Spec - Sebastian Blichar

Toruń

Opinie o Spec - Sebastian Blichar

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@izaa jak Ty oceniasz Spec - Sebastian Blichar jako pracodawcę? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie? Dodatkowe informacje będą ważne dla osób, które szukają obecnie nowego miejsca pracy.

iza
użytkownik zarejestrowany

Gaga' to nie chodzi o kwestie wyksztalcenia ponieważ, ktos nie posiadajacy go zna sie lepiej i lepiej ogarnia cala firme niz te wyksztalciuchy wszystkie uwazajace sie za niewiadomo kogo bo studia skonczyły

Gaga

Firma najgorsza w jakiej pracowałam wykorzystują ludzi umowy podpisują tylko na miesiąc (umowa zlecenie )jak ci się nie podoba to spadaj tak mówią . Na umowę o prace nie masz co liczyć chyba że masz grupę z Panem Jurkiem możesz pogadać ale reszta to wielkie PANIE a zwłaszcza pani B porażka osoba bez wykształcenia ale ogólnie wielka kierowniczka sama nie potrafi sprzątać ale ciebie będzie rypać równo . Jeżeli macie szacunek do samych siebie to z dala od tej firmy!!!!!!

romek
użytkownik zarejestrowany

@weni Ty długo tam pracowałaś? Czy masz takie informacje nie będąc pracownikiem? bo naprwde teraz to nie wiem co mam robić, w sumie mam doświadczenie jeśli chodzi o ochrone mienia, ale też nie chciałbym zarabiać u ncih groszy, no praca niby nie bardzo wymagająca, ale jak przyjdzie co do czego to ednak odpowiedzialnośc jest.

panna mydełko
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, to nie ma szansy w Spec - Sebastian Blichar żeby zdobyć umowę o pracę na jakiś dłuższy okres czasu? na śmieciówce króciutkiej nie chciałabym robić, jednak w moim wieku potrzebuję stabilizacji zawodowej.no i kwestia ubezpieczenia zdrowotnego, czy jest odporowadzane przez tego właśnie pracodawcę?

ewa
użytkownik zarejestrowany

a to tak można co miesiąc podpisywać nową umowę?? ubezpieczenie wogle jest oplacane przez pracodawce? a za jaka stawke tam pracujecie i po ile godzin? na jakies premie mozna wogle liczyc?? szukam pracy i kazdego zajecia bym sie podjela...dobre i pare groszy, ale ubezpieczenie tez jest wazne, bo wiadomo jak to jest...

haski1987

Jula: na umowę zlecenie nie ma żadnego okresu wypowiedzenia. albo zwalniają po przez tel albo przed samą pracą a każda umowa jest podpisywana na miesiąc a przy końcu każdej modlisz się żeby dostać następna

czarnawdowa

zwolnili ponizyli a teraz dzwonia by wrucic haha napewno nie z dwulicowymi oszustami nie chce miec nic wspolnego..(usunięte przez administratora) z dedykacja dla tej przekletej firmy SPEC

czarnawdowa

mozliwe :) wogule ten ktos jest dziwny pewnie jakis szpieg firmy spec hehehe

żabka

ta osoba o niewiadomym nicku nie umie chyba czytać ze zrozumieniem bo już było nap że od 15.30 do 20

penelopa

czekam na upadek tej firmy bo z takim postepowaniem sa juz na krawedzi.. a beata raczej juz nie wruci do zawodu :)

penelopa

dziwi mnie fakt ze ktos taki jak (Usunięte przez moderatora) pracuje w firmie uwazalam zawsze ze powazni ludzie przyjmuja na powazned stanowiska odpowiednich ludzi a nie byle (Usunięte przez moderatora)ktore z domu do berzy mialy 5minut.. a moze to jest tak ze nie tylko ona w tej firmie pracowala w ten sposob a moze pracuje tam bo cos ja laczy z (Usunięte przez moderatora)dla mnie to dziwne ze ex sprzataczka awansuje tak wysoko i ma wiecej do powiedzenia niz szefostwo..

nowa

dokumenty podpisuje jego matka bo jest wlascicielka tak jak on i jest upowazniona do wszelkich dzialan wszystko moze zalatwic bez niego i dlatego go tak roluja na kase

czarnawdowa

Znam tez osobe ktora pracowala u nich na szkole bankowej i nie dostala wyplaty jak sie upominala to nie odbierali telefonow a jak pojechala do firmy to ja wysmiali.. moze dla nich taka pensja sprzataczki to zadna kasa ale dla nas matek to pieniadze na zycie i chleb dla naszych dzieci ale oni nie rozumieja co znaczy jak sie nie ma dziecku co dac jesc.. bo sami jadaja w restauracja okradaja nas z pensji i smieja sie z nas

haski1987

dokładnie... ten cały (Usunięte przez moderatora) to duch widmo ciekawe tylko kto ma pozwolenie za niego dokumenty podpisywać bo ktoś mieć musi...ja od piątku wydzwaniam do nich i nic... ale teraz prosto z mostu: KTO CHĘTNY IŚĆ W PIĄTEK DO INSPEKCJI PRACY?

haski1987

system? tam nie ma żadnych systemów. za nie cało 800zł robisz biura sale rozpraw czyli łącznie 44 pokoje do tego hol szyby korytarze schody ławki kible itd. kompletne dno. jak to szef powiedział do jednej pracownic "ty jesteś od (Usunięte przez moderatora) a ja od mówienia". Tak traktują właśnie ludzi. A to że pracownice np robią a umowy są np na ich matki to jest to prawdą bo sama osobiście widziałam jak babeczka wypełniała papiery na swoją matke.

czarnawdowa

od 15.30 umowa zlecenie przedłuzana co miesiac 800zł to malo pracowalam kiedys w innej firmie i za 900zl na tym pietrze a oni daja kazdemu taka sama stawke.. niby jak zrobisz mozesz isc ale jak pujdziesz przed 20 to masz na drugi dzien awanture i strasza zwolnieniem.. ta firma to (Usunięte przez moderatora)ktos moze znalazl inne forum o tej firmie bo podobno jest takie ze jest opisane kilkadziesiat przypadkow traktowania przez nich ludzi..

haski1987

beznadziejna to mało powiedziane, nie szanują nikogo a ludzi maja w tyłkach

haski1987

pracowałam tam krótko ale wiem jedno-źle traktują pracowników jak śmieci w szczególności jedna z pracownic i kierowniczka która sama dobrze sprzątać nie potrafi a dyryguje każdym. Pracowałam na obiekcie sądu i jak na dział pracy płacili niewiele, na rękę wychodziło ok700zł a praca nie była lekka. Pracowników zmieniają co 1-2mis (Usunięte przez moderatora)

ja

Chciałam się zapytać o stanowisko dozór nad sprzątaczkami ile dostanę i jakie obowiązki,płaca .Czy też wtedy muszę sprzątać z nimi razem Czy to warto brać ?

\\\\\\\"Chętnie pomogę...\\\\\\\"

Hmm od czego tu zacząć? beznadziejny sprzęt i kierownictwo płacą mało a wymagają hmm prawdę mówiąc nie wiele tylko kierowniczka trochę upierdliwa :) coś o tym wiem pracowałem tam 9 miesięcy na obiekcie Castorama Bielany Wrocławskie. NA początku (pierwsze 2 mies)zarabiałem ok. 800 (+ \\\"kieszonkowe :)\\\" ) po 5 miesiącach jak nasłaliśmy kontrole na firmę \\\"Spec\\\" coś się zmieniło zarobki poszły w gore do 1.200 brutto i umowy zlecenie i praca :) a tak to tylko dzieło ;/ ja osobiście nie narzekałem wyciągałem ok 1.400 -3.000 miesięcznie w tym: premie (200zł/mies), paragoniki się sprzedawało(100zł/mies) a reszta to uszkodzony towar (min. cement, lekko porysowane kabiny itd ) da się z tego żyć trzeba się tylko umieć zorganizować :)

tomi36

Firma beznadziejna. Płaci ludziom po 1000 brutto

Zostaw opinię o Spec - Sebastian Blichar - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spec - Sebastian Blichar