Opinie o Rolls-Royce Poland w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rolls-Royce Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rolls-Royce Poland o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolls-Royce Poland w Kraków

Agnieszka

@Kandydat rozumiem, że myślisz o aplikowaniu?

A mnie ciekawią zarobki na językach skandynawskich, ktoś ma jakieś info? HR

Agnieszka

Pojawiły się nowe oferty pracy w Krakowie. Poszukiwane osoby na stanowisko HR Service Delivery Team Member with German, Norwegian or Spanish oraz HR Service Delivery Team Member with English. Jak tam z Waszą znajomością języków? :)

mysz

W Krakowie urzędował Mirek Pastewski ,co teraz znim się stało ,podobno zwolniony ?.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rolls-Royce Poland.
Leszno
Agnieszka

Jakie macie doświadczenie z Rolls-Royce Poland? Pozytywne? ;)

hola hola

Podzielę się swoją opinią na temat rekrutacji do RR. Aplikowałem na stanowisko purchasing graduate. Pierwszy etap rozmowa telefoniczna. Klasyczne pytania o umiejętności, przykłady trudnych sytuacji z dotychczasowego doświadczenia, krótkie sprawdzenie wiedzy o RR. Drugi etap to assessment center - w całości po angielsku. Całość trwała od 9:00 do blisko 16:00. Na assessment każda z zaproszonych osób musiała przygotować 10 minutową prezentację własnej osoby, którą wygłaszaliśmy na samym początku dnia. Następnie testy logiczne, testy z rozumienia tekstu czytanego, praca w grupie i case study. Każde z zadań było ograniczone czasowo. Całość rekrutacji bardzo, ale to bardzo profesjonalna. Myślę, że Rolls-Royce mógłby uczyć inne krakowskiej (i nie tylko) podejścia do potencjalnych przyszłych pracowników w czasie procesu rekrutacyjnego. Co ważne, po całej rekrutacji istnieje możliwość otrzymania feedback'u od osoby, która przewodziła nad całym assessmentem. Pozdrawiam.

Prowadzona jest wewnętrznie.

Maciej

Czy ktos sie orientuje czy rekrutacje do RR do Kakowa prowadzi jakas firma zwnetrzna? Ma ktos a kogos jakies namiary?

xoxo

Ważne jest to, że można liczyć u nich na odpowiednie benefity socjalne, bo to znacznie urozmaica zatrudnienie, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań to jeszcze lepiej o nich świadczy. A atmosfera?

nick

Jak pracujesz po w korpo i rozmawiasz po angielsku na codzień to będzie OK. Nikt mi testów pod nos nie podstawiał i podejrzewam, że nikt nie oczekuje perfekcyjnego angielskiego bo firma ma siedziby w wielu krajach, nie tylko w anglii.

nick

Ja ostatnio brałam udział w rekrutacji i wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie i ogólnie było bardzo miło. Rozmowa zwięzła, część po angielsku, co zrozumiałe. Pomimo braku zakfalifikowania się dalej, otrzymałam informację i zapewnienie o możliwości dalszego rekrutowania w przyszłości w przypadku nowych stanowisk co w sumie to nie jest częste w krakowie.

Jo

pracowalam w RR ponad 3 lata i powiem tak, jest ciezko , podrozy bardzo duzo, ale przynajmniej sie czlowiek uczy prawdziwych zakupow, negocjacji an zywo, rozumienia procesow i produkcji, a jak trafisz na fajnego szefa to jeszcze fun jest z pracy. Kazde inne biuro w krakowie to raczej zakupy zdalne, na skype albo mailem, nie rozumie sie produkcji, nie zna ludzi, bo czlowiek siedzi zamkniety w open space i kazda podroz to list do szefa , mimo ze czesto to nie sa duze koszta. Ogolnie RR w Krk swoje lata swietnosci ma juz za soba, kiedy mielismy jak paczki w masle, loty, diety, szkolenia, start up zawsze ma lepiej, teraz mysle ze juz jest malo starej kadry , ale mimo wszystko polecam. Placa dobrze, atmosfera pod rzadami Andrzeja tez ok, a ze sie lata, no to normalne, wymagaja zebys poznal biznes dostawcow itd. jak ktos nie lubi latac niech nie idzie do zakupow.

apococito?

Czytam te wasze wypociny i myślę, że szukacie pracy lżejszej od spania.

Jaguar

Uwaga - Purchasing czy Strategic Sourcing to tak naprawdę praca w Norwegii za polską pensje! Jak nie lubisz ciągle podróżować (Niedziela lot do Norwegii, a Piątek lot do Polski) to nie staraj się o prace! Rotacja bardzo duża. Pół działu aktualnie aplikuje na te stanowiska zakupowe od tych agencji rekrutacyjnych Hays lub CH2M - z tym że nie wiadomo dla jakich firm te agencje tak naprawde rekrutują. No na pewno nie dla Jaguara bo ten wybrał Słowacje ;-)

byłakandydatka

Nie polecam. Rekrutowałam się do nich na wyższe stanowisko. 6 etapów, z czego 3 u nich w biurze. Po ostatnim etapie miałam dostać odpowiedź zwrotną do 3 tygodni, dostałam w 5 jak sama się upomniałam, że zatrudnili kogoś innego. Bardzo słabo!

czy pracuje ktos moze w Marine jako Field Service Eng. ? Moglby napisac cos wiecej o tym stanowisku? Jak wyglada praca, rozwoj itp?

pytajacy

Czy szukaja inzynierow czy tez studentow za 3000 brutto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rolls-Royce Poland - Kraków

• Jak się pracuje w Rolls-Royce Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Rolls-Royce Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rolls-Royce Poland
2.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Kopernika 1
    83-140 Kraków