PUH KOCUR REMIGIUSZ KOCUR

Pelplin

Opinie o PUH KOCUR REMIGIUSZ KOCUR

Daro

Gość jest cwaniak z górnej półki nie polecam nikomu oszust jakich mało

Obiektywny

Wszystko tak jak napisane wyzej, okradanie z kilometrow i wieczne pretensje. Najlepiej chcialby zeby kierowcy w wigilie jezdzili tlumaczac to tym ze chce zeby kierowca zarobil . Dziadostwo, goraco nie polecam.

Olek

Uuu,nie składam tam CV jednak. Pozdro.

GSP

Właśnie szukam pracy, dzięki że są opinie bo człowiek przynajmniej czasu nie traci i nie wdepnie w smierdzaca kupę

Kierrowcabombowca

Lubisz zarabiac mniej niz Ci obiecano? Ogólnie lubisz byc oszukiwany? Potem walczyc o swoje w sądzie? Jezeli tak to ta praca jest własnie dla Ciebie. OMIJAĆ Z DALEKA !

gat demed

Mógłbym napisać wiele ale napisze tylko jedno...jak najdalej od tej firmy

Driver

Dziad trans . cwaniak jeżdżący mercedesami dorabiajac się tanim kosztem kierowcy.

rambo

Właśnie dzisiaj chciałem wysłać cv ale podziekuje pozdrawiam pana kocura

kierowca

Złodziej kradnie z km oszust obiecuje góry a są doły z gownem dziad trans

kierowca

Chciałem składać CV, ale chyba zrezygnuje :D Pozdrawiam Pana Kocura, nie ładnie tak.

robo
@kierowca 26.09.2016 10:50

CV nie trzeba tam składać wystarczy ze zadzwonisz i zapytasz ile płaci to się załamiesz

nieznajomy

to oszust z kocura

Master

Dziad trans

Zdzislaw P.GD 823LA

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy i z warunków, które tu panują.

alechandro!

jednym słowem cwaniak który żeruje na ludziach.

driver

Kradnie kilo,etry do wypłaty, nic się zgadza :/

Pablo

Wyrachowane cwaniactwo.....

Izydor

ok

Zostaw opinię o PUH KOCUR REMIGIUSZ KOCUR - Pelplin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH KOCUR REMIGIUSZ KOCUR