Opinie o Probet Pro Sp. z o.o. w Chorzów Limanowskiego 9 lok. 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Probet Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Probet Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Pro Sp. z o.o. w Chorzów Limanowskiego 9 lok. 2

Ewelina Woźniak-Jarasz Nowy wpis

Szanowni Państwo, Firma Probet z wszelaką staralnością dba o komfort pracy pracowników jak i przyszłych kandydatów do pracy:)

Jolanta35 Nowy wpis

Kierowniczka Małgorzata T.jest do bani...wogóle nie ma pojęcia o pracy!

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Probet Pro Sp. z o.o.?

Premia Nowy wpis

Nie ma żadnej premi!!!

Zbigniew Nowy wpis
@Premia

A czy w ogóle jakieś dodatki socjalne oferują?

Zadowolony

Dobra firma i takie też ma opinie w internecie, polecam pracę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Probet Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jadwiga

Bercik ma rację, krzyczą tylko Ci , których już nie ma w naszym składzie, i opuścili szeregi nie rzadko z spuszczona głową. Firma może nie jest idealna, ale na pewno godna polecenia. Należy szanować pracodawcę, a nie tylko udawać,zawsze można trafić gorzej.

Bercik

Ja też pracuje w ochronie i nie jest tak źle jak piszą jak ktoś nie jest konfliktowy robi swoje i nie czepia się innych pracuje spokojnie i premie dostanie.Nie jest tak źle jak piszą inni wręcz przeciwnie starają się dbać i szanować pracowników.

Marzena

@anonymous, rozumiem emocje ale musisz mieć świadomość, ze wypowiadasz się na forum publicznym. Oskarżenia oszustwa, mimo że pisane w Internecie stanowią poważny zarzut i mogą mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. Postaraj się pisać w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum i przede wszystkim nie obrażać osób trzecich. Powinnaś ponownie zapoznać się z regulaminem serwisu GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

@Marzena

Marzena szkoda mi juz'czasu 'i nerwow piszac o tej firmie, wielu za pewne sobie pomysli wyrzucili ja i sie msci ???? ale jezeli kierownik firmy probet pro ma zglaszane ze pracownicy gdzie swiadczone sa uslugi dopuszczaja sie oszustw a ochrona z wyjatkiem jednego pana Stasia bierze udzial w tym i pokazuje mu nagrania ktore kamera zapisuje tylko mc!!! a on nic praktycznie nic z tym nie robi nie zglasza to Prezesowi Probetu ani zakladowi ktory jest objety ochrona, bagatelizuje wszystko, pisze bzdury i klamstwa w dzienniku zmian , chowa pod dywan gdy pracownik zapija w pracy to jak mozna taka osobe nazwac? skoro przemyka oko na oszustwa i zlodziejstwa! jak mozna nazwac kierownika lub firme gdzie w cudze dlonie wpadaja czyjes pesele nr dowodow osobistych adresy itp choc mamy rodo. Gdybym nie oddala tych dokumentow to juz by kare mieli ale nic straconego. Ktora firma ma ok 8.90'za godz brutto pisane na umowie? Musze popytac w pfronie lub PIPIE . GDYBYM'NIE PILNOWALA URLOPU TO BY MNIE OSZUKALI. KTORA FIRMA POD NACISKIEM WYSYLA PRAWIE CO MC NA URLOP BO ZA DUZO LUDZI NA OBIEKCIE A JAK SIE PRZECIWSTAWISZ KIEROWNIKOWI TO SIE MSCI A KAZDY'MA PRAWO DO PLANOWANEGO URLOPU .!!!! PREZES A RACZEJ DYREKTOR TO POPROSTU PORAZKA, NIE OBIEKTYWNY , PRZERYWA W TRAKCIE ZDANIA NIE DAJAC DOKONCZYC DANA WYPOWIEDZ , nie slowny . brak profesjonalizmy. Co do rekrutacji , czytalam prywatne meile wiem jak wyglada rekrutacje!!!! Pozatym za kazda osobe z umiarkowanym stopniem grupa specjalna firma dostaje dodatkowe pieniadze!!! A za tem zerowanie na nas najslabszych w spoleczenstwie jest zenada. A co do obrazania. Skoro ktos mnie obraza i pisze glupoty to ja pisze prawde a pare nagran rozmow posiadam jeszcze. Do sadu niech fhma mnie poda maja takie prawo! a grozbami nic nie zdzialaja. Dla mnie ta firma to banda oszustow!!!!!! I kretaczy.

@Weronika

Rozumiem emocje jakie Tobą kierują, ale postaraj się proszę pisać w sposób mniej chaotyczny. Bardzo ciężko zrozumieć, co chcesz dokładnie przekazać w swoim komentarzu. Czy zdajesz sobie sprawę z prawnej konsekwencji swoich słów? Mówisz o oszustwach, a są to poważne oskarżenia tym bardziej, że wymieniasz w nich kierownictwo. Kierownik w danej firmie to zazwyczaj jedna osoba, podobnie jak dyrektor, czy szef, a posty umożliwiające identyfikacje osób trzecich nie są zgodne z regulaminem. Zapoznaj się proszę ponownie z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin

@Marzena

Marzena jasno i wyraznie napisalam na fb tez bo tam tez sie oglaszacie ze dla mnie ta firma to porazka!!!nie chce mi sie juz nawet znow pisac o'tym ale'napisze. Najnizsza krajowa to 2.100 a na umowie dawaja stawke godz ok'8.90 mam ja w domu ta umowe za nadgodziny 5zl z groszami reszte pfron doplaca. Za osoby z umiarkowanym'stopniem i'specjanym'symbolem'firma z'pfronu dostaje dodatkowe pieniadze , na urlop pod przymusem 'wyciepuja a urlop powienien byc planowany!!! Musialam pilnowac swojego urlopu bo pani Anka i kadrowe chcieli mnie w balona zrobic.Pozatym firma wogule nie'chroni naszych danych !!! Przez debilizm i brak kompetencji kierownika Dariusza.K BYLAM W POSIADANIU WAZNYCH DANYCH OSOBOWYCH TAKICH JAK PESELE, MEILE ADRESY NR DOWODU OSOBISTYCH MOGLAM'NIE ODDAWAC ICH KIEROWNIKOWI. ALE'COS MAM'JESZCZE W DOMU NAWET PASKI Z WYPLAT INNYCH PRACOWIKOW, A JEST RODO!!! POZATYM MIALAM'DOWODY ZE'NA OBIEKCIE'KRADNA A OCHRONA WSPOLDZIALA Z PRACOWNIKAMI ZGLOSILAM TO DARIUSZOWI K I CO TEN PAJAC ZROBIL? NIC'SCHOWAL TO'POD'DYWAN BO W'OCHRONIE PRACUJE JEGO DWAJ'KUMPLE. A PANU SEBASTIANOWI SODOWA'DO GLOWY'UDERZYLA'JUZ'MI GROZIL SADEM I ZLE REFERENCJE WYSTAWIAL!' brak klasy i prostactwo.a firma to'banda kretaczy toleruja (usunięte przez administratora) A dowody jeszcze mam i w'Pipie na tych kretaczy naslalam. !!!

@Weronika

Nie wiem, co napisałaś w innym serwisie. Obecnie jesteśmy na forum GoWork.pl i tylko w tym miejscu wzajemnie dyskutujemy. Nie używaj proszę, w stosunku do mnie liczby mnogiej, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy. Wypowiadasz się na forum publicznym i sugerujesz, że wiedziałaś o próbie oszustwa ze strony Probet Pro Ochrona. Czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji swoich słów?

@Marzena

A Ty udajesz glupia czy taka jestes?! chyba jasno napisalam ze nie ma takiej stawki jak 8.90 za godw brutto!!! pozatym'wiem co widzialam i wiem jakie dokumenty mialam w dloni ! nie mam wszystkich juz dowodow ze firma nie przestrzega " rodo" ale cos tam mam. Co Ty pracujesz dla Probetu? Pisalam ze Prezes Sebastian grozil mi sadem . a ja to w nosie mam. A osoby z grupa 7 godz powinni'pracowac nie 8!!!! i pol godz przerwy. Wiem tez jak byla kontrola to co mi kierownik kazal mowic. ! Ale z Ciebie administratorka pracujesz dla Probetu ?

@Weronika

Nasza rozmowa ma jedynie charakter dyskusji. Niczego nie stwierdzam, a jedynie zadaje pytania. Nie pracuje ani nie pracowałam w firmie, dlatego też nie wiem, jak sytuacja przedstawia się tam bezpośrednio. Postaraj się także nie używać danych osobowych osób trzecich. Nie jest to zgodne z aktualnie obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli masz zastrzeżenia co do działania firmy, forum nie jest miejscem gdzie możesz to zgłosić z nadzieją na rozwiązanie sytuacji.

@Marzena

Marzena jakich danych? Dla Ciebie SebastiaŁ DAREK K TO DANE OSOBOWE.? GDY WCHODZE NA GO WORK JEST ZAPYTANIE CZY'POSIADAM'DOWODY NA MOJA OPINIE.JA POSIADAM JESZCZE CZESC DOWODOW ODNOSNIE TEGO JAK'FIRMA CHRONILA NASZE DANE CO Z'PRZEPISAMI RODO JEST KARALNE. A NIE ROZWIAZUJE TUTAJ PROBLEMOW BO OD TEGO SA PEWNE'ORGANY A TU MAM PRAWO WYRAZIC SWOJA OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY 'I'PRACODAWCY'LUB KIEROWNIKA A'NAWET KADR. A TY PLECIESZ BZDURY O UDOSTEPNIANIU DANYCH . OSTATNI RAZ NAPISZE BO NIE MAM CZASU NA BZDETY.'KONTROLA PIPU TAM'SIE ZJAWI BO OSOBY Z SPECJALNA GRUPA NIEPELNOSPRAWNOSCI DOSTAWAJA WIEKSZA DODATCJE I GDZIE TE PIENIADZE IDA? NA BANKIETY? NAGRODY DLA KIEROWNIKOW? 8.90BRTUTTO NA UMOWIE ZA GODZ?' A RESZTE Z PFRNONU? ZEGNAM!

@Weronika

Na forum podejmujemy wyłącznie dyskusje, nie kłótnie. Oczywiście, że masz prawo wyrazić swoją opinie, jednak musi być ona zgodna z regulaminem forum lub/i polskim prawem. To nie moje wytyczne, a zasady forum GoWork.pl, których wszyscy musimy przestrzegać. Publikowanie danych osobowych, dzięki którym można zidentyfikować osoby trzecie, także jest niedozwolone: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli posiadasz dowody na potwierdzenie swoich opinii, czy zaznaczyłaś to okno podczas publikowania swojego komentarza?

Tak

Za kazda osobe z'grupa inwalidzka z grupa specjalna firma dostaje dodatkowa kase nie wspomne o znacznym a co Marianowi zaproponowala firma? Ja wiem bo mi mowil jak byl!!! chyba czytalam wazne dokumenty firmy i wiem wiecej niz Ty. Ale Pip sie tym juz zajmnie???? a na takich (usunięte przez administratora) jak wy przyjdzie tez czas????

Firma juz ma stracic status pracy chronionej!!!! bhp-owiec zamiast konkretami sie zajmowac to tym ze plastrow brak sie zajmowal. Pracuje teraz w firmie gdzie placa normalna stawke za nadgodziny gdzie osoby z epilepcja i innymi schorzeniami oprocz odpowiedniego stanowiska pracy dodatku nocnego mamy wiekszj pensje. A co pani Joasia pisala w meilach do Prezesa?" podobno firma K.O.K gwarantuje pracownikom wczasy pod grusza i zapewnia inne dodatki wynikajace z zatrudnienia osob niepelnosprawnych" i tak jest!!!!!! Firma S.O.S PLACI 2.400 BRUTTO PO MC PROBNYM NA UMOWIE NIE MA STAWEK TYPU 8.90.ZA GODZ. JEDNAK GROZBY KIEROWNIKA ZE DA MI ZLA OPINIE JAK BD DZWONIC O REKOMENDACJE ,CHOC JEST RODO NIC NIE DALO. BO JEST WIELE UCZCIWYCH'FIRM KTORE NIE ZERUJA NA OSOBACH NIEPELNOSPRAWNYCH NAWET TAKA" PLATFORMA INTEGRACJA OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH'"PION" DAWAJA PREMIE DODATKI , NA SRODKI CZYSTOSCI. A PROBET NAWET PACZEK NA SWIETA NIE DAWAJA ALE NAGRODY SOBIE DAWAJA???? JEDYNIE CO TO MOGE POWIEDZIEC ZE'OBIEKT" (usunięte przez administratora) PREZESI,KADRY'DYREKTOR'I CALE BIURO PLUS PRACA TAM BYLA SUPER . POMIJAJAC TYCH (usunięte przez administratora) I TYCH CO UKLADY MAJA. OBIEKT FAJNY..

Dollllllli

Jak się umówisz z Dyrektorem tak jest wszystko co powiedziane zawsze na czas kierownicy ok i czasem się czuje jak w przedszkolu a nie pracy

Jasio

Ptak i kierownicy ok. Wypłaty zawsze na czas składki od wszystkiego odprowadzone nadgodziny w 100 lub 50 i nie ma co narzekać.Podejście do ludzi jak się należy i porównując z innymi firmami jest super.

Śmieszek

A u nas był niedawno nowy BHP ale jaja chodził i dziury w tyłku szukał.Kierownikowi błędy wytykał a ten na bieżąco uzupełniał jak nie apteczka to żaróweczka. I tak coś tam pobazgral i Dyrektor z protokołem przyjechał do szefa obiektu, a ten jak mu powiedział co myśli o naszym BHP to pół zakładu słyszało.I poleciał Ptak z opuszczonym skrzydłem

Kazimierz

Przenieśli mnie z innego obiektu, bo tamten się kończył, Dyrektor jeździ i z ludźmi rozmawia, czasem słyszy się że jak słowem nie może wytlumaczyc to naganę ktoś dostanie, kierownik Boguś taki cichociemny ale obleci specjalnie się nie przystawia.Wszystko jak do tej pory na czas jak masz problem zawsze do Dyrekcji możesz zakręcić a tam Ptasior zajmie się Twoja sprawa, i powinno być ok. Polecam

Rysio

Ja też chwalę wypłaty na czas nadgodziny jak są zapłacone jak kodeks pracy mówi i pełny sort mundurowy z zapleczem socjalnym.Latem woda wentylator i inne rzeczy dają.Trzymam kciuki oby tak dalej.

Jaro

I Ja pracuję na budowie wodę dowożą toaleta i prąd jest nowy kontener z ogrzewaniem.Dali gumowce komplet odzieży i Activlab guarda.bhp jeździ po obiektach z Dyrektorem i warunki sprawdzają.Firma ok i wypłaty na czas zawsze na konto aż miło.

Józef

Firma bardzo dobra.Kierownicy wymagają dbając o nasze warunki pracy. Polecam

Wolny

Ludzi zatrudniają niepełnosprawnych ale dbają o warunki pracy. Masz wszystko mundur nocki i nadgodziny wypłacone. Nie muszę się o nic martwić

Przerzucony

Pracuje od roku w Wodzisławiu firma bardzo dobra, szef dba o pracowników nie pozwalają telewizji oglądać i badają nas alkomatem.Po za tymi drobnymi niuansami mogę śmiało polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Pro Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Pro Sp. z o.o.?

Probet Pro Sp. z o.o.

Probet Pro Sp. z o.o.