@Maciej

i nierobów bez talentu ale z wielkimi aspiracjami.

Zzz
Inne
 Pytanie
@Maciej

Dlaczego zbliżasz ludziom????

1
pewnie
Pracownik
@Zzz

Obrażając lub wytykając błędy innych podnosi swoją wartość.Typowe dla ludzi niezaradnych życiowo i zawodowo.Smutne

bomba
Były pracownik
@Administrator

NIE!!!! dobrze odradzam!!!!!

karierowicz
Pracownik
@Administrator

Prawdą jest ,że w firmie Probet coraz gorzej się dzieje. Pracownicy niepełnosprawni wykonują te same prace i zadania jak pozostała część załogi , bez żadnych ulg i przywilejów, za minimalną krajową bez żadnych dodatków (premi) . Inni pracownicy nie dość ,że zarabiają więcej to otrzymują premie za wykowywaną pracę . Dla osób niepełnosprawnych zatrudnionych w Probecie jedyną premią jest chyba możliwość zatrudnienia ;-) . Niestety nie polecam , a i sam szukam zakładu gdzie będę traktowany jak każdy inny pracownik nie tylko jako dodatkowa siłe robocza ale i zarobkowo .

Zwykły
Były pracownik
 Pytanie
@karierowicz

Lepiej zatrudnić się bezpośrednio w firmie gdzie kieruje nas probet. Dlaczego? W hurtowni I-T ludzie z grupami muszą robić to samo co pełnosprawni mimo że probet i firma gdzie nas kierują mają korzyści finansowe. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio jako pracownik beż grupy. Dofinansowania o połowę obniżyli a niektóre zlikwidowali wcześniej nie informując pracownika. Sprawa dla reportera i państwowej inspekcji pracy i organizacji działających na rzecz niepełnosprawnych.

Anna
Były pracownik
@Maciej

Generalizacja. Może niektórzy zostali skrzywdzeni.

ślązok
Pracownik
 Pytanie
@karierowicz

@karierowicz bez dodatków mówisz? To jest bardzo ciekawe bo jakoś ja pracując na zmiany nocne i dzienne otrzymuję dodatek za pracę w nocy, tak więc nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

2
bobek
Były pracownik
@ślązok

Pewnie lubisz lizać marchewki..... i dlatego tak ci dobrze.... i kablujesz,więc...sam masz odpowiedź!!!

karierowicz
Pracownik
 Pytanie
@Maciej

to ,że ktoś ma inne zdanie p. Macieju niż pan, to nie znaczy ,że od razy pijak czy narkoman . Być może Panu odpowiadała praca za minimalną krajową i takie a nie inne traktowanie , jednak nie wszystkim to "pasuje" i potrafią się wypowiedzieć w tym temacie, by być może ustrzec innych W sumie to zastanawiam się dlaczego już Pan nie pracuje w firmie Probet jeżeli taką super prace i warunki oferują ?

karierowicz
Pracownik
@ślązok

Dodatek za pracę w nocy zapewniony jest ustawowo i zgodnie z kodeksem pracy .Więc nie o takich dodatkach mówię . Miałem na myśli jakąkolwiek premię za wykonaną pracę , premie za brak chorobowego ( co kiedys było - teraz znikło) . O dopłaty do leków czy ryczałt na dojazdy trzeba żebrać . A np wczasy pod gruszą , lub jakiekolwiek premie na święta , które popularne są w innych firmach , .... tu o takich można tylko pomarzyć , albo pozazdrościć innym . Goła pensja minimalna i do roboty

1
ślązok
Pracownik
@bobek

Trochę dziecinny i prostacki ten Twój komentarz, ale skoro nie stać Cię na inne argumenty to widocznie sam liżesz dupę kierownictwu :D

Alejaja
Pracownik
@ślązok

Osoba niepełnosprawna nie może pracować w godzinach nocnych ściemniaczu.

Wiki
Pracownik
@Maciej

Ja alkoholiczką nie jestem a wyzysk jest straszny i jeszcze kierowniczką jest (usunięte przez administratora)która nie ma szacunku dla Polek nie ważne że masz orzeczenie lekarskie pracujesz jak (usunięte przez administratora) że trzech Ukrainki mają więcej płatne i nie robią nic .

1
Bożena
Inne
@Wiki

Próbowaliście rozmawiać z przełożonymi na temat tego że według was osoby z niepełnosprawnością powinny mieć lżejsze warunki pracy? Jaka wtedy jest reakcja? Ktoś tu pisał że nie można z grupą robić nocek - są jeszcze jakieś różnice w pracy osób pełnosprawnych i tych niepełnosprawnych?

Antek
Były pracownik
@ślązok

Slazok Widocznie za krótko robisz w tej Probetowskiej firmie (usunięte przez administratora) ludzi na maksa chyba że robisz za konfidenta i za to ci płacą

ślązok
Pracownik
 Pytanie
@Antek

Coś Ci powiem kolego - pracuję w Probecie już 12 lat (wiem że trudno w to uwierzyć) i chwalę sobie tę robotę, wiesz dlaczego? Bo jestem tu traktowany przede wszystkim poważnie. Wiadomo że jak każdy pracodawca Probet musi wymagać czegoś od nas, ale w końcu chyba nie przychodzi się do roboty by leżeć z jajami na wierzchu tylko żeby PRACOWAĆ. Ja przez te 12 lat pracy widziałem na obiekcie gdzie pracuję różnych cwaniaków i nierobów, którzy żądania mieli z kosmosu za to chęci do roboty wcale, tylko szukali frajerów którzy mieli (usunięte przez administratora) za nich. I na koniec taka osobista uwaga - zauważyłem że Ci którzy posądzają kogoś o konfidenctwo zazwyczaj sami kapowali do kierownika na kolegów z obiektu, więc chyba to wyczerpuje temat.

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Wypłaty na czas, wporządku kierownik. Jak wywiązujesz się z obowiązku, są premie.

Ktoś
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Jeżeli , ktoś chce pracować , to będzie pracować . Zastanawiam się skąd takie negatywne opinie ?. Ja pracuję z @Probet 6 lat . Zdarzyło się zachorować i przebywać na L-4 i dziwnym trafem nie zwolniono mnie z tego powodu . Chcesz pracować spróbuj wysłać CV .

Xxx
Inne

Hej. Ktoś pisał ze dostał telefon o zwolnieniu. Szukam pracy na dłużej i stabilnej. Często się zdarzają zwolnienia w firmie? Jakie są ku temu powody nie ma pracy? Czy to kwestia podejścia i zaangażowania pracownika ze został zwolniony, a takie sytuacje raczej się nie zdarzają??? Czasami zwolnienie to jest ostateczność.. ale nie chcę cały czas martwić się o posadę.

Masza
Były pracownik
@Xxx

Z tego co zauważyłam, rotacja jest duża. Zwalniają bo ktoś był na L4 lub nie pasował kierownictwu ... wynagrodzenia są słabe.. konkurencja płaci lepiej

anonim
Inne
@Masza

Aj, zwolnienie przez bycie na l4 mocno kłóci się z kodeksem pracy.. nikt tego nigdzie nie zgłosił jeszcze? U mnie w poprzedniej firmie "jedynie" premię obcinali za zwolnienie. Co do tego wynagrodzenia, przybliżyłabyś mi w takim razie ile oferują np. podając widełki płacowe. Z góry dzięki wielkie!

anonim
Inne

Kiedyś szukali niepełnosprawnych do pracy na magazynie, w sumie to patrzę, że jeszcze w styczniu była taka oferta. no a ogólnie to to miejsce pracy jakoś ich jest przystosowane do potrzeb osoby która nie jest w pełni sprawna? Bo to chyba nie jest zakład pracy chronionej? Ja mam umiarkowaną grupę na kręgosłup i nie mogę robić wszystkiego.

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Prawdopodobnie pomyliła Pani Firmę, z którą Pani rozmawiała, Nie pobieramy adresów mailowych kandydatów do pracy, oraz nie wysyłamy informacji zwrotnych o decyzji drogą mailową.

Jurandt że Spychacza
Były pracownik

(usunięte przez administratora)brałem udział w rekrutacji i nikt maila nie pobierał. Wręcz odwrotnie . Podawano maila nak tory wysyłałem cv . Informacja zwrotna była, udzielana telefonicznie. Pozdro

Pracodawca
Pracownik

Pani Katarzyno, Proszę nie mijać się z faktami. Napisała Pani wiadomość do Firmy - i otrzymała Pani informację zwrotną, potwierdzającą to, co miała Pani przekazane podczas rozmowy telefonicznej. Nikt podczas rozmowy nie prosił o adres mailowy. Nikt nie był w stosunku do Pani nieuprzejmy, ani telefonicznie, ani mailowo. Niestety nie jest Pani jedynym kandydatem aplikującym na wakat. Proszę mieć na uwadze fakt, że na jedno stanowisko jest chętnych kilkanaście osób. To pracodawca wybiera, kto zostanie zatrudniony. Niestety samo posiadanie orzeczenia nie jest jedynym kryterium i przepustką do zatrudnienia.

anonim
Inne

Firma poszukuje kogoś na stanowisko zastępcy kierownika działu kadr. W ofercie napisano, że jest tutaj możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko kierownicze. Docelowo chciałabym do tego dążyć. Wiecie, jak długo trwa droga do objęcia takiego stanowiska? :) Poza tym, na jak długo otrzymuje się umowę o pracę za pierwszym razem? Zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Pracownik.
Pracownik
@anonim

Pierwsza umowa na okres próbny do 3 miesięcy, kolejna minimum na rok. Droga na stanowisko Kierownicze zależna od posiadanych kompetencji i umiejętności, znajomości przepisów i predyspozycji do zarządzania zespołem.

anonim
Inne

Jeszcze w grudniu mieli ofertę dla pracowników ochrony z grupa niepełnosprawności . A miałem do nich napisać i nie zdążyłem, jakiej grupy oczekują? Chyba że to znaczenia nie ma ale na przyszłość dobrze wiedzieć.

Koordynator.
Kandydat
 Pytanie

Czy na terenie Szczecina i okolic potrzebny jest koordynator usług porządkowych?

Madzia
Inne

Firma 20 lat na rynku to chyba sobie dobrze musi radzić co? Bo wyczytałam gdzieś ze firma fajnie podchodzi do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności a mój tato chciałby sobie dorabiać do renty. Mimo braku ofert myślicie ze warto złożyć cv właśnie takiej osoby, która ma niepełnosprawność i musi być traktowana w „delikatniejszy sposób”?

Bogusia
Pracownik
@Madzia

Ja waśnie tak zrobiłam i zadzwonili do mnie, następny dzień rozmowa na obiekcie, później badania i zatrudnienie. Pracuję już 7 miesięcy.

anonim
Inne
@Bogusia

Dzięki za informację, w takim razie też do nich się odezwę bezpośrednio, chociaż może nie będzie takiej potrzeby, bo zauważyłam, że szukają osoby sprzątającej tak czy siak :) Jeszcze tak zapytam przy okazji, jak ci się pracuje? Bo różne opinie tu czytam. Wiesz może, jak to wygląda biorąc pod uwagę dyspozycyjność? Podali godziny pracy 6-14 / 14- 22 / 22-6. Trzeba być dostępnym dla każdej zmiany?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Probet Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Marcin
Inne
@Pytanie

dofinansowanie z pfron do paliwa, do leków i do lekarza prywatnego.

Krzysztof
Pracownik

Pracuję w tej Firmie od 2021, wypłaty na czas, nie ma problemu z urlopem, kierownik i koledzy wporządku.

Marek A.
Pracownik
 Pytanie

Wypełniłem już wniosek na dofinansowanie do paliwa z początkiem miesiąca i dalej nie mam pieniędzy, ile trzeba czekać????

KPOF
Pracownik
@Marek A.

Dzień dobry, przecież jak Pan złożył na początku miesiąca sierpnia wniosek, to Pan dostanie na początku września, przecież to nie są pieniądze wypłacane od ręki i tym bardziej wypłacane "z góry".

Matt
Inne
@KPOF

A jak są wypłacane? Na konto? Jaki duży jest ten zwrot? Trzeba przedstawić rachunki za paliwo czy jest naliczany ryczałt?

ktoś
Pracownik
@Matt

Uważam ,że prościej , szybciej i dokładniejszych informacji uzyska pan , kontaktując się z pracownikami biura pracodawcy ,zajmującymi się interesującym pana, tematem .

Papa Smerf
Pracownik
@Marek A.

Tak siedzę i czytam te wpisy .. ludzie jeśli robicie swoje to macievspokoj . Pracuje tu od 7 lat. Płacą na czas. Kierownicy spoko. Atmosfera zależy od zespołu ale nie miałem problem z urlopem czy wizyta u lekarza .. Jak ktoś kest lemiwy to żadna robota nie będzie ok .

Wózkowy
Były pracownik

Pracowałem w Gądkach pod Poznaniem na wózkach widłowych. Co innego było w umowie a co innego na hali. Próbowali okradać pracowników na pensji. Do dzisiaj nie dostałem ponad 200 zł. Prawdopodobnie firma dorobiła się na takim traktowaniu pracowników. Dyrektor bezczelny, próbujący zmuszać do łamania prawa. Czekam na pozew, za rzekome pomawianie firmy. Byli pracownicy chętnie opowiedzą w Sądzie, jak byli traktowani.

Pracujący
Inne
@Wózkowy

Masz na myśli że wypłata była niższa niż ta zapisana w umowie? Tłumaczyli chociaż za co były te potracenia? 200zł to nie dużo ale zawsze pieniądz. O co chodziło z łamaniem prawa? Miałeś robić coś niezgodnego z kodeksem pracy?

Artutr
Kandydat
 Pytanie
@Wózkowy

O co chodzi z tym lamaniem prawa? Jestem po rozmowie, wszystko wydaje się ok

Marcin
Były pracownik
@Artutr

Możesz dostać wniosek do wypełnienia na 8 h, że zrzekasz się swoich praw itd,to początek ja nadgonilem robotę,no ale musieli Bartusia z urlopu ściągnąć z połową głowy i bezwładną ręką, takich lubią.pozdrawiam Zakłamanie, kierownik mówił podpiszemy umowę, potem ja nic takiego nie mówiłem, trzymał mnie w nie wiedzy do końca, umowy nie przedłużyli jestem jeszcze na urlopie i nadal szukają drugiego Bartusia najlepiej bez rąk itp Pozdrawiam jeszcze raz

@Artur
Były pracownik
@Pracujący

Nie tyle niższa, co nie dostałem za pracę w sobotę i wolnego za 15 sierpnia, kiedy przypadło w dzień powszedni. Co do umowy, to szukali wózkowych, którzy mieli pracować WIĘCEJ, DŁUŻEJ oraz SZYBCIEJ niż pracownicy Rabena. Pełnosprawni pracownicy Rabena. A Raben zgadzał się na takie praktyki.

Max14
Były pracownik
@Wózkowy

To prawda wozkowy miał przejebane tony kartonow i kupe hal do roboy

anonim
Inne
@Max14

Hej gdzie te oferty na wózek są? Akurat żadna w oczy mi się nie rzuciła. Ogólnie mam cos problem z aktualnym ich wyszukaniem. Podacie stronę? Chyba ze pod inna nazwa są podawane? prócz wózka co jeszcze by było teraz do wyboru?

Snoop Dogg
Pracownik

Jest ok,robisz swoje i tyle. jeśli trzeba iść do lekarza wystarczy wczesniej o tym powiedzieć kierownikowi, nikt kłopotu nie robi. hajsy na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Probet Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii