Rolls-Royce Poland

Kraków

Opinie o Rolls-Royce Poland

użytkownik zarejestrowany

@Ewa rozumiem, że masz prawo być zawiedziona, ale może jednak warto było się wybrać na rozmowę dla samego doświadczenia? W tym momencie w Krakowie Rolls-Royce Poland szuka pracowników na stanowiska: HR Intership, Workday Reporting Specialist, HR Service Delivery Team Member with English. Rekrutacja ma etapów, w których skład wchodzi m.in: rozmowa telefoniczna, testy psychologiczne, Assessment Centre.

Ewa

Bardzo slaba rekrutacja. Umawaja sie na rozmowe i nie dzownia. Potem przepraszaja i znowu nie dzwonia, potem sa zdziwieni ze z dnia na dzien kandydat nie da rady isc na kolejne spotkanie. Smiech na sali...

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik akurat teraz jest kilka ofert pracy w Rolls-Royce Poland. Szukają naprawdę na różne stanowisko od spawacza do HR managera, więc wypowiedzi aktualnych pracowników byłyby cenne dla osób, które będą próbować swoich sił w rekrutacji.

Firma ma w Krakowie niewiele ponad 60 osób, rotacja jest niewielka, rekrutacji rocznie mało więc naturalnie trudno o duży ruch na tym forum.

Dariusz
użytkownik zarejestrowany

Czy możecie napisać jaka jest przyczyna tak długiej ciszy na forum? Robiłem wywiad o firmie i słyszałem, że Rolls-Royce Poland to spoko firma. Szukam pracy i chciałem poczytać coś na tym forum ale niestety. Mam nadzieję, że dobrze się dzieje i dlatego brak wpisów.

Szukam

Coraz więcej kupców odchodzi bo tam nic nowego się nie dzieje, były obietnice a biznes się zwija.

Marcin

Rozmowa kwalifikacyjna polega na udowadnianiu czlowiekowi ze nic nie umie. Mam 10 lat doswiadczenia w projektowaniu a pyta cie jakis czlek po studiach, i udowadnia ze cos zle narysowales(kreska nie prostopadla idealnie). Nie wiem jak ten czleniu sie tam dostal ale powodzenia na rekrutacji wszystkim zycze.

użytkownik zarejestrowany

@Rozczarowana, a co możesz powiedzieć o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiegła?

Rozczarowana

słaba rekrutacja-obiecują oddzwonić a nie odzwaniają....Szkoda czasu na "takie" rekrutacje!

Kandydat

@agnieszka hej :) Tak, ale jak zobaczę widełki chyba, bo wszystkie te oferty na jedno kopyto bez żadnej informacji:)

użytkownik zarejestrowany

@Kandydat rozumiem, że myślisz o aplikowaniu?

Kandydat

A mnie ciekawią zarobki na językach skandynawskich, ktoś ma jakieś info? HR

użytkownik zarejestrowany

Pojawiły się nowe oferty pracy w Krakowie. Poszukiwane osoby na stanowisko HR Service Delivery Team Member with German, Norwegian or Spanish oraz HR Service Delivery Team Member with English. Jak tam z Waszą znajomością języków? :)

mysz

W Krakowie urzędował Mirek Pastewski ,co teraz znim się stało ,podobno zwolniony ?.

użytkownik zarejestrowany

Jakie macie doświadczenie z Rolls-Royce Poland? Pozytywne? ;)

hola hola

Podzielę się swoją opinią na temat rekrutacji do RR. Aplikowałem na stanowisko purchasing graduate. Pierwszy etap rozmowa telefoniczna. Klasyczne pytania o umiejętności, przykłady trudnych sytuacji z dotychczasowego doświadczenia, krótkie sprawdzenie wiedzy o RR. Drugi etap to assessment center - w całości po angielsku. Całość trwała od 9:00 do blisko 16:00. Na assessment każda z zaproszonych osób musiała przygotować 10 minutową prezentację własnej osoby, którą wygłaszaliśmy na samym początku dnia. Następnie testy logiczne, testy z rozumienia tekstu czytanego, praca w grupie i case study. Każde z zadań było ograniczone czasowo. Całość rekrutacji bardzo, ale to bardzo profesjonalna. Myślę, że Rolls-Royce mógłby uczyć inne krakowskiej (i nie tylko) podejścia do potencjalnych przyszłych pracowników w czasie procesu rekrutacyjnego. Co ważne, po całej rekrutacji istnieje możliwość otrzymania feedback'u od osoby, która przewodziła nad całym assessmentem. Pozdrawiam.

Prowadzona jest wewnętrznie.

Maciej

Czy ktos sie orientuje czy rekrutacje do RR do Kakowa prowadzi jakas firma zwnetrzna? Ma ktos a kogos jakies namiary?

xoxo
użytkownik zarejestrowany

Ważne jest to, że można liczyć u nich na odpowiednie benefity socjalne, bo to znacznie urozmaica zatrudnienie, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań to jeszcze lepiej o nich świadczy. A atmosfera?

nick

Jak pracujesz po w korpo i rozmawiasz po angielsku na codzień to będzie OK. Nikt mi testów pod nos nie podstawiał i podejrzewam, że nikt nie oczekuje perfekcyjnego angielskiego bo firma ma siedziby w wielu krajach, nie tylko w anglii.

nick

Ja ostatnio brałam udział w rekrutacji i wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie i ogólnie było bardzo miło. Rozmowa zwięzła, część po angielsku, co zrozumiałe. Pomimo braku zakfalifikowania się dalej, otrzymałam informację i zapewnienie o możliwości dalszego rekrutowania w przyszłości w przypadku nowych stanowisk co w sumie to nie jest częste w krakowie.

Jo

pracowalam w RR ponad 3 lata i powiem tak, jest ciezko , podrozy bardzo duzo, ale przynajmniej sie czlowiek uczy prawdziwych zakupow, negocjacji an zywo, rozumienia procesow i produkcji, a jak trafisz na fajnego szefa to jeszcze fun jest z pracy. Kazde inne biuro w krakowie to raczej zakupy zdalne, na skype albo mailem, nie rozumie sie produkcji, nie zna ludzi, bo czlowiek siedzi zamkniety w open space i kazda podroz to list do szefa , mimo ze czesto to nie sa duze koszta. Ogolnie RR w Krk swoje lata swietnosci ma juz za soba, kiedy mielismy jak paczki w masle, loty, diety, szkolenia, start up zawsze ma lepiej, teraz mysle ze juz jest malo starej kadry , ale mimo wszystko polecam. Placa dobrze, atmosfera pod rzadami Andrzeja tez ok, a ze sie lata, no to normalne, wymagaja zebys poznal biznes dostawcow itd. jak ktos nie lubi latac niech nie idzie do zakupow.

apococito?

Czytam te wasze wypociny i myślę, że szukacie pracy lżejszej od spania.

Jaguar

Uwaga - Purchasing czy Strategic Sourcing to tak naprawdę praca w Norwegii za polską pensje! Jak nie lubisz ciągle podróżować (Niedziela lot do Norwegii, a Piątek lot do Polski) to nie staraj się o prace! Rotacja bardzo duża. Pół działu aktualnie aplikuje na te stanowiska zakupowe od tych agencji rekrutacyjnych Hays lub CH2M - z tym że nie wiadomo dla jakich firm te agencje tak naprawde rekrutują. No na pewno nie dla Jaguara bo ten wybrał Słowacje ;-)

byłakandydatka

Nie polecam. Rekrutowałam się do nich na wyższe stanowisko. 6 etapów, z czego 3 u nich w biurze. Po ostatnim etapie miałam dostać odpowiedź zwrotną do 3 tygodni, dostałam w 5 jak sama się upomniałam, że zatrudnili kogoś innego. Bardzo słabo!

Zainteresowany

czy pracuje ktos moze w Marine jako Field Service Eng. ? Moglby napisac cos wiecej o tym stanowisku? Jak wyglada praca, rozwoj itp?

pytajacy

Czy szukaja inzynierow czy tez studentow za 3000 brutto ?

Zostaw opinię o Rolls-Royce Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolls-Royce Poland