Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Bartek Candles? Dodali nowe ogłoszenia 13 września na Pracuj.pl.

Na ich stronie znalazłem kontakt na magazyn, ale żadnych ofert pracy. Będzie coś tam nowego niedługo u was, jakieś nowe przyjęcia do pracy? Ile zmian obowiązuje na magazynie, grafik jest choć trochę elastyczny? Macie różne premie związane z wydajnością, za wyniki firmy co rok? Będę wdzięczny za wszelkie info, chcę zmienić pracę niedługo i nie wiem czy warto.

Ali. 01 Nowy wpis

Bardzo fajna firma zawsze pomocna innym instytucją np. Szkole Wspiera w różnych akcjach harytatywnych.

Czy firma Bartek Candles sprzedaje swoje produkty głównie za pośrednictwem internetu? Znalazłem na stronie informację, że jest tam dział sprzedaży, sądząc po numerze telefonu, stacjonarny. Czy firma byłaby zainteresowana dodatkowo zatrudnieniem handlowca, który oferowałby świece hurtowniom lub sklepom stacjonarnym? Ewentualnie, czy ktoś już współpracuje z Państwem na takich zasadach?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
PSP Lubsza

Dziękujemy Kierownictwu Bartek Candles Bystrzyca za wsparcie rzeczowe - ofiarowanie świeczek na nagrody - na rzecz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubszy - międzyszkolny konkurs o Papieżu Janie Pawle II . Firma Bartek Candles Zawsze chętnie i z zaangażowaniem wspiera działania społeczności szkolnej- za co bardzo jesteśmy wdzięczni i serdecznie polecamy ich wyroby. Serdecznie podziękowania składa Dyrektor Placówki oraz Kadra Pedagogiczna

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bartek Candles?

Jakie warunki pracy są w Bartek Candles? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

W Bartku nie ma takiego stanowiska.

Vvv

Pewnie nie ma co się pocić. Zapraszam do stref pracy Jelcza lub Skarbimierz tam stawki zaczynają się od 2900 dodatkowo dodatki na obiady ,paliwo,pełen socjal. Ja pracuję i jestem zadowolona . Miesięczna wypłata to ponad 3. Polecam .

Pepe
@Vvv

Zdradzisz w jakim zakładzie pracujesz bo szukam pracy

Irena

Skąd ta opinia? Stało się coś niefajnego?

Ja jestem zadowolony(a) z pracy. ????

@123

Ja też, bardzo mi się tam podoba i nie mam zamiaru szukać coś innego....

Paulina
@322

A co najbardziej Ci się podoba w tej pracy ogólnie?

@Paulina

Ogólnie.... Bo nigdy mój dzień pracy nie jest taki sam jak poprzedni Za to że robię to co uwielbiam i wykonuję ją zaangażowaniem Nie ma nic gorszego w życiu zawodowym jak praca której się nie lubi

Ewelina
@322

A czym się tu tak właściwie zajmujesz?

!!!

No jak tam hejterzy? Blady strach Was ogarnął,wreszcie przestaniecie wypisywać bzdury i obrażać ludzi.Nie chciałabym być teraz w waszej skórze,wreszcie Pani D zrobiła z wami porządek.

Julia
@!!!

Niestety, jestem nowa na tym forum, więc nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi. Na pewno pracujesz w firmie Bartek Candles, dlatego też myślę, iż będziesz w stanie mi pomóc. Powiedz mi, jeśli oczywiście możesz, czy zatrudniają tam studentów, czy jednak szukają w pełni dyspozycyjnych osób?

Stowarzyszenie Hejterów
@!!!

Witamy. Z tej strony Hejterzy. Jesteśmy w swojej skórze, gdyż " Pani D", może nas co najwyżej pocałować w d ( jak sięgnie swoim wzrostem). Porządek niech lepiej zacznie robić na swoim podwórku a nie próbuje zastraszać nas. Jeszcze tutaj nikt nikomu nie groził ani nie zastraszał. Niestety ludzie tacy jak "... Szanowna Pani D. ..." bardzo nie lubią prawdy o sobie , ponieważ sami z siebie nie mają czym zabsłysnąć. My wiemy jedno , że do takich osób , co traktują ludzi - nas jak śmieci , karma wraca bardzo późno- ale jak wraca to zabiera wszystko co wygodne i luksusowe w bardzo krótkim czasie.

Xxxx
@Julia

Radzę omijać szerokim łukiem. Tą firmę

Ewelina
@Xxxx

A uzasadnisz swoją poradę? :(

Jaka jest umowa w firmie Bartek Candles? Wiecie, czy jako przedstawiciel handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Tak zatrudniają na umowę zlecenie .

Jolanta
@123

A co z umową o pracę? Też?

@Jolanta

Tak jak najbardziej jeżeli jest się sumiennym pracownikiem .

Jolanta
@123

Jak długo trzeba się starać o taką umowę o pracę?

Jak wygląda ścieżka awansu w Bartek Candles?

Poza tym,w Bartku już nieciekawie się dzieje,pandemia wykańcza ten zakład,zero zamówień.....

Naparstka

I niech ten zakład wykończy w cholerę. Janusz niech już sobie te ryby łowi albo w ziemi siedzi i kule toczy, a jego otoczenie niech w końcu przestanie wysyssać pieniądze z jego kieszeni. Synku , córciu - do roboty i oczy otworzyć , bo kieszeń tatusia i jego protekcja się kiedyś skończy , a wtedy się obudzicie z ręką w plastikowym nocniku, a wasz życiowy pociąg "... pędzący na bogato ..." zatrzyma się na ostatnim życiowym zakręcie, gdzie nawet już tatuś wam nie da i nie pomoże... Na was też przyjdzie pora....

XD
@Naparstka

Co tobie tak żal że korzystają z pieniędzy ojca co? Jedno i to samo.....Pracujesz za minimalną i to tak boli? Ty byś nie korzystał/a z kasy tatusia jakbyś miał/a taką możliwość????? hahahaaa napewno. A jak się "zatrzyma ich życiowy pociąg ":) to co się martwisz? Na twoim utrzymaniu będą??? Straszny (usunięte przez administratora) i burak z ciebie..... aaaa i na ciebie też przyjdzie pora.... uuuuuu

@XD

Dokładnie, zazdrość ją lub jego dławi, podłe z jego strony pisać coś takiego , pilnujcie swoich podwórek, bo u siebie nikt nie widzi belki a u kogoś widzą dzazge

@Naparstka

Ja temu zakładowi absolutnie nie życzę źle,mam nadzieję że jak ta cholerna pandemia się skończy to wszystko wróci do normy i zamówienia będą spływać jak dawniej.Ty naparstka weź się ogarnij i przestań obrażać właścicieli tej firmy,bo kiedyś się to obróci przeciwko tobie,co z ciebie za człowiek????

Ziółek

Niedobrze mi się robi jak to czytam co kogoś interesuje czyjaś firma i pieniądze niech każdy pilnuje swojego podwórka albo kogoś życie prywatne nikt na siłę tam nikogo nie trzyma ani nikt nie jest niewolnikiem w okolicy jest dużo innych zakładów , więc skończcie wylewać swoje żale bo to i tak nic nie zmieni. Tylko się ośmieszacie.

Xxx

Najlepiej zwolnić wszystkich i zatrudnić całą rodzinkę szefa ,jest liczba i wynagrodzić ich za 1950 Powodzenia

@Xxx

Dokładnie. Pieniądze Janusz zrobił to fakt....ale jego cała Fudałowa otoczka ( czytaj : Rodzina najbliższa szefa) to banda prymitywów, ledwo co po wykształceniu podstawowym. O sobie mają mniemanie jakby habilitację skończyli na Uniwersytecie Warszawskim ale to (usunięte przez administratora) mające ludzi - nas pracowników za śmieci, a siebie uważają za inżynierów. A właściciel nie wiem czy forum nie czyta , czy nie widzi , że jego dzieci i najbliższa rodzina, na którą ładował i ładuje kupę kasy ze swojej kieszeni, okradają i źrebią go na każdym kroku.... PORAŻKA....Szefie drogi obudź się i porób porządki w rodzinie, bo Ci firmę zniszczą do końca już....

A czy ktoś napisze jaka jest średnia wieku w firmie?

dpowiadająca
@Marcin

A Tobie po co to wiedzieć?????

Lucyna

Firma "Bartek "jest bardzo wspaniałą zarówno ze strony dyrekcji , jak i pracowników.Służą zawsze pomocą .Życzliwość góruje na pierwszym miejscu czego sama doswiadczyłam z góry im dziękując.

@Lucyna

Tak tak,srutu tutu. Jaka wspaniała dyrekcja i życzliwość ?????? Chyba tylko na papierze. Ta cała śmieszna dyrekcja ( prokurencja, dyrektorzy i inne wynalazki na papierku napisane) - to jest paczka prostych wiejskich ludzików , którzy siedzą w kieszeni ojca - czytaj szef. Ja bym ich chętnie wysłała chociażby do prostych prac ..... Jestem pewna na 101 procent, że nawet by nie wiedzieli jak się zachować, a co dopiero normalnie pracować , jak miliony polaków..... Nie zazdroszcze, bo na tych zarządzców ( z koziego tyłka ) też przyjdzie pora, że nawet Szef - czytaj Tatuś, już nie pomogą i nie dadzą pieniędzy.....

ZZPiP w Oławie

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie oraz złożyć szczere podziękowania Firmie Bartek Candles z Bystrzycy , która w tak trudnym w dobie pandemii czasie , wykazała się głębokim zrozumieniem , życzliwością i otwartością na prośbę ze strony naszego Zarządu. Produkty Firmy są niepowtarzalne, niezwykle atrakcyjne wizualnie i doskonale dopasowują się do każdego pomieszczenia, nadając mu wyjątkowość . Jeszcze raz bardzo dziękujemy . Korzystając z okazji na Państwa ręce pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia , wszelkiej pomyślności , zdrowia i wytrwałości oraz dalszych sukcesów zawodowych w 2021 roku dla dyrekcji i wszystkich pracowników Firmy Bartek Candles-Bystrzyca .

Odpowiada
@ZZPiP w Oławie

Co za głupoty z tymi podziękowaniami. Czyżby Bartek i Dominika próbowali podbudować swoje ego pozytywnymi wpisami ??? Hallooo przestańcie budować fałszywy pozytywny wizerunek firmy tymi śmiesznymi postami! Żal tyłki ściska....

klientka

Dziękuję Firmie Bartek za bezinteresowną pomoc w postaci darowizny swoich produktów na szczytny cel . Jestem bardzo wdzięczna osobom zajmującym się darowiznami .Nigdy jeszcze nie odmówiono nam pomocy , za co jestem bardzo wdzęczna , Produkty jakie są tam tworzone nie mają równych sobie .

Pytająca

Witam, Jak wygląda kwestia profitów i dodatków dla pracownika u tego pracodawcy. Chodzi mi o przykładowo bony na święta, wczasy pod gruszą czy też paczki okolicznościowe - tak jak ma to miejsce w każdej szanującej się firmie czy też zakładzie produkcyjnym.

dpowiadająca
@Pytająca

Firma Bartek,niestety nie jest szanującą się firmą. Z powodu pandemii nie dostaliśmy nic w tym roku na święta, 0 czegokolwiek,nawet pensje poucinał pracownikom na stawce godzinowej.(usunięte przez administratora)

Truskawka
@dpowiadająca

Dokładnie się zgadzamy z powyższą informacją. W tym roku szef przeszedł samego siebie. Poucinał wszystko co możliwe . Nas pracowników to ma za idiotów i najlepiej jakbyśmy robili za 1900. Oby i jego bogactwa ktoś kiedyś nie ukrócił...

3###
@Pytająca

Takich rzeczy już nie ma. A w czasy pod gruszą tego nie ma nie było i nie będzie

@3###

To jest mała firma jak było dobrze to dawał, jednak sytuacja się dużo zmieniła i to nie jest produkt pierwszej potrzeby , utrzymanie takiej firmy jest bardzo kosztowne, musi sam o to zadbać bo niestety nikt mu nie pomoże...Tak wszędzie dają a dalej pracujecie i wylewacie gorzkie żale. Nikt nikogo nie trzyma ją już długo nie pracuję ale i tak miło wspominam ten zakład...

KM

Zgadzam się,ja też już tam nie pracuję ale również bardzo miło wspominam ten zakład,miałam przyjemność pracować z fajnymi ludźmi a w szczególnośći P.Ania kierowniczka.Wspaniła, mądra, iteligentna dziewczyna.Pozdrawiam wszystkich.

Smerfetka
@KM

Pewnie to pisze sama Anka aby bronić swoją (usunięte przez administratora) Piękna, mądra inteligentna..... Buhahahha , ktoś albo jest ślepy i głupi albo jak wyżej -sama pisze aby podbudować swoje ego. Znam ją doskonale i wiem jak podła i jak po trupach do celu potrafi iść. Tacy ludzie nigdy nic nie dają od siebie a jedynie biorą od innych . Anka jest tylko cwańsza i bardziej wyrachowana - taki zimny cichy kabel i gumowe ucho , w porównaniu do kierowniczki Eweliny. Tej drugiej to tylko strój klauna dać bo i tak nic nie wie i może paradować po produkcji od czasu do czasu łkać na ramieniu szefowej ( czytaj: siostra ) oj jak to mi źle i nie dobrze....

!
@Smerfetka

Ania nie zniżyłaby by się do twojego poziomu żeby pisać na forum cokolwiek a zwłaszcza w swojej obronie.Tyle w temacie.Natomiast chorzy ludzie powinni iść do lekarza specjalisty,wiadomo jakiego.A tobie smerfetka bardzo współczuję i życzę zdrowia.

"Nowi zarządzcy firmy" powinni najpierw przejść dokładne szkolenia odnośnie wykonywanej pracy w ich firmie jak i nauczyć się życzliwości do nas - pracowników. Ich myślenie jak i teorie "wyssane z palca" nie spowodują zmian na lepsze w firmie a będą tylko powodować coraz to gorsze warunki . Oni naprawdę nie zrozumieją , że ta ich firma opiera się na pracownikach i ich docenianiu a nie na dążeniu do zaspokajania swoich widzimisię kosztem innych. Samo chodzenie po produkcji z nosem zadartym do góry i w coraz to bardziej kolorowych kieckach napewno nie spowoduje poprawy sytuacji w firmie.

Pani

Co Was to obchodzi co jest, co będzie to jest ich sprawa rodzinna i tak zrobią co zechcą jak można pisać takie rzeczy na forum.A wcale nie ma nosa zadartego , bo jest bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną z klasą . Jak widzę to jest jedna zazdrosć aż przykro

Naparstka

Ktoś tu Pany prawde pisze. Ta cała firma już dawno się skończyła. Syn, córka i cała najbliższa rodzina, która rządzi w tej firmie doprowadzi do jej upadłości. Tak to jest jak tylko swoje tyłki widzą . Myślałałam że ja to tylko widze ale jest nas więcej. Brak jakichkolwiek zasad z ich strony, już nie wspomne o ich nowobogadzkich z kieszeni ojca charakterkach.. Rządzić by sié chcieli jak paniska , a ich doświadczenie to totalne (usunięte przez administratora) Za pieniądze ojca to kazdy byłby mądry!!!!

Pan

Jako wieloletni dystrybutor świec Bartek Candles i człowiek starszej daty, nie omieszkam i ja zabrać głosu w sprawie zachowania i sposobu traktowania klientów przez Panią Katarzynę z działu sprzedaży. Na przestrzeni wielu lat jakich było niestety dane współpracować mi z nią stwierdzam i widzę, że nie tylko ja na nią narzekam. Jej brak wychowania, obycia z ludźmi i chamski sposób rozmowy z kontrahentami jest karygodny! Skoro pracuje na stanowisku gdzie powinna zachęcać klientów do zakupu świec, pozyskiwać nowych, dbać o dobry wizerunek firmy, to ona gardzi nimi na kilometr. Ja na miejscu Janusz nie dopuściłbym do takiego zachowania z jej strony i została by od razu wystosowana wobec niej odpowiednia reprymenda. Swoją drogą myślałem, że ta okropna Pani już nie pracuje ale widzę, że dalej właściciele firmy nie widzą lub nie chcą widzieć jej zachowań. Pozdrawiam

Jestem

Przecież oni nie wiedząc kto u nich pracuje zapytajcie Bartka kto pracuje na szkle odpowie ha ha ha ha

PINO

Widzę że szanowne trio dalej działa, to nie szef dał mu awans tylko przyjaciółka , Pani kierownik A

Obserwująca

Tak Pani kierowniczka A. mądra to może jej się wydaje , że jest ale donosi wszystko jak papuga i na każdego. Bardzo fałszywa i podła osoba. Na nią też przyjdzie czas. My jej nigdy nie lubiłyśmy jak musiałam pracować na jej zmianie. Fakt, że jest bardziej przebiegła od swojej poprzedniczki , bo tamta to tylko kręci się w koło własnej osi i pyta (....yyyy sorry a bociany już odleciały do Australii ...yyyyyyy) ale w jej oczach widać tą zimność i podłość.

Zniesmaczona
@Obserwująca

Podłe to jest hejtować w ten sposób innych i życzyć im źle..a skoro jesteś na tamtej zmianie to widać jak pracujesz skoro masz czas na pisanie opinii o takiej porze..

Acowasto

Co wyście się tak czepili, kierowniczki, Goski czy Krzyśka... jesteście jacyś nienormalni? Ludzie, przecież oni też tam pracują. Nie siedzą i pieniędzy nie biorą za przychodzenie do pracy. Nikt mądry, nie pisze takich bzdur i nie oczernia drugiej osoby, swojego wspolpracownika czy chociażby przełożonego. Jeśli żal ściska wam pośladki to porozmawiajcie z nimi w 4 oczy, albo jak tak bardzo uraza to wasza dume, to się zwolnijcie. Pracy jest w brud! Nie musicie przecież się "męczyć" w Bartku. Nikt nikogo na siłę tam nie trzyma. A uwierz mi, że w Bartku są gorsi ludzie, niż oni! Ale kultura wymaga tego, żeby o tym nie mówić. Pozdrawiam Was wszystkich. I proszę, ludzie trochę empatii i bycia miłym w tych strasznych czasach. Dajcie już im spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Wójcicka 12
    55-200 Bystrzyca