Opinie o Piotr Mrówczyński Glanc 2 w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Mrówczyński Glanc 2, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Mrówczyński Glanc 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Mrówczyński Glanc 2 w Kraków

majchrowski
Klient

glanc 2 nie wykonuje żadnych czynności, które teoretycznie świadczy. Korupcja z zarządem budynków komunalnych trwa od wielu długich lat i czas odebrać kradzione od zawsze pieniądze. glanc 2, z.b.k.lasyk, majchrowski - do piachu.

Xxx

Robią wszystko aby nie zapłacić całej pensji. Jak szybko dostałam umowę tak szybko z niej zrezygnowałam. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!! OSZUSCI. teraz czekam na wypłatę pewnie będzie odbijanie pieniazkow bo to i tamto. Mieszkańcy zadowolenie A oni szukają żeby nie zapłacić marnych 900 zł. Śmieszne i żałosne.

poszkodowany

Ta firma postępuje z ludźmi w następujący sposób pierwszy miesiąc płaci normalnie według umowy następne mają pracownika w (usunięte przez administratora) potrącają za wymyślone rzeczy a do tego we wszystko(usunięte przez administratora)się Czesław (usunięte przez administratora)

Kuba Nowy wpis

Uważajcie na tą firme Nie płacą w terminie Potrącają wypłatę bez podania przyczyny..

Minecraft Nowy wpis

Firma glac to same (usunięte przez administratora) nieroby i przekręty robią ludzi na szaro mnie niedawno zwolnili i za miesiąc wrzesień wypłacili mi połowę pensji gdzie należało mi się całość mrówka w swoim wyjaśnieniu powiedziała że skargi były notoryczne gdzie ich wcale nie bylo wymyślanie notoryczne aby nie wypłacić całej pensi ostrzeżenie dla innych kto może to niech trzyma się z daleka od tej formy bo ograbiony was ze wszystkich pieniędzy jeszcze powiedzą że nic nie robicie tak działa glac byle wykorzystać ludzi (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy Piotr Mrówczyński Glanc 2 ma ściśle ustalone godziny pracy?

były pracownik Nowy wpis

Niestety ,to co jest opisane w negatywnych opiniach to prawda. Rozpoczęliśmy niedawno jako firma współpracę z Glanc 2 i bardzo szybko ją zakończyliśmy. Po, ponad miesięcznej ,z pełnym zaangażowaniem wykonywanej usługi dla Glanc nie otrzymaliśmy pieniędzy za faktury przedstawione zgodnie z umową. Dopiero firma windykacyjna odzyskała część naszych pieniędzy. Dodatkowo zostaliśmy przez nich obciążeni kosztami zerwania umowy, choć sami nie płacili za faktury. Szczerze odradzam współpracę z tą firmą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piotr Mrówczyński Glanc 2 na stanowisko Kierowca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Patrycja

Witam szanowna firmę. Co z moją wypłata? Ile będę razy do was dzwonić i się prosić żebyście mi wypłacili moje pieniądze? Jadę do inspekcji pracy właśnie zaraz was zgłosić. Nie odpuszczę wam ;) ta firma to wielkie (usunięte przez administratora) Nie dość że trzeba tyrac w takie upały to jeszcze pieniędzy nie chcą wyplacac. (usunięte przez administratora)

@Patrycja

Przeczytałem właśnie Twój wpis i tak się zastanawiam o chodzi z tą kasą, bo nie pierwsza o tym piszesz. Nie chcą czy nie mogą wypłacić tych pieniędzy? Z czego to może wynikać?

poszkodowany

artur były pracownik.
@poszkodowany

Taka jest prawda.... To (usunięte przez administratora) Pracowałem prawie rok, po dwóch miesiącach z moją wypłatą zaczęły się dziać dziwne rzeczy......mianowicie brakowało coraz więcej pieniędzy....to 200, 300, zł. Przeszli samego siebie, jak potrącili mi bez żadnego wytłumaczenia z pensji 2500 aż 770 zł. Moje wkurwienie sięgło zenitu. Oddali tylko 500 w dwóch ratach. Co to za firma, pytam się? Po 10 miesiącach, non stop okradany, uciekłem z tej firmy. Niestety nie otrzymałem ostatniej wypłaty.... Proszę o pomoc, tak nie może być....

X
@artur były pracownik.

Ja też nie dostałam ostatniej wypłaty. Jak może niech mi Pan tutaj odpisze to się zgadamy. Będzie nas więcej tym lepiej

Antoni
@X

Czy to pierwszy taki incydent podczas pracy w Glanc 2? Jak ogólnie oceniasz tę firmę? Jaka panuje tu atmosfera, dobrze się dogadujecie? Może powiesz jaki jest Twoim zdaniem największy plus tej firmy? :)

@artur były pracownik.

Serio? Naprawdę współczuję. Jak to w ogóle możliwe, po prostu przelewali mniejsze sumy? Dobrze, że chociaż część kasy odzyskałeś … Uzasadnili to jakoś? Może akurat firma miała bardziej poważne problemy finansowe?

kkkkk

No niestety wszystkie negatywne oceny to prawda. Kompletny brak szacunku dla pracowników.

@kkkkk

Głównym problemem jest brak szacunku, czy jeszcze coś sprawia, że nie warto tutaj pracować?

jolanta lasyk - śmieć

Skrywysyny mrówki mają sprawę sądową ze (usunięte przez administratora) z zbk. Ale kocioł - jeden przestępca drugiemu przestępcy sprawę wytacza. Pozabijajcie się wzajemnie śmieci!

Xxx

Patiiiii
@Xxx

Wysunełam pochopnie wnioski. Wynagrodzenie za pracę wypłacone w terminie plus dodatek do pensji za ekstra dyżur. Bardzo przepraszam za pochopną ocenę. Polecam

@Patiiiii

zero wypłaty za nadgodziny .ZERO!!!

Zenada
@oldboy

Zero zero. Ktoś się podszyl pod ten komentarz. Beka ????????

Michal

Moje sugestie dla Piotr Mrówczyński Glanc 2: Firma Glanc 2. Kompletne dno,całkowity brak szacunku dla szeregowego pracownika,jakie to irytujace,jak czytam komentarze,chwalące,jak w tej firmie jest dobrze,skoro jest tak dobrze i wspaniale jak co nie którzy pisza,to dlaczego w tej firmie dalej nie pracujecie??? A teraz pora na fakty. Piotr Mrówczynski,właściciel firmy Glanc 2 (tylko na papierze,bo każdy wie ze firma rządzi jego Matka Maria Mrowczynska) kiedy np na Ruczaju,była wyplacona wypłata dla ludzi w normalnym czasie??? Nigdy!!!! Zawsze są opóźnienia kilkudniowe,a dlaczego? Bo właściciela brakuje szacunku do ludzi,których zatrudniają. Za dodatkowe prace zlecone przez koordynatora,nie są wypłacane dodatkowe pieniądze,robisz wszystko,za stawki które masz ustalone od każdego bloku,czyli za 400zl miesięcznie od jednego bloku/tereny zewnętrzne/. Są to śmieszne kwoty,no ale skoro właścicieli stać na podróże po całej Europie,to czyim kosztem??? Oczywiście pracowników. W firmie pracuje coraz mniej ludzi,bo czasy się zmieniły,i żaden normalny pracownik nie da się oszukiwać.np.proszą by przyjść w sobotę do pracy,a płacą za taki dzień normalna stawkę,jest to oszustwo i jeden wielki kant na pracownikach.zresztą,czego tu wymagać,wystarczy spojrzeć na właściciela firmy,i jego fałszywy wygląd,to każdy normalny po tym,juz traci ochotę i chęci do zatrudnienia się w tej firmie. Do Właścicieli firmy Glanc 2.:WIECEJ SZACUNKU DLA LUDZI,I WIECEJ POKORY,A I NIE BEDZIECIE MIELI PROBLEMOW KADROWYCH W FIRMIE.a czterema ludźmi Ruczaju nie ogarniecie,chyba ze ich zajedziecie na śmierć. Ja na szczęście poszlem o rozum do głowy,i w miarę szybko z tej firmy zrezygnowalem, zanim ktoś zatrudni się w tej firmie,niech się dwa razy nad tym za stanowi. Pozdrawiam.

Piotrek
@Michal

Ja wiem Tomku że ty jesteś sprawcą tej nagonki, ale no cóż zrobić. Jesteś żałosny a sprawa jest żenujące biorąc pod uwagę że tu pracujesz dalej. Pozdrawiam

Ok

Ok

artur były pracownik.
@Michal

Szacunek za szczerość. Mnie też (usunięte przez administratora)na ponad 2000 zł. Pozdrawiam.

Jak wygląda sprawa grafiku w Piotr Mrówczyński Glanc 2. Czy pracodawca idzie na rękę?

majchrowski
Klient

Tomek Ruczaj

Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwalem. Teraz zobaczysz ile kosztuje pomówienie.a żeby się upewnić kim jesteś,złoże dziś doniesiesienie na policji,w celu zidentyfikowania osoby która to pisze. Bo ja juz wiem kto,ale się jeszcze upewnie.widzę ze nawet masz pomocniczke,no to poczekaj...

@Tomek Ruczaj

jeśli zgłosisz pomówienie to musisz udowodnić że tak nie jest.przy okazji przeczepią ci księgowość.więc CZAS START!!! jedziesz misiu,jedziesz!!!

Luda

Polecam pracę w tej firmie... Pensja na czas oraz umowa, co jest ważną kwestią. Jestem z Ukrainy wszystkie dokumenty o pobyt stały oraz pozwolenie na pracę złożył pracodawca firmy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję

@Luda

najlepsze jest to ..."pensja na czas"

Ada

Nie polecam .Firma regularnie (usunięte przez administratora) pracowników na wynagrodzeniach(nir na nadgodzin, regularnie obcianie z wypłaty pod byle pretekstem)Koniec końców uciekajcie jak od zarazy .

Agnieszka
@Ada

@Ada Nie rozumiem, miałaś na własnym przykładzie, że Glanc 2 obciął Ci wypłatę? Jaki był tego powód?

@Agnieszka

jakiś przepis w sprawie urwania pensji jest? to dawaj!!!

Czy pracownicy Piotr Mrówczyński Glanc 2 chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Taki żart?

Janusz

Warto

Mir

Warto

Izydor

Jeśli ktoś uważa, że firma nie szanuje pracowników wymagając dobrej pracy to może trzeba zmienić pracę? Normalna firma ,ale pracować trzeba.

Tom
@Izydor

Koronowirus a tu brak jakichkolwiek środków do dezynfekcji no chyba że wybielacz.

Megi

Firmy nie polecam oszukali mnie jak i innych ludzi jak chcesz odejść zapomnij o ostatniej wypłacie zrobią wszystko żeby nie wypłacić pracując w tej firmie przez 5lat tylko kilka razy wypłata była na czas tak trzeba było dzwonić błagać o swoją wypłatę. Ręce opadają mnie są wstanie docenić pracownika tylko wykorzystać do cna.Srodki czystości jeśli można je tak nazwac są dostarczane nawet do 1,5 m-c jakis koszmar w głowie się nie mieści jakie tam odchodzą numery świata tak samo z zatrudnieniem umowami.Zaznacze że pracowałam u Marii Mrówczyńskiej .

Stefan
@Megi

A gdzie pani pracowała na jakim rejonie

Tom
@Megi

Brak szacunku do ludzi

były pracownik

ludzie trzeba od tej firmy wiać i trzymać się z daleka , kombinują z wyplatami , co miesiąc jest tak , że przywoza na raty dopiero pod koniec miesiąca i to łaskawie dopiero gdy pracownicy zaczynają się domagać , najlepiej byłoby co miesiąc robić protest i to chyba pod biurem spółdzielni mieszkaniowej może wtedy by ktoś wreszcie otworzył oczy . Pracowałam na terenie spółdzielni mieszkaniowej Kurdwanów i powiem jedno tragedia . fatalne warunki bez toalety , dostępna woda tylko lodowata z kraniku na ścianie umieszczone na klatce schodowej , przez brak toalety nabawilam się problemów z pecherzem , a podobno to obowiązek pracodawcy zapewnienie wc pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Mrówczyński Glanc 2 - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr Mrówczyński Glanc 2
2/5 Na podstawie 4 ocen.