Opinie o Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz w Starogard Gdański

Tadek Nowy wpis

Ktoś wczesniej pytał o pracę dla studentów. Odpowiedz z firmy brzmiała, że wkrótce może będą potrzebni. Coś nowego wiadomo w tym temacie?

Zuzka Nowy wpis

Pierwsza umowa na okres próbny z tego co czytam a ile on trwa, standardowo 3 msc? Większość pracowników faktycznie przechodzi tą próbę pozytywnie? Zawsze stresuje mnie ten temat, że się jednak nie spodobam pracodawcy :)

KAMILA Nowy wpis
@Zuzka

Witam serdecznie w nawiązaniu do zapytania pierwsza umowa jest na okres 3 miesięcy ,zawsze osoba zatrudniana miała przedłużoną umowę .Pozdrawiam serdecznie .

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz odbywa się również w języku angielskim?

Pracodawcą Nowy wpis

Witam W naszej firmie rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku polskim.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz?

Odpowiedz od Firmy

Witam pierwsza umowa jest najczęściej na okres próbny .Po tym czasie podpisujemy umowę na czas określony następnie umowę na czas nieokreślony.

Gosik
@Odpowiedz od Firmy

Byłam pracownikiem i tak było

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz? Chętnie zatrudniają?

Annna

W tej chwili nie zatrudniamy studentów ale może w niedalekiej przyszłości będą przydatni .

Natalia
@Annna

A kiedykolwiek byli czy na razie nie ma na co się tu za bardzo nastawiać? Gdzie można znaleźć informację na ten temat w razie takiego zapotrzebowana?

Czy można liczyć w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz na prywatną opiekę medyczną?

Annna

Niestety w tym momencie nie posiadam dodatkowego ubezpieczenia medycznego ale moi pracownicy mają dodatkowe ubezpieczenie na życie

Ozi

Super firma.można na nich polegać.100%

Ile jest zmian w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz?

Gos

Jedna

Bartosz
@Gos

A w jakich godzinach i czy weekendy i jakieś święta są pracujące ?

Annna

Witam w mojej firmie pracujemy w różnych godzinach między godz 7 a 20 .W zależności od potrzeb klienta zdzrzają się soboty pracujące .

Klient Starogard Gdański

Miałem już kilka firm sprzątających u siebie w domu. Żadna firma nie posprzątała mi tak domu jak firma Wszystko wparzadku Pani Anni:) Tylko do polecenia. Dziękuję Pani Aniu

Aleksandra

W firmie najbardziej ceni się u pracowników uczciwość oraz staranną pracę oraz dobry kontakt z klientem .

Czy w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz są szkolenia zewnętrzne?

Nie prowadzimy szkoleń zewnętrznych jednakże moi pracownicy otrzymują cenne wskazówki od szefowej .

Olo

Jestem bardzo i to bardzo zadowolony. Nie ma lepszej firmy sprzatajacej jak dla mnie w Starogardzie Gdańskim. Polecam Firmę Pani Anny Łukasiewicz.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz?

Gosia

Całe wynagrodzenie wpływa na konto.

Czy w obrębie jednego działu w Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nie w tej chwili nie zatrudniamy liderów

Klientka

Szybko i pięknie posprzatane.

Matica

Firma solidna, sprzątają jak w swoim domu z dbałością o szczegóły. 25 zł za godzinę jednej sprzątającej pani. Jak są we 2 to liczy się 2x 25 zł. Nie jest to wygórowana cena ponieważ wszystkie środki czystości, odkurzacz panie przynoszą ze sobą. Polecam w 100 %

Zostaw merytoryczną opinię o Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz - Starogard Gdański

Wszystko w Porzadku Anna Łukasiewicz
  • Edwarda Przanowskiego 25