Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

sol

Po pierwsze: wniosek,że jesteś kobietą wynika z tego,że męźczyźni raczej nie analizują składu paczek świątecznych..zresztą nie wiem jaki masz problem w tym ,że nią jesteś.Ja jestem kobietą i nie mam oporów żeby się do tego przyznać.Nie Babą jak mnie nazwałaś,choć z ust tak agresywnej osoby to nawet komplement.Po drugie z Twoich wypowiedzi wyraźnie przebija się negatywny stosunek do firmy i do zasad ,które tu panują,więc taki obraz sama tworzysz.Niczego nie trzeba sobia dorabiać.Natomiast co do paczek świątecznych to wysoce niekulturalne jest komentować coś co się dostaje w prezencie.Jak mówi przysłowie "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda",równie dobrze szef mógłby niczego nie dać.A czemu nie napiszesz o pozytywnych stronach,o tym co szef dał w tym roku wszystkim pracownikom.Czemu tylko ciągle się krtytykuje,bo tak najłatwiej,nie?Fala hejtu i nienawiści.Na pewno głosowałaś na Pis..:)

Ktoś

A 1100 to niby mało ? Jeszcze się chyba taki nie urodził by wszystkim dogodził . Szkoda ze ludzie zamiast docenić tylko narzekają

blue

P.S. Do wcześniejszych wypowiedzi. Premia roczna, to inaczej premia za niechorowanie. Jednym słowem, gdy pracownik w ciągu całego roku nie był ani jednego dnia na chorobowym - taki jest warunek. A kwota, to około tysiąca złotych. W tym roku było to 1100!

blue

Do sol. Po pierwsze nie wiem skąd wniosek, że jestem kobietą, faceci też w tej firmie pracują. Po drugie, nie kojarzę gdzie wyczytałaś w moim ostatnim wpisie że wszyscy są "be". Ale to normalne w tym zakładzie, że się dobrze nie usłyszy a gada dalej. Proszę nie wmawiać mi tego co nie było napisane!!! I czytać ze zrozumieniem. Pisane było, kto dostaje premie roczne i ile jest razy w ciągu roku premia dla zwykłych pracowników i ile wynosi. Co do paczek - jest to zdanie naprawdę wielu pracowników i nie ma w tym nic chamskiego. Jeszcze raz podkreślę - czytaj BABO ze zrozumieniem!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
sol

Zazdrość,zawiść i niechęć do drugiego człowieka to bardzo niszczące uczucia i prowadzą do zgorzknienia tego kto jest ich autorem.Skoro widzisz wszystko i wszystkich w negatywnym świetle to znajdź lepszą firmę,gdzie będziesz szczęśliwsza,gdzie są lepsi brygadziści i gdzie szef daje pieniądze na święta i duże premie dla każdego pracownika zamiast paczek,w których dostaje się produkty,których nie możesz kupić sobie na co dzień.Przecież takich zakładów jest mnóstwo,prawda..?!

blue

Co wy tu ludzie wypisujecie? Premie? Premia jest średnio 3-4 razy do roku i uzależniona od wszystkiego. Czy się jest miłym dla innych pracowników, czy przychodzi się w soboty i niedziele, no i oczywiście za pracę też. A jej kwota to około 200 złotych na rękę. Czemu nikt nie napisze o nagrodach np. dla magazynu, który dostaje na koniec roku kasę i to sporą za "zejście" towaru? Czemu nie piszecie o nagrodach rocznych dla "czerwonych" za to że stoją i plotkują lub opieprzają pracowników - premia za dobry sezon. Takie są realia. A "niebiescy" dostaną na święta paczki - same eksluzywne produkty, np. oliwa z oliwek, grzybki marynowane, herbaty - oczywiście renomowane, ostatnio nawet makaron :-) Koszyk wygląda zachęcająco dla oczu, ale oczami się nie najesz. Połowa pracowników nigdy w życiu nie kupiła by 90% z zawartości tej paczki. Zwykły "niebieski" kupuje w tańszych sklepach. Jest wiele produktów które bardziej przydałyby się na święta. Pracownicy między sobą często mówią, że bardziej ucieszyły by ich pieniądze, za które można kupić to co każdemu jest potrzebne. Ale nikt głośno tego nie powie, bo jeszcze szef się obrazi i nie da nic...

ta co mówi prawde

Złota robota ?? No jasne ze złota pogaduszki śmiechy i olewanie pracowników to właśnie robi ta wspaniała kadra i nie patrzy na to jak się czujesz czy masz może gorszy dzień a może jakiś problem ?? To ich nie interesuje wogule masz tylko zapierniczac żeby ładnie w papierach dla szefa wyglądało. A jak zobaczą szefa to by się posrali nagle zaczynają pracowa. Normalna parodia. Każda kadra kierownicza powinna być przeszklona do kierowania ludźmi a nie wybierana po rodzinie i znajomych. Bo 90% tej kadry nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi i o planowaniu roboty. Pracowałam w mniejszych i większych firmach ale takiego syfu " mowie tu o kadrze kierowniczej" jeszcze nie widziałam nigdzie. Wszędzie się dba o pracownika bo to dzięki pracownikom firma prosperuje i przynosi zyski. A w tej firmie traktuje się pracownika jak jakiegoś śmiecia. Zróbcie coś w końcu z tym bo naprawdę ludzie się sprzeciwia i zostaniecie z niczym.

pracuś

Zapraszam do firmy. Jest tu miła atmosfera, bo wszyscy są ze sobą zżyci,wypłata na czas , premia uznaniowa, paczki na święta, premia roczna za to że przepracujesz cały rok, paczki dla dzieci na mikołajki. Jak masz problem to zawsze można go rozwiązać. Panie brygadzistki miłe i sympatyczne i zawsze doradzą coś. Praca na dwie zmiany ale w sezonie mile widziana dyspozycyjność. A jeżeli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to takowej nie ma. Polecam ten zakład każdemu

bolo

Szary pracownik w czerwonej koszulce? A może pomarańczowej.

anonimmmmmmmmm
@bolo

Narzekają i jeszcze na dodatek pracę innym utrudniają. Sami problemy stwarzają,w zakładzie między pracownikami niemiła atmosfera. Jeden drugiemu " (usunięte przez administratora) myje"- obgaduje itp. Zamiast zająć się pracą to tylko toczą się rozmowy : - ta ,tak przytyła - ten powiedział to - a ta w soboty chodzi do pracy i ciągle jej mało - a on jest z tym - a ta jest w ciąży i tym podobne.... Jeden drugiemu szpilę wkłada, zamiast wspólnej pracy,pomocy to wiecznie jest jakiś problem.'Bo ta cały czas robi to a ja taka biedna zapierniczam" - cytuje. Niby wielkie koleżanki a jak jednej nie ma to już na nią gada.Masakra przedszkole.

Heniek

Fajny zakład. Polecam

gość

To prawda zamiast stanąć za pracownikiem to tylko donieść potrafią i jeszcze dobić człowieka a wczasy pod gruszą są ale nie dla wszystkich.

Los

W odpowiedzi do Szu . święta prawda w dużych firmach są również wczasy pod grusza i inne. Ale szacunek dla ludzi również a jak nie to ukłon ze strony inspekcji pracy

szu

Czytam to i włos się na głowie jeży a scyzoryk w kieszeni otwiera.Myślę,że te pochlebne opinie to piszą sami o sobie CZERWONI żeby przylizać szefostwu.jak dobrze popatrzeć, można zobaczyć brązowe kółka na ich buzkach.Firma fajna ale kierownictwo masakra.Strzeżcie się pracy tam.PACZKI,ZAJĄCZKI TO DAJE KAZDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA WIĘC TO ŻADEN CUD.Posłuchajcie natomiast pań brygadzistek zachowują się jak typki z pod budki z piwem,Ich język masakra i tylko kapuja, żadna nie stanie za pracownikiem nie pomoze tyko się stara mu dowalić i zakapować szefostwu. NIE POLECAM PRACY TAM

Megi

Nie wiem czy bym ci dała swoją szczękę pod opiekę haha....Jarek.....

Monte

Niestety to jest ludzka zazdrość. Bo ktoś ma czerwoną bluzę czy pomaranczową. Przychodzą sezonowi są tacy co pracują a są tacy co się opierniczają . Wypisują bzdury .

blek

Cudownie Jarek trzymamy kciuki:-) :-) :-) :-) :-) :-)

bios

Tak sie oczernia te czerwone ale każdy z was jak by dostał stanowisko i pensję tak samo by robił. Co mają stać i głaskać nas po głowie. Realizują zamowienia,pilnują ludzi. Gdyby nie one to ludzie by robili co chcieli. Nikt nie chce być brygadzistką czy brygadzistą wieć nie ma co ich oceniać. Nikt nie chce odpowiedzialnośc. Ktoś przyjdzie popracuje jeden sezon i pisze bzdury ,że sie w pale nie mieści.

patologia

Nieroby czerwone całą robotę za nich robią pomarańczowi a oni cały dzień stoją i pier... Tylko jak szef na halę wejdzie to nie wiedzą gdzie mają się rozejść .A ludzie niech se piszą bo do kogo na skargę mają iść.

Witam to prawda,pracy jest na rynku dużo,nikt nikogo na silę nie trzyma pracowalam kiedyś tu,wyplata jest na czas z premią różnie bywalo ,Paczki świąteczne są itp.Szef,Kierownictwo SPOKO:-) POMARAŃCZOWI robią kawal roboty!!! Ale kadra CZERWONYCH to porażka ludzie bez kultury i wieśniaki co wladza udeżyla im do glowy i obrośli w PIÓRKA,ktoś ich powinien ściągnąć na ziemię"Zapomnial wól jak cielęciem byl" POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Nina

No i Pani Dzidzia ma racje co do niektórych pracowników ,że to patologia ale szef daje szansę wszystkim:-) :-) :-) :-) :-) Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Wójcicka 12
    55-200 Bystrzyca