Opinie o Rolls-Royce Poland w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rolls-Royce Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rolls-Royce Poland o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolls-Royce Poland w Kraków

Czy można liczyć w Rolls-Royce Poland na prywatną opiekę medyczną?

Agnieszka

Hej, zostałam zaproszona na rozmowe ws. stażu HR z jezykiem niemieckim. Na jakie zarobki mogłabym liczyć?

jola22 Nowy wpis
@Agnieszka

Najniższą dozwoloną stawkę czyli 17 zł brutto, umowę zlecenie i najlepiej pracę na pełny etat. Tylko (usunięte przez administratora) osoba by na to poszła. Najlepsze były maile z paniami z HR, które były wielce zdziwione, że nie pasują mi takie warunki. Kilka dni później dostałam wiadomość od innej firmy z bardzo przyzwoitą ofertą. Rada ode mnie, nie godźcie się na byle co! :)

Dawid Nowy wpis

Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy i czy teraz firma prowadzi rekrutacje?

Czy w Rolls-Royce Poland są szkolenia zewnętrzne?

Definitely Not RR Employee Nowy wpis

Głównie dla managementu

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rolls-Royce Poland.

Dziewczyny jaki styl panuje w Rolls-Royce Poland?

RR

Schludny, ale nieformalny.

Na rozmowie rekrutuje amator, który pyta o jakieś rzeczy z 1 roku studiów, i się wymądrza. Na ręce ma pierścień atlantów, i uważa się za alfę i omegę. Narysujesz mu coś(co jest dobrze), to udowadnia że jest krzywo. To praca dla amatorów po studiach.

Agnieszka

W jednym ze znanych portali rekrutacyjnych znalazłam sporo aktualnych ofert pracy w Rolls-Royce Poland. Jednocześnie znalazłam też sporo bardzo pochlebnych opinii o Rolls-Royce Poland jako o pracodawcy. Internauci piszą np., że to firma dla ludzi ambitnych, mająca zaufanie do pracownika, chwalą Rolls-Royce Poland za elastyczne godziny pracy i dużo możliwości rozwoju. A Wy co myślicie o Rolls-Royce Poland. Czy są na forum użytkownicy, którzy pracowali lub obecnie pracują w Rolls-Royce Poland i mogli by się z nami podzielić jakimiś informacjami?

Jarek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Kandydatka

Hej, ktoś pracuje w HR? Chciałam aplikować do shared service ale jakoś nie widzę żadnych opinii więc nie wiem czy warto. Pozdrawiam.

Agnieszka

@Kandydatka ja nie aplikowałam na to stanowisko, także nie wiem czy firma Rolls-Royce Poland do kogoś się odezwała, ale skoro nadal jest ogłoszenie to może warto nadal zaaplikować. @Ewa wydaje mi się, że właśnie większość dużych firm wprowadza do rekrutacji Assessment Centre.

Agnieszka

@Ewa rozumiem, że masz prawo być zawiedziona, ale może jednak warto było się wybrać na rozmowę dla samego doświadczenia? W tym momencie w Krakowie Rolls-Royce Poland szuka pracowników na stanowiska: HR Intership, Workday Reporting Specialist, HR Service Delivery Team Member with English. Rekrutacja ma etapów, w których skład wchodzi m.in: rozmowa telefoniczna, testy psychologiczne, Assessment Centre.

@Agnieszka

Assessment które trwa pół dnia - już mało jaka firma coś takiego organizuje. Bardzo chętnie bym poszła na rozmowę ale wciaż nie dostalam propozycji terminu - rekrutacja ciagnie się od połowy sierpnia...

Kandydatka
@Agnieszka

Widzialam ogłoszenie na stanowisko HR Service Delivery Team Member w serwisie pracuj.pl - czy do kogoś się już odezwali? Ja czekam już 2 tygodnie.

Bardzo slaba rekrutacja. Umawaja sie na rozmowe i nie dzownia. Potem przepraszaja i znowu nie dzwonia, potem sa zdziwieni ze z dnia na dzien kandydat nie da rady isc na kolejne spotkanie. Smiech na sali...

Agnieszka

@Pracownik akurat teraz jest kilka ofert pracy w Rolls-Royce Poland. Szukają naprawdę na różne stanowisko od spawacza do HR managera, więc wypowiedzi aktualnych pracowników byłyby cenne dla osób, które będą próbować swoich sił w rekrutacji.

Firma ma w Krakowie niewiele ponad 60 osób, rotacja jest niewielka, rekrutacji rocznie mało więc naturalnie trudno o duży ruch na tym forum.

Dariusz

Czy możecie napisać jaka jest przyczyna tak długiej ciszy na forum? Robiłem wywiad o firmie i słyszałem, że Rolls-Royce Poland to spoko firma. Szukam pracy i chciałem poczytać coś na tym forum ale niestety. Mam nadzieję, że dobrze się dzieje i dlatego brak wpisów.

Szukam

Coraz więcej kupców odchodzi bo tam nic nowego się nie dzieje, były obietnice a biznes się zwija.

Rozmowa kwalifikacyjna polega na udowadnianiu czlowiekowi ze nic nie umie. Mam 10 lat doswiadczenia w projektowaniu a pyta cie jakis czlek po studiach, i udowadnia ze cos zle narysowales(kreska nie prostopadla idealnie). Nie wiem jak ten czleniu sie tam dostal ale powodzenia na rekrutacji wszystkim zycze.

Agnieszka

@Rozczarowana, a co możesz powiedzieć o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiegła?

Rozczarowana

słaba rekrutacja-obiecują oddzwonić a nie odzwaniają....Szkoda czasu na "takie" rekrutacje!

@agnieszka hej :) Tak, ale jak zobaczę widełki chyba, bo wszystkie te oferty na jedno kopyto bez żadnej informacji:)

Zostaw merytoryczną opinię o Rolls-Royce Poland - Kraków

• Jak się pracuje w Rolls-Royce Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Rolls-Royce Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rolls-Royce Poland
2.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Kopernika 1
    83-140 Kraków