Opinie o Bartek Candles w Bystrzyca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartek Candles. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartek Candles o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartek Candles w Bystrzyca

Małgorzata

Dużo piszecie na temat pracowników, a co sądzicie o samej pracy? Czy jest bardzo ciężko? Czy wymaga specjalnych umiejętności? Może osoby bez doświadczenia zawodowego także mogą spróbować swoich sił? Czy można otrzymać jakieś bony świąteczne?

@Małgorzata

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia ani umiejętności, jedynie chęć do pracy! możesz nawet być po podstawówce, wszystkiego się nauczysz w tydzień. Czy jest ciężko..... hmmm zależy na jakim dziale . Jest coś jeszcze co trzeba wziąść pod uwagę .... obowiązkowe nadgodziny od czerwca do grudnia!!! A bony jak już wcześniej było pisane są w formie paczki z produktami spożywczymi.

Pikuś
@Uuuuu

A na który dział najlepiej trafić?I na niebieską czy czerwona zmianę?

Daganek
@Uuuuu

Żadne nadgodziny według prawa nie są obowiazkowe. W tej firmie kierowniczki produkcji te aktualne jak i byla Pani wielka kierowniczka - nigdy nie liczyly się z pracownikami. Po prostu z dnia na dzień powiedzą Ci , że masz robić nadgodziny i mają głęboko gdzieś, czy tobie to pasuje i czy nie koliduje z twoim życiem prywatnym. Szacunku do pracownika z ich strony tam napewno nie uświadczysz ale za to dużo pogardy , zakłamania i traktowania ciebie jako typowego robola coby robił wszystko i jak najwięcej to tak. Dzięki bogu już tam nie pracuje. Szef p.Janusz to jedyna osoba ,która jest bardzo życiowa i normalna , bo nie wywyższa się ale jego najbliżsa rodzina to przykład jak kosztem jego życiowego dorobku oni teraz pokazują co pieniądze robią im w ich głowach. O premii , jakimś dodatku czy chociaż życzliwości z ich strony wobec pracownika - Zapomnij! Żeby mogli , toby tobie jeszcze zabrali a i najlepiej żebyś tam za 1000zł robił: O wtedy to by im pasowało. Jeśli dalej tak będą podchodzić do pracownika to tak jak ja , tak wielu pozostałych będzie odchodzić.

Słoneczko
@Daganek

Tak zgadzam się dostaje się minimum jakie może być nawet przerwa 15 min przez 9 godzin pracy to jest minimum jakie prawnie przysługuje jak by można to by było jeszcze mniej i nadgodziny od czerwca do grudnia niby nieobowiązkowe ale każdy musi robić i kończenie pracy o 12 albo 1 w nocy plus dojazd do domu.poprostu super

Uuuu
@Daganek

Ale spokojnie nie unoś się tak:) Akurat kodeks pracy to ja doskonale znam. Obowiązkowe czyli dla wszystkich w firmie - o to mi chodziło . Mnie też to nie odpowiada ale ktoś pyta to próbuje obiektywnie wytłumaczyć. Akurat z tymi nadgodzinami to jest tak od zawsze i raczej się nie zmieni bo ludzi coraz mniej! Jedno mnie zastanawia ten szacunek dla pracownika czyli co???? Sorry ale my jesteśmy "robolami " i proszę pokaż mi firmę która nie chce mieć więcej i więcej.... firmę gdzie nie liczy się wynik ! Firmę gdzie kierowniczki i brygadziści chodzą i całują pracowników po stopach za to że wogóle przyszli do pracy..... bo już nie mam pomysłu jak ci mają okazać ten "szacunek????? Może trzeba było poprostu się uczyć albo wyjść za szejka:-) Pozdrawiam

Red
@Pikuś

Na czerwoną zmianę. Kierowniczki są ok. Ale pomarańczowe to żenada.

!!!
@Red

A co Ty się czepiasz pomarańczowych???? Jaka żenada w jakim sensie bo nie rozumiem o co Ci chodzi....

Pikus
@Red

Kierowniczki są ok?czy nie?Zaczynacie się platac

@Małgorzata

Przyjdź i zobacz a nie zadajesz podchwytliwe pytania ,tutaj nikt nikogo nie trzyma na siłę . Nie podkręcają tymi pytaniami .

@Pikus

Ok kierowniczka jest Pani Ania i Pani Magda ale jest teraz na macierzyńskim

Red
@!!!

Oczywiście nie wszystkie. Ja na szczęście mam to za sobą. To już nie mój problem.

Pikuś

Ale na Panią Magdę też były wpisy.Jak to wszystko przeczytać to pojawia się obraz sfrustrowanych pracowników którym kierownik zwrócił uwagę więc piszą bzdury.

@Pikuś

Ale Pani Magda jest fajna a jedna osoba napisała, bo źle zrozumiała kierowniczkę

mk

Ale P.Magda już nie wróci na stanowisko kierownicze na produkcję....

Mm
@mk

Szkoda. ..

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy? Warto starać się o pracę?

Iga
@Czarek

Firma fajna, szef wporządku i nie pytaj, bo się wszyscy nakrecają tylko trzeba samemu zobaczyć i ocenić. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mi osobiście się bardzo podoba i nie mam zamiaru się zwolnić. Pozdrawiam serdecznie

Ona
@Iga

Racja , hehe to pewnie ci narzekają co nigdzie nie pracowali tylko w firmie Bartek bo nie mieli gorzej jak im tak źle to droga wolna .

Lol
@Ona

Dokładnie

Lol

Boże jakie wy durnoty wypusujecie.

@Lol

Okropnie , wstyd!!!

500+

Brawo firma Bartek w takie upały wydłużyć pracownika godziny pracy do 9h to jest mistrzostwo!!!

!!!
@500+

No tylko Bartka na to stać !!! i co tu się dziwić że ludzi niema do pracy!

1000+
@!!!

I nie będzie do pracy więcej bo Bartkowi już się w głowie poprzewracało. Oby kiedyś jego własna duma nie wywróciła , bo wtedy to mu nawet pies z kulawą nogą nie pomoże

@500+

Regulamin i przepisy przewidują skrucenie czsu pracy,chyba ,że oni mają swoje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.

Witam a co do kierowniczki E to beznadzieja faworyzuje te osoby które jej przytakują a szefa boji się jak ognia i do datku obgaduje męża cały zakład się śmieje.....

@33344

Mie przytakuja,tylko loża d..e

Xxxx

Przecież to szwagier który ją lubi

Małgorzata

@Uuuu, piszesz, że jest coraz mniej ludzi w firmie, wiesz, dlaczego tak się dzieje? Czy pracownicy odchodzą sami? Może jednak w ostatnim czasie były prowadzone rekrutacje? Wspomniałeś także, że wszystkiego można się szybko nauczyć- czy szkolenie jest prowadzone przez innych pracowników? Czas szkolenia jest płatny?

Małgorzata

@Uuuuu, dziękuję za szczegółową odpowiedź dotyczącą firmy! Możesz jeszcze powiedzieć, czy firma organizuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może można wybrać się na wyjazd integracyjny? Czy wszyscy otrzymują umowę o pracę?

Venus
@Małgorzata

Dostaniesz umowę zlecenie na tzw. Sezon , wycisną Cię jak cytrynę, wykorzystają, a w grudniu bez żadnych skrupułów zwolnią, na umowę o pracę ( gdzie w dzisiejszych czasach normalni pracodawcy dają ją na dzień dobry... ) nie ma co liczyć. Poprostu szukają sezonowych „roboli” którzy odwalą „czarną robotę” za tych co mają jakże cenną umowę o pracę na minimalnej stawce , do tego bedą robić po więcej niż 8 godzin i dalej bedą traktowani jak robole bo ci co mają umowę do wypłaty dostaną zapłacone tzw. Nadgodziny 50% i 100%. Nie mówię, że ci co mają umowę o pracę to nic nie robią -robią, ale oni czują się „wyżsi” i tylko tych co są na „zleceniu” traktują jak sługusów. Co do brygadzistek i kierowniczek nie będę nic mówić bo w tej firmie wszystko jest nie tak, jak powinno być- łącznie z ich kompetencjami.

@Venus

Jeśli ktoś się nadaje i chce mu się pracować to umowę dostaje po miesiącu! O kim mówisz Venus?

@Małgorzata

Szkoleń nie ma żadnych, tu się nie inwestuje w pracownika. Integrację jak sama organizujesz to masz. To prywatna firma. Duża część pracowników to powiązania rodzinne, druga część to mieszkańcy Bystrzycy "wioski cudów " proszę się nie spodziewać zbyt dużo:) Co jest napewno to wypłata na czas i fajny szef z którym można się zawsze dogadać .

@Venus

oj Venus,grubo przesadziłaś,ale co do kierowniczek i brygadzistek,to masz rację jeżeli chodzi o niebieską zmianę.Na czerwonej zmianie i brygadzistki i kierowniczka są ok ,a jeżeli chodzi o umowę o pracę to fakt już po miesiącu można dostać,no i żeby tylko na niebieską zmianę się nie dostać,bo przekichane.

Panela
@Choinka

A która to niebieska zmiana?

@Małgorzata

Szkolenie i wyjazd jak sobie zrobisz,to będziesz miała.

@Panela

Ta na której jest Ewelina i Daria

@Uuuuu

szef to jedyny człowiek w tej firmie ktory zna sie na robocie i wie co w trawie piszczy... to On to stworzył własnymi rekami i zarwanymi nocami a teraz Ci co są na stanowiskach to niszczą... szkoda...

@Choinka

Na czerwonej zmianie brygadzistki są ok??? Serio??? Ale które??? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...... Co do kierowniczki to się zgodzę:)

plum

Ewelino , zamiast chichotać się z Darią na produkcji to dokładnie przeczytaj sobie kodeks pracy a nie ustalać swoje reguły .

@plum

Po co jej kodeks ,jak ona ma swój,zeby znac sie na kodaksie,trzeba mieć wykształcenie.

@anonymous

jak ja się cieszę ze wreszcie zdecydowalam sie odejść... praca fajna.. szef ok... a reszta?????? hm... szkoda, ale no cóż... zdrowie ważniejsze!!!!

@anonymous

sama sobie pisze kodeks... czuje się ważniejsza od szefa... z całym szacunkiem do Pana Bryłkowskiego!!!!

oo

Daria zapomniała jak siedziała przy stole i narzekała na pracę i całą załogę . Potrafiła co tydzień mówić że się zwolni jednak już zapomniała , teraz jej pasuje wszystko . Pewnie jak ma teraz przyjaciółkę Ewelinkę to już nic nie mówi .

Małgorzata

Jak przedstawiają się warunki pracy w Bartek Candles? Czy to pracodawca, którego możecie polecić innym? Czy pracownicy mogą skorzystać z pakietu benefitów? Czy są jakieś dodatki świąteczne, premie? Może firma gwarantuje posiłek w czasie pracy? Wiecie coś o prowadzonych obecnie rekrutacjach?

@Małgorzata

Rekrutację są cały czas, tak myślę, ciągle brakuje pracowników bo wciąż się ktoś zwalnia. Ale największe zapotrzebowanie jest od sierpnia do grudnia, wtedy jest tzw "sezon " zwłaszcza czerwone lubią to słowo:) Na przerwie 15 min jest herbata dla wszystkich. Czy są benefity..... hmmm wszystko zależy od humoru szefa i tego jak cię widzą brygadzistki. Napewno jest paczka na mikolaja dla dziecka i paczka świąteczna z herbatką, winkiem i grzybkami:) w każdym razie nic nie jest zagwarantowane w umowie. Jak szef chce to da. Dzielą jakieś premie przed świętami ale na jakich zasadach to tylko wtajemniczeni wiedzą! Jakby co to pytaj. Pozdrawiam ;)

!!

Tak Ewelino potrafisz za błahostki zwracać uwagę i czepiać się. Jak brygadzistka Daria pisze non stop na telefonie w trakcie pracy to udajesz, że nie widzisz. Zwracasz ludziom uwagę za nieodpowiednie obuwie a brygadzistkę przepisy BHP już nie obowiązują i może chodzić w ślicznych adidaskach, tego to już nie widzisz!!

@!!

Ewelincia niech dziękuję Januszowi ,bo calej rodzince Fudalow uratował zycie

@!!

Znacie takie powiedzienie ,co można wojewodzie,to nie tobie smrodzie.....

Milusi

Macie czas pisać na forum?A później płaczą że mała premia.Co z Wami jest nie Tak?Szef powinien zakazać używania komórek w czasie pracy.Weźcie się do roboty albo zmienić pracę najwyższą porą.

@Milusi

Milusi nie przymilaj sie tak ,bo i tak to Ci nic nie da

Piechota

Nuda na forum.

3 mies.

I znowu zaczyna się dziać. Kierowniczko Ewelino to co wyrabiasz z Darią to przerasta wszystkich. Nie sztuka doprowadzić do tego, żeby pracownik się zwolnił. Sztuka, żeby zachęcić nowe osoby do przyjścia tutaj do pracy. Jak tak dalej będziecie robić to na sezon zostaniecie same. A co do Twoich zebrań to naucz się wysławiać.

@3 mies.

kolejne wypowiedzenie trafi na biurko...... hm.. tylko tak dalej...

@3 mies.

Fakt,niezły z nich duet,bo zamiast zachęcać do pracy,to bardzo skutecznie zniechęcają ludzi. Szefie zrób coś z tym,bo jak tak dalej pójdzie to będzie tragedia o ile już nie jest!!!

@Choinka

Już niedługo w sierpniu bedzie inaczej ,ale kabelek zostanie kabelkiem

Martin

Witam. Jestem zainteresowany pracą w firmie. Można wiedzieć jakie są zarobki? Od czego zależy premia? W jakich godzinach się pracuje? Czy można dorobić sobie w sobotę?

Najlepiej przedstawic szefowi wersje kierowniczki Eweliny przez co osoba, ktora pracowała od kilku lat na danym stanowisku zostaje w jednej chwili zdegradowana. Nie ważna jest jej wersja. Pózniej można tylko sie z niej smiac - przykre. Szef powinien dokładnie wiedzieć co sie dzieje w jego firmie. Ale najlepiej ogłosić, żeby nie chodzić do niego z 'pierdołami", bo przecież mógłby dowiedzieć sie prawdy...

@22

Nalezalo się tyle co mieszala ,niech się weźmie do pracy i równo klei a szef ma od tego ludz

Witold

Myślę, że każdy powinien zająć się swoją pracą a nie obserwacją innych!

Małgorzata

@tr, @Uuuuu ma rację - premia jest dodatkiem do pensji i nie sposób oczekiwać od pracodawcy że każdy ją dostanie. Co masz na myśli mówiąc " Zobacz jaka jest atmosfera"? Forum to czytają głównie osoby nie mające styczności z firmą Bartek Candles, które nie wiedzą co chciałeś przekazać. Czy możesz rozwinąć? Od dłuższego czasu nikt nie wypowiadał się na temat firmy Bartek Candles. Co myślicie o tej pracy? Jak byście ocenili tego pracodawcę?

tr

Co tu pisać? Po tych zmianach i zamianach w firmie brak słów. Jedni dostają premię a inni nie mimo tego, że tak samo pracują. To nie dziwne, że nikt nie chce przychodzić do pracy. Zobacz jaka jest atmosfera.

@tr

Może zwyczajnie nie zasłużyłaś - eś na premierę, to nie pensja że każdy musi dostać! I nikt mi nie wmówi ze wszyscy tak samo pracują! Zresztą skąd Wy wiecie kto dostał A kto nie? Tylko plotki bujna wyobraźnia , szeptanie po kątach i afera gotowa a prawdy i tak nikt nikomu nie mówi ! Bystrzyca Wioska Cudów ????

Zostaw merytoryczną opinię o Bartek Candles - Bystrzyca

• Jak się pracuje w Bartek Candles?

Zobacz opinie na temat firmy Bartek Candles tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartek Candles?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartek Candles?

Kandydaci do pracy w Bartek Candles napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartek Candles